24 máj 12, 23:02:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #690 Dátum: 15 jún 11, 14:36:28 »

Azok Byakuganok voltak? olyan szar volt a kép hogy én azt hittem valamiféle kövek Nevet

Az az egész gömb egy nagy Byakugán halom volt. Nevet De szerintem a mozit ne itt beszéljük ki.
Jogos.Jogos Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #691 Dátum: 15 jún 11, 14:39:12 »

Nem értem ezeket a távokat. Most akkor minden kb 1 napi járásra van?
Amikor a Hegyszorosi toronyhoz mentek. Ha ilyen közel van Konohához, Sasuke miért nem ugrott haza?! Vagy úgy a 12 év alatt…
Most meg, ahogy mentek Orochimaruhoz. Az is 1 napon belül?! Ha meg nem, több nap, vagy csak egy éjszaka és egy nap, akkor miért nem beszélték meg a Saradával a dolgokat?
Nem értem a születés körüli titkolózást sem. Mert ha akkora nagy titok, akkor Sakura miért viseli a házán meg a hátán az uchihák jelét…
Egyébként, hogy átmegy családi drámába, csak emlékeztetőül: Kik voltak Naruto szülei, hogy haltak meg, mi történt az Uchiha klánnal, mi történt Itachival, Painről sokáig ment a találgatás hogy ő a 4. hokage…ez az egész manga egy ninja köntösbe bújtatott szappanopera. Nevet (És ez nekem nagyon bejön  bow )
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #692 Dátum: 15 jún 11, 14:42:37 »

hűűű mik ki nem derülnek Orochimaru laborjában.
Óh és Marcsi olyan fiatal mint mindig, vajon kinek a testét vette el? ikszdé de ahelyett, hogy hülyeségeket beszélek megvárom a magyar mangát mert az angolon csak kapkodtam a fejem amikor kiírta hogy "Match" tehát hogy egyezik.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #693 Dátum: 15 jún 11, 14:51:58 »

Nem értem ezeket a távokat. Most akkor minden kb 1 napi járásra van?
Amikor a Hegyszorosi toronyhoz mentek. Ha ilyen közel van Konohához, Sasuke miért nem ugrott haza?! Vagy úgy a 12 év alatt…
Most meg, ahogy mentek Orochimaruhoz. Az is 1 napon belül?! Ha meg nem, több nap, vagy csak egy éjszaka és egy nap, akkor miért nem beszélték meg a Saradával a dolgokat?
Nem értem a születés körüli titkolózást sem. Mert ha akkora nagy titok, akkor Sakura miért viseli a házán meg a hátán az uchihák jelét…

Nagyon egyszerű, egyszerűen ki lett hagyva az út Orichimaruig. Feleslege spazarolni az oldalakat egyszerű sétákra. Nevet
Sasuke azért nem ment haza mert követte a nyomokat ha közben hazamegy a nyom kihűl és semmi értelme az egésznek.
A szülés körüli titkolózás majd úgyis kiderül de valószínű hogy Orochi miatt történt főleg elvégre Sasukét is be akarta gyűjteni.
Sarada még most is kislány elég nehéz lehet vele megértetni a dolgokat pláne úgy hogy béke időben született és fogalma sincs az előzményekről. A jobb szülők általában megkímélik az ilyen borzalmaktól a gyerekeiket.

Sakura pedig azért viseli a hátán az Uchiha címert mert összeházasodott Sasukéval. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #694 Dátum: 15 jún 11, 15:47:51 »

Hú mennyi ökörséget írtatok össze itt, ameddig fordítottam pfff...

Ja Suigetsu mondja, hogy "Ha minden igaz" az akkorról van, amikor Karin született, de egyrészt ez Suigetsu feltevése, másrészt az kb akárhogy nézem lehetetlen, mert Karint úgy szedte fel Orochimaru elvileg és kötve hiszem, hogy ilyeneket magánál tartott.

Ami ott nekem ganyús az inkább az, hogy Karin nem akarja, hogy Suigetsu nyúlkáljon az asztalához, vagyis van ott valami, amit nem akarja, hogy megtaláljon.
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #695 Dátum: 15 jún 11, 16:51:43 »

http://yoursingrey.tumblr.com/post/121257035440/devilberry-not-sure-whether-your-parents-are - Doktor Siugetsu rendelésre kész Nevet ikszdé
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #696 Dátum: 15 jún 11, 17:13:39 »

Minek kell ebből az egészből szappanoperát csinálni? ikszdé Jó ég... Nah, kíváncsi vagyok, hogyan derül ki mégis, hogy Karin csak azért sem Sarada lánya. Nyelvesít
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #697 Dátum: 15 jún 11, 17:33:31 »

Karin Sarada lánya? Nevet az lenne a mindfuck fordulat Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #698 Dátum: 15 jún 11, 18:16:57 »

DNS teszt egy baromság. Hiszen lehet benne csalni, és Suigetsu azt montda "talán".
Orochimaru végre újra mutatják, és sok dolgot is meg tudhatunk ebben a fejezetben.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #699 Dátum: 15 jún 11, 18:35:58 »

Érdekes rész volt, én sem hinném hogy Sarad Karin lánya lenne... Mondjuk az én verziómban halva született gyerekek és őrült tudósok szerepeltek, hogy miként lehet azonos a DNS-ük, de az Exkirion változata sokkal egyszerűbb és elegánsabb megoldás, szóval egyetértek veled. Nevet (bár az enyém lehet érdekesebb Nyelvesít) És szerintem is Karin lesz a perdöntő...

Huh tudtam én, hogy valami bűzlik Sarada és az anyai kapcsolat körül  Pojén
A klónózásra már az előző résznél rájöttem, de még is meglepődtem  smirksweat
és amúgy tényleg mi van ha Suigetsu Sasuke DNS cuccát rakta a gépbe?  ikszdé
bár azt is kinézem, hogy Karin a saját DNSéből és a Sasukéjéből csinált egy gyereket, hiszen minden meg van neki a laborban... mert hát betegesen rajongott Sasukéért  Technikai KO
és ebből lett a cserebogár

Az a szerény véleményem, hogy a gyermek mármint amikor még inkább csak magzat volt, az utolsó hetekben haldokolni kezdett. Hogy megmentsék Karin Sasuke általi imádata miatt bele egyezett, hogy kinyerjenek tőle valami dns félét, amit a még haldokló magzatba jutattak. Aminek fejében életben maradt, de mégis történt valami a szülés közben. Sarada szemüveget visel, és valljuk be egy félig Uchihának is elég furi a szemüveg. S így lehetett akár az is, hogy Karin ajándéka egy szemüveg lehetett, ami pont olyan mint az övé?... ikszdé de ezek csak találgatások, de ha ez így lenne akkor Sasuke, Sakura és még Karin dns  egyezés is lenne. ikszdé ez lenne csak az igazán abszol út. ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #700 Dátum: 15 jún 11, 19:24:20 »

Karin Sarada lánya? Nevet az lenne a mindfuck fordulat Nevet


Basszus.... xD Jól vanna, tévedni emberi dolog.  Pirul Ez Suigetsura is vonatkozik. Amúgy csak nekem fura, hogy tiszta kedves volt Saradával? Mondjuk minek lepődöm meg. Nevet Derüljön már ki, hogyan is volt Sarada születése!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 19:25:03 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #701 Dátum: 15 jún 11, 19:26:04 »

Mondjuk ez a DNA vizsgálat eléggé gyorsra és hirtelenre sikeredett, vagyis, fuh, örülnék neki ha így működne a dolog... Alapvetően ugye a szülőkkel is 50%-os egyezés van, tökéletes egyezés csak az egy petéjű ikrek és a tökéletes klónok között van szal... Kérdés az hogy az az egyezés mit jelentett...
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #702 Dátum: 15 jún 11, 20:11:26 »

Kérdés az hogy az az egyezés mit jelentett...

Szerintem maga Suigetsu se tudja mit jelent. Nevet

Ja Suigetsu mondja, hogy "Ha minden igaz" az akkorról van, amikor Karin született, de egyrészt ez Suigetsu feltevése, másrészt az kb akárhogy nézem lehetetlen, mert Karint úgy szedte fel Orochimaru elvileg és kötve hiszem, hogy ilyeneket magánál tartott.

Ami ott nekem ganyús az inkább az, hogy Karin nem akarja, hogy Suigetsu nyúlkáljon az asztalához, vagyis van ott valami, amit nem akarja, hogy megtaláljon.

Igen én is pont erre céloztam hogy Kishi így próbál üzenni hogy ez csak egy csel és aki észreveszi annak jó aki nem az meg úgy járt. Nevet Ha csak a saját dns-e lett volna a fiókba Karin nem viselkedett volna így szóval két lehetőség van.
1. Sasuke valami maradványa ott van nála elvégre jó párszor megharapdálta csórikámat. Nevet
2. Mivel tökéletes egyezés van és mint azt írták ilyen nem igazán van a valóságban gondolom az minta Sarada dns-e volt.

Szerintem egyébként a 2. lehetőség a valószínűbb mert akkor értelmet nyerne az is hogy miért titkolják a dolgokat.
Lehet tényleg kellett Karin segítsége valamiben komplikáció a szülésnél vagy tudom is én, és akkor gyorsba félre tett egy kis emléket. Nevet
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #703 Dátum: 15 jún 11, 20:18:46 »

Sarada köldökzsinórját? Nevet Végül is beteg a csaj, Sarada meg egy darab Sasukéból, de ez egyszerűen durva. :O
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #704 Dátum: 15 jún 11, 20:23:54 »

Lehet tényleg kellett Karin segítsége valamiben komplikáció a szülésnél vagy tudom is én, és akkor gyorsba félre tett egy kis emléket. Nevet

Úristen ezen a mondaton visítottam Nevet:D
Én tudod mit szoktam félre tenni emlékbe? Képeket, kacatokat de nem köldökzsinórokat ikszdé
Hát ez a mondat feldobta az estém.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 20:26:50 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!