24 máj 12, 20:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #705 Dátum: 15 jún 11, 20:29:27 »

Pedig ha tudnád mi mindent tesznek el az emberek, (sőt esznek meg az emberek!) főleg egy szülés után! Nevet Nagyon durva, és talán a köldökzsinór a leglazább dolog ikszdé
De nem hinném, hogy itt ilyesmi lenne... Szerintem valóban az egy kis sáskadarab lehetett vagy valami hasonló... :S Nagyobb a valószínűsége hogy Sasukét akart klónozni magának Karin, mint saját magából tartogasson egy kis szövetdarabot egy ilyen szép kis dobozban...
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #706 Dátum: 15 jún 11, 20:32:53 »

Nem hinném, hogy Karin őrültségi szintje ilyen magasan lenne, mármint hogy Sasukét klónozzon.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #707 Dátum: 15 jún 11, 20:39:12 »

Karin köldök zsinórt eszik?
Mivan?!?!
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #708 Dátum: 15 jún 11, 20:56:14 »

Amikor délelőtt elolvastam a fejezetet, annyira, de annyira tudtam, hogy mire hazaérek, olvashatom a sok oldalnyi kommentet...te jó ég. Azért Kishi ért hozzá, hogy felkeltse a tömeg érdeklődését, hogy elérje azt, hogy mindenki erről beszéljen, és nem kell mást tennie, csakhogy direkt provokáljon. De kérlek: annyira, de annyira egyértelmű, hogy Sarada Sakura lánya, hogy az hihetetlen...de komolyan, majd PONT Kishimoto, PONT a Narutoban fog elsütni egy ilyen, a való életben is elég durva dolgot...na persze.
Szóval a fejezetnek ez a része nem tetszett, sőt, idegesít, hogy fölöslegesen drámázunk még mindig Sarada anyjának a kérdésénél. Viszont baromi jó volt újra látni sok karaktert, főleg a Takát, kellett nekik ez a szál, hogy megtudjuk, hogy mi van velük. De miért vannak még mindig Orochimarunál? Oké, Yuugot még megértem, meg még Karint is (bár igazából Karint egyáltalán nem értem, soha, de elég őrült ahhoz, hogy vele maradjon, gondolom...), na de Suigetsu? Csak a haverok miatt, vagy mi? Nevet
És akkor még egyszer, ezt a gaident piszkosul lehet élvezni, a megváltozott helyzetek, status quok miatt, a végre felnőtt, "révbe ért" karakterek miatt, abszolút, minden egyes jelentéktelen momentumát élvezem. Csak szerintem Kishi ezzel a drámázással átesett a ló másik oldalára. De Istenem, ennyi baj legyen.
Mindenesetre nagyon remélem, hogy pár fejezeten belül lezárjuk a Sarada szálat, és áttérhetünk Konohára, meg Borutora. Kicsit talán túl lett ez a szál húzva, még így is érdekes, nem azt mondom, de sok időre kéne még időt szakítani, időnek meg híján vagyunk...meg tényleg bele tud fáradni az ember az ilyen fölösleges és átlátható drámába. De ha ez az ára, hogy a többi része a mangának ilyen jó legyen, ám legyen.

Exkirion-mikorra várható a magyar fordítás? Mert ha még ma estére, akkor megvárom azt, és nem olvasom el az MS-es verziót.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 20:58:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #709 Dátum: 15 jún 11, 22:17:19 »

Mindenesetre nagyon remélem, hogy pár fejezeten belül lezárjuk a Sarada szálat, és áttérhetünk Konohára, meg Borutora.

Hát én inkább olvasom még hónapokon keresztül, ahogy Sarada minden fejezetben elsírja magát, mint hogy azt az elkényeztetett kis ****-t lássam. Persze gondolom ezzel is egyedül vagyok...
Szeretném látni, hogy Naruto próbálja lenyugtatni Saradát, az meg neki esik, hogy "most kinyírlak te szemét". Amíg nem lesz legalább egy igazi bekattanós jelenete amikor megpróbál kinyírni valakit akit szeret, addig nem lesz igazi Uchiha.  ikszdé
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #710 Dátum: 15 jún 11, 22:53:57 »

Biztos vagyok benne, hogy Borutonak is jóval összetettebb a karaktere, mint amilyennek elsőre tűnik. És ha túl sokat foglalkozunk egy karakterrel, karakterekkel, míg a többiek látványosan hanyagolva vannak, akkor az azért csömört tud okozni. Szóval remélem, hogy max. egy hónap alatt lezárjuk ezt a szálat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #711 Dátum: 15 jún 12, 00:18:22 »

Most nem raknék idézeteket:
Én nem hiszem, hogy Karinnak sok köze lett volna Sakura szüléséhez, vagy alapból a takanak, vagy Orochimarunak. Sasuke mikor Suigetsuékat meglátta, csak annyit mondott: "Ó ember, már értem..." Tehát ha velük kapcsolatban rejtegetnének valamit, nem így reagálna, mikor újra találkozik velük, hanem természetes lenne neki, hogy együtt a díszes társaság, persze azóta 10 év eltelt...

Én egyébként megnéztem volna Karin reakcióját, mikor Sasuke elmondja neki, hogy Sakurat választja.... Apám, álmaimban se jöjjön elő a kép. Nevet És még ő segítsen Sakuranak?  Gondolkozik A találkozásuk utána még abszurbadd.... Vagy ez csak nekem fura?  Gondolkozik
Egyébként ha nagyon ezt akarjuk belelátni, lehetett valami komplikáció a szülés közben, és Sakuranak úgy kellett megharapnia Karint, hogy enerdzsihez jusson, mint Tsunade, vagy Sasuke. Nevet Max. ennyit tudnék elképzelni. Így nem hiszem hogy Saradaból van elrakva bármije is.
Azért lássuk be, az a csaj iszonyatosan irrritáló volt a Sasuke visongásaival, és olyan mondatai voltak...  Ha reálisan látjuk, bármire képes a csaj ha Sasukeról van szó. Technikai KO (Remélem annak nem esik rosszul a véleményem, aki szereti Karint.  Szomorú )

Csak érdekesség képen (a hasonlóság itt szerintem jobban kiüt): https://41.media.tumblr.com/7d3e2578c4571b52b0edc9014ea15ccf/tumblr_inline_np2x7cGfpM1syt0n9_540.jpg

Ezeken pedig elég jól lehet látni... Nevet Nevet:
 https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11383305_117698235228518_1153584134_n.jpg

https://41.media.tumblr.com/58cc6f8f459024f4e559cd01d222ffdd/tumblr_np1sujyuBW1sp76hxo1_500.jpg

Bal felsőn meg Kurenaira hasonlít: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/13

Nekem egyébként tetszett, hogy Sarada pozitív érzelem hatására hozta elő a sharinganjat, ez most felül lett írva, viszont tényleg kapott egy akkora pofont a kis csaj, hogy a mangekyouig meg sem áll. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 07:40:03 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #712 Dátum: 15 jún 12, 09:16:24 »

Szerintem ez az adoptálás dolog minden animeében/mangában/filmben túl van rettentően játszva.
Függetlenül attól, hogy mennyi idős voltam és mindig úgy voltam vele, hogy ha holnap kiderülne, hogy a szüleim nem az igazi szüleim, akkor csak nyugiba megkérdezném tőlük, hogy "Miért? És miért nem szóltak eddig erről?" aztán meghallgatnám a mondanivalójuk és ezzel le van rendezve.

Ennyi éven át ők neveltek, adtak bele vért és verejtéket, hogy jó sorom legyen szóval ezek után hót lényegtelen, hogy kiből csusszantam ki mert neki max annyit köszönhetek, hogy élek, de ettől nem lesz az anyám csak a szülőm. Szülni bármelyik állat tud sőt igazából lombikban is nevelhető egy embrió, szóval ez nem akkora tett, hogy ezért különösebben tisztelnem kéne (oké tudom, hogy szar szüli stb, de most itt nem ez a lényeg). Ellenben aki 10-en 20-on éven át nevelt meg vigyázott rám, na ő tiszteletet érdemel.

Szóval Sarada hisztije szerintem nagyon nem szép dolog.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 09:18:48 írta Exkirion » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #713 Dátum: 15 jún 12, 11:13:48 »

SZerintem meg lehet érteni Sarada hisztiét. Egy gyerek felfogása másabb, mint egy fiatal felnőtté
1.Hiszen sosem találkozott az apjával, aztán mikor igen akkor meg ugye bár tudjuk mi történt...
2.Mindenki ismeri a szüleit meg az Uchiák hatalmát, erejét és hogy milyen szerepük volt, meg hogy mi volt a háborúban, de ő meg nem (legalábbis szerintem)
3.Nem tudja mit jelent ninjának lenni, ahogy a vele egykorú gyerekek sem
4.Az anyja állandóan titkolózik és ezt egy gyereket meg mindenkit irritál ha vele csinálják ezt
Bár szerintem Sakura arra várt, hogy Sasuke haza jöjjön és maga mondja el Saradanak az Uchiák múltját és mindent ami róla szól(erre beszélgetésre kíváncsi lennék, Sasuke mint mesélő elmondja a pici lányának)

Én csak egyedül azt furcsálom, hogy anno Narutot miért nem érdekelte a szülei kiléte? nem kutakodott vagy járt utána mániákusan, mint most Sarada, ha jól emlékszem
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Uri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


Titulus? Minek?


« Válasz #714 Dátum: 15 jún 12, 13:32:01 »

Szuper fejezet volt!! Mosolyog

Én már nem bánnám, ha ezt a Sarada fonalat felgöngyölnénk végre -.- Unalmas.
Bár akad itt némi agyalnivaló Gondolkozik
Először is: Nagyon remélem, hogy az nem köldökzsinór akar lenni... Elég gyatra húzás lenne.  Neeem
(Személy szerint inkább Sasuke valami elhagyott testrésze lehet, ha már az a liba mindent összegyűjtött. - Ez az anime-ben anno nagyon szépen kijött Nevet Szennyes, fogkefe stb. ^^)
Másodszor: elég érdekes milyen programjaik vannak Marcsiéknak: szülői DNS-teszt Nevet Mindig kéznél van minden! (Mondjuk önmagában az "Egyezés" nem elég konkrét  Hümm-hümm)


Shinről ---

Mindez szép és jó, amiket összehebegett a maga biológiai hozzáértésével, de nagyon felületes nekem. (biológia irányában tanulok, nem megszólni) Bár, nyílván a mester annyira nem mélyült bele szerencsére annyira alaposan a témába Nevet (Nem a fogakat áldoztam volna be ^^)

De a Danzo-féle fordulat nagyon érdekes! Szerintem sok eddigi talányról lehullott a lepel ezzel kapcsolatban!
Ám, felmerül egy újabb kérdés: honnan ez a Shin???
Hisz' a sharinganokat nem képes akármilyen szervezet befogadni, s nem úgy tűnt, mintha az aktuális szörnyetegünk pl. a Gedou-ból származó alak lenne. (Jó, tudom, nagyon Zetsu jellege lenne a dolognak Hehe)



Elnézést, ha valami már korábban felötlött volna ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 13:33:44 írta Uri » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #715 Dátum: 15 jún 12, 14:09:48 »

Kissé hamar lőtték el azt amit tudni akartunk:
Shin Orochimaru kísérlete és Sarada anyja pedig Karin (Én megmondtam! Mosolyog
asszem a végén Naruto rossz mondatot használt. Technikai KO

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #716 Dátum: 15 jún 12, 14:41:21 »

...és Sarada anyja pedig Karin (Én megmondtam! Mosolyog

Igen, mert ez is annyira igaznak bizonyult: http://i23.mangapanda.com/naruto/364/naruto-7374.jpg
(Pedig ezt az illetéke maga állította, nem valami kókler, aki beszabadult egy laborba)

Én személy szerint maradnék annál egyelőre, amit a databook mond, hogy Sakura az, ameddig ennek az ellenkezőjéről Sasuke vagy Sakura nem ad tanubizonyságot.
Ha másélrt nem is, hát azért, mert itt a 2. panelen Sakura erőteljesen gömbölyűnek tűnik: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12
Meg amúgy Karin is PONT érdekes módon nem volt ott, hogy igazolja és Suigetsu sem épp az a tudós fajta, ami miatt a felhasznált minta valódi eredete is több, mint megkérdőjelezhető.

De ezt már jócskán kibeszéltük itt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 14:45:28 írta Exkirion » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #717 Dátum: 15 jún 12, 15:02:15 »

Amit most lejött nekem a magyar mangáról ( arigatou a gyors fordításért)  az az, hogy nincsen kizárva 2 dolog.

Karin és Sarada kapcsán:

Kicsit utána olvastam ennek, böngésztem a netet, és két lehetséges válaszokat kaptam:

Az, hogy egyezést mutatott a gép, azt bizonyítja hogy vagy van valami közük egymáshoz mint anya és lánya, de az sincsen kizárva ha teljes egyezés van, hogy a kis csaj sem lehet-e egy klón. Amit Sakurába ültettek volna át még megtermékenyített petesejtként.

Elképzelhetőnek tartom, hogy talán Sakurának nem jött össze sosem az a bizonyos gyermek, mert meddő volt. Való életben is léteznek ilyen esetek. Ilyenkor két lehetséges módszer van. Vagy örökbe fogadsz egyet, vagy egy bizonyos kísérletező, őrült tudós Orochimaru szerepében felajánlja hogy van rá lehetőség.
Lehetséges, hogy akkortájt kezdte el Orochimaru is kisérletezni a klónozást, vagy megfordult a fejében, és az is biztos, hogy Karin egy jó génű shinobi. Lehet az volt Orochimaru célja, hogy Karin, és Sasuke jobban mondva inkább egy igazi, élő Uchiha génjeit örökölje tovább az a gyermek.

Ez durván hangzik, de valamiért meglehetne ezzel magyarázni azt, hogy Sasuke miért nem mondott el semmit sem Saradának akkor, amikor az megkérdezte tőle. Vagy azt, hogy nincsenek a születéséről iratok a faluban és mindenki titkolózik. Lehet benne valami szerintem *.* Ti mit gondoltok?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #718 Dátum: 15 jún 12, 15:49:39 »

Lina22.

Az ilyen elméletekkel az a baj, hogy amíg egy "seinen, mature" besorolású mangában ezeket meg lehet játszani, addig egy egyszerű shounenben, mint a Naruto nem igazán. Illetve, amit már mondtam párszor, hogy egy olyan mangakáról beszélünk, aki egy csókjelenetet cikinek érzett megírni 15 éven át, ezért nem is volt egy sem a Narutoban. Ezek után komolyan bárki egyenes arccal azt merné állítani, hogy itt meddő nőkről, meg petesejtbeültetésről meg ilyenekről lesz szó? Na ne röhögtessetek.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #719 Dátum: 15 jún 12, 16:25:29 »

Exkirion ... Köszöni mindenki a véleményedet, de nem kell mindenkinek leírni aki fel meri hozni, hogy lehet valami Sarada és Karin között. Hidd el elsőre is megértettük.  smirksweat

Egyébként bonyodalomnak teljesen jó ez a szituáció. Az, hogy Suigetsu mit vett elő a fiókból rejtély marad, ha el mondják. Mert az se köldökzsinórra, se hajra nem emlékeztet. Naruto reakcióját én sem tudom hova tenni.

Én is úgy gondolom, hogy nem fognak ilyen durva dolgokat bejátszani. Mondjuk én örülnék neki akármilyen drámázásnak is. De ez valószínűleg attól van, hogy mostanság túl sok Trónok Harcát olvasok. Nyelvesít Hmm, talán Sakura meddő volt és helyette Karin szült gyereket. Bár ez is olyan valószínűtlen, de azért elég megmozgató sztori lenne. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!