24 máj 13, 00:40:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407027 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #795 Dátum: 15 jún 14, 22:05:45 »

Jaj már Kuro, Hashirama mentette meg Sasukét? WTF? Nevet

Hát azért Hashirama meséje sokat segített neki a javulásban. Az odáig oké hogy Naruto állt ki mellette végig de ha Orochi nem idézi meg Hashiékat akkor nem biztos hogy sikerül neki megtérítenie. De mint mondtam a "mi lett volna ha" elméletnek nem sok értelme van. Nevet Amit írtam továbbra is igaz az meg hogy ki hogy látja pl hogy ki segített abban hogy megjavuljon az már mellékes. Mert igazából a régi önmagához tért vissza. Sakurát ha meg akarta volna ölni már megölte volna. Csak úgy mondom. Karint simán beáldozta, Sakurával ezt nem tudta megtenni és nem azért mert Naruto közbe ugrott. Sasuke nem tudta hogy mérgező a kunai így egy sima kunaival úgyse tudta volna megölni, ha meg akarja ölni nem kunaival támad rá.

De ez megint olyan értelmetlen elmélkedés mint az hogy ki az anyja Saradának mikor egyértelmű az is meg ez is. Nevet

De ez a vita Sarada anyja körül kész vicc. Fölösleges száj cséplés,hiszen mind a két félnek meg vannak a saját bizonyítéka és addig úgysem tudnak meg állapodni,míg kishi nem rajzolja meg kétségtelenül a választ.

Kishi már ezerszer megrajzolta a választ csak egyeseknek nem tűnt fel mert az orrukig se látnak.
Egyébként azt még mindig nem igazolja semmi hogy Karin az anyja, egyetlen egy jel sem mutatott erre. Csak mondom. Nevet
Amúgy nem értem miért kell megint ezt folytatni pláne ha hülyeségnek tartod meg feleslegesnek. ^^'
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 22:06:40 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #796 Dátum: 15 jún 14, 22:17:26 »

Igaz Kuro, de egy épkézláb magyarázatot nem tud adni senki arra, miért nincs egy feljegyzés sem a születéséről, és miért nézett rá Shizune úgy ahogy. Ameddig erre nem kapunk választ, akár még a Karinos dolgot is belehetne illeszteni.
Viszont egyetértek kuramával, amíg a mangában nincs kijelentve, addig akármilyen oldalak lehetnek utalásokkal, akármilyen kijelentések ugorhatnak ki a mangaka szájából, semmi sem biztos.
Ezzel biztos sokan nem értetek egyet, de hát rengetegszer kijátsszák a történetírók, hogy egyértelművé teszik számunkra a választ, aztán meg képen vágnak a másik megoldással. Nevet Félre ne értse senki, nem a szappanoperás megoldás pártján állok, csak jobb félni mint megijedni. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #797 Dátum: 15 jún 14, 23:03:36 »

Skavenger... LOL... Hiányzik a balhé? Várjál szállítom a bulit, hogy Kuro agyát felcseszem szegénynek, hogy két-századszorra is a szájunkba kelljen rágnia ugyan azt...

Amúgy csak a Sakura-Sasuke megismerték egymást témához szólnék hozzá kicsit késve.

Oké, hogy több száz küldetést csináltak együtt, de azon kívül soha egy percet nem töltöttek el együtt. Semmit sem csináltak ami nem a munkához kapcsolódott volna. Sasuke meg max akkor szólt a többiekhez ha nagyon muszáj volt. Szóval a küldetések alatt Sakura max annyit tudhatott meg Sasukéról, hogy milyen cool és laza.
Miután Sauce lelépett nyilván kicsit jobban kikristályosodott számára  a kép, hogy mi, miért, merre. És akkor meg megszakadt a kicsi szíve, hogy jaj szegény Szöcske, milyen tragikus hányatott sorsa van, azért próbál megölni... De szerintem az amit másoktól tud meg egy emberről még mindig elég messze van a megismeréstől. Egy kezemen megtudnám számolni, hogy Sasuke és Sakura hány beszélgetést folytattak le a mangában. Olyat amit láttunk is ergo van jelentősége.
És oké, hogy nem láttunk tizen akárhány évet, amikor bőven össze melegedhettek, csak hogy abból nem láttunk semmit. Szerintem érthető, hogy páran így állunk, hogy: "oké, ez hogy történt?" Mert ez így elég hihetetlen.  Mert ez így olyan, hogy Sasuke szemszögéből: Ignorállak, megöllek, yeah sorry és bumm gyerek.
Szóval nekem oké, én már letettem arról, hogy ne a Rózsaszín legyen az év anyukája, de remélem, hogy azért pár villanást azért látunk a kapcsolatukból. Mert így olyan mintha Kubo talált volna magának valami jó SasuSaku fanfictiönt ahol össze jönnek, és onnan folytatta volna a mangát. Na mindegy.


Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #798 Dátum: 15 jún 14, 23:38:20 »

Skavenger... LOL... Hiányzik a balhé? Várjál szállítom a bulit, hogy Kuro agyát felcseszem szegénynek, hogy két-századszorra is a szájunkba kelljen rágnia ugyan azt...


Nagyon helyesen teszed!  Nevet

Gyerekek, ne higyjetek Kuronak, Exkirionnak, meg a fogpiszkálós (nyalókás?) csajnak! Ők valójában gonosz fehér zetsuk, akiket Kishimoto küldött ide zavart kelteni.

Sarada anyja pedig KARIN!!!!
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #799 Dátum: 15 jún 15, 07:15:42 »

Skavenger... LOL... Hiányzik a balhé? Várjál szállítom a bulit, hogy Kuro agyát felcseszem szegénynek, hogy két-századszorra is a szájunkba kelljen rágnia ugyan azt...


Nagyon helyesen teszed!  Nevet

Gyerekek, ne higyjetek Kuronak, Exkirionnak, meg a fogpiszkálós (nyalókás?) csajnak! Ők valójában gonosz fehér zetsuk, akiket Kishimoto küldött ide zavart kelteni.

Sarada anyja pedig KARIN!!!!
Erre már tényleg csak ezt lehet mondani Mosolyog
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MY3KYJNrw04" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MY3KYJNrw04</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 07:16:51 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #800 Dátum: 15 jún 15, 07:26:22 »

Áháá! Te voltál az aki azt a sörös javaslatot tette pár oldallal előrébb! Te tehetsz az egészről! Még most is alig vagyok magamnál és qrvára fáj a fejem is miattad! Fogadok, hogy te valójában maga Kishimoto vagy álruhában, és azért jöttél ide, hogy zavart keltsél!
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #801 Dátum: 15 jún 15, 08:10:44 »

Egyébként most olvasva ezt a részt, mire gondol Sasuke? "Megtartom...amíg végleg le nem rendezzük a kettőnk ügyét"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/19
már nem rendezték le? most komolyan élet-halál harcot vívtak mindkettejük egyik keze oda és már kiderült, hogy egyenlően erősek, akkor meg mit akar lerendezni? Neeem
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #802 Dátum: 15 jún 15, 08:46:35 »

Egyébként most olvasva ezt a részt, mire gondol Sasuke? "Megtartom...amíg végleg le nem rendezzük a kettőnk ügyét"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/19
már nem rendezték le? most komolyan élet-halál harcot vívtak mindkettejük egyik keze oda és már kiderült, hogy egyenlően erősek, akkor meg mit akar lerendezni? Neeem

Úgy érti, hogy nem fogad el egy döntetlent, és még egyszer a földbe akarja döngölni. Because ego. Amúgy max valami ilyen versengésre számítok már csak tőlük:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150615/Sand_castel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #803 Dátum: 15 jún 15, 09:00:40 »

Egyébként most olvasva ezt a részt, mire gondol Sasuke? "Megtartom...amíg végleg le nem rendezzük a kettőnk ügyét"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/19
már nem rendezték le? most komolyan élet-halál harcot vívtak mindkettejük egyik keze oda és már kiderült, hogy egyenlően erősek, akkor meg mit akar lerendezni? Neeem

Úgy érti, hogy nem fogad el egy döntetlent, és még egyszer a földbe akarja döngölni. Because ego. Amúgy max valami ilyen versengésre számítok már csak tőlük:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150615/Sand_castel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hát az év apukája címet szerintem mindkettő és egyik sem kaphatná meg  ikszdé
de nagyon örülnék, ha ilyen rivalizálós poénokkkal feldobná a mangát Kishi, mint a Part1-ben régen gyerekként
még felnőttek is rivalizáltak, mint Kakashi és Gai
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #804 Dátum: 15 jún 15, 12:48:15 »

Ha nekem járt 2 hét szabi akkor szerintem itt 1-2 embernek szintén járna Chakra, nem? Nyelvesít
Felesleges rendbontás miatt pl. Nevet

Oké, hogy több száz küldetést csináltak együtt, de azon kívül soha egy percet nem töltöttek el együtt. Semmit sem csináltak ami nem a munkához kapcsolódott volna. Sasuke meg max akkor szólt a többiekhez ha nagyon muszáj volt.

Ugye tudod hogy a saját felvetésed cáfoltad meg? A küldetések nem egyszerű munkák. Mindegyikben szinte az életüket tették kockára. És ne is haragudj de ilyen komoly szituációkban lehet megismerni igazán valakit és nem az interneten ahogy nálatok ez ma szokás! kacsint Kishi nem nagyon szokott slice of life elemeket mutatni. Ergo nekünk nem volt arra szükség hogy lássuk hogy pl 2 küldi közt mennyit és miket beszélget pl a Team 7 vagy Sasuke meg Sakura. A Part 1-ben még tuti hogy nem volt ilyen szinten a kapcsolatuk, bár azért az is sokat elárul hogy az elején Sasuke Sakurától kért tanácsot a fa mászás ügyileg ugye. Az ilyen apróságokból lehet megismerni az embert igazán nem a fél napig tartó beszélgetésekből. Azért mert mi nem láttunk valamit attól még létezik. Te sem láttad ahogy csináltak anyádék mégis létezel. ^^' És Sakura szinte ovis kora óta ismeri Sasukét. Eleinte csak gyerekes rajongás volt ez tény de az idő elteltével meg hála a sok harcnak eléggé megismerte hogy milyen.

Ezért utálom az embereket, MINDIG csak a felszínt látják, nem érdekli őket a belső. Sakura is ilyen volt az elején aztán megjavult. Az itt kommentelők zöme bele se gondol milyen lehetett Sasukének hogy miért volt olyan amilyen, inkább simán elítélték. Pedig örömmel megnézném ki az aki ép ésszel kibírná azt a szenvedést amit ő. Egyesek már azt se élik túl ha meghal egyetlen egy rokonuk, mit tennének ha kiirtanák az egész klánotokat, pláne ha megtudnád hogy a saját bátyád volt az akit Istenítettél, és ha ez nem elég még azt is megtudod hogy őt is csak kihasználta a rendszer. Örülnék ha itt páran nem csak az orrukig látnának hanem tényleg felfognák a történteket.

Én személy szerint ezek után simán sorozat gyilkos lennék minden egyes szemétláda embert kibeleznék ennyi szenvedés után, szóval ehhez képest ő jól bírta hisz csak a bűnösökkel bánt el.

Akármennyire is utáljátok Sakurát pedig egy cseppnyi okotok sincs rá, attól ő még nem hülye. Nem véletlen ment hozzá, nem valami gyerekes rajongás végett. Hanem azért mert ismeri. A valóságban tisztelik az olyan anyákat akik egyedül nevelik a gyereküket, ti meg szánalmas idiótának bélyegzitek meg, úgy hogy közben halvány lila gőzötök sincs a dolgokról. Innen látszik hogy fogalmatok sincs az életről csak a Disney mesékben hallottatok róla. Nevet

Egyébként egy kérdésem lenne: Mi a különbség Sakura/Sasuke kapcsolata és a való életben egy Katona/a családja közt? AZ ÉG VILÁGON SEMMI!!!!! Ennyit a témáról, a továbbiakban nem kívánom pallérozni az agyatokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 12:56:13 írta Kuro25 » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #805 Dátum: 15 jún 15, 13:33:02 »

Ezért utálom az embereket, MINDIG csak a felszínt látják, nem érdekli őket a belső. Sakura is ilyen volt az elején aztán megjavult. Az itt kommentelők zöme bele se gondol milyen lehetett Sasukének hogy miért volt olyan amilyen, inkább simán elítélték. Pedig örömmel megnézném ki az aki ép ésszel kibírná azt a szenvedést amit ő. Egyesek már azt se élik túl ha meghal egyetlen egy rokonuk, mit tennének ha kiirtanák az egész klánotokat, pláne ha megtudnád hogy a saját bátyád volt az akit Istenítettél, és ha ez nem elég még azt is megtudod hogy őt is csak kihasználta a rendszer. Örülnék ha itt páran nem csak az orrukig látnának hanem tényleg felfognák a történteket.
Én személy szerint ezek után simán sorozat gyilkos lennék minden egyes szemétláda embert kibeleznék ennyi szenvedés után, szóval ehhez képest ő jól bírta hisz csak a bűnösökkel bánt el.
 

Erre még nem fejlesztették ki a tökéletes facepalmot, szóval be kell érni ezzel.



Akármennyire is utáljátok Sakurát pedig egy cseppnyi okotok sincs rá, attól ő még nem hülye.

Majd én eldöntöm, hogy kit utálok, jó?
Sakura karaktere még  Joffreynél is utálatosabb, kár hogy Naruto megmentette őt amikor Sasuke megakarta volna ölni. baka baka naruto

Amúgy meg jó kis pofázós rész volt, kár hogy  már Kakashi full susanooja óta nem lehet komolyan venni ezt az egészet.
De legalább páran izgulnak/vitatkoznak a teljesen evidens dolgokon  Nevet


egy jó tanács: ha erre a hsz-re bárki válaszolni szeretne, NE az egészet idézze, hanem csak egy részét, amire reagálni szeretne.ty ty (bár ez az összes hozzászólásra értendő btw)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 13:34:05 írta dehunter » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #806 Dátum: 15 jún 15, 13:34:44 »

Ebbe a videóba mi a bármi új és mi köze ehhez a topichoz? Ezt, ha valaki nézi az animét már mind látta. Az egész a Danzou utáni részből van összevágva, meg innen-onnan a shippudenből.

Ember szerinted én nem tudtam? Nem most kezdtem el olvasni a mangát és nézni az animét  bye bye  és gondolom a fórumozók sem. Csak gondoltam mivel úgyis fel jött ez a Sasuke meg a kapcsolatai téma és láttam ezt a videót és megtetszett ezért osztottam meg...és mert már kezd unalmas lenni, hogy mindenki ugat mindenkire
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #807 Dátum: 15 jún 15, 13:56:50 »

Ezért utálom az embereket, MINDIG csak a felszínt látják, nem érdekli őket a belső. Sakura is ilyen volt az elején aztán megjavult. Az itt kommentelők zöme bele se gondol milyen lehetett Sasukének hogy miért volt olyan amilyen, inkább simán elítélték. Pedig örömmel megnézném ki az aki ép ésszel kibírná azt a szenvedést amit ő. Egyesek már azt se élik túl ha meghal egyetlen egy rokonuk, mit tennének ha kiirtanák az egész klánotokat, pláne ha megtudnád hogy a saját bátyád volt az akit Istenítettél, és ha ez nem elég még azt is megtudod hogy őt is csak kihasználta a rendszer. Örülnék ha itt páran nem csak az orrukig látnának hanem tényleg felfognák a történteket.
Én személy szerint ezek után simán sorozat gyilkos lennék minden egyes szemétláda embert kibeleznék ennyi szenvedés után, szóval ehhez képest ő jól bírta hisz csak a bűnösökkel bánt el.
 

Erre még nem fejlesztették ki a tökéletes facepalmot, szóval be kell érni ezzel.

http://data2.whicdn.com/images/85252730/thumb.jpg

Tudod kik szoktak facepalm képeket válasz helyett bemásolni? Akik nem tudnak rendesen véleményt alkotni. ^^'
Nem igazán értem hogy a fenti részben mivel érdemeltem ki egyébként is a facepalm-ot. De hát nem én tehetek róla ha vakon vagy mint Stevie Wonder. ^^'

Egyébként tőlem azt utálsz akit akarsz nagy divat úgy utálni valakit úgy hogy nem is ismerjük de nálad ez még rosszabb is mert ismerned kéne a karaktert csak nem fogtad fel amit láttál. Valószínű te is csak a képeket nézegetted. Nevet
Én csak azt nem értem hogy láthatóan rühelled a mangát mégis itt vagy DE csak akkor ha kötekedni kell.
Igazából könnyen dobálóztok azzal hogy "de utálom Sakurát" de eddig egyikőtök sem adott rá értelmes magyarázatot. ^^'
Azért utálni valakit mert kislány korában rajongott a menő csávóhoz nem indok. Pláne hogy végig kitartott mellette.
Igaz ez a mai lányoknál már nem divat hisz úgy váltogatják a pasikat mint a ruhájukat. Persze ez a mai pasik többségére is igaz csak nehogy megvádoljanak hogy szexista vagyok. Nevet Szóval majd ha kifejted rendesen miért utálod Sakurát és én nem tudom megcáfolni akkor elfogadom hogy utálod, addig csak divat hater vagy semmi több. kacsint
Naplózva

Spectra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3


« Válasz #808 Dátum: 15 jún 15, 14:41:20 »

Ja, meg az is érdekes megoldás lenne kishitől, hogy ha Sasuke meg Sakura összeházasodtak, és csináltatna 1 gyereket Sasukéval, ami Karintól van... Teljesen logikátlan lenne az egész. Én biztos vagyok benne h Sarada, Sasuke és Sakura lánya..Ezen nincs mit vitatkozni .
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #809 Dátum: 15 jún 15, 15:40:08 »

Ha nekem járt 2 hét szabi akkor szerintem itt 1-2 embernek szintén járna Chakra, nem? Nyelvesít
Felesleges rendbontás miatt pl. Nevet

Oké, hogy több száz küldetést csináltak együtt, de azon kívül soha egy percet nem töltöttek el együtt. Semmit sem csináltak ami nem a munkához kapcsolódott volna. Sasuke meg max akkor szólt a többiekhez ha nagyon muszáj volt.

Ugye tudod hogy a saját felvetésed cáfoltad meg? A küldetések nem egyszerű munkák. Mindegyikben szinte az életüket tették kockára.

Mikor? Mikor történt az a sok életkockáztatós küldetés? Abban az időszakban amit nem láttunk? Amiről beszélsz az csak a fejedben történt meg. Amíg Kishi nem írja meg, hogy mi történ abban a tizen akárhány évben nem tudhatjuk, hogy mi volt. Lehet, hogy ültek békésen a faluban és lógatták a lábukat.

És ne is haragudj de ilyen komoly szituációkban lehet megismerni igazán valakit és nem az interneten ahogy nálatok ez ma szokás! kacsint

"Ahogy nálatok, ez ma szokás!" Mi van? Már sokadszorra szólsz be ilyeneket embereknek, de mi lenne, ha nem pár soros, fórum hozzászólások alapján mondanád meg, hogy milyen a másik, milyen a kapcsolata más emberekkel és a világgal. Remélem nem pszichológusnak készülsz... 

Kishi nem nagyon szokott slice of life elemeket mutatni. Ergo nekünk nem volt arra szükség hogy lássuk hogy pl 2 küldi közt mennyit és miket beszélget pl a Team 7 vagy Sasuke meg Sakura. A Part 1-ben még tuti hogy nem volt ilyen szinten a kapcsolatuk, bár azért az is sokat elárul hogy az elején Sasuke Sakurától kért tanácsot a fa mászás ügyileg ugye.

Az Naruto volt.

Az ilyen apróságokból lehet megismerni az embert igazán nem a fél napig tartó beszélgetésekből. Azért mert mi nem láttunk valamit attól még létezik.

Ennyi erővel elkezdhetnék kardoskodni a mellett, hogy Sasuke és Naruto egy pár és csak látszatból vették el a csajokat.  Mert akár ezt is el lehet képzelni. Bizonyíték? Az nincs, de who cares, így volt és kész.

És Sakura szinte ovis kora óta ismeri Sasukét. Eleinte csak gyerekes rajongás volt ez tény de az idő elteltével meg hála a sok harcnak eléggé megismerte hogy milyen.

Hol? Mikor? Lemaradtam... Hány olyan harc is volt, ahol mindketten jelen voltak? Zabuza, Marcsi, Gaara - igen itt Sasuke bevetődött Sakura elé, wow love is in the air - Aztán Sasuke elment. Újra találkoznak, Sasuke megpróbálja megölni Narutot, majd mindenkit. Nem sikerül. Újra találkoznak, Sasuke megpróbálja megölni Sakurát, Kakashit majd Narutot. Nem sikerül. Újra találkoznak, együtt elnyomják a nyuszi lányt, majd genjutsu, és Sasuke elugrál a naplementébe Narutoval.

Ezért utálom az embereket, MINDIG csak a felszínt látják, nem érdekli őket a belső. Sakura is ilyen volt az elején aztán megjavult. Az itt kommentelők zöme bele se gondol milyen lehetett Sasukének hogy miért volt olyan amilyen, inkább simán elítélték. Pedig örömmel megnézném ki az aki ép ésszel kibírná azt a szenvedést amit ő. Egyesek már azt se élik túl ha meghal egyetlen egy rokonuk, mit tennének ha kiirtanák az egész klánotokat, pláne ha megtudnád hogy a saját bátyád volt az akit Istenítettél, és ha ez nem elég még azt is megtudod hogy őt is csak kihasználta a rendszer. Örülnék ha itt páran nem csak az orrukig látnának hanem tényleg felfognák a történteket.

Én személy szerint ezek után simán sorozat gyilkos lennék minden egyes szemétláda embert kibeleznék ennyi szenvedés után, szóval ehhez képest ő jól bírta hisz csak a bűnösökkel bánt el.

Mi van? Ez, hogy kapcsolódott bármihez is? Senki nem mondta, hogy Sasuke nem jogosan kattant be.

Akármennyire is utáljátok Sakurát pedig egy cseppnyi okotok sincs rá, attól ő még nem hülye.

Szeretünk ok nélkül gyűlölködni, nem tudtad? Ez az élet sava borsa.

Nem véletlen ment hozzá, nem valami gyerekes rajongás végett. Hanem azért mert ismeri. A valóságban tisztelik az olyan anyákat akik egyedül nevelik a gyereküket, ti meg szánalmas idiótának bélyegzitek meg, úgy hogy közben halvány lila gőzötök sincs a dolgokról. Innen látszik hogy fogalmatok sincs az életről csak a Disney mesékben hallottatok róla. Nevet

A valóságban eléggé ferde szemmel néznek a gyereküket egyedül nevelő anyákra, és alig kapnak támogatást a társadalomtól, de oké... Plusz megint úgy mondod, meg, hogy kik vagyunk, hogy a fórumos hozzászólásainkon kívül semmi nincs a kezedben.

Egyébként egy kérdésem lenne: Mi a különbség Sakura/Sasuke kapcsolata és a való életben egy Katona/a családja közt? AZ ÉG VILÁGON SEMMI!!!!! Ennyit a témáról, a továbbiakban nem kívánom pallérozni az agyatokat.

Jobb esetben a katona nem próbálta kinyírni a feleségét, és együtt töltöttek némi minőségi időt.

Igazából tök jó érveket hoztál fel Kuro, de azokat inkább tenném Naruto mellé és nem Sakura mellé. De ez nem az a manga. Ja várj. Hiszen van egy időszak amiből semmit nem láttunk. Tudtam én, hogy a végén össze jönnek.  ikszdé

Élvezed Skavenger?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!