24 máj 12, 16:43:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #660 Dátum: 15 jún 11, 11:10:06 »

Én elsőre hirtelen azt hittem, hogy Karin testében van benne Orochimaru.

Most hogy mondod tényleg hasonlít Karinra is. Ráadásul elég fiús volt mindig is és valszeg most is maradt a tipikus deszka csaj. Nevet Bár azt mondták a többiek hogy máshol van de hát ki tudja. Ne adjunk Suigetsu szavára. ikszdé Ami Narutot illeti el nem tudom hinni hogy a Hokage ne tudna egy ilyen fontos infót pláne ha titkolni kellett valamit mert az tény hogy valamit titkolnak Sarada körül. És ugye az előző fejezetben már Naruto Hokage volt amikor a Team 7 beszélgetett a többi Kagéval. És Sakura eléggé terhesnek tűnt vagy legalábbis a hasa kerek volt szóval vagy terhes volt vagy a szülés utáni pocakját láttuk.  Mondjuk az Uzumaki családban tuti hogy nem Naruto tartja a felvilágosító órát hanem Hinata de mivel Sennin módban érzi a chakrát tuti hogy észrevette hogy Sakura kettecskén van. Na jó most már én is túékomplikálom mint Kishi. Nevet

Egyébként nem Teszkó lett volna a főszereplő? Hát nem tudom szegényke valahogy nem tűnik érdekesnek.
Habár alig tudunk róla valamit, és Mirelitből, és Csokiból is mit ki tudott hozni, szóval lehet esélye, de jelen alapján jobban várnék egy Sarada movie-t.

Teszkó az most Boruto akar lenni? Nevet Csak mert szerintem a Gaidennek nincs igazán főhőse. Egyébként a Gaiden titka valószínűleg az ami az amcsi kábeles soriknak. Pl Trónok Harca True Detective etc. Mind rövid és nem kell felesleges költemény mehet megállás nélkül a főszál. De ha ez is hosszú lenne idővel úgyis jönne valami baromság itt is ami lehúzná kicsit de hát ez a hátránya a shouen mangáknak.

Naruto ál is igazad van.Lehet valaki akármekkora ütődött,azt csak észre veszi ha egy nő terhes.Bár belőle még azt is kinézem hogy csak akkor vette észre Hinatán amikor már szült xD

Most hogy mondod... Kurenai-ra is azt hitte, hogy meghízott...

Milyen igaz de akkor még nem volt apa és nem tudta mi az a szex, legyen ez a mentsége. Nevet
Ráadásul Sakura is valószínű hogy nyaklevessel körítve elmagyarázta neki hogy nem meghízott hanem terhes. ikszdé

Extirion,:
Tessék itt van, írd fel valahova, mert még szükséged lehet rá.

Teszkó =  Bolt, Boruto
Mirelit = Saláta, Sarada
Csoki = Chocho. (Asztalifoci)

Oké, besírtam. Nevet ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #661 Dátum: 15 jún 11, 11:16:47 »

Lehet csak én látom bele, meg hát nem vagyok biológus se meg ilyenek, de:
http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/17
Itt az látható, mintha a két DNS minta megegyezne, úgy értem tökéletesen, ami lehetetlen, ha csak nem az anyja klónja. Persze, tudom hogy nagyon pici eltérés lehet, de mi van ha úgy érti az egyezést a gép, hogy ugyanaz a két DNS, és az a minta amit felhasználtak Sarada köldökzsinórja (ami megerősíti, hogy nem Konoha-ban született, hanem esetleg ott)? Suigetsu azért nem egy lángelme, és félreértheti amit a gép kiad, de ez is egy megoldás lehet, hogy a saját DNS-ével vetették össze, ezért egyeznek. smirksweat

Ez egyébként nem egy rossz teória, csak azt nem értem, hogy mért ott született volna Sarada, hacsak valóban nem Karin lánya... Hmm...

Persze a másik lehetőség az, hogy Kishi csak lusta volt két diagrammot rajzolni, de majd meglátjuk. Mindenesetre ezt az ötletet észben tartom.
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #662 Dátum: 15 jún 11, 11:21:54 »

Pfff. Annyit pörögtünk már ezen a ki-kinek a gyereke kérdésen, hogy már tökre nem tud felizgatni. Bár Marcsi új megjelenésével, hajlok rá, hogy Mizuki (hogy hívják a harmadik kölyköt?) Marcsi és Kabuto szerelem gyereke. Amúgy ha az a mint amit Karintól vettek a haja, akkor nem lehet Sasukéé, mert Karin haja vörös, szóval csak feltűnne nekik, hogy hoppá, ez fekete... Vagy befestette... Áhh, mindegy... Beismerem kicsit felületesen olvastam a fejezetet.

De régebben olvastam egy vicces elméletet.

Sasuke fel akarja támasztani a klánt, de nem tudja, megcsinálni, mert oké, hogy Sakura lapos, de azért mégsem Naruto. Genjutsuval elhitette vele, hogy szexeltek, közben megkéri Karint, hogy segítsen neki mesterségesen megtermékenyíteni Pink Shitet. Persze Karin a saját petesejtjét használja Sakuráé helyett és azt ülteti be. Így lesz Saradának egyszerre két anyja is. Sakura most kicsit sérült agyilag a genjutsutól, de nem baj senkinek nem fog feltűnni...

Vagy a másik népszerű verzió amit olvastam:

Sakura szimplán beleőrült, hogy Sasuke nem szereti és elrabolta Karintól a gyereket amikor csecsemő volt, ezért most sérült kicsit mentálisan... Mindenki szemet huny a dolog felett, mert hát mégis csak a társuk, meg nem is akarják, hogy egy dührohammal lerombolja a falut. Sasuket meg szimplán nem érdekli az egész. Ő csak sétálgat a világban és még több csaj dönget.

Amúgy már várom, hogy Sarada mikor fog teljesen belezúgni Narutoba. Naruto rohangál meg pátyolgatja szegény elhanyagolt Saradát, miközben az igazi apja a régi mesterével játszik csapd le csacsit. Tökéletes táptalaj az apa komplexusnak.
"Who's your daddy? Mmm, you... Fist me daddy... "

Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #663 Dátum: 15 jún 11, 11:26:58 »

Kishimoto már nem tudja jobban megalázni szegény Sakurát. Az egész Naruto manga alatt gyengének és jelentéktelennek volt beállítva (Naruto és Sasukéhoz hasonlítva). Erre azt hiteti el az író az utolsó fejezetben,  hogy Sasuke a férje és van egy gyerekük. Erre kiderül, hogy Sasuke sosincs vele, lehet hogy évek ótan nem találkoztak, és most még a lányát is elveszíti...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #664 Dátum: 15 jún 11, 11:29:23 »

Valaki külföldi fórumon írta, hogy az egy köldökzsínór, nem haj avgy ilyesmi.

Ha viszont az a helyzet, akkor az alátámaszthatná Sordoran elméletét, miszerint Saradát hasonlították össze magával, vagyis Karinnál megtartotta Sarada köldökzsinórját.
Kariné ugye nem lehet, mert az övét még, ha a szülei meg is tartották, (Bár őszintén milyen szülő tartaná azt meg fujjj) valószínűleg Karinhoz az már nem nagyon jutott el, mielőtt Orochimaru "befogadta".

Ha viszont ez a helyzet, akkor Karin viszont megintcsak nem az anya lenne szerintem, hanem a szülészorvos.

----------

Depres, olvass vissza két oldalnyi kommentet szerintem. Ez a DNS vizsgálat kb annyit se ér szerintem, mint szolárium a sivatagban.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 11:33:08 írta Exkirion » Naplózva

ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #665 Dátum: 15 jún 11, 11:30:59 »

....én most már tényleg kezdem sajnálni sakurát....ha úgy nézzük mennyit kellett szenvedjenek narutoék.....ha meg úgy nézzük sakura is rohadt erős lett.....naruto és sasuke a legerősebbek jelen pillanatban viszont utánuk a top 10ben biztos benne van sakura is.......Kishi tényleg utálhatja csórikámat   Szomorú
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #666 Dátum: 15 jún 11, 11:56:21 »

A 700.fejezet óta vártam a Takat és Orot jó volt látni őket  Nevet
Amugy csak szerintem hasonlitanak egymásra,Suigetsu(www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/15)
és 2D(http://i.imgur.com/JOhhtHI.png)? smirksweat
A végén azt hittem hogy Saradanak elő jön a 2.pötty,a történet végére tényleg annyi trauma és érzelem éri hogy mangekyouja lesz  Pojén
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #667 Dátum: 15 jún 11, 12:07:40 »

Kishimoto már nem tudja jobban megalázni szegény Sakurát. Erre azt hiteti el az író az utolsó fejezetben,  hogy Sasuke a férje és van egy gyerekük. Erre kiderül, hogy Sasuke sosincs vele, lehet hogy évek ótan nem találkoztak, és most még a lányát is elveszíti...

Ez most nem csak neked szól félre ne értsd, csak a te leírásodhoz tudom a legjobban passzoltatni a véleményem  Mosolyog

Srácok, őszintén, mire számítottatok? Már eleve baj, hogy Kishi magyarázkodik, én a részéről le sem tojnám ezt a Sakura&Sasuke és Naruto&Hinata dolgot (mert ugye ez utóbbinak is kellett egy egész estés film... vagyis magyarázkodás) Holott simán átléphette volna ezt az egész marhaságot: együtt vannak, van gyerekük, aztán lehet nyúzni csűrni csavarni tovább a sztorit az új generációval. De nem. A negatív visszajelzések miatt mintha begörcsölt volna és mindent meg akarna magyarázni, ezzel meg csak még nagyobb vihart kavar.  Ez az ő sztorija, hozott egy döntést, tessék kiállni érte nem pedig mindenféle szappanopera trükköt bevetni.

Az én legnagyobb problémám, hogy telenovellává változtatta ezt az egyébként jó shounen sztorit, a karaktereket, akiket pedig annak idején imádtam, most rájuk sem ismerek. Miért pont Sakura kapta volna meg a happy endingjét, mikor az egész sztori alatt csak azért volt jelen, mert kell egy kötelező lány a csapatba? A drámázás főleg azért igazán felesleges, mert minthogy a The Last végén, úgy ennek a mangának a végén is egy boldog nagy (jelen esetben) Uchiha családot fogunk látni. 

Sejtem, nem leszek a kedvencetek ezzel a  megjegyzésemmel, de számomra a Naruto már véget ért a 699 fejezettel, ez amit most Kishi csinál... egyszerűen el sem akarom hinni. Rókabőr, rókabőr felesleges brazil drámázással nyújtva.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 12:09:28 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #668 Dátum: 15 jún 11, 12:13:03 »

Kishimoto már nem tudja jobban megalázni szegény Sakurát. Erre azt hiteti el az író az utolsó fejezetben,  hogy Sasuke a férje és van egy gyerekük. Erre kiderül, hogy Sasuke sosincs vele, lehet hogy évek ótan nem találkoztak, és most még a lányát is elveszíti...

Ez most nem csak neked szól félre ne értsd, csak a te leírásodhoz tudom a legjobban passzoltatni a véleményem  Mosolyog

Srácok, őszintén, mire számítottatok? Már eleve baj, hogy Kishi magyarázkodik, én a részéről le sem tojnám ezt a Sakura&Sasuke és Naruto&Hinata dolgot (mert ugye ez utóbbinak is kellett egy egész estés film... vagyis magyarázkodás) Holott simán átléphette volna ezt az egész marhaságot: együtt vannak, van gyerekük, aztán lehet nyúzni csűrni csavarni tovább a sztorit az új generációval. De nem. A negatív visszajelzések miatt mintha begörcsölt volna és mindent meg akarna magyarázni, ezzel meg csak még nagyobb vihart kavar.  Ez az ő sztorija, hozott egy döntést, tessék kiállni érte nem pedig mindenféle szappanopera trükköt bevetni.

Az én legnagyobb problémám, hogy telenovellává változtatta ezt az egyébként jó shounen sztorit, a karaktereket, akiket pedig annak idején imádtam, most rájuk sem ismerek. Miért pont Sakura kapta volna meg a happy endingjét, mikor az egész sztori alatt csak azért volt jelen, mert kell egy kötelező lány a csapatba? A drámázás főleg azért igazán felesleges, mert minthogy a The Last végén, úgy ennek a mangának a végén is egy boldog nagy (jelen esetben) Uchiha családot fogunk látni. 

Sejtem, nem leszek a kedvencetek ezzel a  megjegyzésemmel, de számomra a Naruto már véget ért a 699 fejezettel, ez amit most Kishi csinál... egyszerűen el sem akarom hinni. Rókabőr, rókabőr felesleges brazil drámázással nyújtva.

Ez érdekes vélemény, és már én is elgondolkodtam rajta. Ami viszont a Naruto&Hinata kapcsolatot illeti, muszáj volt megmutatni azt amikor megtörténik a nagy "robbanás". Nem lehetett volna csak úgy odatenni, hogy ők amúgy együtt vannak, csak azt nem mutattam meg, hogy történt. Mindenki, legalábbis a rajongók 98%-a kíváncsi volt a Naruto-Hinata szálra. Persze meg lehetett volna oldani film nélkül is, de ez már egy más kérdés.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #669 Dátum: 15 jún 11, 12:26:48 »

Apa kezdődik... Nevet

Sidea igazán befejezhetnéd már ezt a Pink Shitezést mert rohadtul idegesítő. Nem vagyok oda túlzottan Sakuráért de már nagyon irritáló. Még ha tényleg "shit" lenne megérteném de nem az.
Egyébként az elméleteddel egyetértek, mármint hogy ha az a minta a fiókban egy haj volt akkor fel kellett volna tűnnie hogy az fekete vagy piros haj. Bár végül is Suigetsuról van szó. Az agya lehet kifolyt a Dunába. ^^'

Egyébként a szappanopera stílus ettől még igen csak messze áll. Teljesen logikusak ezek a lépések. A kis csaj nem tudja ki az igazi anyja mert titkolóznak előtte. Más is hasonlóképp viselkedne. De mint mondtam Kishi tuti hogy azért csinálja hogy felébressze Sarada erejét mert az számomra nem kérdés hogy kik a szülei. Sharingan nélkül meg ugye sok esélye nem lenne a Chunnin vizsgán.

Valaki külföldi fórumon írta, hogy az egy köldökzsínór, nem haj avgy ilyesmi.

Ha viszont az a helyzet, akkor az alátámaszthatná Sordoran elméletét, miszerint Saradát hasonlították össze magával, vagyis Karinnál megtartotta Sarada köldökzsinórját.

Én már hallottam ilyet hogy megtartották a köldökzsinórt. Nevet Karinból meg ki is nézem de nekem az a minta inkább hajnak tűnik mint köldökzsinórnak. Azért mondhatta volna hogy mi az mert így most megint van egy kibúvó.

BTW MS verzió, így már szebb a színes kép. Nevet Végre kiderült hogy a kitágított szemű Shin apa szeme csak vérvörös ugye mivel ki van pöckölve. Mondjuk erre gondolhattam volna. ikszdé
http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/1
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 12:31:00 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #670 Dátum: 15 jún 11, 12:28:14 »

Na végigolvasva három oldalnyi kommentet, végre tudok írni. ikszdé
Exkirionnak tényleg ezer hála, hogy előjött az elméletével, aztán meg a többieknek is, mert egy pillanatra eléggé elkeseredtem. Ez a fejezet kb olyan kellemes volt, mintha leszart volna egy galamb... kétszer.
De már mindenhol teljesen nyilvánvaló tényeket láttunk(nem is beszélve, hogy Kishi nem szokott ekkora drámákat meglépni), szóval ha ennek a tisztázását több mint 3 fejezetnyivel későbbre hagyja Kishi, akkor azt a galambszart elküldöm neki postán. Hmm...
A fejezet többi részére nem tudok mit reagálni, pláne, hogy nem is értettem egy mukkot sem. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #671 Dátum: 15 jún 11, 12:34:32 »

Kishimoto már nem tudja jobban megalázni szegény Sakurát. Az egész Naruto manga alatt gyengének és jelentéktelennek volt beállítva (Naruto és Sasukéhoz hasonlítva). Erre azt hiteti el az író az utolsó fejezetben,  hogy Sasuke a férje és van egy gyerekük. Erre kiderül, hogy Sasuke sosincs vele, lehet hogy évek ótan nem találkoztak, és most még a lányát is elveszíti...

Nem tudom, mit vannak úgy oda az emberek Sakuráért. Az egyetlen nagy pillanata Sasori ellen volt, az idő többi részében pedig vagy útban volt, vagy csak állt a történések szélén, és annyit tudott tenni, hogy nyafogott Sasukének, hogy mennyire szereti. Az a sok szenvedés ami jutott neki. Azt csak magának köszönheti, hogy nem volt képes felfogni azzal a hatalmas agyával, hogy nem érdemes egy olyan alak után futni mint Sasuke. A legreálisabb pillanat kettőjük között az volt amikor Sasuke, mondta, hogy nem érti, hogy mit szeret benne annyira Sakura, és nem érti, hogy neki miét kéne szeretnie őt. Az egyetlen amit Sakura szerethetett Sasukéban az a külseje volt, meg az, hogy milyen szuper coool. Mert amúgy semmi, de abszolút semmit nem tudott róla.

A kedvencem még mindig ahogyan Sakura indított Sasukével. "Kit érdekel Naruto? Állandóan csak beléd köt. Biztos azért, mert nem volt rendes gyerek szobája. Talán mert Narutonak nincsenek szülei. Aha, és azt csinál amit csak akar. Engem bezzeg ennek a feléért is kinyírnának otthon. A mázlista teljesen egyedül van, sehol egy szülő aki izélgetné..."
Gratulálok, ülj le egyes. Komolyan betolt egy ilyen szöveget egy olyan srácnak akibe már évek óta bele volt zúgva, hogy még a legjobb barátnőjével is képes volt érte ölre menni, s ehhez képest még azt sem tudja, hogy meghaltak a szülei? Vagy ha tudta akkor meg pláne. És az a durva, hogy ezek után sem javult a helyzet.  A munkán kívül egy percet nem töltöttek együtt, nem beszélgettek semmi.

Oké, hogy később utánanézett a könyvtárban, hogy hopsz mi is történt az állítólagos szerelmem családjával, de ettől még nem fogja megismerni. Aztán egész egyszerűen figyelmen kívül hagyott mindent amit Sasuke tett. Elhagyta a falut, leütött, Narutot meg majdnem megölte? Kit érdekel, ő olyan cool. Majdnem megölte Narutot, és Yamamoto kapitányt. Jaj, hát csak magányos. Nemzetközi bűnöző lett és majdnem háborúba sodorta a falut? Kit érdekel? Kinyírta a hokagét? Pfff. Majdnem kinyírta a társát, és engem is? Ugyan... És oké, hogy megpróbálta megállítani sasukét, de ugye ez sem sikerült, because lova, és Narutonak kellett megmenteni. Ezek után állt, és közölte magában, hogy ő csak annyit tehet, hogy hisz kettejükben.
Volt egy kép a fejében Sasukéról és abba volt szerelmes, a valóságot meg teljesen figyelmen kívül hagyta.

Tudjátok mit? Sakura abszolút megérdemli Sasukét. Sosincs otthon, nem foglalkozik a gyerekükkel sem, és miatta sem izgatja magát különösebben. Mert mit várt? Sasuke egész életében ment a saját feje után senkivel és semmivel nem törődve, plusz meg próbálta megölni őt. És ezek után még azt hitte, hogy majd jön a boldogan élünk amíg meg nem halunk. Hát persze, hogy pofára esett. Aki olyan hülye és vak mint ő meg is érdemli.

Szóval van egy férfi aki magán kívül kb semmivel sem törődik, egy nő aki úgy tesz mintha ez nem így lenne, és a kettő között egy gyerek szív. Egyedül Saradát sajnálom.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150611/1434015729983_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sidea igazán befejezhetnéd már ezt a Pink Shitezést mert rohadtul idegesítő. Nem vagyok oda túlzottan Sakuráért de már nagyon irritáló. Még ha tényleg "shit" lenne megérteném de nem az. 

Szerintem pedig az, azért mondom. De akkor a kedvedért abba hagyom. És béke veled.
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #672 Dátum: 15 jún 11, 12:41:22 »

őőőő tudtommal ez még mindig egy manga amit kishi írt????
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #673 Dátum: 15 jún 11, 12:47:28 »

Sidea minden sértegetés nélkül halvány lila gőzöd sincs arról ki Sasuke és Sakura. Még mindig a 15 évvel ezelőtti Sakurát emlegeted. Ugye rémlik hogy azóta eltelt több mint 10 év mióta elkezdődött manga?
Szerinted az évek alatt nem ismerte meg Sasukét? Amiket te említettél azok mind egy gyerekes rajongás következményei. Ezen szinte minden tini lány átesik, szerintem te is rajongtál már így valakiért. ^^' De ha nem akkor is mindegy. Ráadásul épp azért mert kitartott végig mellette, nem mondhatod rá hogy csak egy fangirl.  Ami Sakurát illeti ha nem Narutohoz vagy Sasukéhoz hasonlítjuk simán veri a ninja világ 90%-át. Igen is segített lenyomni Kaguyát, plusz ha ő nincs Naruto HALOTT! Ezen kívül még vagy több 100 ninja akiket a háború alatt megmentett! Arról nem beszélve hogy Madara elleni harcban minden ninját gyógyított a harc közben is ahogy anno Tsunade tette a Pain harcnál. Szóval ja lehet hogy nincs Isteni szinten mint a srácok de ettől még nem kéne leírni. A mai világban inkább becsülni kéne hogy ha egy nő vagy akár egy pasi élete végéig kitart egyetlen ember mellett erre te ez úgy értékeled mintha szánalmas dolog lenne. A gyengébb felfogásúaknak utólag kiderült hogy Sasuke nem olyan mint amilyennek mutatja magát. Ráadásul igen is törődik a családjával és nem azért nem volt otthon évekig mert utálja őket hanem azért mert Ő AZ EGYETLEN aki megtalálhatja az ellenséget! Az viszont igaz hogy a sok titok miatt szegény Sarada szívja meg de mint az tudható a túlzott szülői védelem is káros lehet. ^^

Egyébként Sakurához még annyit hogy Hinata sem különbözik tőle sokban annyi hogy ő nem visítozott kisgyerek korában állandóan Naruto után hanem magában álmodozott róla.

Ha már itt tartunk ez az oldal enyhén más mint a MR verzióban. Jobb szélső felül, Sasuke szövege. Itt nem említi Saradát a gyerekeként. MR fordításában meg említi. Ilyenkor döntse el az ember hogy mit is mond mert az oké hogy a feleséget említi mindkettőben a "gyerekem" nem említése vagy említése elég nagy különbség és a fejlemények tudatában érdekes különbség lehet. HA MS verzió a jó akkor lehet hogy Orochi miatt titkolóznak Sarada előtt elvégre Shineket látva nem is lenne akkor meglepetés.

http://readms.com/r/naruto/700%2B7/2809/13

őőőő tudtommal ez még mindig egy manga amit kishi írt????

Igen ezt is Kishi csinálja. Miért? Eddig nem is tudtad? Vagy költői kérdés volt? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 12:53:27 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #674 Dátum: 15 jún 11, 12:49:05 »

Oké, utálom az ilyen vitákat, de ezeket az érveléseket már ezerszer láttam. És irtó fárasztóak.
Sakura Kakashi szavaival szólva "annyira szerelmes Sasukéba, hogy a szíve is beleszakad". mi sem tudjuk miért, de azalatt az idő alatt amit együtt töltöttek, nyilván talált benne valamit amitől igazából megszerette. Való igaz a part1es szövege engem is kiakasztott, de azóta hallottál tőle ilyesmit? Pojén
Használhatatlan. Ez a legfárasztóbb mind közül. Fel sorolni nem tudom hány embert gyógyított meg illetve mentett meg a haláltól, akik ha akkor kinyiffannak az elég komoly probléma. A másik, már hatásosabb érvem az, hogy Sakura kb olyan mint a játékokban a támogató karakter. Azok is tudnak útban lenni, nem a harc az erősségük, de ha erre specializálódtak akkor nincs mit tenni.
Sasukéról már Kuro írt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 12:50:34 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!