24 máj 12, 23:27:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407024 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Frigi.15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #855 Dátum: 15 jún 18, 08:53:59 »

Nagyon jó fejezet volt ,bár vártam volna ,hogy Sasuke beszél vele ,de hát az nem lett volna  karakter hű Nevet  Nekem a 12. oldal utolsó képe tetszik Mosolyog
Kár ,hogy nem tartotta meg a mangaka ezt a Sakura fazont , nekem jobban tetszett
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #856 Dátum: 15 jún 18, 09:26:49 »

Kár ,hogy nem tartotta meg a mangaka ezt a Sakura fazont , nekem jobban tetszett

az alsó képen Sakura tisztára úgy néz ki, mint Itachi  ikszdé
de jó lett volna, ha hosszú haja meg marad
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Grafit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #857 Dátum: 15 jún 18, 09:34:08 »

Nagyon tetszett a fejezet, jó volt látni, hogy Sarada legalább ennyiben változást mutat az apjához képest és nem rohan el egyből "magányos farkasként" élni az életét, hanem értékeli mindazt, ami megadatott számára. Nagyon tetszett Sakura így hosszú hajjal és a 10-es oldalon az a kép! Pirul Kawaii

Naruto nagyon megkomolyodott, jó hatással van rá, hogy felelősségteljes munkát végezhet Hokageként. Na meg persze ott van neki a családja.Mosolyog

Én továbbra is szeretném hinni, hogy Sarada biológiai anyja Sakura és ez csak valami félreértés, amit Kishimoto szándékosan tesz, hogy fenntartsa a rajongók érdeklődését. Hiszen mi lenne a Narutoban egy jó kis Uchiha-dráma nélkül? Simán eltudom képzelni, hogy amikor Naruto rákérdez a dologra Sasukénél az WTF- arccal néz majd vissza rá és kapásból visszakérdez, hogy ez mégis hogy a fenébe jutott az eszébe?
De szerintem ez el fog húzódni egészen a gaiden végéig, amikor Sakura-Sasuke-Sarada trió végre megbeszélhetik a dolgokat egymás között, és ahol választ kapunk majd minden eddigi kérdésünkre.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #858 Dátum: 15 jún 18, 10:07:17 »

Hogy lehet valaki ennyire pofátlanul badass, mint Naruto?  Nevet Jól áll neki a Hokageség na, ezen nincs mit ragozni Nevet
Ha Naruto flashbackjét ki is hagytam volna, Saradáét tuti nem, aranyos volt, Sakura hajáról nekem viszont valami miatt Tsunade ugrott be. Mondjuk ez lehet az általános vaksiságom is, na ikszdé Az meg, hogy a csók, azért na, tutira volt, nem kell rögtön rosszra gondolni.
Sakura terepet fog rendezni, méghozzá gyorsan és durván. Az a beesésénél lévő erődemonstráció valószínűleg semmi nem volt ahhoz képest, amit most fog csinálni. Nevet
Orochimaru meg a régi  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #859 Dátum: 15 jún 18, 10:09:33 »

Naruto nem változott, csupán a bölcsessége lett kifejezőbb, meggyőző ereje határozottabb. Mindent összevetve állat jól kezeli a helyzetet! Már várom, amikor nagy igazságérzetében falhoz szorítja mogorva kapitányt arra a két szóra. ikszdé Imádtam, hogy Sasuke végre, véééégre elismerte Sakurat és erejét. "A feleségem nem gyenge nő..." ikszdé Ideje volt!
 Az meg, hogy ha Karin tényleg Sarada anyja... Hát, a lelkemben szidolozott Sasuke szobrot apró kőzúzalékká fogom zúzni, és kidíszítem vele a kertet.  Ördögi
 Ám csupán egyetlen esetben nem murvázom fel vele a kocsibeállót, ha Sarada valami Karin féle, megszállottságból elkövetett, némi Sasuke DNS segítségével teremtett félresikerült klón. "Mert nekem kell belőle egy!!!"
 Általában a megszállottság, már-már az őrülettel határos, és az őrület, rendszerint hiányolja az erkölcsöt. Ki tudja meddig terjed. Azt már elsőre elvetettem, hogy Karin valamiféleképp erőszakot követett el antiszoc pasason. De simán szerezhetett tőle némi DNS-t és végezhetett el kétes kísérleteket önmaga örökítőanyagát is belevonva, Orochimaru chan-kun mintájára. Aztán félresikerült valami, megszületett, a lány... "Ez egy lány?! Kell a francnak!" Épp kivágná az ablakon, mikor a DNS donor vezeklőútjai során megtalálja, lecsapja Karint, hazaviszi a gyereket, végül is, belőle van, ő is egy Uchiha, ha balkézről, lombikból, mesterségesen is.
Csak ebben az esetben tudom elképzelni, hogy Sakura nem küldi el melegebb éghajlatra. Mert oké, szerelem, meg minden, de nem mindenáron. Egy felnőtt le tud mondani, vélt vagy valós sértettségében valami olyanról amit szeret. Hiszen pont azért mert felnőtt, belátja, az elvétve kieszközölt boldog pillanatokért, nem fog ennyi sz*rt nyelni. És Sakura felnőtt, tagadhatatlanul. Van ingerküszöbe, még akkor is, ha szerelmes, és akkor is, ha eme pasas mellett folyvást toronymagasan leledzik a toleranciaküszöbe.
Aztán meg, ki tudja? Gyártjuk itt az agyamentebbnél agyamentebb ötleteket, és Kishi csak szórakozik kicsit, hogy felsrófolja az izgalomküszöbünket, mert miért ne alapon. Lehet, hogy senkinek nem lesz igaza, mert Sarada hagyományos,  ivarsejt egyesítéses módszerrel robbant a Naruto világába. Nevet
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #860 Dátum: 15 jún 18, 10:17:00 »

Nekem is Tsunade jutott eszembe Sakura pöckölős kèpe làttàn,amugy örülők hog Sasukénak megvan az egyedi mintàs rinneganja,olvastam hogy a sima nem tetszett màsnak ,nekem se,a mangekyuoja viszont a simàra hasonlit,nincs benne a 3 hosszukàs forma a közepén.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #861 Dátum: 15 jún 18, 10:54:05 »

Hát, ha mindenki úgy gondolja, hogy biztos volt csók, akkor én csak örülök.

Most veszem észre, hogy Shin is félkarú rabló. Vagy ezt eddig is tudtuk? Elég furcsa, hogy tele van operálva mindene, de keze nincs.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #862 Dátum: 15 jún 18, 11:25:47 »

Most veszem észre, hogy Shin is félkarú rabló. Vagy ezt eddig is tudtuk? Elég furcsa, hogy tele van operálva mindene, de keze nincs.

Ez nem azért van,mert a karját Danzou kapta meg?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #863 Dátum: 15 jún 18, 11:45:38 »

Honnan veszitek ezt a 100%-os egyezést? Mert a mangában nincs benne. Csak az hogy egyezik, és az a programtól/technológiától függ, hogy hány %-nál van az elfogás.

Mondjuk innen? Meg a következő oldal. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/19
Ha nem 100%-os egyezés lenne akkor a diagramok sem egyeznének meg pontosan.
Az odáig oké hogy Kishi nem biológus de ehhez elég egy szimpla általános biológia ismeret. Ezt még mi is tanultuk.
Ráadásul a normális írók azért utána járnak az ilyen dolgoknak. Nem csak úgy hopp beletesznek ilyen elemeket úgy hogy nem tudják hogyan működik a rendszer. Nevet

708. fejezet:

Hát ez az a fejezet aminek minden egyes képkockája szinte megérne egy misét. Nevet
Itt kimondottan szükségszerű volt a flashback Naruto-ról és Saradáról is. Már az elején is mondtuk páran hogy Sarada inkább Naruto régi énjére hasonlít. Itt ez be is igazolódott. Nem véletlen hogy Sarada annyira felnéz rá. Persze ő a Hokage meg minden de azon se lepődnék meg ha később ő tanítaná Saradát. Szóval itt nagyon jó volt a flashback. Tetszik hogy Naruto ennyire felnőttesen viselkedik de ugyan úgy megmaradt a régi énje, szóval nem változott csak komolyabb lett. Nevet

Sarada flashback: Ezt nagyon odatette Kishi. Nem mintha meglepő lenne de itt nagyon ki lett hangsúlyozva hogy mennyire törődik a lányával Sakura. Mini Sarada (nem mintha most olyan nagy lenne Nevet ) nagyon cuki. Az a csókos kérdés nagyon betalált Sakurának. Nevet Bár kicsit fura hogy elbizonytalanodott. Sőt az a szomorú tekintet azért árulkodó. Nem is igazán tudom mire vélni hirtelen.

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c008/12.html
Itt én is arra gondoltam hogy valójában nem volt csók de igazából Kishi az ilyen dolgokhoz nem ért túlzottan szóval nem  tudom eldönteni miért mondja Sakura hogy a homlok pöci jobb mint a csók. Nevet Mármint oké értem én hogy Sasuke akkor volt vele igazán őszinte és akkor ígérte meg neki hogy visszatér meg stb de akkor is fura. Sarada meg nagyon jól informált lehet ha ilyen fejeket vágott. ikszdé Az a homlokpöci meg tényleg nagyon hajaz Itachi-ra. Még a copfos haj is stimmel. Nevet Amúgy szerintem is nagyon Tsunadés. De ez nem meglepő.

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c008/16.html
"Nagy Tesó" a bal felső sarokban figyel ahogy látom. Ezek a kamerák később még tuti hogy fontos szerepet fognak játszani. Nevet Épp ezért továbbra is azt gondolom hogy Oro miatt volt ez a nagy titkolózás Sarada körül.

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c008/17.html
Sasuke nagyon sokat változott vagy inkább visszaváltozott, na. Nevet
Végre normális emberként viselkedik. De azért fura hogy ennyire elismerően nyilatkozik a feleségéről. ^^'
És milyen igaza van, mire odaérnek Sakura tuti átrendezi a területet. Nevet
És Kishi nagy meglepetése! Sasukének megmaradt a Sharinnegan is. Ez azért fura mert úgy volt hogy már nem tudják használni Rikudou erejét. Naruto viszont épp azon lepődött meg hogy gyengült a szemének az ereje. Ami arra utalhat hogy ő is ugyan úgy tudja használni még a Rikudou erőket. Lehet hogy idővel már nem kellenek a pecsétek.
És persze a szoksásos Sasuke felvágás. Csodálom hogy a csajok nem csináltak be a Susanoo láttán. Nevet
De ami érdekesebb hogy ha jól értem Sasuke körbejárta Kaguya világait is?

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c008/18.html
Sasuke vs Naruto nagyon poénos volt. Fura hogy Sasuke oktatja ki megint Narutot a felelősségről. Nevet

És persze a vége elég badass lett. Sakura bepöccent megint. Nem lennék Shinek helyében. ikszdé
Van egy olyan érzésem hogy jövőhéten vagy utána lezárjuk ezt a fejezetet és megyünk vissza Konohába.
Vagy mégsem és jön egy nagyobb plottwist. Nevet

Most veszem észre, hogy Shin is félkarú rabló. Vagy ezt eddig is tudtuk? Elég furcsa, hogy tele van operálva mindene, de keze nincs.

Ez nem azért van,mert a karját Danzou kapta meg?

Már itt sincs karja. Igazából én se értem hogy miért. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/13
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 11:52:02 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #864 Dátum: 15 jún 18, 11:56:27 »

Most veszem észre, hogy Shin is félkarú rabló. Vagy ezt eddig is tudtuk? Elég furcsa, hogy tele van operálva mindene, de keze nincs.

Ez nem azért van,mert a karját Danzou kapta meg?

Már itt sincs karja. Igazából én se értem hogy miért. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/13
Kell a hely a kis késeinek. Nevet Mi neki egy kar a sok sharingan mellett? ikszdé De ezek után már az érdekel inkább, honnan jönnek a kis kései ilyen irdatlan mennységben. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #865 Dátum: 15 jún 18, 12:04:57 »

Szerintem arra szolgál a pecsét a tenyerén. Azzal idézi meg a fegyvereket. Tenten is így csinálja.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #866 Dátum: 15 jún 18, 12:12:50 »

Így a heti fejezet után eszembe jutott, hogy tök jó, hogy Narutonak is van családja, csak kár hogy semmit nem láttunk még belőle Nevet

És látjátok mondtam én, hogy nem baki az a Sasuke sima rinnegan szem, most viszont fura, hogy enm EMS-e volt, de korábban is láttuk már a sima MS-t használni tőle, amikor már volt EMS-e szóval így a rinnegan gyengülése után gyanítom a MS is változtatható.

A fejezet amúgy jó volt, Sarada visszaemlékezése különösen tetszett.
A csókos dologgal kapcsolatban szerintem Kishi direkt kértértelműsködik, de nem tudom elképzelni, hogy Sasuke ennyit ne tett volna meg legalább az esküvőjükön, inkább csak arról lehet szó, hogy Sakurának nem az jelenti a legtöbbet.

Viszont ezek után én is kiváncsi vagyok, hogy akkor Naruto végül is tudja-e használni a gudoudamákat vagy em.
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #867 Dátum: 15 jún 18, 12:13:51 »

A csókos jelenetnél a szomorú tekintetet én se tudom mire vélni. Férj és feleség és még nem csókolóztak....ja.

Hát érdekes, talán azért nézett szomorúan, mert (figyelem! beteg teória következik) mikor Sasuke "elhagyta" őket a küldetés miatt, akkor csattant el az utolsó csók és talán ez juthatott eszébe róla. Elég nehéz elhinni, hogy házasok és semmi csók mikor ott van Sarada is...hát ha Sakura Sarada anyja, akkor szerintem egyértelmű volt minimum a csók.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 12:27:23 írta jamiez-sw » Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #868 Dátum: 15 jún 18, 12:20:13 »

Jó kis fejezet volt. És az a "jobb dolog" beszólás meg a homlokpöccintés Nyelvesít
A végén kiderül, hogy Sasuke tényleg tud homlokpöccintéssel teherbe ejteni lányokat xD

Orochi meg rosszban sántikál. Csak, ha tőle akarták megvédeni Salátát akkor nem értem, hogy miért nem csinálták ki, vagy pecsételték le a francba. Miért kel hagyni, hogy szabadon kísérletezzen shinekkel meg hasonlókkal amik később megint csak veszélyforrások.  Gondolkozik

Meg akkor Sasuke most körbejárta Kaguya világát? Vagy csak arra akart kilyukadni, hogy megtalálta a megfelelő dimenziót, de még nem tudott körbenézni? Jah és még valami. Hogyan tud Saske teleportálni. Vagy olyan különleges a szeme?

Egy kis vicces kép amit találtam így a végére Nevet
http://9gag.com/gag/agN3dxw
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #869 Dátum: 15 jún 18, 12:27:06 »

Orochi meg rosszban sántikál. Csak, ha tőle akarták megvédeni Salátát akkor nem értem, hogy miért nem csinálták ki, vagy pecsételték le a francba. Miért kel hagyni, hogy szabadon kísérletezzen shinekkel meg hasonlókkal amik később megint csak veszélyforrások.  Gondolkozik
Korábban asszem volt is szó róla, de nem idézgetem, inkább csak tömören annyit mondanék, hogy Orochinak túl sok hasznos infója van.
De ha az ötleted nézzük és lepecsételnék, aztán néha-néha felszabadítanák mert segítség kell, akkor meg kisujját sem mozdítaná értük. Mindannyian jobban járnak, ha elvan magában az őrült kísérleteivel és nem háborgat senkit.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!