24 máj 12, 17:46:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406986 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #810 Dátum: 15 jún 15, 16:15:59 »

Lassan ugy erzem kezdodhetunk plakatolni, hogy ki Sarada anyja.
„Ha Konohaban szuletik egy Uchia, akkor az sem biztos, hogy az anyja az apja."
 
Sracok nyugi nem verre megy a dolog!:)
A legtobb embernek Sakura karaktere idegesito, es nem tudjak megmagyarazni miert. Ilyen az eletben is van!:)
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #811 Dátum: 15 jún 15, 16:20:13 »

Sakura a legtöbb embernek a sok siránkozása miatt idegesítő, de ebbe ne menjünk bele.
Sidea.  bow Szépen megfogalmaztad, de te is tudod, hogy hiába. Egyedül ebbe az ok nélküli gyűlölködésbe lehet belekötni,legalábbis azzal nem értek egyet. Elég jó ok kell ahhoz, hogy egy karakter ennyire antipatikus legyen ilyen sok embernek, és nem, nem azért, mert felszínesen olvassuk Nevet Amúgy szerintem Kishi se szereti a karaktert, legalábbis látványosan nem tudott vele mit kezdeni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 16:23:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #812 Dátum: 15 jún 15, 16:42:52 »

Tehát hadd foglaljam össze azt a sok baromságot amit írtál.
Van egy srác akibe kislány korod óta szerelmes vagy aztán még egy csapatba is kerültök
közben megismered látod hogy törődik veled hisz többször is megmenti az életed de te simán elkönyveled szar embernek mert rideg másokkal és már ki is szeretsz belőle pedig érted tette kockára az életét. Ez aztán nem semmi, mondhatom igazán becsülendő elvek szerint élsz. Vagy csak halvány lila gőzöd sincs arról hogy mi az hogy kitartana valaki mellett végig. ^^' Én sem éltem át hál' Isten még hasonló esetet sem mint Sasuke de én legalább átérzem a helyzetét pedig sosem voltam oda érte. De te ugyan úgy pár megnyilvánulásából elítéled ahogy én véleményt alakotok a te pár soros "véleményed" alapján. Csak annyi a különbség hogy én pár sorból már leszűrtem hogy te milyen ember lehetsz, te viszont évek alatt sem értetted meg Sasuke vagy Sakura karakterét.

Szokás szerint megint elfelejted hogy ez nem egy szappanopera ahol ki van hangsúlyozva a szerelmi szál, Kishi maga mondta nem is egyszer hogy nem túl jó ebben. De épp elég teret kaptak a karakterek hogy mi is és ők is megismerjék egymást csak oda kellett volna figyelni. Nem 1-2 küldetésről van szó. Az a te bajod hogy nem tűnt fel a lényeg vagy ha mégis csak simán ignoráltad mert a haterkedés könnyebb. Máskor figyelmesebben olvass mangát ne csak felületesen. A másik probléma veled hogy alapból utálattal állsz neki az egésznek, flegma vagy és lekezelő. Még mindig nem értem mi a francért olvasod a mangát ha minden egyes megnyilvánulásod azzal van tele hogy, ez meg az mekkora csíra, milyen szánalmas, meg shit és stb. Szerintem ebben leled örömöd mert máshoz nem értesz. Nevet

A korod látva elvileg felnőtt nőnek kéne lenned ehhez képest gyerekesebb vagy mint Sakura volt a manga elején. Több mint 20 éve ismerik egymást szerinted nem volt idejük megismerni egymást? Azért mert Kishi nem mutatta még létező dolog. nem véletlen készültek a Regények a Last mozi után hogy ezeket is megmagyarázzák a gyengébbek kedvéért. ^^' Sasuke agyát amúgy meg teljesen átmosták ráadásul nem is egy ember nem csoda hogy megakart ölni mindenkit, Nagato is ugyan ilyen volt. Ahogy Obito is. Annyi a különbség hogy Sasuke többet kapott mint ők. Sakurát soha nem akarta megölni mint mondtam ha meg akarta volna ölni már halott lenne. Karint is simán átlyukasztotta.

A valóságban eléggé ferde szemmel néznek a gyereküket egyedül nevelő anyákra, és alig kapnak támogatást a társadalomtól, de oké... Plusz megint úgy mondod, meg, hogy kik vagyunk, hogy a fórumos hozzászólásainkon kívül semmi nincs a kezedben.

Mi van? Na az ilyen hülyeségekből látszik hogy fogalmad sincs a dolgokról. Azért mert valaki egyedül neveli a gyerekét miért kéne támogatni? Az én anyám is egyedül nevelt fel engem és a húgomat, szétdolgozza jelenleg is az agyát még sem panaszkodik soha. Az egyetlen támogatás amit 27 év alatt elfogadott az a kölcsönök felvétele meg az Iskolai kedvezmények amit MINDEN EGYES CSALÁD MEGKAP!!! Nem arról van szó hogy milyen anyagi támogatást kapnak hanem az elvekről hogy tisztelet illeti azokat akik egyedül is képesek felnevelni egy gyereket! Nem igazán értem miért néznének rájuk ferde szemmel. Biztos haluzol már megint. Egyébként miért mi alapján kellene megítélnem hogy milyen vagy? Talán élőben nem ugyan ez lenne a véleményed? Csak neten vagy ilyen? Mert akkor azzal csak alátámasztod az állításom.

Ami a katonákat illeti. Hidd el rengeteg olyan katona van aki bekattan a háború után és veri akár a feleségét is. De arról nem ő tehet. Annyira bele vagy bolondulva ebbe az elméletbe hogy Sasuke meg akarta ölni Sakurát hogy hihetetlen. Ami azt illeti Sakura akarta megölni Sasukét de mindegy. És azt is Naruto érdekében tette hogy ne neki kelljen.
Ráadásul az hogy Sasuke sosem volt otthon nem sokban különbözik a valós katonáktól hisz a legtöbb nem hogy egyszer hanem van aki soha nem látja a családját a háború miatt.

Amúgy Naruto és Hinata mennyivel volt ésszerűbb páros már nem azért? Hianta az elejétől fogva szerette Narutot, csak ő Sasuke-kun helyett Naruto-kunozott állandóan, meg sokkal szégyenlősebb volt, pedig ő aztán nem ismerte Narutot ha a TE gondolatmeneted alapján nézzük a dolgokat. Aztán ugye ahogy Sasuke, Naruto is az utolsó pillanatban döntötte el kb hogy elveszi a csajt. Most akkor miről is hadoválunk megint feleslegesen? Legalábbis ha a te fejeddel gondolkodunk akkor ezek mind random házasságok lettek olyan emberek közt akik nem is ismerik egymást. Nevet

Egyébként továbbra sem írtad le hogy miért utálod Sakurát. Nekem is van rengeteg karakter akit nem bírok a Narutoban de nem azért mert divat utálni hanem mert egyszerűen nem a kedvencem mivel esélyt sem kaptak arra hogy kibontakozzanak. Ennyi.

Sakura a legtöbb embernek a sok siránkozása miatt idegesítő, de ebbe ne menjünk bele.
Sidea.  bow Szépen megfogalmaztad, de te is tudod, hogy hiába. Egyedül ebbe az ok nélküli gyűlölködésbe lehet belekötni,legalábbis azzal nem értek egyet. Elég jó ok kell ahhoz, hogy egy karakter ennyire antipatikus legyen ilyen sok embernek, és nem, nem azért, mert felszínesen olvassuk Nevet Amúgy szerintem Kishi se szereti a karaktert, legalábbis látványosan nem tudott vele mit kezdeni.

Újabb okos komment, gratulálok. Mi ez a bullshit hogy Kishi nem tudott mit kezdeni Sakura karakterével? Ti komolyan mit olvastok? Miért szerinted mit kellett volna még vele kezdenie? Mondj egyetlen egy női karaktert akit jobban kibontott mint őt. Simán lekörözte a mesterét, Alig van ninja a világon aki erősebb nála. Mit akartok még? Az olyan emberek akik egy kislányt az állítólagos siránkozása miatt utálnak azok menjenek és szó szerint ássák el magukat. És ne is csináljanak gyereket mert akkor a saját gyereküket is utálni fogják. Sakura teljesen jogosan siránkozott elvesztette a számára legfontosabb embert. Ilyen a gyerek szerelem. Nem hinném hogy lenne itt olyan aki nem élt volna meg hasonló esetet csak a többség képmutató meg ciki bevallani hogy ő is rajongott ennyire valakiért.

Olyan meg nincs hogy nem lehet valamit megfogalmazni. Ha én utálok valakit akkor annak van oka ergo meg tudom fogalmazni. kacsint Nem csak az a baj hogy felszínesen olvassátok a mangát hanem az is hogy felszínes emberek is vagytok. Nem viselitek el ha valaki kimondja az érzelmeit mert az már nyálas, rinyál, idegesítő, siránkozós stb. És nem, nem fogom hozzátenni hogy vegye magára aki akarja, aki magára ismer a mondandóm alapján az nem véletlen! Banolhatnak ezerszer, ellenkezhetnek velem ezren attól ez még így van. Az emberek többsége birkaként él. Követik a divatot ami naponta változik. Hinatát legalább annyian utálják a semmiért mint ahogy Sakurát is. Ilyenek az emberek. Az utálatnak nagyobb közönsége van mint a szeretetnek, elég szomorú de ez így van. És én csak sajnálni tudom az embereket emiatt.

Szóval nem Jon barátom, nem kell jó indok arra hogy valakit gyűlöljenek. Anno a nácik is jó okból "gyűlölték" a zsidókat?
Vagy égették halomra az "állítólagos" és "gonosz" boszorkányokat, akiket ma DOKTORNAK neveznek? Az emberek kezdettől fogva ilyenek. Félnek az ismeretlentől és vagy utálják vagy szimplán elakarják pusztítani. Meg akarják ismerni de aztán el is pusztítják. Az emberi fajnál nincs undorítóbb élőlény az egész galaxisban, pedig nem ismerek mást fajt szóval merész kijelentés de tuti hogy igazam van ebben is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 16:53:15 írta Kuro25 » Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #813 Dátum: 15 jún 15, 16:52:29 »

Jaj, Kuro én úgy szeretem, hogy rád mindig lehet számítani. A hozzászólásaid mindig feldobják a napomat. Nem is mondok már semmit csak fetrengek a röhögéstől.

Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #814 Dátum: 15 jún 15, 16:58:13 »

Eddig se mondtál semmi érdemlegeset szóval... nem is bánom.
Ahelyett hogy normális érveket felsorolnál csak kötekedsz mint valami kisgyerek és még te szidod Sakurát. Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #815 Dátum: 15 jún 15, 17:11:15 »

Ez a téma már kb 10 oldal óta kötekedésről szól. Már lassan nem is tudom követni miről van szó, és hogy lett ez abból, hogy Karin bizony nem Sarada anyja. Szerencsére azért Sasuke szociopataisága nélkül nem élhet meg itt téma Nevet
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #816 Dátum: 15 jún 15, 17:22:01 »

Sziasztok!

Új vagyok, muszáj volt regisztrálnom, mert nem hagyhattam szó nélkül egy-két ember hozzászólását. Mosolyog

Először is, köszönöm szépen Kuro, hogy még létezik olyan ember ebben a fandom-ban, aki tudja, hogy kell olvasni/értelmezni egy történetet. Nagyon sok dologban egyet értek veled. Véleményem szerint nem feltétlenül szükséges egy nyomós indok ahhoz, hogy valakinek ne legyen szimpatikus egy karakter, van, hogy a valóságban is ránézek valakire és egyszerűen csak olyan a kisugárzása, hogy idegesít. DE, amit emberek ebben a fandom-ban művelnek egyes karakterek utálatának kapcsán az már nevetségesen ostoba és felháborító. Itt a legtöbb Sakura-hater azt sem tudja mit beszél. Én mást sem látok fórumokon meg facebook-on meg miegyéb helyeken, mint azt, hogy indokok nélkül fikázzák Sakurát. Szerintem itt egy-két ember marhára megragadt a sima Naruto elején, és csak azt látja Sakurában, amikor még idegesítő fangirl volt. Hahó, annak már vége van emberek! Esküszöm, mintha meg se próbálnák a gyűlölői meglátni a jót benne. Lehet utálni egy karaktert, de akkor azt már észérvekkel pls. Az agyonfikázás nonsense érvekkel már túlzás.

Sasuke és Sakura kapcsolatáról: Marhára nem értem mit problémázik itt pár ember azon, hogy milyen az ő kapcsolatuk, mikor más párok kapcsolatát sem mélyítette el Kishimoto a történet során, mivel ez egy shonen manga. Mitől különb Naruto-Hinata vagy Shikamaru-Temari, Ino-Sai? Ezt nem utálatból mondom, de marhára nem beszélgetett többet egyik pár sem a történet során, sőt...Naruto és Hinata alig kommunikált egymással úgy igazán a Last mozit kivéve, Naruto nem is válaszolt rendesen Hinata vallomására (sőt, egyáltalán nem), mégis, a film előtt sem fikázta senki őket. Az meg hogy Sasuke megpróbálta megölni Sakurát...hát ne is haragudjatok, de szerintem teljesen érthető. Mit kell még elkövetni ahhoz, hogy megértsék az emberek, hogy nem jókedvéből próbálta megölni vagy mert idegesíti őt? Sasuke egyszerűen megőrült, normális körülmények között soha nem ugrott volna neki Sakurának és ez TÉNY. Szerintem azért van annyi utálója ennek a két karakternek (és a kapcsolatuknak), mert roppant mód félre vannak értve, eszméletlenül.

Gaiden-re rátérve. Tudom, hogy sokaknak itt tele van már a hócipőjük azzal, hogy ki Sarada anyja, de ha Karin az igazi, akkor Kishimoto tulajdonképpen aláásta 15 évnyi munkáját és Sasuke karakterét. Kizárt dolognak tartom, hogy egy olyan ember, aki értékeli a szeretetet, a kapcsolatokat, a családot, feleségül venne egy nőt, akihez kötődik, és gyereket csinálna egy másiknak, akihez nem. Ezen felül, Sasukéről beszélünk emberek, ti komolyan eltudjátok róla képzelni, hogy azok után, hogy soha nem mutatott különösebb érdeklődést a nők iránt hirtelen nőcsábász lesz belőle, aki csak úgy szórakozásból megdönt egy olyan nőt, akihez semmi köteléke sem fűződik? Ja...hát eléggé ooc lenne véleményem szerint. Főleg azután, hogy megtérült.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #817 Dátum: 15 jún 15, 18:59:04 »

Mitől különb Naruto-Hinata vagy Shikamaru-Temari, Ino-Sai? Ezt nem utálatból mondom, de marhára nem beszélgetett többet egyik pár sem a történet során, sőt...Naruto és Hinata alig kommunikált egymással úgy igazán a Last mozit kivéve, Naruto nem is válaszolt rendesen Hinata vallomására (sőt, egyáltalán nem), mégis, a film előtt sem fikázta senki őket. Az meg hogy Sasuke megpróbálta megölni Sakurát...hát ne is haragudjatok, de szerintem teljesen érthető.

Temari és Shikamaru kapcsolata mondjuk fel volt vezetve/építve, ha belegondolsz, de a többi mellékszerelem tényleg csak random lett összepattintva, kicsit sajnálatos, hogy Kishi még régebben nem rakott bele 1-2 fejezetnyi flashbacket arról, ahogy egymásra lelnek. Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #818 Dátum: 15 jún 15, 19:47:04 »

Csak hogy bele szóljak a Sasuke Sakura kapcsolat vitájába:
www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/694/16
Itt Sasuke azt mondta hogy minden kötelékét elakarja vágni(=megölni), de Sakurat csak genjutsuval kiütötte, lényegébe lesz@rta hogy él vagy sem, pedig nem tartott volna tovább megölni mint egy genjutsu bevetése.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #819 Dátum: 15 jún 15, 19:54:05 »

Temari és Shikamaru kapcsolata mondjuk fel volt vezetve/építve, ha belegondolsz, de a többi mellékszerelem tényleg csak random lett összepattintva, kicsit sajnálatos, hogy Kishi még régebben nem rakott bele 1-2 fejezetnyi flashbacket arról, ahogy egymásra lelnek. Nevet

Innen is látszik hogy Shikamaru karaktere volt talán a legjobban felépítve. Nevet
Bár azért az erős túlzás hogy fel volt építve de voltak rá utalások nem is egy.

Csak hogy bele szóljak a Sasuke Sakura kapcsolat vitájába:
www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/694/16
Itt Sasuke azt mondta hogy minden kötelékét elakarja vágni(=megölni), de Sakurat csak genjutsuval kiütötte, lényegébe lesz@rta hogy él vagy sem, pedig nem tartott volna tovább megölni mint egy genjutsu bevetése.

Igen de ez a kötelék amiről ő beszél az ahhoz kellett hogy felébressze a MS-t vagy melyiket is. Annyi van hogy keverem már. Nevet
Sakura ebbe nem tartozott bele mert ahhoz a legjobb barátját kell megölnie. Ezért nem ölte meg Sakurát se.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #820 Dátum: 15 jún 15, 20:15:37 »

Csak hogy bele szóljak a Sasuke Sakura kapcsolat vitájába:
www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/694/16
Itt Sasuke azt mondta hogy minden kötelékét elakarja vágni(=megölni), de Sakurat csak genjutsuval kiütötte, lényegébe lesz@rta hogy él vagy sem, pedig nem tartott volna tovább megölni mint egy genjutsu bevetése.

Igen de ez a kötelék amiről ő beszél az ahhoz kellett hogy felébressze a MS-t vagy melyiket is. Annyi van hogy keverem már. Nevet
Sakura ebbe nem tartozott bele mert ahhoz a legjobb barátját kell megölnie. Ezért nem ölte meg Sakurát se.
De Sasuke felébresztett már mindent, szóval felesleges lett volna Narutot megölnie a te állításod szerint.
Naplózva
Chester Monroe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #821 Dátum: 15 jún 15, 20:17:21 »

Lee-re lennék kiváncsi most milyen szinten lehet.
Boruto/Bolt volt egy keveset ebben a pár részben,az oké.
De a másik gyereke,Hinatatól?
Azzal mi lesz?Neki semmi szerep,vagy Hinata féle a sötétben megbújó karakter lesz,aki élet-halál helyzetbe egyszer majd kilép az árnyékból?
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #822 Dátum: 15 jún 15, 22:10:04 »

Szerintem Hinawari tökös kis csaj lesz, ilyen bratyival. A kisebbek mindig felnéznek a nagyobbakra, és hozzájuk akarnak hasonlítani. Lásd Sasuke Itachihoz.
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy örökli-e bármelyikük a Byakugant. A szemük színéből nem ez jön le , bár pont azon gondolkodtam múltkor, hogy a Byakugant előlehet-e hívni , úgy mint a Sharingant. Végül is hasonló alapon működik mindkét szem technika. A Hyuugak a világ egyik legősibb klánja, a Byakugan pedig az egyik legerősebb szemképesség, hiszem közvetlen Kaguyatól ered a doujutsu, nem hinném , hogy olyan könnyen elnyomható lenne , hogy ne hordozza valamelyikük a hajlamot rá ( már mint Boruto és Hinawari közül). Hinata is örökölte , még akkor is ha gyenge volt a képessége az elején.
És ami még fontos, hogy a Hyuugat vegyíted az Uzumaki vérrel, akkor lehet hogy valami teljesen új jön ki belőle, hiszem Kaguya erejének két ágát, vérvonalát egyesíted, mert ugye az Uzumakik a Senjuk unokatestvérei. Legalábbis Kishimoto helyében tuti adnék valami ütős skillt a kölyköknek.Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #823 Dátum: 15 jún 15, 22:36:00 »

Szerintem annyira legalább Naruto-Hinata és Sasuke-Sakura is egyértelmű volt, mint Shikamaru-Temari. Magam nem bonyolítom túl a szerelmi szálakat, mert nem rajtuk volt a hangsúly és szerintem ahhoz, hogy kitaláld a végét bőven elég volt az, ahogy indított Kishi: 2 lány karakter szerelmes a 2 főszereplőbe=egyértelmű ki kivel jön össze. Úgyhogy én tökéletesen elégedett vagyok velük, szerintem nem kellett volna egyiket sem ennél jobban elmélyíteni.

Jó lenne látni Himawarit, meg tudjátok még kit? Lee Jr.-t, na hát, azzal a kis sráccal vajon mi lehet? Meg egyáltalán, nem is biztos, hogy a fiacskája Leenek  Gondolkozik
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #824 Dátum: 15 jún 16, 04:14:17 »

Mindenki  azzal van elfoglalva, hogy Karin Sarada anyja. Ám Sakura ugyan úgy félrelépett Leevel, mint Sasuke. (nem Sasuke nem Leevel) Tehát Saradának van egy "nővére" Perona.
Csak erről most mindenki megfelejtkezett, pedig jó ideje közismert tényről van szó.

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 04:16:40 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!