24 máj 12, 13:50:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #840 Dátum: 15 jún 17, 16:40:36 »

Elméletileg csak az anime marad el. Miért maradna el a manga is? Semmi közük nincs egymáshoz megjelenés szempontjából.
Ja, és "For the Watch!"
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 16:41:53 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #841 Dátum: 15 jún 17, 17:29:55 »

Manga lesz a héten. Anime azért nem, mert a Pokémon 1 órás speciált tart, ami belefolyik a Naruto vetítési idejébe, ezért az a héten nem lesz.
A pokémon nyilván nagyobb franchise szóval ők megtehetik ezt.

Viszont nincs semmi ünnep vagy hasonló, ami miatt manga ne lenne.
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #842 Dátum: 15 jún 17, 17:52:11 »

Vicces, hogy itt az emberek próbálják meggyőzni egymást a saját véleményükről. Mondjuk, megértem mert a Narutó manga komplex karakterek hadával rendelkezik melyek kapcsolatai folyamosan változnak. Ettől függetlenül mindenki úgy értelmezi a mangát ahogy akarja. A karaktereket lehet szeretni vagy nem. Mivel a fórum egy adott témában történő eszmecsere én is leírom a véleményem a főbb szereplőkről.

Sasuke-vel kezdeném. Ő az a karakter akinek a legtöbbször változott a személyisége.
+Kezdetben az népszerű, zseninek titulált vagány gyerek szerepét tökéletesen betöltötte. Ez szerintem teljesen rendben is volt. Sajnos ahogy Kakashi is mondta szerette felsőbbrendűnek érezni magát. Mi miatt sem szeretik sokan Sasuket? Mert egy önző kis*** volt akinek a Kabuto elleni harcig (és a hokagékkal való beszélgetésig). Vagyis körülbelül 620. fejezetig csakis a bosszú volt a célja (először Itachin majd Konohán).
Voltak itt is hullámvölgyek én a legjobban Orochimaru kiiktatása és Itachi megölése között csipáztam. Utána teljesen megőrült a Kabuto elleni harcig (ami persze érthető, mert az eddigi életét arra áldozta, hogy megölje a bátyját aki kiderült, hogy jó fiú volt). Ettől eltekintve az én szememben ebben az időszakban totálisan undorító karakter volt (pl. ahogy Karinnal bánt).
Ezután jött az időszak mikor a sajátos módján ő is békét akart a világnak persze az egyéni módján, kinyírva a bijukat és kagékat ami lehet, hogy sikerült volna de én örültem, hogy meglett állítva.
Jelenleg nincs vele problémám, sőt jelenleg teljesen szimpatikus. (Hasonlít Narutora aki a faluért hanyagolja a családot, csak Narutonak könnyebb mert helyben van.) Szóval összefoglalva, véleményem szerint a folyamatosan ingadozó karaktere vegyítve a "büszke" természetével és régi teenager személyisége festett róla negatív képet.  Gondolkozik

Sakura-val pedig nincs komoly probléma. Sokszor sírt vagy nyáladzott Sasuke után és a az időugrás után is mennyi lehetett 15-16 éves?! Teljesen érthető egy fiatal lánynál (még ha ninja is) az érzelmi bizonytalanság.  Sakura-nál az első (és egyetlen) jelentős fordulat a 10 farkú elleni harc volt, ahol nem volt olyan szinten mint Naruto vagy Sasuke, de együtt harcoltak (ezzel Kisimoto szerintem azt akarta jelképezni, hogy legalább fejben felnőtt Sakura ). Sakura karakterével azt nyújtotta a mangában amit várni lehetett tőle, habár az a bizonyos fordulópont lehet későn volt.  Talán azért nem kedvelik sokan mert ok nélkül volt belezúgva Sasuke-ba. Vagyis mert jóképű de ha csupán személyiségileg szerintem szerethetetlen szóval ráerősített a felszínes pics@ sztereotípiára (ez igazából nem tudtam megérteni benne, hogy miért.... Sóska helyében mikor elment, visszakérdeztem volna, hogy miért szeret  Ördögi kíváncsi vagyok mit válaszolt volna) . Szerintem ezzel a kezdeti karaktere sablonossá vált, amit nagyon nehezen vetkőzött le magáról.  Gondolkozik

Igen, Igen majdnem el is fejtettem a lényeget. Csak Kuro kért indoklást és belegabalyodtam picikét. Nevet Régen volt már nem tudom lesz e jelentősége ennek a mondatnak, de holnap úgy is kiderül. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/352/12
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #843 Dátum: 15 jún 17, 18:01:32 »

Manga lesz a héten. Anime azért nem, mert a Pokémon 1 órás speciált tart, ami belefolyik a Naruto vetítési idejébe, ezért az a héten nem lesz.
A pokémon nyilván nagyobb franchise szóval ők megtehetik ezt.

Viszont nincs semmi ünnep vagy hasonló, ami miatt manga ne lenne.
Rendben köszönöm.
Én is úgy emlékeztem hogy manga lesz,de azért megkérdeztem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
cserregő nádiposzáta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #844 Dátum: 15 jún 17, 19:49:24 »

Szerintem lehet, hogy meg fogunk még lepődni.

Nem tartom kizártnak, hogy esetleg Saradában valahogy egyesíteni szerették volna az Uchiha klán és az Uzumaki klán génjeit.
Hagoromo sem véletlenül csak Sasukenak és Narutonak jelent meg.

Az is lehet, hogy a kislány szerepet kap majd ebben a "megintjönafőgonosz" históriában, hiszen a jelenlegi infók alapján elég nagy feedback-et kapott ezzel a leszármazással.

Másfelől Sasuke elnézést kért Sakurától.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17

Szerintem itt nem egy görbe este melléktermékéről van szó.
Sokkal inkább valami olyasmi lehetett, amiért Sakura fájdalommal bár, de elfogadott egy nehéz döntést.
Női szemmel én nem akarnám más gyerekét így felnevelni.

Persze lehet, hogy tévedek és Sasuke egy paraszt, Sakura meg egy papucs.

Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #845 Dátum: 15 jún 17, 20:55:35 »

Igen, Igen majdnem el is fejtettem a lényeget. Csak Kuro kért indoklást és belegabalyodtam picikét. Nevet Régen volt már nem tudom lesz e jelentősége ennek a mondatnak, de holnap úgy is kiderül. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/352/12

Tééényleg....ez miért nem jutott eddig senkinek sem eszébe Nevet Nagyon meglepődnék és bizony megemelném a kalapom Kishi előtt, ha ez az indok...Visszahozni egy ilyen régi kis bagatell dolgot...tetszene Nevet Majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #846 Dátum: 15 jún 17, 21:39:50 »

Igen, Igen majdnem el is fejtettem a lényeget. Csak Kuro kért indoklást és belegabalyodtam picikét. Nevet Régen volt már nem tudom lesz e jelentősége ennek a mondatnak, de holnap úgy is kiderül. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/352/12

Tééényleg....ez miért nem jutott eddig senkinek sem eszébe Nevet Nagyon meglepődnék és bizony megemelném a kalapom Kishi előtt, ha ez az indok...Visszahozni egy ilyen régi kis bagatell dolgot...tetszene Nevet Majd meglátjuk.

Ezt most nem értem mit akartok ezzel pontosan? Nevet Ez a rész nagyon kiesett és nincs kedvem végig olvasni megint. De én ebből nem szűrök le semmit. Akármit is csinált Karin Sasukénak Sarada DNS-e nem egyezhet meg 100%-osan senkiével csak a sajátjával. Nevet
Naplózva

kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #847 Dátum: 15 jún 17, 22:05:21 »

Honnan veszitek ezt a 100%-os egyezést? Mert a mangában nincs benne. Csak az hogy egyezik, és az a programtól/technológiától függ, hogy hány %-nál van az elfogás.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #848 Dátum: 15 jún 17, 22:05:55 »

Amennyiben igazak a mangában eddig leírtak, ez alapján Saradának két anyja van. Karin és Sakura együtt. Karin genetikája úgy kerülhetett bele Saradába, hogy Sasuke adta át a lányának. Nem egyszer mentette meg Sasukét Karin vére.

Na, csak születnek még új elméletek, amikben talán van valami. Bár belegondolva erre nem sok esély van, hogy ez így megtörténhetett, de tudjuk, hogy Kishi nem biológus, és nem is tudjuk pontosan hogy működött Karin "életmentése" anno. Még egy nap, és talán okosabbak leszünk, bár szerintem majd csak a történetszál végén fog ez tisztázódni, hogy mi ez a sok kavarás.
Abban is egyetértek amúgy, hogy túl sok a duma itt, első 1-2 napban olvastam új rész után a hozzászólásokat, de azóta feladtam, unalmas wall of text, mindenki a saját igazát (elméletét) szajkózza újra és újra. Csak remélem, hogy nem siklok el semmi érdekes fölött.

Egy angol fórumon olvastam egy olyan elméletet is, amiben azt írták le, hogy az a köldökzsinór lehet tényleg Saradáé, és mivel azt a darabot, és Sarada nyálát tették a gépbe így megtörtént az a bizonyos egyezés.
Ha megtalálom majd belinkelem mert az elmélet felett azt is kimagyarázták miért lehetett távol Sakura és hogy Karin segítsége kellett a szülésnél a gyógyító képessége miatt..s így Karin eltehetett egy darabot Sasukéból, úgymond Sarada köldökzsinórját.

u.szerkesztve:
Mert logikusan ha tényleg Kariné lenne, egy műanyag dobozban volt benne, lefagyasztás nélkül. Így az őssejtek amik benne voltak, azok már úgymond ""meghaltak/elpusztultak"". Amiből a való életben már képtelenség lenne úgy mintát venni, hogy használható legyen bármire is.  
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 22:10:45 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #849 Dátum: 15 jún 18, 05:36:02 »

u.szerkesztve:
Mert logikusan ha tényleg Kariné lenne, egy műanyag dobozban volt benne, lefagyasztás nélkül. Így az őssejtek amik benne voltak, azok már úgymond ""meghaltak/elpusztultak"". Amiből a való életben már képtelenség lenne úgy mintát venni, hogy használható legyen bármire is.  [/color]

Csak azt ne felejtsük el hogy, Kishi nem Dr-or hogy ilyen részleteket pontosak legyen.   Amugy is az volt a lényeg benne hogy,feszültséget csináljon. A másik hogy simán elfelejtette hogy a két fő szereplőnek mi az igazi erejük.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #850 Dátum: 15 jún 18, 06:42:27 »

http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8



Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #851 Dátum: 15 jún 18, 07:17:34 »

Benyomás öt oldal után: Áldja meg az Isten Kishimotót a 3 oldal flashbackjével.
Benyomás a végén: Azta! Ez az egyik legjobb Naruto fejezet.

A "Mama's Dirty", meg, hogy "nem akarok tőled kioktatást a gyerekek elszomorításáról." Haláli volt.
Amúgy amit a 2. oldalon összehordott Sarada, kb szó szerinti idézete a faterjának.

Meg azért amilyen üzenetet ez átadott 1 fejezet alatt, az sem semmi.

Csak nekem lett a kedvenc képem a 10 oldal bal felső sarka?

Mondjuk az, hogy nem is csókolóztak az elég gáz. Eddig száz százalékig biztos voltam, hogy Sakura lánya Sarada, de mostmár csak olyan 98.
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #852 Dátum: 15 jún 18, 07:44:54 »

Melyik az a házzaság/párkapcsolt nemre és korra való tekintet nélkül akik nem csókolóznak? Ugyan kérlek. Egyszerűen csak asszociált belőle másra. És nem azt mondja, hogy nem csókoloztak, hanem hogy " I rememberd something better than that."- magyarán jobb dologra emlékszik annál.
Azért Naruto reakcója felett sem kéne elsuhanni, hiszem ahogy ő is mondja , erről most hallott először, és elég ritka , hogy ha Sakurával, illetve Sasukéval történik valami nagy dolog ( jelenesetbe nyakába varr egy gyereket egy idegen nőtől) ne hallott volna. Bár most azért ő is megrendült. A piszkos kis Uchiha család piszkos kis titkai.

Istenem, hogy Sarada mennyire édes aranyos kedves volt kis korában.
Szegénkét úgy sajnálom, mert tök érthető min megy keresztül. Úgy nőtt fel, hogy beszélnek az apjáról, akit csak egy képről ismer. Soha nem jön haza, nem mesélnek neki sokat róla. Át érzem. Nekem is csak egy fotóm van fateromról.
Nem csodálom, hogy megrendült a hite a világában amiben felnőtt. Szar dolgok ezek.

Sasuke expedíciójáról egyre több az info. Nincs időm most bemásolni az oldalt , de volt az egyik dimenzióban egy palota azt hiszem abban a hó birodalomban, tumbleren osztották meg, mikor este kijött a spoiler.
Kíváncsi vagyok, hogy léteznek-e emberek is ott , vagy valami hasonló lények Kaguyához, hiszem ő a szó szoros értelméban nem volt ember.



Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #853 Dátum: 15 jún 18, 08:14:08 »

Erre a fejezetre csak úgy tudok reagálni, hogy fangirlként ugrálok. Pattog
Na de komolyabban.
Minden elismerésem Narutonak, a fejezet elején valahogy sejtettem, hogy a gyermekkori magánya is szóba kerül. Nem lett túl érett ez a gyerek? Nevet
Sarada azért még tud higgadt fejjel gondolkozni, látszik kik a szülei. De remélem még ha rendbe jöttek a dolgok, akkor még fogja azt a témát tisztázni a szüleivel. Meg őszintén megmondom, hiányzik ide most egy Karin is, mert rajta kívül nem fog hinni senkinek a kis Saláta.
Na ez az oldal nekem betett most így reggelre --> http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/12
Ezek után mondja még valaki, hogy Sakura semmire nem jó, és gyenge, annak képébe tolom a világ második(/első?) legerősebbjének a mondatát. ikszdé http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/17
Úgy látom Sakura is bekeményít. Akkor végül tényleg csak tudni akarta ki a sharinganos fickó. (Nagyon remélem Kishi-sensei, hogy a múltkori erődemonstráció után nem ütöd ki Cseresznyevirágot)

Csak nekem lett a kedvenc képem a 10 oldal bal felső sarka?

Mondjuk az, hogy nem is csókolóztak az elég gáz. Eddig száz százalékig biztos voltam, hogy Sakura lánya Sarada, de mostmár csak olyan 98.
Az a kép szerintem is nagyon édes, remélem lesz színezett változat is. Nevet
Biztos elcsattant már, csak ahogy előttem is mondták, az többet jelentett Sakurának. De egyébként ha 100%-osan bízol a Sakura az anyja dologban, akkor belegondolhatsz, hogy ott azért csóknál több is volt ott. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #854 Dátum: 15 jún 18, 08:40:35 »

ez egy nagyon édes fejezet volt  >.<#
végül Kishi mondani valója az volt amit eddig is gondoltunk, hogy a család nem csak a vér  Pontosan
Sakurának nagyon el kellett gondolkodni azon a csókon, szinte látni az izzadságcseppet a homlokán  ikszdé
http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/11
de végülis igaza volt, az a mozzanat többet jelentett, mint egy csók, hiszen az egy igéret volt Sasukétól

Milyen furcsa érzelmeket látni Sasukétól, de nem baj csak így tovább  Nyelvesít
Nem fogom kibírni a jövőhétig, de azért remélem a fórumos kommentek olvasásával menni fog
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!