24 máj 12, 13:54:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #750 Dátum: 15 jún 12, 22:21:31 »


Akkor most végleleges, hogy Hinatanak rövid a haja? Egyébként mennyi idő telt el a 700. és 701. rész között, csak mert nekem úgy tűnik, a 700. részben jóval fiatalabbak voltak, mint a 701.-ben Saradaék. Ha volt időugrás, akkor megértem a külső alakulást, és hogy Hinata levágatta a haját, de a 701. rész rögtön ott folytatódik, hogy Sasuke megfordul nekünk Nevet Lehet nem is lényeges, csak nekem tűnt ez fel furán...

Az viszont még érdekes: Az odish fejű minyonnak a sharinganja ugyebár elportál egy másik helyre, pont mint Obito szeme. Azt is tudjuk, hogy Obito mikor elvitte magát, és magával együtt akárkit a másik dimenzióba, ő is megjelent. A kérdésem az, ha ez így van, hova tűnhetett a minyon, aki elvitte Sakuráékat a torony elől?  Gondolkozik Mert a többi Shinekkel nem volt, és ott sem, ahol az idősebb Shin kifeküdt "Alien szerű gyomorfelvágósan". Vagy egyszerűen csak ő képes arra, hogy másokat elteleportáljon, de neki közben nem fontos megjelennie az adott helyszínen? De akkor is fel kellett tűnnie, hogy elvigye őket máshova. Vagy csak felszedi shinéket, és csak úgy kidobja őket a vak világba (vagy a vonat elé hehe Ördögi)? Vagy mondjuk nem értem?  smirksweat

Ez csak egy fanmade kép elvileg. Bár fene tudja már ezer féle van. Egyébként a 700 és a 701 közt 2 év eltelt szerintem mivel a 700-ban még elég fiatalok voltak bár már Boruto már ott is Sensei-nek hívta Konohamarut. Szóval 2 évnél tuti hogy nem telt el több. Hinata meg azt a kemény egy képkockát tekintve amiben szerepelt úgy fest rövid hajjal operál. Nevet Nekem ez is tetszik mert felnőttesebb kicsivel. Remélhetőleg úgyis kiderül. Nevet

Az a teleportáló minion tényleg fura mert róla MÉG Marcsi sem mondott semmit de szerintem neki ahhoz nincs köze.
De úgyis kiderül miden esetre tényleg fura hogy tud teleportálni. Bár annak tudatában amit láttunk a Boruto mozi új plakátján ez sem meglepő. Nevet Kaguya is tudott szóval...

Igaz a túlbonolyítást úgy értem hogy nem hiszem, hogy ha most azt mondja hogy Karin az anyja akkor 2 fejezet múlva azt mondja, hogy ja mégsem. Ettől még lehet, hogy ez lesz csak nem értem mért kiálltja ki bárki máris biztosan, hogy Nem Kariné vagy, hogy az övé én ezt tippelem, de nem biztos lehet, hogy tévedek és Sakura az anya. Ez kicsit arra emlékeztet mikor anno mindenki beszólt nekünk mikor azt mondtuk, hogy Tobi az lehet, hogy Obito.

Kb ezerszer el lett mondva az eddigi 7 fejezet alatt hogy Sarada, Sasuke és Sakura lánya. Láttuk Sakurát terhesen a 6. fejezetben, plusz ugyan ebben a fejezetben Sakura is kijelenti hogy "hogy mertétek megtámadni a drága kislányom?!" aztán még Naruto is arról beszélt szintén a 6. fejezetben hogy Sarada tiszta Sakura. Ezenkívül külsőre 100%-ra olyan mint az anyja az apjára csak annyiban hasonlít hogy fekete a haja és Sharinganja van. Meg néha úgy néz mint ő. A Karin elmélet eddig egyedül azért merült fel mert Sarada is szemüveges ami kész röhej!

ÉS HA EZ NEM LENNE ELÉG, ezeregyedszerre is leírom hogy Kishi MEGERŐSÍTETTE a DATABOOK-ban hogy Sarada Sakura és Sasuke lánya. többször nem írom le mert elegem van a Stevie Wonder-ekből.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:23:20 írta Kuro25 » Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #751 Dátum: 15 jún 12, 22:27:03 »

Megmutatnád amikor látjuk terhesen lehet csak nekem nem tűnt fel és elsiklottam felette.

Most néztem végig a 6 és az 5 fejezetet amiben a flashback van és sosem látjuk, hogy terhes lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:29:24 írta procsek » Naplózva
Hédike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #752 Dátum: 15 jún 12, 22:32:15 »

http://naruto.wikia.com/wiki/Sarada_Uchiha

Olvassátok már el legyetek oly kedvesek:D már másodszorra linkelem be, de szerintem senki észre se vette Nevet Nevet Nevet
Az van az oldalon írva Sarada családjához, hogy Karin az anyja, Sakura a nevelőanyja. De ez a narutowikin már azóta így van, amióta Sarada megjelent a színen. Azt hittem ezt más is sikeresen észre vette, de nem, ezek szerint a narutokun.hu-n senki nem vette még észre ezt Nevet
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #753 Dátum: 15 jún 12, 22:33:30 »

De már észrevettük de annak sem lehet hinni ahogy a databooknak sem mindegyik tele volt már fals infóval pedig a databookot kishimoto írja.
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #754 Dátum: 15 jún 12, 22:36:15 »

Ez egy hulyeseg sracok. A naruto wikire barki odairhat barmit, mert nem ellenorzik. Akar azt is odairhatnam hogy en vagyok sarada anya Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #755 Dátum: 15 jún 12, 22:41:44 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!
Ne nagyon kövess fészbúkon semmilyen Narutos oldalt Nevet
én már túl vagyok fél tucat agyvérzésen a sok baromságot olvasva Nevet

Már valami túlbuzgó mócsing a naruto wikin is elkezdte átirogatni a dolgokat. Mekkorát fognak koppanni, amikor kiderül, hogy mégse, mint annó Tobinál Nevet

Vagy 8 oldallal ezelőtt óta tudjuk, és ez a véleményünk róla. Mosolyog

Megmutatnád amikor látjuk terhesen lehet csak nekem nem tűnt fel és elsiklottam felette.

Most néztem végig a 6 és az 5 fejezetet amiben a flashback van és sosem látjuk, hogy terhes lenne.

A 48. oldalon a 8. kommentemből idézve:
Nevet
Csak érdekesség képen (a hasonlóság itt szerintem jobban kiüt): https://41.media.tumblr.com/7d3e2578c4571b52b0edc9014ea15ccf/tumblr_inline_np2x7cGfpM1syt0n9_540.jpg

Ezeken pedig elég jól lehet látni... Nevet Nevet:
 https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11383305_117698235228518_1153584134_n.jpg

https://41.media.tumblr.com/58cc6f8f459024f4e559cd01d222ffdd/tumblr_np1sujyuBW1sp76hxo1_500.jpg

Bal felsőn meg Kurenaira hasonlít: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/13
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:49:19 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #756 Dátum: 15 jún 12, 22:43:33 »

Az egyik ok ami viszont nálam talán afelé billenti a mérleget, hogy Sakura az anyja az Naruto. Ugyanis én jelenleg 3 lehetőséget látok.

1. Sarada anyja Karin és Naruto tudta és szimplán hazudik ami nekem elég karakter idegen.

2. Sarada születése körül Sakura eltünk 1 évre így Naruto sosem látta, hogy terhes e vagy nem ez meg kicsit túl komplikált.

3. Naruto igazat mond valóban nem tudta, Sakura a faluban volt, de akkor, hogy az istenbe nem tűnt fel neki, hogy Sakura sosem volt terhes? Tudom, hogy nem a legokosabb a társai közül de ennyire ő sem  h*lye.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #757 Dátum: 15 jún 12, 22:48:31 »

Nem vagyok biztos benne, hogy nincs igazad és ott nem terhes, de azért amikor ezeket a képeket fekete-fehérben megnézed bőven nem biztos, hogy terhes: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/11

Itt a középső panelen például nem látszik annak. Továbbra is hangsúlyozom, hogy ez nem jelenti, hogy nincs igazad lehet, hogy terhes a képen. Ugyanakkor az hogy Naruto egyenlőre úgy látszik, hogy elhiszi hogy Karin lehet az anyja az nem jelenti azt, hogy ő sosem látta terhesen Sakurát? Ha azon a találkozón terhes, akkor mért nem mondja oda Suigetsunak, hogy ez kamu hisz láttam Sakurát terhesen?
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #758 Dátum: 15 jún 12, 22:52:17 »

Naruto azért reagálhatott így Suigetsunak, és azért szidta Sasuket, mert ő tudja mi van, és idegesíti a szar kavarás. Ugyanakkor azzal is tisztában van, nem ő Sarada apja, nem neki kell elmondania, nem az ő kötelessége, (és azért a titoktartás elég jól ment mindenkinek. Lsd.: Minato Naruto apja, Jiraya a Don Corleone-ja Nevet stb.)
persze hogy mérges Sasukera, mert mi a fenéért nem tisztázzák szerencsétlen lánnyal az eseményeket, ezt el lehetett volna kerülni...

Ha azon a találkozón terhes, akkor mért nem mondja oda Suigetsunak, hogy ez kamu hisz láttam Sakurát terhesen?

Lehet az most fog majd bekövetkezni. Nevet De én azt érzem, van benne szolidaritás, hiszen Sasuke Sarada apja, ez az ő dolguk, nem hiszem hogy ha bárkinek a baráti körében hasonló szitu lenne, nagyon felvállalná a mindent eldöntő beszélgetést. Az Sasuke dolga, vagy Sakuráé, vagy Kariné.  Technikai KO Nevet

Mindenesetre az vicces, hogy az életben általában mindig az anyára mondják azt, hogy biztos. Nem is Kishi lenne, ha nem fordítva állítaná be. Nevet  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:59:50 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #759 Dátum: 15 jún 12, 22:53:38 »

Megmutatnád amikor látjuk terhesen lehet csak nekem nem tűnt fel és elsiklottam felette.

Most néztem végig a 6 és az 5 fejezetet amiben a flashback van és sosem látjuk, hogy terhes lenne.

Tessék, itt látszik tisztán és világosan hogy Sakura terhes vagy csak túl sok ramen-t evett Narutoval mert más különben a deszka külsejével sosem maradna meg a hasán a karja. kacsint

Igaz egy fejezetet tévedtem, ne ma 6-ban hanem az 5-ben volt. Felső sor középen!
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12

De már észrevettük de annak sem lehet hinni ahogy a databooknak sem mindegyik tele volt már fals infóval pedig a databookot kishimoto írja.

A Wikiát fanok szerkesztik aki arra ad meg is érdemli! A Databook-ot Kishi írja és kamu infó eddig még nem volt benne!
Nem tudom honnan szülted megint ezt a baromságot. ^^'

Az egyik ok ami viszont nálam talán afelé billenti a mérleget, hogy Sakura az anyja az Naruto. Ugyanis én jelenleg 3 lehetőséget látok.

1. Sarada anyja Karin és Naruto tudta és szimplán hazudik ami nekem elég karakter idegen.

2. Sarada születése körül Sakura eltünk 1 évre így Naruto sosem látta, hogy terhes e vagy nem ez meg kicsit túl komplikált.

3. Naruto igazat mond valóban nem tudta, Sakura a faluban volt, de akkor, hogy az istenbe nem tűnt fel neki, hogy Sakura sosem volt terhes? Tudom, hogy nem a legokosabb a társai közül de ennyire ő sem  h*lye.

Ezzel csak egy baj van hogy Sakurának semmi oka nem volt elhagyni a falut, ráadásul túlságosan jóban van ahhoz Narutóval hogy ne tudjon róla hogy Sakura terhes. Ráadásul ő a Hokage, egy olyan infó sem lehet a faluban ami nem fut át rajta, pláne ilyen komoly és pláne olyan ami a saját csapatát és barátait érinti. Naruto tuti hogy tud mindent legalábbis a lényeget biztosan de mint írtam már Suigetsunak ezt nem kell tudnia. Nem véletlen van titok tartás Sarada körül majd pont Suigetsunak mondja el a titkokat Naruto. Bár Sarada megelőzte azzal hogy elmondta Sasuke az apja. Ezért is nézett valószínűleg olyan mérgesen Naruto. Mert ez titok volt eddig! Sasuke is azt mondta Orochimarunak hogy "gyerekek" és nem azt hogy a "lányom" támadták meg az emberei.

A dupla posztokat meg szerintem mellőzd.

Egyébként a mihez tartás végett egymás mellé teszem Sakura képét meg Kushináét és máris szembetűnőbb hogy Sakura is terhes! Szinte ugyan az a kép csak más karakterrel! És még ezer manga oldal van Kushinálról hasonló pózban ÉS ruhában.

Kushina terhesen: http://dl01.mangashare.com/manga/Naruto/382/010.jpg
Sakura terhesen: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/705/10.png

De már megint felesleges sorokat pazarlok a kész tényekre. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:55:37 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #760 Dátum: 15 jún 12, 22:53:49 »

Ez egy hulyeseg sracok. A naruto wikire barki odairhat barmit, mert nem ellenorzik. Akar azt is odairhatnam hogy en vagyok sarada anya Nevet

Egy így van, amikor az Ultimate Ninja Storm 2-t bejelentették, akkor én is írtam rá hozzá az új híreket. Szóval wikit ne linkeljetek forrásként, mert akár én is bármikor felmehetnék és átírhatnák akármit most is, mert még megvan az accom, csak már nem foglalkozom vele.

Amúgy szerintem így lassan 10 oldal vita után már úgy sem tudjuk meggyőzni egymást. Aki akarja kapja be nyugodtan az egyértelmű plot horgot, én eleget írtam már azzal kapcsolatban ide a héten, hogy mi vele a gond.

A szuper fanartokat meg köszi, akik linkelgették. Főleg az tetszik, amelyiken Naruto meg Hinata háttal van és Himawari visszanéz.
Szóval ez: http://40.media.tumblr.com/622086673174da921f60b52122edf781/tumblr_npu2ripj6a1sr4suwo1_1280.jpg

Himawari annyira aranyos rajta Nevet Remélem hamarosan a mangában is benne lesz már.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 22:58:47 írta Exkirion » Naplózva

csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #761 Dátum: 15 jún 12, 23:15:40 »

Amúgy lassan annyira idegesítőek, hogy egymásnak esünk ezen, hogy ki Sarada Mamija. Szinte úgy érzem Kishi mester Chouchou által beleírta a fanokat a történetbe.(mert kb annyira megszálott a legtöbb ember mint ő a szüleit illetően)

Kajak azt hittem, hogy odamegy Marcsihoz, hogy "akkor most te vagy az apám és az anyám is?" xD

Kíváncsi vagyok a kövi részre. Lehet Sarada annyire beindul, hogy előhív egy Susanot és szétveri Marcsi jó kis laborját  ikszdé
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #762 Dátum: 15 jún 12, 23:28:34 »

A szuper fanartokat meg köszi, akik linkelgették. Főleg az tetszik, amelyiken Naruto meg Hinata háttal van és Himawari visszanéz.
Szóval ez: http://40.media.tumblr.com/622086673174da921f60b52122edf781/tumblr_npu2ripj6a1sr4suwo1_1280.jpg
Himawari annyira aranyos rajta Nevet Remélem hamarosan a mangában is benne lesz már.

Nekem ezek jönnek be: https://mangafruit.files.wordpress.com/2015/05/naruto-gaiden-3-chapter.jpg?w=605

http://img05.deviantart.net/11a3/i/2015/141/1/6/sasuke_and_sarada___naruto_gaiden_by_jul26-d8u7k1e.jpg

http://dailyanimeart.com/wp-content/uploads/2015/05/Naruto-Gaiden-4-Naruto-Kurama-by-thealm.jpg

Ez Kaguyarol nem gyenge kép: http://lel-scan.com/mangas/naruto-gaiden/6/26.jpg?v=f
Jamato: http://lel-scan.com/mangas/naruto-gaiden/6/23.jpg?v=f

http://3.bp.blogspot.com/-1iTNxkFBawM/VUtAZEFNDSI/AAAAAAAAKeU/-vJePPAO_v8/s400/Keluarga%2BNaruto%2BDan%2BSasuke.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 23:39:10 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #763 Dátum: 15 jún 12, 23:47:28 »

Sarada annyire beindul, hogy előhív egy Susanot és szétveri Marcsi jó kis laborját  ikszdé

Ja igen a hiperbrutál 1 pontos sharinganjával igaz? Nevet
Amúgy lehet szüksége lesz arra a sharinganra, mert a film leírása alapján Boruto elvileg nagyon tehetéges, mint ninja.

Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #764 Dátum: 15 jún 13, 08:05:03 »

Bírom, hogy emberek, hogy fel tudják cseszni az agyukat olyan jelentéktelen dolgokon, hogy melyik rajzolt karakternek, melyik rajzolt karakter az anyja, és képesek ezen vitatkozni a másikkal. Főleg, hogy előbb utóbb úgy is kiderül, hogy mi van akkor meg minek idegeskedni rajta.
Kb semmi jelentősége nincs ennek a kavarásnak Sarada körül, mert tudjuk, hogy aztán ott fog ugrándozni a chunin vizsgán. Vagy ott lesz majd a pillanat, hogy végleg bekattan és megpróbálja kinyírni Borutot?

Amúgy bírom ezt a csapatbeosztást is Konohában. Erőviszonyok a lószart. Simán egy csapatba pakolják a Ninja Jézus, és Ninja Mózes kölkét, plusz a rejtélyes kölyök akit ki tudja milyen félisten vagy halhatatlan kígyó hozott a világra. Az Ino-Shika-Cho csapat is csak azért van mert ez a szokás, nem az erőviszonyok miatt. Ha Inojin lenne a leggyengébb az osztályban akkor sem pakolnák össze Borutoval, hogy kiegyenlítsék az erőviszonyokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!