24 máj 12, 23:09:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #720 Dátum: 15 jún 12, 16:39:51 »

Akkor mégis csak Karin lánya?
Engem az a kis valami köldökzsinorra emlékeztet, egy kiszáradt, összeaszalódott köldökzsinorra.  A kérdés már csak az h ki a gazdája.  Gondolkozik
Ha Sarad Karin lánya akkor ennek valami olyan "üzenete" lenne h a gén nem minden meghogy a szeretetet nem DNSben mérik.
Ez a Shin itt valóságos biológia órát tartott az emberi evolúcióról, Sakura igen mérges rá a gondolkodása miatt h a klónok csak szervek.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #721 Dátum: 15 jún 12, 16:52:42 »

Lehet, hogy erről már volt szó, de most leírom, és előre is bocsánat, ha valamit összekevernék. Szóval.. Ha Sarada mégis Karin lánya, akkor tulajdonképpen képes feléleszteni a rinnegant? Ugye, szükgséges a Rinnegan felélesztéséhez a senju és az uchiha gén, és Sarada egy uchiha (Sasuke) és egy Uzumaki (Karin) lánya. Régen meg valami olyasmit olvastam valahol, hogy az uzumaki klánnak van valami köze a senju klánhoz.  Technikai KO

Mégegyszer előre is bocsánatot kérek ha nagy marhaságot írtam most :/ De most eszembe jutott és gondoltam leírom.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #722 Dátum: 15 jún 12, 17:10:27 »

Lehet, hogy erről már volt szó, de most leírom, és előre is bocsánat, ha valamit összekevernék. Szóval.. Ha Sarada mégis Karin lánya, akkor tulajdonképpen képes feléleszteni a rinnegant? Ugye, szükgséges a Rinnegan felélesztéséhez a senju és az uchiha gén, és Sarada egy uchiha (Sasuke) és egy Uzumaki (Karin) lánya. Régen meg valami olyasmit olvastam valahol, hogy az uzumaki klánnak van valami köze a senju klánhoz.  Technikai KO

Mégegyszer előre is bocsánatot kérek ha nagy marhaságot írtam most :/ De most eszembe jutott és gondoltam leírom.
Nem hülyeség, Nagatónak is így lett Rinneganja elvileg. Bár ez sem lett teljesen elmagyarázva, elvileg Madara adta át a Rinneganját neki, de sztem ez csak abban merült ki hogy a szemét átadta (ezzel együtt az uchiha DNS-t) és Nagató felébresztette később. Ha megnézzük Tobit neki volt ugye beültetett Rinneganja, de az mindig aktív volt, legalábbis nekem úgy tűnt, hogy nem tudja deaktiválni, ahogy Kakashi sem tudta a sharinganját. Jó kérdés, én mindenesetre örülnék ha végre nem a Rinneganról szólna minden és inkább a Mangekyou Sharingan kerülne előtérbe.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #723 Dátum: 15 jún 12, 17:14:48 »

Nagato sem tudta deaktiválni a Rinnegant, neki is folyamatosan be volt kapcsolva. Gyerekkorában előtört benne ez az erő, de utána sosem tudta ki-be kapcsolgatni. Egyedül Edo Madaránál láthattuk, hogy MS-ből átvált Rinneganba, de aztán később végig azzal nyomta ő is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Naruto555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #724 Dátum: 15 jún 12, 18:00:43 »

Nagato sem tudta deaktiválni a Rinnegant, neki is folyamatosan be volt kapcsolva. Gyerekkorában előtört benne ez az erő, de utána sosem tudta ki-be kapcsolgatni. Egyedül Edo Madaránál láthattuk, hogy MS-ből átvált Rinneganba, de aztán később végig azzal nyomta ő is.

Pontosabban Madara ültette be a Rinengant Nagatoba, még amikor kicsi volt, hogy ne sejtsen semmit.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/14
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #725 Dátum: 15 jún 12, 18:03:45 »

Bár szerintem Sakura arra várt, hogy Sasuke haza jöjjön és maga mondja el Saradanak az Uchiák múltját és mindent ami róla szól(erre beszélgetésre kíváncsi lennék, Sasuke mint mesélő elmondja a pici lányának)

Az szép beszélgetés lesz. Az utolsó dolog amit Saradának meg kell tudnia hogy egyenes ági leszármazottja egy sor pszichopatának.

Apa milyen volt a családod?
Hát az apám megpróbálta megdönteni a kormányt egy durva katonai puccsal, ami háborúba sodorta volna a nagy nemzeteket. Hogy ezt megakadályozza a bátyám a szemem láttára mindenkit lemészárolt a családból, csak engem hagyott életben, hogy később megölhessem őt, jah meg mert annyira szeretett. Az egyik ük ük ük ük apád, és az egyik harmadfokú unokatestvérem pedig majdnem minden életet el pusztítottak a földön. Szóval nagyjából mindenki tömeggyilkos volt, és vagy háborús bűnös. Mint én is egy időben, de Naruto és Kakashi kihúztak a szarból, ezért elmehettem tizenkét évre nyomozni az erdőbe...  
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #726 Dátum: 15 jún 12, 18:22:03 »

Lehet, hogy erről már volt szó, de most leírom, és előre is bocsánat, ha valamit összekevernék. Szóval.. Ha Sarada mégis Karin lánya, akkor tulajdonképpen képes feléleszteni a rinnegant? Ugye, szükgséges a Rinnegan felélesztéséhez a senju és az uchiha gén, és Sarada egy uchiha (Sasuke) és egy Uzumaki (Karin) lánya. Régen meg valami olyasmit olvastam valahol, hogy az uzumaki klánnak van valami köze a senju klánhoz.  Technikai KO

Mégegyszer előre is bocsánatot kérek ha nagy marhaságot írtam most :/ De most eszembe jutott és gondoltam leírom.

Ahhoz Asura és Indra chakrája kéne hogy felébreszthesse a Rinnengant mert Madarának is csak így sikerült! Sorry ha rosszul írtam valamelyik nevet!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 18:24:22 írta Mextil General » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #727 Dátum: 15 jún 12, 18:23:31 »

Sarad így is össze van zavarodva, ettől tényleg kikészülne.
Chocho nem tudta eldönteni Orcsirol h fiú e vagy lány. Vagyis Oro női testbe bújt (?)
Miért van az a sanda gyanúm h Karin testét foglalta el?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #728 Dátum: 15 jún 12, 18:27:34 »

Valamilyen úton-módon ígyis-úgyis meg fogja tudni, ha más nem is, tanítanak nekik némi történelmet a negyedik nagy háborúról és akkor ott bizony kiderül. Valószínűleg tud valamennyit az Uchiha ágról, igazán részletesen meg az apja érdekelte eddig.  Nevet

Nem hinném, hogy Karin abba belemenne, ráadásul én semmi hasonlóságot nem látok, mert elméletileg kellene legyen, nem?  Gondolkozik
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #729 Dátum: 15 jún 12, 18:46:23 »

Gyerekek, mondjátok hogy ez nem igaz--> https://www.facebook.com/MasashiKishimoto13/posts/1660492790837086?notif_t=notify_me
Sírba visz engem Kishi... már ha ezt tényleg ő írta.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 18:50:08 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #730 Dátum: 15 jún 12, 18:54:53 »

Kétszer kellett végig olvasnom, hogy mi nem igaz, mire leesett, hogy Karin van megjelölve anya ként. Amúgy annyit még értenék is, hogy ha Karin még mindig Marcsinak dolgozik akkor nem tarthatta magánál a gyereket.

Mondjuk az még mindig meredek, hogy Söcske és Dadruto simán bevitték Salátát, egy olyan csávó barlangjába, aki megpróbált Szöcske testébe bújni, csak a két szép szeméért.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 18:56:05 írta Sidea » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #731 Dátum: 15 jún 12, 18:58:24 »

De hát ez már nekem mindennek a teteje. xD Kishi nagyon szeret trollkodni. Ide is meg oda is vannak érvek, már mindenki megőrült, erre bedobja ezt a szöveget. Asszem küldöm a két galambszart Kishinek... meg még egy kis lócitromot is.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #732 Dátum: 15 jún 12, 19:21:17 »

Gyerekek ez már kezd szappanoperába átmenni. Neeem
Lezárhatnák már ezt, mert már kezd eltúlozva (és Kishi jóvoltából eltrollkodva Pojén ) lenni az, hogy Saláta miféle génetikai hulladék lombikbébi fattyú zabigyerek. Nekem mindegy, csak zárjuk már ezt le valahogy, felőlem a következő fejezetbe Kishi beteheti Gai-t is aki ezt mondja Saradának: - "Sarada én vagyok az apád... ÉS AZ ANYÁD IS!"   ikszdé >.<#

Dr. habil Uchiha Shin adjunktus humángenetika, szociológia, szaporodásbiológia és családi pszichológia és pedagógia kiselőadását egyszerre volt érdekes és furcsa olvasni. A dagi mini Beyoncé már kezd irritáló lenni egy kicsit. Ezt a karaktert Kishinek egy japán chips-reklámban kellene szerepeltetnie.  Nevet Amúgy Narancs megyei ispán egyik kage bunshinja miért nem kíséri haza Choji lányát? Semmi keresnivalója ott, menjen haza négy fazék krumplis tésztát enni.

Suigetsu hozta a formáját, ez jó. Szászke-kún ez igazi p*csfej, ezen meg sem lepődök. Nevet Most Naruto vagy titkol még mindig valamit Saláta születését illetően vagy neki is WTF volt a Suigetsu ( aki eközben analitikusnak képezte át magát xD) által kihozott labor eredmény.

Összességében egyszerre volt érdekes és egyben pocsék fejezet. :/


« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 19:29:16 írta Krisz7199 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #733 Dátum: 15 jún 12, 19:32:16 »

Na tessék, ez pontosan tükrözi a dolgokat Nevet -->
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/17181_841853312572173_5516538648176315353_n.jpg?oh=9b545d0cad54369aaf60a8a234765dd8&oe=55FF3FB4
Már a csapból is ez folyik.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 19:32:57 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #734 Dátum: 15 jún 12, 20:24:30 »

Én azt hittem az hogy rendezünk-e kétezerhuszonvalahányban olimpiát Szomorú
De ez is rohadt jó Nevet
Gyerekek, mondjátok hogy ez nem igaz--> https://www.facebook.com/MasashiKishimoto13/posts/1660492790837086?notif_t=notify_me
Sírba visz engem Kishi... már ha ezt tényleg ő írta.
Aha persze...akkor Sakura csak tök véletlenül volt terhes. Ejj édes Istenem mik lesznek még itt.

Ez meg valami iszonyatosan jó kép lett.
http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/1492683_400248393505844_7171761731256512135_o.jpg

ezt meg egész egyszerűen imádom Nevet
http://40.media.tumblr.com/622086673174da921f60b52122edf781/tumblr_npu2ripj6a1sr4suwo1_1280.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 20:35:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!