24 máj 13, 18:10:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407110 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #825 Dátum: 15 jún 16, 06:56:23 »

Itt a vélemény különbözések nem vérre! Hajra, csont, és agyvelőre mennek. Komolyan srácok, egy kicsit srófoljátok fel az EQ -tokat. (Nem, nem elírás, érzelmi intelligenciáról van szó.) És hogy ez miben is merül ki? Tolerancia, mind magaddal, mind a társaiddal. Ledózeroljátok egymás véleményét, mintha ez valami verseny volna, szinte létkérdés. (kinek nem inge...) Tudom, ismerem a közkeletű mondást: A vélemény, olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé. De akkor se kéne vélemény különbözés miatt így lehordani a másikat. Nem vagyok admin, nem az én kenyerem felhívni erre a figyelmeteket, csupán nem bírtam már nézni a virtuális hajtépést. Holott van benne igazság. Nagyon sok is.
Igen magánügy, ha valakit utálsz, vagy kevésbé szívlelsz, de ezt add elő intelligensen, és nem leszel kiosztva. Persze, hogy le vagy hordva, ha még megmagyarázni se tudod (vagy esetleg szégyelled az indokot) miért rühelled a karaktert. Ne várj mást, mert így felszínesnek tűnsz. Ne csodáld hát, ha leugatnak. Teljes joggal teszik, hisz az fénylik rólad, nem látod, és nem is akarod látni a karaktert, tehát kompromisszum, tolerancia képtelen vagy. Változtass, próbálj meg objektív lenni, meg aztán, ez a manga nem a Tvájfájt, de nem is a szürke ötven nyalata, hogy csicsogjon a nyáltól, vagy bővebben kifejtsék a szerelmi szálakat. És a másik, ha az alkotója úgy gondolta, hogy összehozza őket, neked nincs jogod, hogy ezt megkérdőjelezd. Egy, semmit nem tehetsz ellene, kettő nem te írod. Ne korlátozd az írói/rajzolói szuverenitását. Mert ahogyan a társaid véleményét is korlátoznád, úgy a mesélőjét is. Ne tedd, fogadd el.
Ennyi volt az illemtan óra, bocs a hibákért, telóról vagyok. Eme sorokat az vegye magára akire szabták. És éljen Sakura! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 07:03:29 írta Aniron » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #826 Dátum: 15 jún 16, 16:56:10 »

Ó, Capac, miért ne szórakozhatnának? Nevet Ugyanúgy tőled is lehetne ezt kérdezni a túlzott (és persze egyben tudatos is) Hinata imádatod miatt, de senki sem teszi.
Nekem semmi bajom sincs a kialakult kapcsolatokkal, sőt, egyik karakterrel sem igazán.
De Kuro, a hozzászólásaid annyira arrogánsak és személyeskedőek sokszor, hogy az már felháborító. Legalábbis nekem. És igen, még akkor is, ha nem nekem szól, és még akkor is, ha egyetértek veled.
(Amúgy azt, hogy nem tudott Sakurával mit kezdeni azt úgy értettem, hogy a shippuuden elején sokkal több mindent ki tudott hozni belőle, később már inkább csak egy helyben toporgott a sztori végéig a karaktere. És ez nem azt jelenti, hogy nem csinált semmit, ez hülyeség, baromi sok mindent csinált. Csak míg éppen Naruto rengeteget fejlődött jellemileg Jiraiyának, Nagatónak, Itachinak meg sokaknak köszönhetően, addig szembeötlő volt, hogy Sakura karaktere ugyanolyan szinten maradt. Ez az én véleményem, persze.)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 17:00:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #827 Dátum: 15 jún 16, 17:27:56 »

Jaj Jon persze hogy Sakura karaktere elveszett Sasuke és Naruto mellett. Épp ezt nem értem hogy miért hasonlítjátok őt a másik kettőhöz. Ahogy Jiraiya és Oro is simán felülmúlta Tsunadét ez igaz itt is. És azért Sakura is rengeteget fejlődött jellemileg szerintem. Már rég nem az a komolytalan kislány. Persze mivel neki nincs fele akkora jelentősége mint Sóskának vagy Narcsinak ezért tűnhet úgy másoknak hogy nem ér semmit de ha pl egy Hiantához, Tentenhez, Inohoz vagy bármelyik másik ninjához mérjük azért már más a leányzó fekvése. Nevet

Egyébként szerintem teljesen jogosan vagyok néha arrogáns. Ugyanis utálom a divat hatereket, márpedig aki nem divat hater nem írja le minden egyes kommentjében hogy Pink Shit és társai. Ahogy Aniron írta fentebb nem az a probléma hogy valaki utál valakit hanem az hogy nem indokolja meg. És most jöhetne a kérdés hogy de miért kéne megindokolni? Miért téged talán nem érdekelne hogy téged miért rühellenek ennyire? tuti hogy de. Persze itt nem Sakurának kell tudni hisz ő csak egy kitalált karakter de aki vitába száll velem az legalább értelmes véleménnyel támassza alá a hülye hozzáállását. Ilyen emberekhez nem tudok normálisan hozzáállni ne is haragudj. Láthatod hogy veled pl nem vagyok arrogáns, legalábbis szerintem. Elég sokszor nem értünk egyet de legalább te normálisan kifejted a véleményed. És nem az minden 2. mondatod hogy na Pink Shit vagy csak simán Sakura megint useless volt. És ez a nem mindegy. kacsint

A fórumon tőlem még senki nem olvasott olyan hozzászólást amit nem indokoltam volna meg és pont ezért szoktam belekötni elég sokszor az emberekbe mert nem indokolják meg a véleményüket. És szerintem az indokolatlan vélemény nem vélemény csak sárdobálás.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #828 Dátum: 15 jún 16, 18:03:20 »

Jaj Jon persze hogy Sakura karaktere elveszett Sasuke és Naruto mellett. Épp ezt nem értem hogy miért hasonlítjátok őt a másik kettőhöz. Ahogy Jiraiya és Oro is simán felülmúlta Tsunadét ez igaz itt is. És azért Sakura is rengeteget fejlődött jellemileg szerintem. Már rég nem az a komolytalan kislány. Persze mivel neki nincs fele akkora jelentősége mint Sóskának vagy Narcsinak ezért tűnhet úgy másoknak hogy nem ér semmit de ha pl egy Hiantához, Tentenhez, Inohoz vagy bármelyik másik ninjához mérjük azért már más a leányzó fekvése. Nevet
Szerintem Tsunade jelleme semmivel sem volt kevésbé kibontva, mint Jiraiya-é, de Orohoz képest meg főleg.
Sakura már a shippuden elején sem volt komolytalan kislány. Érett, komoly, hasznos volt amikor mentek megmenteni Gaarat. Nem a sima Narutohoz hasonlítom, hanem a Shippuden elejéhez. Ahhoz képest jellemileg szerintem semmiben nem fejlődött. Jelentősége van a csajnak, félreértettél, ez nem is kérdés. Csak még egyszer, a karaktere igazából a Sai-os történetszál óta (amikor újra találkoztak Sasukéval) szerintem nem fejlődött egészen a manga végéig. Legalábbis ha fejlődött is valami, elhatározta magát, általában vissza is lépett, pl. amikor meg akarta ölni Sasukét, meg hogy utol akarja érni a fiúkat. Egyszer azt mondta, hogy igen, utolértem őket, aztán hogy az a dolga, hogy támogassa őket. Ez nem fejlődés volt, hanem egy helyben toporgás, szerintem, de lehet, hogy mások máshogy látják.
A gaidenben meg nem igazán tudom még eldönteni, hogy milyen lett. Egyrészt nem értem, hogy miért lett olyan dühös Saradara a tök logikus kérdései miatt, másrészt még nem tudjuk, hogy mi minden van a dolog mögött, várjuk még ki, hogy megismerjük a sztorit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #829 Dátum: 15 jún 16, 22:02:39 »

Azért azt ne felejtsd el hogy végig csinált egy elég brutális háborút rezzenés nélkül. Több 100 embert megmentett azért ehhez nem semmi jellem kell de főleg lelkierő.  A Sanninokat azért elég jól megismertük de ők eleve nem főszereplők így persze hogy nem voltak kibontva annyira pláne mivel eleve arra találta ki őket Kishi hogy később megcsinálhassa az új Sannin bandát. Nevet Aláírom nem Sakura a legjobban kibontott karakter de mindenki tudja hogy Kishi nem nagyon foglalkozott a női karakterekkel. Az meg hogy miért volt mérges Saradára? Sok oka lehet, meglepte a kérdés, 10x éve egyedül nevelte a lányát azért az ilyen "apróságok" sokat rádobnak az ember lelkivilágára. Nincs abban semmi meglepő ha néha elveszti a fejét egy szülő, meg se tudnám számolni anyám hányszor kiabált velem meg a húgommal a kimerültség meg a sok gond miatt. Szóval szerintem nem kell ebbe annyi mindent belelátni. Valószínűnek tartom hogy a rosszullétei is erre utalnak hisz titkolóznia kell mindenki, ráadásul a saját lánya előtt is ami azért rányomja a bélyegét az emberre.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #830 Dátum: 15 jún 16, 22:12:23 »

Azt még azért hozzátenném, hogy Sakura az elejétől fogva nem a nyugodtság és higgadtság mintapéldánya, mindig is csak egy kicsi kellett neki a cérna elszakadásához.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #831 Dátum: 15 jún 16, 22:23:20 »

Szerintem a gaiden elején Sakura egyszerűen csak felkapta a vizet Sarada kérdésein. Ahogy előttem is mondták, ő elég forrófejű. No meg ne felejtsük el, hogy a házasságát kérdőjelezte meg Sarada. (utólag nem mellesleg kiderült, hogy tényleg volt oka Sakurának felháborodni, hiszen valóban házasok Sasukével)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #832 Dátum: 15 jún 16, 22:44:58 »

Azért azt ne felejtsd el hogy végig csinált egy elég brutális háborút rezzenés nélkül. Több 100 embert megmentett azért ehhez nem semmi jellem kell de főleg lelkierő.  A Sanninokat azért elég jól megismertük de ők eleve nem főszereplők így persze hogy nem voltak kibontva annyira pláne mivel eleve arra találta ki őket Kishi hogy később megcsinálhassa az új Sannin bandát. Nevet Aláírom nem Sakura a legjobban kibontott karakter de mindenki tudja hogy Kishi nem nagyon foglalkozott a női karakterekkel.
Azt ugyanúgy megcsinálta volna a Shippuden eleji Sakura is Nevet Szerintem legalábbis. És szerintem a sanninok, főleg ugye Jiraiya de Tsunade is, baromi jól ki lettek bontva. Mondjuk azt nem értem, hogy Tsunade-t miért kellett visszahoznia Kishinek, miután meggyógyította a 4 kagét, utána már semmi szerepe nem volt. Sokkal jobban ütött volna a jelenet, és a háborút, meg Madarát is komolyabban lehetett volna venni, ha egy Tsunade szintű karakter meghal, nem beszélve arról, hogy szép lezárása lehetett volna. És ott, a háborúban át vehette volna a vezetést Kakashi, és máris sokkal logikusabb lenne, hogy miért lett hokage. Mert valljuk be, ezt Kishi egyáltalán nem magyarázta meg. Miért mondott le Tsunade a háború után? Így vállalták a felelősséget a kagék? Lehet...és végülis Gaara még nem volt része ennek a rendszernek, így logikus, hogy csak ő maradt meg.
Női karakterek...hát Tsunade lett legjobban kibontva, meg ott volt még Kushina is, meg persze Sakura, de én nem igazán hiányoltam a női karaktereket a mangából, ez mégiscsak shónen, meg ninjákról szól. Reális szerintem. Persze sok plusszt adhatott volna egy-két igazán jó női karakter, de számomra Tsunade meg Kushina bőven az volt, sőt, bár nem lett kibontva, de Temarit is nagyon-nagyon szerettem. Olyan nőisen volt laza Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 22:48:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #833 Dátum: 15 jún 16, 23:19:55 »

Hát nem véletlen hogy nekem is Kushina a kedvencem meg Tsunade. No meg Hinata csak én nem vagyok olyan elvetemült fanboy mint Capac. ikszdé Amúgy Kishi sok olyan dolgot csinált amit nem kellett volna de ezek a Shounen velejárói sajna. Egyébként szerintem is direkt azért mondtak le a Kagék mert ez már nem az ő idejük erről volt is szó anno ugye. Az öreg mondta Narutonak hogy meg kell vívniuk a saját harcukat hogy aztán Narcsiék átvehessék a helyüket. De mivel Narcsi még nem érett meg a címre ezért előbb Kakashi lett megnevezve logikusan.

Van olyan amit szerintem nem kell megmagyarázni.

Ami Sakura ingerültségét illeti Sarada felé tuti hogy semmi köze nincs ahhoz a tipikus
"szétcsaplak Naruto" feelinges idegességhez. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 23:22:03 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #834 Dátum: 15 jún 17, 10:01:58 »

Én sem feltétlen arra gondoltam, azért Sakura elég könnyen berág bármi miatt, az már más dolog, hogy az esetek nagy részében Naruto a kiváltó ok.  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #835 Dátum: 15 jún 17, 11:12:50 »

Én sem feltétlen arra gondoltam, azért Sakura elég könnyen berág bármi miatt, az már más dolog, hogy az esetek nagy részében Naruto a kiváltó ok.  smirksweat
Az meg már inkább csak a tsundere beütésére is lehet fogni. Gondolkozik Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #836 Dátum: 15 jún 17, 12:17:58 »

Sziasztok!

Nem olvastam végig, az összes kommentet, mert unalmasak voltak. Tetszik, vagy nem tetszik egy karakter, ez van. Viszont utána oldalakon keresztül egymás kommentjeinek estek nem az igazi élmény olvasni. A 4. ninja háború alatt meg kishimoto megfáradásáról volt szó bőven. Csak fogadjátok el a történteket és beszéljetek arról. A japánok messze vannak, más kultúrával. Mi meg magyarok szintén más kultúrával. Elhagyni a rossz szokásokat és jókat tanulni más népektől! Ez az igazi előnye a mostani szabad világunkban, ahol 1-2 nap alatt a bolygó másik oldalára jut az ember és megjelenés után pár órával itt van a japán manga, magyarul.

Amennyiben igazak a mangában eddig leírtak, ez alapján Saradának két anyja van. Karin és Sakura együtt. Karin genetikája úgy kerülhetett bele Saradába, hogy Sasuke adta át a lányának. Nem egyszer mentette meg Sasukét Karin vére.

Remélem Shin nem lesz jófiú egy kis lelkizés után, mert akkor véget ér a sztori Mosolyog
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #837 Dátum: 15 jún 17, 13:09:23 »

Eh... nem fog véget érni akkor se, mert nem létezik, hogy ő lenne itt a főgonosz. Ha már Sakura simán úgy lecsapta, hogy egyből szívátültetés kell neki (tudom hogy nem az volt...), akkor Naruto és Szászke-kun ellen tuti hogy sz*rt se ér a csávó ugye.

Biztos, hogy ő csak valakinek a csicskája, aki majd később előkerül.

Sarada anyja meg KARIN!!! Vagy nem.


Élvezed Skavenger?


Óh, igen... köszönöm hogy ennyit fáradoztál értem  Nevet Örökre hálás leszek neked!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 13:10:14 írta skavenger » Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #838 Dátum: 15 jún 17, 13:11:57 »

Amennyiben igazak a mangában eddig leírtak, ez alapján Saradának két anyja van. Karin és Sakura együtt. Karin genetikája úgy kerülhetett bele Saradába, hogy Sasuke adta át a lányának. Nem egyszer mentette meg Sasukét Karin vére.

Na, csak születnek még új elméletek, amikben talán van valami. Bár belegondolva erre nem sok esély van, hogy ez így megtörténhetett, de tudjuk, hogy Kishi nem biológus, és nem is tudjuk pontosan hogy működött Karin "életmentése" anno. Még egy nap, és talán okosabbak leszünk, bár szerintem majd csak a történetszál végén fog ez tisztázódni, hogy mi ez a sok kavarás.
Abban is egyetértek amúgy, hogy túl sok a duma itt, első 1-2 napban olvastam új rész után a hozzászólásokat, de azóta feladtam, unalmas wall of text, mindenki a saját igazát (elméletét) szajkózza újra és újra. Csak remélem, hogy nem siklok el semmi érdekes fölött.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #839 Dátum: 15 jún 17, 16:21:49 »

Holnap manga sem lesz,vagy csak az anime marad el?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!