24 máj 12, 15:11:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406980 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #765 Dátum: 15 jún 13, 08:32:39 »


Amúgy bírom ezt a csapatbeosztást is Konohában. Erőviszonyok a lószart. Simán egy csapatba pakolják a Ninja Jézus, és Ninja Mózes kölkét, plusz a rejtélyes kölyök akit ki tudja milyen félisten vagy halhatatlan kígyó hozott a világra. Az Ino-Shika-Cho csapat is csak azért van mert ez a szokás, nem az erőviszonyok miatt. Ha Inojin lenne a leggyengébb az osztályban akkor sem pakolnák össze Borutoval, hogy kiegyenlítsék az erőviszonyokat.


de akkor Sakura, hogy került be Sasuke és Naruto csapatába? hiszen akkor Sakura jelentéktelen, idegesítő és gyenge volt
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #766 Dátum: 15 jún 13, 09:30:24 »

Úgy hogy a Harmadiknak az volt a szándéka ezzel a csapat felosztással hogy ugyanolyanok legyenek mint anno Kakashi,Rin és Obito
A két barom egymással versenyez,miközben a lány igyekszik lecsillapítani,felzárkózni,megvédeni őket.
Ja és ez a bizonyíték teljesen megcáfolja azt hogy Sakura az anya Mosolyog
http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/11401482_778499102270117_7117052559812039957_n.png?oh=1071d6eea4b2abda91ecc7d3499f5bba&oe=55F0E8BD&__gda__=1441630732_00ab30f810e6ca70a6268db87af17c30
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 09:45:16 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #767 Dátum: 15 jún 13, 10:57:55 »

Gyerekek, mondjátok hogy ez nem igaz--> https://www.facebook.com/MasashiKishimoto13/posts/1660492790837086?notif_t=notify_me
Sírba visz engem Kishi... már ha ezt tényleg ő írta.

EMBEREK, AZ ÉG SZERELMÉRE!!!! MI AZ ISTENÉRT HISZTEK EGY SZAROS FACEBOOK-nak?  KISHI-nek NINCS SE FACEBOOK-ja SE TWITTERE ÉS MÁS EGYÉB OLDALA SINCS!!!! HA MOND BÁRMIT IS AZT CSAK INTERJÚKON TESZI!!!

Komolyan néha kalapáccsal verném a saját fejem hogy ne lássam hogy egyesek ennyire benyalnak mindent amit a neten látnak. És ez most nem csak neked szól Lemoon, nyugi. Facebook-on és Twitteren is nem véletlen alkalmazzák a HITELESÍTÉST! Ha egy sztár FB-jére vagy bármi közösségi oldalára mentek van a neve mellett egy KÉK ikon! Ki hallott már olyat hogy egy mangaka elspoilerezi a saját mangájának a történéseit amire még nem is kaptunk 100%-os választ? PLÁNE ANGOLUL!!!!

A Facebook-nak és hasonló hülye oldalaknak SEMMIT NEM SZABAD ELHINNI mert oda bárki regisztrálhat. Nem véletlen vannak hivatalos hírportálok mint AnimeNewsNetwork pl!
Nyugi Kuro. ikszdé Abszolút nem hiszek neki, olyan hülye azért nem vagyok. Amit a link mellé írtam, azt valószínűleg rosszul értetted.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #768 Dátum: 15 jún 13, 11:21:05 »

De már észrevettük de annak sem lehet hinni ahogy a databooknak sem mindegyik tele volt már fals infóval pedig a databookot kishimoto írja.
Játszunk egy  játékot.
Amikor valaki azt mondja higy Sarada Karin lánya,Kishi kamuzik stb,mindenki iszik sört vagy töményet.
Asszem kelleni fog egy új máj.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #769 Dátum: 15 jún 13, 16:54:11 »

Idézet
Amúgy bírom ezt a csapatbeosztást is Konohában. Erőviszonyok a lószart. Simán egy csapatba pakolják a Ninja Jézus, és Ninja Mózes kölkét, plusz a rejtélyes kölyök akit ki tudja milyen félisten vagy halhatatlan kígyó hozott a világra. Az Ino-Shika-Cho csapat is csak azért van mert ez a szokás, nem az erőviszonyok miatt. Ha Inojin lenne a leggyengébb az osztályban akkor sem pakolnák össze Borutoval, hogy kiegyenlítsék az erőviszonyokat.

Úgy van! Protekció van ott is! Gyáááá No comment Nincs erőviszony, a legtehetségesebbek (+ a haveri team kölykei) egy csapatban, hogy még jobban lehessen tápolni őket. A bénább átlagos "senkik" szintén egy csapatban, majd elszerencsétlenkednek együtt valahogyan. ikszdé  Pojén

Na mindegy, kíváncsi leszek a következő fejezetre. Valamint remélem lezárjuk már a Salátás témát.




Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #770 Dátum: 15 jún 13, 17:14:49 »

Idézet
Amúgy bírom ezt a csapatbeosztást is Konohában. Erőviszonyok a lószart. Simán egy csapatba pakolják a Ninja Jézus, és Ninja Mózes kölkét, plusz a rejtélyes kölyök akit ki tudja milyen félisten vagy halhatatlan kígyó hozott a világra. Az Ino-Shika-Cho csapat is csak azért van mert ez a szokás, nem az erőviszonyok miatt. Ha Inojin lenne a leggyengébb az osztályban akkor sem pakolnák össze Borutoval, hogy kiegyenlítsék az erőviszonyokat.

Úgy van! Protekció van ott is! Gyáááá No comment Nincs erőviszony, a legtehetségesebbek (+ a haveri team kölykei) egy csapatban, hogy még jobban lehessen tápolni őket. A bénább átlagos "senkik" szintén egy csapatban, majd elszerencsétlenkednek együtt valahogyan. ikszdé  Pojén

Na mindegy, kíváncsi leszek a következő fejezetre. Valamint remélem lezárjuk már a Salátás témát.
Először Sarada nem Sakura lánya, most meg a csapatfelépítés...emberek mi van? Túl meleg van?Nekem is melegem van de nem folyt el az agyam.
Teljesen logikusan vannak összeválogatva a csapatok.
Az Ino-Shika-Cho team Konoha egyik legrégebbi és legütősebb csapata.Ezt  Ino apja is megmondja.Tehát érthető miért ugyanazokból áll össze.
Boruto+Sarada egy csapatban....tejóisten most azonnal b4sszuk rá az asztal Kishire mert megmerte lépni ezt!!!!
Már nem azért de ha ti a legjobb barátaitokkal egy helyen nőttök fel 1km-re egymástól,és életetek végéig egy helyen éltek,gyerekeitek lesznek,nem lenne logikus hogy őket is egy helyre járassátok?Lehet hogy én vagyok hülye de én ezt tenném.
Nincsenek is sokan az új generációban...Ugye Naruto+Hinata 2 gyerek,Sasuke+Sakura,Ino+Sai,Choji és Karui
Shino,Tenten,Lee meg ugye kimaradtak,legalábbis semmit sem tudunk róluk.
Persze összerakhatnák a csapatokat Boruto+Vargáné és társa+nonanewarrior123 emberekből de ki a szart érdekelne?
Az emberek Narutoék gyerekeire kíváncsiak nem az utolsó noname senki genninre aki csak azét van berajzolva hogy ne legyen olyan üres az adott oldal.


Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #771 Dátum: 15 jún 13, 17:41:49 »

Először is, pl Mitsukiról semmit sem tudunk h milyen erős, vagyis h az erőviszonyokban hol kell lennie.
Másodszor ott van hogy 2 fiú 1 lány felállás van (nyilván mert fele annyi lány van és próbálják jól felosztani), akkor Saradat vmi pasik mellé teszik.
Az Ino-Shika-Chou meg már hagyomány. Az árnyék, a testmegszállás és az óriás test technikák kombinálása miatt volt és most amiatt van.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #772 Dátum: 15 jún 13, 18:33:29 »

Idézet
Persze összerakhatnák a csapatokat Boruto+Vargáné és társa+nonanewarrior123 emberekből de ki a szart érdekelne?

 Szomorú Hát az igazad megvallva én egy Sarada + SpongyaBob + Bud Spencer csapatra számítanék.  Pojén Pojén ikszdé ikszdé
De igazad van végső soron megteszi a Vargáné is. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #773 Dátum: 15 jún 13, 18:42:35 »

Vargáné azért kéne, hogy káposztát főzzön és az orra alá üssön a gőz, hogy majd azon gondolkodjon, kinek adja Zsuzsa lányát, és végül arra a megállapításra jusson, hogy nem lehet másé, csak Gara István őkelméé.  Pojén

Erről a Sarada kinek a lánya témáról meg tényleg jó lenne leakadni.  Pojén

Én szeretném már látni a gyerekeket akció közben, de erre a Boruto mozi előtt valószínű nem kerül sor. Amúgy is, a gaidenben még nem geninek.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #774 Dátum: 15 jún 13, 21:19:51 »

A csapat felosztáshoz csak annyit hogy ez Tsunadénak köszönhető drágáim. Nevet
Ugyanis ő vezette be anno ezt a felállást hogy két támadó ninja mellé kell egy támogató. És ez minden csapatban így van. Kell egy gyógyító ninja is a csapatba. Márpedig ha ésszerűen nézzük akkor minden csapatban van egy aki tud healelni vagy jól tudja támogatni a csapatot hogy minimálisra csökkenjen a sérülések száma.

Narutoék csapata. Ott volt Sakura, lehet rá mondani bármit mert igen sokkal gyengébb mint a másik kettő de ha ő nincs már ezerszer meghaltak volna. Hinatáéknál egyértelműen Hinata a támogató. InoShikaCho-t szerintem nem kell részletezni. Ino is tud gyógyítani. Neji csapatban meg Tenten a támogató elvégre bármit meg tud idézni. Borutóéknál tuti hogy Mitsuki lesz a támogató már a külsejéből le lehet szűrni hogy ő lesz a csapat agya és nem Boruto vagy Sarada. Az új InoShikaCho-t nem kell részletezni szerintem. Más meg ugye nincs. Lee még akciózott a 700. fejezetben egy Lee másolattal és ennyi. Persze idő közben beléphet a képbe, legalábbis remélem hogy be fog majd lépni Himawari is akit vélhetően Lee copy-val tesznek össze. Ha egyáltalán sor kerül ilyenre.

Szóval nagyon is tudatosan vannak kiválasztva a csapatok és nem csak azért kerültek egymás mellé mert olyan jó cimborák. Egy csapat alapja az hogy egymást jobb munkára sarkalják, már pedig ha egy csapatba kerül egy noname meg pl Sasuke meg Sakura akkor a büdös életben nem sült volna ki belőle semmi jó. Naruto legfőképp azért lett ilyen erős mert Sasuke erre késztette, ahogy Sakurát a másik két idióta. Nevet

Ez egyébként ugyan az mint egy Film vagy Sorozat castingolása. Ha nincs kémia a színészek közt meghalt az egész Film mert dögunalom lett. Ezért van az hogy évente max 10 olyan film jön ki amit végig lehet nézni szenvedés nélkül. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 21:22:27 írta Kuro25 » Naplózva

Nyuszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #775 Dátum: 15 jún 13, 21:20:24 »

Hédike! Te olvasd már el alaposabban, amit bőszen linkelgetsz! Mosolyog Az első rész csak az új manga megjelenése után került oda, szerintem helyesbítésként. Nemrég olvastam ezt az oldalt és akkor még tuti nem ez volt ott. Egyébként a második bekezdésen Sarada személyiségének jellemzésénél még a régi szöveg van, ahol egyértelműen Sakurát említik anyjaként. Még írja is, hogy Sarada is előszeretettel használja a Sannaroo! felkiáltást.

Egyébként a kis csokilány viselkedésén mindenki mosolyog, hogy miért keresi az igazi szüleit, mikor elég ránézni és egyértelmű, hogy hasonlítanak apuval, anyuval. Éppen ezért vicces, hogy Saradára nézve is egyértelmű közte és a szülei között a hasonlóság, erre egy szemüveg így megkever mindenkit. Mindenesetre arra jó ez a húzás Kisimotótól, hogy lerágott körömmel várjuk a következő csütörtököt.  Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #776 Dátum: 15 jún 13, 22:35:35 »

Amúgy nem igazán értem Saradát. Sőt, igazából egy cseppet sem Nevet Ember, meglát egy képet egy nőről, aki TALÁN hasonlít rá EGY PICIT (meg van szemüvege, hűha), és RÖGTÖN az jut eszébe, hogy talán az eddig anyja nem is az igazi anyja? Nevet Az sokkal logikusabb lett volna, ha Sasukeban kezdett volna kételkedni, de ez...
Amúgy egy picit szomorú voltam reggel, mert feljöttem, és láttam, hogy megint oldalak mentek el arra a hülyeségre, hogy kicsoda Sarada anyja. Egy dolog az, hogy egyértelnű, a másik meg az, hogy Kishi ezt direkt rakta be, hogy felkeltse az érdeklődést, hogy felbolygassa a tömeget, márpedig szerintem ez egy baromi olcsó és méltatlan húzás. Nincs is rá szüksége, mert a gaiden enélkül is rettentő érdekes, sőt, enélkül (de legalábbis ha nem lett volna ennyire elhúzva) még élvezhetőbb is lett volna.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #777 Dátum: 15 jún 14, 00:51:48 »

Amúgy nem igazán értem Saradát. Sőt, igazából egy cseppet sem Nevet Ember, meglát egy képet egy nőről, aki TALÁN hasonlít rá EGY PICIT (meg van szemüvege, hűha), és RÖGTÖN az jut eszébe, hogy talán az eddig anyja nem is az igazi anyja? Nevet Az sokkal logikusabb lett volna, ha Sasukeban kezdett volna kételkedni, de ez...
Amúgy egy picit szomorú voltam reggel, mert feljöttem, és láttam, hogy megint oldalak mentek el arra a hülyeségre, hogy kicsoda Sarada anyja. Egy dolog az, hogy egyértelnű, a másik meg az, hogy Kishi ezt direkt rakta be, hogy felkeltse az érdeklődést, hogy felbolygassa a tömeget, márpedig szerintem ez egy baromi olcsó és méltatlan húzás. Nincs is rá szüksége, mert a gaiden enélkül is rettentő érdekes, sőt, enélkül (de legalábbis ha nem lett volna ennyire elhúzva) még élvezhetőbb is lett volna.

Nem értek egyet. Evvel a húzásával tiszta Sasuke xddddd
És amúgy is , Naruto manga drámázás és nagy hosszú lélek melengető , unalmas lelkizős szövegek nélkül? Haggyuk má' :DDD
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #778 Dátum: 15 jún 14, 06:19:18 »

Amúgy attól teljesen függetlenül h ki hozta a világra Saradat, ezek a dolgok h sannaro meg a viselkedése (amit Narcsi mondott neki h hasonlít az anyjára a személyisége), olyan tulajdonságok, amiket eltanul az ember másoktol. Mindenképpen Sakura nevelte fel, így logikus h átvesz a stílusából. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #779 Dátum: 15 jún 14, 10:56:45 »

Amúgy attól teljesen függetlenül h ki hozta a világra Saradat, ezek a dolgok h sannaro meg a viselkedése (amit Narcsi mondott neki h hasonlít az anyjára a személyisége), olyan tulajdonságok, amiket eltanul az ember másoktol. Mindenképpen Sakura nevelte fel, így logikus h átvesz a stílusából. Nevet


A számból vetted ki a szót, ugyan ezt akartam írni. Mosolyog

Amúgy a fejezet jó volt,várom Kishi megoldását .

Kuro25 : Csak annyit szeretnék megkérdezni tőled, hogy Sakura mikor ismerte meg jobban Sasukét ? Mert azt egyik hozászolásodban láttam hogy volt ideje meg ismerni , csak nem tudom mikor .
Be linkeltem volna a hozászolást csak nem találom . Előre is köszönöm a válaszod .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!