24 máj 12, 14:33:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406979 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #675 Dátum: 15 jún 11, 12:57:38 »

Hoppá MS verzióban találtam még egy érdekes képet. Felül Karin haját nézzétek. Nevet
Kis punk stílus befigyel.  Kúl Oldalt bele van vágva a hajába. Így viszont már tényleg nagyon durva a helyzet. ^^'  http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/19

No meg ugye Vízfej azt mondja a minta Karin születésénél lett félretéve. Ergo lehet hogy tényleg egy köldökzsinór darab.

Viszont az nagyon nem tetszik hogy az MS fordítók mostanában ennyire ocsmány stílusban fordítanak, minden mangájuk fuck meg bitch meg stb van. Semmi kreativitásuk nincs. Naruto sose szokott így beszélni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 13:03:15 írta Kuro25 » Naplózva

ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #676 Dátum: 15 jún 11, 13:02:23 »

Azért írtam úgy ahogy mert nekem nagyon úgy jött le amit írt Sidea mintha egy élő személyről beszélne  ikszdé
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #677 Dátum: 15 jún 11, 13:10:45 »

Hoppá MS verzióban találtam még egy érdekes képet. Felül Karin haját nézzétek. Nevet
Kis punk stílus befigyel.  Kúl Oldalt bele van vágva a hajába. Így viszont már tényleg nagyon durva a helyzet. ^^'  http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/19

Amúgy itt Karin hasonló ruhában van mit Sarada volt a 700as fejezetben. Blúz, ing, mit tom én ilyen nyakba lifegő valamivel. (jól elmondtam mi...?)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/19
http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/19
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #678 Dátum: 15 jún 11, 13:14:39 »

Amúgy itt Karin hasonló ruhában van mit Sarada volt a 700as fejezetben. Blúz, ing, mit tom én ilyen nyakba lifegő valamivel. (jól elmondtam mi...?)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/19
http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/19

Hát a szemüveg meg az a nyakkendő, vagy mi, stimmel is. Én kinézem belőle hogy Sasuke családja után kémked, ellopta a lánya dns-ét pl és úgy öltözködik mint a lánya. Totál elgurult a bogyója. Nevet Mert hát ugye később Sarada már inkább Sakura stílusát követi. És mivel Karint nem ismerte így tuti hogy a ruházatuknak sok köze nincs egymáshoz ha csak Karin nem lett totál zakkant és mint írtam Saradát utánozza. Nevet
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #679 Dátum: 15 jún 11, 13:33:34 »


Amúgy itt Karin hasonló ruhában van mit Sarada volt a 700as fejezetben. Blúz, ing, mit tom én ilyen nyakba lifegő valamivel. (jól elmondtam mi...?)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/19
http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/19

Azta...és tényleg.
Okéé most már teljesen összezavarodtam. Tudom én, hogy Sarada Sakura lánya de hogy hogyan fogja Kishimoto az egészet megmagyarázni a végére...Háát kiváncsi leszek.Nevet
Kuro : Karin amugy nem pszichopata , csak egy kicsit őrült.Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/647/9

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/100/5/6/anti_sasukarin_by_25mar25-d6142as.jpg - Sasuke feje mindent visz:D
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #680 Dátum: 15 jún 11, 13:45:00 »



Nem tudom, mit vannak úgy oda az emberek Sakuráért. Az egyetlen nagy pillanata Sasori ellen volt, az idő többi részében pedig vagy útban volt, vagy csak állt a történések szélén, és annyit tudott tenni, hogy nyafogott Sasukének, hogy mennyire szereti. Az a sok szenvedés ami jutott neki. Azt csak magának köszönheti, hogy nem volt képes felfogni azzal a hatalmas agyával, hogy nem érdemes egy olyan alak után futni mint Sasuke. A legreálisabb pillanat kettőjük között az volt amikor Sasuke, mondta, hogy nem érti, hogy mit szeret benne annyira Sakura, és nem érti, hogy neki miét kéne szeretnie őt. Az egyetlen amit Sakura szerethetett Sasukéban az a külseje volt, meg az, hogy milyen szuper coool. Mert amúgy semmi, de abszolút semmit nem tudott róla.

A kedvencem még mindig ahogyan Sakura indított Sasukével. "Kit érdekel Naruto? Állandóan csak beléd köt. Biztos azért, mert nem volt rendes gyerek szobája. Talán mert Narutonak nincsenek szülei. Aha, és azt csinál amit csak akar. Engem bezzeg ennek a feléért is kinyírnának otthon. A mázlista teljesen egyedül van, sehol egy szülő aki izélgetné..."
Gratulálok, ülj le egyes. Komolyan betolt egy ilyen szöveget egy olyan srácnak akibe már évek óta bele volt zúgva, hogy még a legjobb barátnőjével is képes volt érte ölre menni, s ehhez képest még azt sem tudja, hogy meghaltak a szülei? Vagy ha tudta akkor meg pláne. És az a durva, hogy ezek után sem javult a helyzet.  A munkán kívül egy percet nem töltöttek együtt, nem beszélgettek semmi.

Oké, hogy később utánanézett a könyvtárban, hogy hopsz mi is történt az állítólagos szerelmem családjával, de ettől még nem fogja megismerni. Aztán egész egyszerűen figyelmen kívül hagyott mindent amit Sasuke tett. Elhagyta a falut, leütött, Narutot meg majdnem megölte? Kit érdekel, ő olyan cool. Majdnem megölte Narutot, és Yamamoto kapitányt. Jaj, hát csak magányos. Nemzetközi bűnöző lett és majdnem háborúba sodorta a falut? Kit érdekel? Kinyírta a hokagét? Pfff. Majdnem kinyírta a társát, és engem is? Ugyan... És oké, hogy megpróbálta megállítani sasukét, de ugye ez sem sikerült, because lova, és Narutonak kellett megmenteni. Ezek után állt, és közölte magában, hogy ő csak annyit tehet, hogy hisz kettejükben.
Volt egy kép a fejében Sasukéról és abba volt szerelmes, a valóságot meg teljesen figyelmen kívül hagyta.

Tudjátok mit? Sakura abszolút megérdemli Sasukét. Sosincs otthon, nem foglalkozik a gyerekükkel sem, és miatta sem izgatja magát különösebben. Mert mit várt? Sasuke egész életében ment a saját feje után senkivel és semmivel nem törődve, plusz meg próbálta megölni őt. És ezek után még azt hitte, hogy majd jön a boldogan élünk amíg meg nem halunk. Hát persze, hogy pofára esett. Aki olyan hülye és vak mint ő meg is érdemli.

Szóval van egy férfi aki magán kívül kb semmivel sem törődik, egy nő aki úgy tesz mintha ez nem így lenne, és a kettő között egy gyerek szív. Egyedül Saradát sajnálom.

Szerintem pedig az, azért mondom. De akkor a kedvedért abba hagyom. És béke veled.

Most jól közbelengetem az új témába a lerágott csontot, bocsi érte.

Először is hahó, új vagyok, úgy Naruto manga téren, mint itt. ^^ (még nem olvastam el végig, de azon vagyok) Viszont, amit eddig leszűrtem belőle, ha már a szereplőknél tartunk / szeretem-nem szeretem huzavonánál/ most az alkotó védelmére kelnék, és igen lesz benne a gaidenről vélemény. Mosolyog
 Egy, Kishi nagyon is tisztában van vele, hogy ő az "isten". És Istent úgy értem, ő teremtette a világot, azt nyír ki, azt emel fel, abba szeretteti bele a másikat akibe akarja. Mert ez, bárki bármit mond is, az ő világa. És tisztában van vele, hogy ő alkotta. Nem a könyv/ manga írja őt, hanem ő a mangát, és ettől lesz jó. Lehet vitatni, mit miért tesz, de nem érdemes, mert ez, az ő szuverenitása. Ahogyan lehet utálni is a szereplőket, de nem érdemes. Engem pölö Naruto irritált annyira évekkel ez előtt, hogy még az elején abbahagytam a manga olvasását, és most kaparnom kell, hogy közel ötszáz fejezetet végigolvassak. ikszdé
De nem is ez a lényeg. Mindenkinek saját joga az, kit szeret, s kit nem, de mielőtt eldönti, kicsit lépjen túl önmagán, és "nézzen túúúl", ahogy Trelawney mondja. ikszdé
 Kishi tudatosan építi a karaktereit, és nagyon jól csinálja.
Vegyük pl Sasukét. Kinyírták a családját, ő faszán végignézte a végét, aztán a bátyjától megkapta, hogy csak azért nem nyiffantja ki, mert arra nem jó, hogy a seggét töröltesse vele. Ez drága szentemnek rányomta a bélyegét az egész életére. Ő márpedig erősebb lesz, dafke bebizonyítja a bátyónak, hogy nincs igaza, és a világból is kitörli a genyát. Ami az érzelmi életét illeti, valószínűleg, ha mást nem is, de az anyját kegyetlenül szerethette, és a bátyját is, míg az szaporulat mentesítést nem végzett. No mármost, ezt átélni kölyökként, nem valami lilafelhős szappancsata. Érthető hát, hogy minden érzelmet kiirtott magából. Legalább is elsőre úgy tűnhet. Ám inkább csak gyáva. (és most jó látnokként látom magam előtt, ahogy a sok Sasuke fan elvonul a szentélyébe és a külön ilyen szentségtörő állatoknak fenntartott woodoo babába döfködi a gombostűket) Drága mogorva állatmacsónk egy gyáva gyermek. Annyira tipikusan áll hozzá az érzelemkérdéshez, hogy ennél klisésebb már nem is lehetne. S hogy miért is? Ha szeretünk valakit, óhatatlanul nyitunk felé, és ő megsebezhet bennünket. Pont a szeretet, ragaszkodás, vágy kedvelés tesz minket sebezhetővé. Ő kiiktatta ezt az életéből. Ezért irigyli Narutot. Mert ő hiába vesztette el a szüleit, képes maradt elég bátornak lenni, ahhoz, hogy ártatlanul szeressen, és elég erősnek, hogy elviselje a csalódásait. De a mi drága nyúlgerincű gyávánk (már érzem a gombostűket, ez a vesém volt) attól tart, nem lenne elég erős hozzá. A vége fight (igen nem sorrendben olvassa, mert van olyan elvetemült, hogy a regényeknek is elolvassa az utolsó oldalát mielőtt belekezdene, javíthatatlanul vágyik az utópiára) tán talán megváltoztatta annyira, hogy belassa, ha minimális szinten is, de szüksége van valakire. És itt jön a képbe Sakura.
Aki igenis erős. Igen kellett neki idő, mire átlátta a imádata tárgyának a jellemét, de ki nem fejlődik hosszasan születésétől élete végéig. Nem hinném, hogy bárki is volt olyan bölcs porbacsináló korában, hogy ily bonyolult dolgokat szavakba tudott volna önteni. Ennyi idősen maximum érezzük, erősen akarjuk, de azt sem tudjuk mit, s csak később értjük meg. Sakura erős, mert végig kitartott az érzései mellett, s lehet, hogy először csak a "belelátottat" szerette, de később megérthette, elfogadta a jellemét. Ezt sose tudjuk meg, mert ez ugyebár egy shounen manga, ahol a büdös életben nem lesz konkrét szereplő a szerelem, és annak taglalása. Főleg, hogy még egy elb*szott csókjelenet se volt benne. Na jó csak a movieban, de ezt a momentumát se Kishi rajzolhatta. Úgy el tudom képzelni a premieren, arca elé emelt tenyérrel, "én ezt a romantikát nem akarom látni!" üvöltéssel. Szóval íme a jellemfejlődés. És miért sírja állandóan, hogy így és ennyire, még fejen állva is szeretlek? Mert a remény-hal meg utoljára. ikszdé Próbálja kizökkenteni, vagy mit tudom én. Meg eztán a férfiak elvárják, hogy egy nő érzelmei megingathatatlanok legyenek. Az övéi azok, és ez egy erős, kitartó jellemre utalnak. S hogy Sasuke nem szereti, vagy nem érez iránta mást csak megvetést, nihilt, "egynek jó lesz" vágyat? Különben nem vette volna el az eszméletét a végső űberfight elején. Mert tudta, hogy az a hülye, ha közéjük áll, hát meghal. Mert van akkora állat. Szóval törődik vele, s később törődhetett vele annyira, hogy gyereket csináljon neki, elvegye, stb.
Ha már gyökér Sakura, akkor simán lehetne mondani Hinatara is ebből a szempontból, elvégre az érzelmekből kiindulva, ő is rogyásig szerelmes volt éveken át Narutoba. (most a képességeket ne nézzük) És a drága észre se vette!
És igen, Sarada. Nos ő nem várhat túl sok érzelmet az apjától, max egy morgós buksisimit. Mert az apja az "isten" által, olyképp lett megteremtve, mint az egyszeri székelybácsi, akit balgamód az érzelmeiről kérdeznek. " ... majd, ha változik szólok." Sasuke valószínűleg eljutott arra a szintre, ahonnan már nemigen fog fejlődni, hogy az érzelmeket, kimutatni kell, nem mondani. Ezt Sakura elfogadta, felnőtt, így nem követel tőle rózsát, bonbont, szavakat, csupán annyit, ha kettesben vannak, nézzen rá úgy, hogy azzal mindent elmondjon. Ez az én véleményem.
Gaidenről meg, osztom a sokaság véleményét. Saradat szívatják, úgy rendesen, hogy most azért mert Kishi alapvetően szadista, és így óhajtja kihozni belőle az őrjöngésesturbóűberfaszaapámatlenyomommerténvagyokavégsőuchiha erőt? Hát majd meglátjuk. Kétségem sincs afelől kik a szülei. És milyen ósdi, vagy új ivarsejt egyesítő módon készült? Az halál mindegy, mert úgyis Kishin múlik mit, kit, hogyan és mikor hoz ki belőle. Én személy szerint tovább fejelem a billentyűzetet Naruto miatt, halok be a megoldásokon, és vagyok a végletekig toleráns az alkotóval, mert tehetek bármit, verhetem a fenekemet a földhöz, Kishimoto Masashi, mérföldekről tojik a fejemre, arra tereli a történetét, és úgy, ahogyan ő jónak látja. Mosolyog
Ez egy egyéni vélemény volt kisregény, mininovella, esszé, bakfitty formáján. Nem állt szándékomban senkit megsérteni. Kéretik elsiklani a hiányos tudásomon, szorgosan pótolom. Legyetek velem elnézőek, még új vagyok. ikszdé

Basszus, hosszas volt végigírni, bocs, hogy beleotrombáztam a kövi témába. :/
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #681 Dátum: 15 jún 11, 13:55:45 »

HOPPÁ! MS verzióban már említve volt de külön kijött a Boruto Film új posztere amit Kishi rajzolt. Nevet
És persze mellé némi infó is, a történetről elvileg hétfőn lesz bővebb infó de a háttérben a bad boy
igen érdekesnek tűnik. Végén még Kaguyát is klónozta valaki vagy ki az Isten az ott a háttérben vajon?

A linket csak saját felelősségre nézzétek meg aki nem akarja lelőni magának a filmet!
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-06-11/boruto-naruto-the-movie-film-new-main-visual-drawn-by-kishimoto-revealed/.89143

Minden esetre érdekes helyen van az a két Rinnegan. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 13:59:24 írta Kuro25 » Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #682 Dátum: 15 jún 11, 14:07:19 »

Erről a képről most totál Deidara jutott eszembe. Amúgy szerintem nem túl effektív ha van egy szem a tenyereden. Elég fos lehet azzal megfogni bármit is.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #683 Dátum: 15 jún 11, 14:09:35 »

Gyakorlatilag semmi haszna Nevet csak útban van.Simán rakhatták volna azokat is a fejére a Byakuganok fölé.
Az legalább badass lett volna.Ez csak röhejes ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #684 Dátum: 15 jún 11, 14:16:26 »

Hát az fix hogy érdekes de nekem a Yu Yu Hakushoból jutott eszembe még az idősebb Toguro.
Ő pl át tudta helyezni bárhova a testén ugye a szerveit. Lehet hogy ez a kölök is ilyet csinál. Minden esetre érdekes mert nagyon hajaz Kaguyára plusz van Byakunganja is ahogy látom. Lehet hogy Kaguya pont ezért akart sereget csinálni hogy ezt a kölköt vagy a doktorbácsit/nénit aki alkotta megfékezze. Nevet

Mindenesetre megtapsolni tuti nem fogja ha lenyomják majd. Nevet

Gyakorlatilag semmi haszna Nevet csak útban van.Simán rakhatták volna azokat is a fejére a Byakuganok fölé.
Az legalább badass lett volna.Ez csak röhejes ikszdé

Kaguyának is a homlokán volt a Rinnegan így Kishi gondolom kis újdonságot akart vinni hogy ne legyen egy az egyben copy paste. Nevet Ami furább hogy honnan van neki két Rinneganja hisz egyedül Kaguyának és Madarának volt, meg ugye Sasukének de neki is csak egy. Madara meghalt és a Rinneganja is vele pusztult. Ha csak nem mentették meg valahogy Kaguyát akkor nem értem mi van bár akkor is csak egy Rinnegan van. ^^'

Mindenesetre remélem hallunk erről a Gaidenben is mert érdekelne a háttér storyja. Lehet ő vagy a kreátora mozgatja a szálakat.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 14:19:19 írta Kuro25 » Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #685 Dátum: 15 jún 11, 14:21:26 »

Kaguyának is a homlokán volt a Rinnegan így Kishi gondolom kis újdonságot akart vinni hogy ne legyen egy az egyben copy paste. Nevet Ami furább hogy honnan van neki két Rinneganja hisz egyedül Kaguyának és Madarának volt, meg ugye Sasukének de neki is csak egy. Madara meghalt és a Rinneganja is vele pusztult. Ha csak nem mentették meg valahogy Kaguyát akkor nem értem mi van bár akkor is csak egy Rinnegan van. ^^'


Saradáról kiderül, hogy Karin és Sasuke lánya----> Uzumaki+Uchia= Sarada fölébreszti a Rinnegant----> ellopják.  Pojén
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #686 Dátum: 15 jún 11, 14:27:10 »

Saradáról kiderül, hogy Karin és Sasuke lánya----> Uzumaki+Uchia= Sarada fölébreszti a Rinnegant----> ellopják.  Pojén

Ez elég durva fordulat lenne, még tetszene is. Némi hasonlóság van a tenyeres meg Sarada közt, bár lehet csak haluzok. Nevet
http://40.media.tumblr.com/70a2dc85ec0c6a24d6b945fa16af814b/tumblr_nprnxz3ks71shaeaqo1_500.jpg

Meg ugye a film elvileg arról fog szólni főleg hogy a srácok felül akarják múlni a szülőket, szóval akár esélyes is lehetne egy Rinnegan használat bár túl gyors fejlődés lenne. Nevet De szerintem valószínűbb hogy Orochi vagy esetleg más felhasználta az Uchiha és Senju géneket plusz egy pár sharingant úgy már felébreszthető a Rinnegan mint tudjuk. Nevet
Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #687 Dátum: 15 jún 11, 14:33:04 »

Ez elég durva fordulat lenne, még tetszene is. Némi hasonlóság van a tenyeres meg Sarada közt, bár lehet csak haluzok. Nevet
http://40.media.tumblr.com/70a2dc85ec0c6a24d6b945fa16af814b/tumblr_nprnxz3ks71shaeaqo1_500.jpg

Meg ugye a film elvileg arról fog szólni főleg hogy a srácok felül akarják múlni a szülőket, szóval akár esélyes is lehetne egy Rinnegan használat bár túl gyors fejlődés lenne. Nevet De szerintem valószínűbb hogy Orochi vagy esetleg más felhasználta az Uchiha és Senju géneket plusz egy pár sharingant úgy már felébreszthető a Rinnegan mint tudjuk. Nevet

Viccet félretéve, valószínű, hogy Orochimaru áll mögötte, hiszen sharinganja van annyi, mint a szemét, Hashirama sejtje is akad a fiók alján, byakugant játszva tud lopni (vagy talált egyet *SPOILER* A Last film végén, amikor fölrobbantották a tensinengant, millió meg egy byakugan repült minden felé); a többi pedig csak kreativitás kérdése
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #688 Dátum: 15 jún 11, 14:34:17 »

Azok Byakuganok voltak? olyan szar volt a kép hogy én azt hittem valamiféle kövek Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #689 Dátum: 15 jún 11, 14:35:49 »

Azok Byakuganok voltak? olyan szar volt a kép hogy én azt hittem valamiféle kövek Nevet

Az az egész gömb egy nagy Byakugán halom volt. Nevet De szerintem a mozit ne itt beszéljük ki.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!