24 máj 12, 22:56:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #780 Dátum: 15 jún 14, 11:02:47 »

Amúgy attól teljesen függetlenül h ki hozta a világra Saradat, ezek a dolgok h sannaro meg a viselkedése (amit Narcsi mondott neki h hasonlít az anyjára a személyisége), olyan tulajdonságok, amiket eltanul az ember másoktol. Mindenképpen Sakura nevelte fel, így logikus h átvesz a stílusából. Nevet

Igen? Akkor Naruto kitől tanulta a dattebayozást?  smirksweat
Egyes viselkedési jegyeket is lehet örökölni, ezek olyanok mint a járás, magától megy, ez bizonyított tény.
Biztos hogy nálad is van olyan megnyilvánulás ami valamelyik szülődtől örököltél és tuti hogy nem ők tanítottak rá.

Kuro25 : Csak annyit szeretnék megkérdezni tőled, hogy Sakura mikor ismerte meg jobban Sasukét ? Mert azt egyik hozászolásodban láttam hogy volt ideje meg ismerni , csak nem tudom mikor .
Be linkeltem volna a hozászolást csak nem találom . Előre is köszönöm a válaszod .

Hogy érted hogy mikor? Évek óta ismeri csomó küldetésen voltak.
Harcban ismered meg igazán az embert. Elég sokszor megmentette pl Sakurát. Ezek mind automatikus reflexek mert szerette a barátait. Narutonak is azt mondta a hídon hogy a lábai maguktól mozogtak mikor elé ugrott. A Gaara elleni meccset már nem is mondom. Szóval ja Sasuke nem volt velük mindig rideg. Csak azután hogy megtudta mi kell ahhoz hogy megölje Itachit.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #781 Dátum: 15 jún 14, 11:23:46 »


Kuro25 : Csak annyit szeretnék megkérdezni tőled, hogy Sakura mikor ismerte meg jobban Sasukét ? Mert azt egyik hozászolásodban láttam hogy volt ideje meg ismerni , csak nem tudom mikor .
Be linkeltem volna a hozászolást csak nem találom . Előre is köszönöm a válaszod .

Hogy érted hogy mikor? Évek óta ismeri csomó küldetésen voltak.
Harcban ismered meg igazán az embert. Elég sokszor megmentette pl Sakurát. Ezek mind automatikus reflexek mert szerette a barátait. Narutonak is azt mondta a hídon hogy a lábai maguktól mozogtak mikor elé ugrott. A Gaara elleni meccset már nem is mondom. Szóval ja Sasuke nem volt velük mindig rideg. Csak azután hogy megtudta mi kell ahhoz hogy megölje Itachit.

Úgy hogy ez szerintem csak felületes ismeretség. Szerintem addig sem ismerte igazán Sasukét amíg a faluban volt és az után meg pláne .A házasságuk is egy rejtély számomra,ugyan ezen az okból nem ismerte igazán mikor a faluban volt és utána sem volt lehetőség jobban meg ismerni,de még is hozzá ment .Ezért is kérdeztem meg hogy mikor is lehetett,mert lehet hogy lemaradtam róla.
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #782 Dátum: 15 jún 14, 11:53:20 »


.A házasságuk is egy rejtély számomra,ugyan ezen az okból nem ismerte igazán mikor a faluban volt és utána sem volt lehetőség jobban meg ismerni,de még is hozzá ment.

Nekem eleve az a rejtély, hogy valaki engedi, hogy egy ilyen rideg ember hozzáérjen, a házasságuk meg a hab a tortán.
De igenis elég sok idejük volt egymást megismerni, könyörgöm, 10-12 évet nem is látunk a sztoriból. Mit szeretnél látni? Romantikus randikat? Az ne várjuk Sasukétól, eleve nem is a szavak embere, pláne, hogy elvinne bárkit is randizgatni.
Te hozzá mennél olyasvalakihez akit nem ismersz? Hát persze hogy nem. Lehet hogy Sakura szereti Sasukét, de azért nem ostoba. Elismert medikus, mindenki ismeri a nevét, igazából bárkit megkaphatott volna Nevet Sasuke szegény érzelmileg analfabéta, de ő is képes érzelmekre. Ennek a legszembetűnőbb helyzete, mikor megmentesz valakit.
példának okáért abban az  részben is Sakura volt a hajtó ereje, hogy átérjen a portálon.
Az egész tök logikus pszichológia.
Sasuke hajtogatta folyton, hogy el kell vágnia a kötelékeit. Ha nem lenne semmilyen köteléke Sakurával, miért próbálta volna meg megölni? Nem azért tartja idegesítőnek a csajt mert az ( jó néha tényleg az ), hanem mert érzéseket vált ki belőle. Engem is idegesít a volt barátom , mert érzéseket vált ki belőlem. Such human thing.

Spoiler:majd a Sakura Hidenből fog kiderülni, hogy Sakura igen is elég fontos Sasukénak. A sztoriban, nem érdekli, hogy valakik megakarják fúrni hátulról, tojik az egészre, ráhagyja Konohára, hogy tisztázzák a nevét de amint meghallja, hogy Sakurát elrabolták átvált megmentő módba.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #783 Dátum: 15 jún 14, 13:20:59 »

Úgy hogy ez szerintem csak felületes ismeretség. Szerintem addig sem ismerte igazán Sasukét amíg a faluban volt és az után meg pláne .A házasságuk is egy rejtély számomra,ugyan ezen az okból nem ismerte igazán mikor a faluban volt és utána sem volt lehetőség jobban meg ismerni,de még is hozzá ment .Ezért is kérdeztem meg hogy mikor is lehetett,mert lehet hogy lemaradtam róla.

Ember, elolvastad amit írtam? Szerinted csak addig voltak együtt amíg mi láttuk? Több száz küldetésen voltak együtt, mi csak némi betekintést láttunk ebből. Abban a kevésben is simán feláldozta volna az életét Sakuráért és Narutoért is. Szerinted ez nem mond el semmit az emberről? Igaz a Faszbúk korában csak azt ismerjük akit bejelölünk rajta! -.-' Ma már az ismeretség nem azon alapszik hogy együtt növünk fel mint Naruto, Sakura meg Sasuke pl, hanem azon ki hány képet oszt meg magáról Faszbúkon. Röhejes komolyan...

Egyébként ha a te egész klánod kiirtják te/ti hogy viselkednétek? Ugyan úgy járnátok a bárokat, buliznátok haverkodnátok? Pláne ha tudod hogy a saját bátyád akit istenítettél az volt a "bűnös". Én már azon is csodálkozok hogy egy 14-15 éves kisgyerek mint Sasuke bírta idegekkel. A ridegségével csak az igazi érzelmeit zárta el. Tipikus esete annak hogy ha elvesztesz valakit/valakiket akik közel állnak hozzád nem engedsz be könnyen vagy egyáltalán másokat mert félsz hogy őket is elveszted. Aztán ugye jött az hogy megtudta Itachit is csak kihasználták, ez még rányomott egy lapáttal, plusz megtudta hogy csak akkor ölheti meg ha megöli a legjobb barátait is. És szép lassan teljesen elborult az agya hála Orochinak, Itachinak és Obitonak ugye. Úgy játszottak vele mintha egy hangszer lett volna. Az utolsó 30-40 fejezetben pedig végre ismét önmaga lehetett és mikor Sakura már felnőttként nem fangirlként újra szerelmet vallott neki volt a hab a tortán. Ahogy bette96 is írta ezért tudott hozzá teleportálni mert kötődött hozzá.

Komolyan néha nem értem hogy egyesek csak a képeket nézik vagy direkt nem érdekli őket a szöveg ami a mangában van.

Ha őszinte akarok lenni Sasuke ezerszer többet szenvedett mint Naruto!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 13:26:29 írta Kuro25 » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #784 Dátum: 15 jún 14, 15:36:34 »

Úgy hogy ez szerintem csak felületes ismeretség. Szerintem addig sem ismerte igazán Sasukét amíg a faluban volt és az után meg pláne .A házasságuk is egy rejtély számomra,ugyan ezen az okból nem ismerte igazán mikor a faluban volt és utána sem volt lehetőség jobban meg ismerni,de még is hozzá ment .Ezért is kérdeztem meg hogy mikor is lehetett,mert lehet hogy lemaradtam róla.

Ember, elolvastad amit írtam? Szerinted csak addig voltak együtt amíg mi láttuk? Több száz küldetésen voltak együtt, mi csak némi betekintést láttunk ebből. Abban a kevésben is simán feláldozta volna az életét Sakuráért és Narutoért is. Szerinted ez nem mond el semmit az emberről? Igaz a Faszbúk korában csak azt ismerjük akit bejelölünk rajta! -.-' Ma már az ismeretség nem azon alapszik hogy együtt növünk fel mint Naruto, Sakura meg Sasuke pl, hanem azon ki hány képet oszt meg magáról Faszbúkon. Röhejes komolyan...

Egyébként ha a te egész klánod kiirtják te/ti hogy viselkednétek? Ugyan úgy járnátok a bárokat, buliznátok haverkodnátok? Pláne ha tudod hogy a saját bátyád akit istenítettél az volt a "bűnös". Én már azon is csodálkozok hogy egy 14-15 éves kisgyerek mint Sasuke bírta idegekkel. A ridegségével csak az igazi érzelmeit zárta el. Tipikus esete annak hogy ha elvesztesz valakit/valakiket akik közel állnak hozzád nem engedsz be könnyen vagy egyáltalán másokat mert félsz hogy őket is elveszted. Aztán ugye jött az hogy megtudta Itachit is csak kihasználták, ez még rányomott egy lapáttal, plusz megtudta hogy csak akkor ölheti meg ha megöli a legjobb barátait is. És szép lassan teljesen elborult az agya hála Orochinak, Itachinak és Obitonak ugye. Úgy játszottak vele mintha egy hangszer lett volna. Az utolsó 30-40 fejezetben pedig végre ismét önmaga lehetett és mikor Sakura már felnőttként nem fangirlként újra szerelmet vallott neki volt a hab a tortán. Ahogy bette96 is írta ezért tudott hozzá teleportálni mert kötődött hozzá.

Komolyan néha nem értem hogy egyesek csak a képeket nézik vagy direkt nem érdekli őket a szöveg ami a mangában van.

Ha őszinte akarok lenni Sasuke ezerszer többet szenvedett mint Naruto!

Végülis igy már világos a dolog, köszönöm a válaszokat.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #785 Dátum: 15 jún 14, 15:59:37 »

Igaz a Faszbúk korában csak azt ismerjük akit bejelölünk rajta! -.-'
....
Ha őszinte akarok lenni Sasuke ezerszer többet szenvedett mint Naruto!
Sőt, még azokat sem, az a baj.
...
És igen, valóban, de attól még nem kell magyarázni Sasuke bizonyítányát. Elbukott, erkölcsileg és fizikailag is, és Narutonak köszönheti azt, hogy ki tudott mászni belőle.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #786 Dátum: 15 jún 14, 16:19:02 »

Igaz a Faszbúk korában csak azt ismerjük akit bejelölünk rajta! -.-'
Nekem csak azok vannak fönt fészen akiket ismerek is Nevet

És igen, valóban, de attól még nem kell magyarázni Sasuke bizonyítányát. Elbukott, erkölcsileg és fizikailag is, és Narutonak köszönheti azt, hogy ki tudott mászni belőle.
Pontosan.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 17:20:47 írta Bastian » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #787 Dátum: 15 jún 14, 19:25:39 »

Na mi van? Kezd elcsitulni a vita?  Mosolyog

Sarada anyja KARIN!!!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 19:42:03 írta skavenger » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #788 Dátum: 15 jún 14, 20:47:10 »

És igen, valóban, de attól még nem kell magyarázni Sasuke bizonyítányát. Elbukott, erkölcsileg és fizikailag is, és Narutonak köszönheti azt, hogy ki tudott mászni belőle.

Én csak a tényegeket mondtam. Épp azt írtam és ezt szerintem te is tudod hogy a rengeteg sokkhatás miatt irányíthatóvá vált. Minden egyes ismerőse valami okból kifolyólag irányítani akarta és beleőrült. Egyébként hogy pontosak legyünk nem Naruto miatt mászott ki belőle hanem saját maga és Hashirama miatt. Nevet És 100%-osan állíthatjuk hogy senkinek nem ártott soha. Egyedül a testvérét és Danzot ölte meg. De nem ő az egyetlen ninja aki már ölt mégis a többit hősként tisztelik, csak úgy mondom. Ráadásul Konohának SOHA nem ártott. Mégis utálták csak azért mert lelépett a faluból. Nem voltam soha Sasuke fan de azt mindig elismertem hogy a sok szenvedés váltotta ezt ki belőle. Ha anno Orochi nem kezdi el kínozni simán kigyógyulhatott volna belőle. Szóval szerintem nem bukott el. Ezt a fizikailag való elbukást meg nem is értem hogy érted. Hogy lehet fizikailag elbukni? Nevet Lehet csak fáradt vagyok azért nem értem.

Igaz a Faszbúk korában csak azt ismerjük akit bejelölünk rajta! -.-'
Nekem csak azok vannak fönt fészen akiket ismerek is Nevet

Detto én le is tiltottam a keresőben magam aki véletlen még így is bejelölne és nincs legalább 1 közös ismerősünk azonnal tiltom Facebook-ról. Néha még jelentem is ha nem tetszik a profilja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 20:49:50 írta Kuro25 » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #789 Dátum: 15 jún 14, 20:52:25 »

Na mi van? Kezd elcsitulni a vita?  Mosolyog

Sarada anyja KARIN!!!

Csütörtökig biztosan kevesebb lesz,a vita .

De ez a vita Sarada anyja körül kész vicc. Fölösleges száj cséplés,hiszen mind a két félnek meg vannak a saját bizonyítéka és addig úgysem tudnak meg állapodni,míg kishi nem rajzolja meg kétségtelenül a választ.
Így én személy szerint megvárom mit alkot kishi.

UI: Kérlek ne válaszoljatok olyanokat,hogy kishi Datebookon vagy mint azt írta,Sakura az anyja. Meg hogy Wikipédián azt írták,hogy Karin az anyja ........ Stb . Engem személy szerint nem érdekelnek azok az Írások,válaszok stb ami nem a mangában hangzottak el.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #790 Dátum: 15 jún 14, 21:25:00 »

Jaj már Kuro, Hashirama mentette meg Sasukét? WTF? Nevet Azért, mert a haderő oldalán harcolt, attól még mindig sötétségben volt. Naruto rángatta vissza, de tessék, ha nekem nem hiszel, higgy neki:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/18
Az, hogy végül nem ártott senkinek igazán, az puszta szerencse, ő tényleg el volt veszve, Sakurát is gond nélkül megölte volna, ahogy Kakashit is. Konohát is el tudta volna pusztítani, ebben biztos vagyok. Az egyetlen ember, akivel nem sikerült elvágnia a kötelékeit, az Naruto, és végül is ennek köszönheti, hogy rá tudott ébredni arra, hogy rossz úton jár. Amúgy az a 699. fejezet, amiben Sasuke gondolkodik, elemzi magát, az életét, az egyszerűen tökéletes, megérintő és gyönyörű. Méltó lezárása Sasuke szálának, pedig tényleg nem gondoltam volna, hogy ez sikerülni fog Kishinek.
Fizikailag úgy értem, hogy erővel akart változást hozni, és végül is, abban is elbukott.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 21:25:40 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #791 Dátum: 15 jún 14, 21:53:40 »



Csütörtökig biztosan kevesebb lesz,a vita .

De ez a vita Sarada anyja körül kész vicc. Fölösleges száj cséplés,hiszen mind a két félnek meg vannak a saját bizonyítéka és addig úgysem tudnak meg állapodni,míg kishi nem rajzolja meg kétségtelenül a választ.
Így én személy szerint megvárom mit alkot kishi.

UI: Kérlek ne válaszoljatok olyanokat,hogy kishi Datebookon vagy mint azt írta,Sakura az anyja. Meg hogy Wikipédián azt írták,hogy Karin az anyja ........ Stb . Engem személy szerint nem érdekelnek azok az Írások,válaszok stb ami nem a mangában hangzottak el.

No de a Databook meg a Wikiizé! És különben is öö... izé... ööö... szemüveg!?
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #792 Dátum: 15 jún 14, 21:56:13 »

No de a Databook meg a Wikiizé! És különben is öö... izé... ööö... szemüveg!?
Lehet rosszul értelmezem, ezért nem akarok fölöslegesen kiakadni. Ugye te most nem arra utaltál, hogy a szemüveg "egyértelmű" jele annak, hogy Karin az anyja...?
Vagy ha egyáltalán nem is erre utaltál, akkor légyszíves érthetően fogalmazz...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 21:57:32 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #793 Dátum: 15 jún 14, 22:03:46 »

Szerintem ennél egyértelműbb szarkazmus nem is létezik Lemoon. Nevet De tényleg, teljesen érthető, főleg ha elolvasod a fenti kommentjeit is.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 14, 22:04:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #794 Dátum: 15 jún 14, 22:05:25 »

Áh, a szarkazmus. Pirul Ahhoz nem értek. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!