24 máj 13, 00:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407026 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #645 Dátum: 15 jún 11, 10:24:01 »

Sajna ő nem az a fajta, akit olyan könnyű elfogni, szóval szerintem úgy voltak vele, hogy rajta tartják a szemük és odaküldik a lovagássot, ha nagyon gyanúsat csinál. Végtére is több embrenek is segített a háborúban.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #646 Dátum: 15 jún 11, 10:24:13 »

Már valami túlbuzgó mócsing a naruto wikin is elkezdte átirogatni a dolgokat. Mekkorát fognak koppanni, amikor kiderül, hogy mégse, mint annó Tobinál Nevet
Ezen vajon miért nem lepődöm meg?
Egy doboz sör és már nem is annyira zavaróak az idióták.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #647 Dátum: 15 jún 11, 10:30:31 »

Végtére is több embrenek is segített a háborúban.

 Mosolyog Ja igen, el is felejtettem, hogy öt percig majdnem megjavult  Nevet
Mondjuk tényleg nem érdemes kinyírni, mert úgyis feltámad, de azért én mégiscsak kezdtem volna vele valamit. Elvégre a jónép már megint az ő egyik elszabadult régi szemétségét nyögi, és én nem hiszem, hogy nem fog több ilyesmit kikísérletezni.
Simán le kellett volna őt is pecsételni, mint az edo-s csávókat oszt kész.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:33:29 írta skavenger » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #648 Dátum: 15 jún 11, 10:35:43 »

Szerintem a legtöbben úgy tekintenek Orochimarura, mint a szükséges gonosz. Lehet, hogy 1x 2x gond van vele, de nincs senki más, aki ennyire értene a jutsuk fejlesztéséhez és a genetikához, szóval, ha valami nagy szar üt be, akkor van kihez fordulni még ha ezért cserébe futni is kll őt hagyni részben.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:36:25 írta Exkirion » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #649 Dátum: 15 jún 11, 10:36:52 »

Nem hinném, hogy annyira összetörték volna magukat Orochimaruval kapcsolatban. Gondolom mindenkinek elsődleges volt a viszonyok rendezése a világban, az meg kit érdekelt, hogy ez a zseni mit csinál éppen. Vagy Tsunade szólt egy-két jó szót az érdekében, végülis összerántotta a csajt a végére.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #650 Dátum: 15 jún 11, 10:38:23 »

Amikor Kakashi mondta, hogy most Yamato van őrségben, akkor szerintem arra akart utalni, hogy Yamato őrködik Orochimarunál. Amúgy meg Orochimaru nélkül nem Naruto a Naruto... és igen, hiába megölni, mindig lesz valami kis sejtfoszlánya, vagy egy félbevágott levedlett kígyóbőr, amiből újraéled.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #651 Dátum: 15 jún 11, 10:51:07 »

Ráadásul ahogy halad a történet úgy lesz egy fiatalabb is. Nevet

Nem volt rossz rész,főleg az elején kellett egy kicsi hogy feldogozza az ember a sok infót a szövegből.
Maskról én is azt hittem hogy Tobiról lesz valami,vagy hasonló,de talán jobb így.

Nem tudom mit kezdenek ezzel a szülői szállal,de érdeklődés fenntartásnak jó lesz egy ideig.
Narutonak a háttérbe való ábrázolása elég karakteres.
Sok érdekes jelenetet lehetne alkotni ha kicseréljük a hátteret.


Off:Ez van még a Hokage sem tudhat mindent,bár remélem nem tévedett,csak kavarás,mint anno.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #652 Dátum: 15 jún 11, 10:52:20 »

No hát ez a sokkolás jól esett nekem is így délelőtt. Nevet Megvallom őszintén annyira lesokkolt a végkifejlet hogy eszembe se jutott azon rágódni hogy mi lehet az elmélet a dolog a mögött, aztán feljöttem ide hál' Isten Exkirion elmélete miatt fél percig se rágódtam a dolgon. Nevet Én leszek Magyarország elnöke ha az hajtincs valóban Kariné volt és nem Sasukéjé. Bár az ország lehet jobban járna velem... ^^' Egyébként ti kinézitek Suigetsuból hogy képes rendesen elvégezni egy DNS tesztet? Mert én nem. ikszdé
Pedig elég jól ismeri Karint és még csak eszébe se jutott hogy az Sasuke haja. Nevet Egyébként ez az egész arra megy ki hogy felébressze sarada teljes erejét. Igaz még csak egy tomoe van meg de ha így folytatódik meg lesz mind a három.  Pojén
Szerintem legalábbis Kishinek más hátsó szándéka nincs. Persze azzal is tisztában van hogy ezzel jól felőrli a "tipikus" fanokat aki benyálaznak mindent mintha csoki fagyi lenne. Nevet De már az a színes kép az elején is igazolja hogy minden kóser lesz nem beszélve a moziról hisz az később játszódik. Így nem igazán kell azon izgulni hogy Saradával valami komoly gondok lesznek. Na nem mintha amúgy kéne. Nyelvesít

Ami Narutot illeti szimplán csak azért volt ilyen morci mert tudja a fejleményeket ő is és felhúzta őt Suigetsu hogy ekkora barom és kveri a kakit. Lehet bármilyen hülye mivel ő is apa annyit tudnia kell hogy ha Sakura nem volt terhes nem lehet gyereke. Nevet Ráadásul nézzétek meg az utolsó oldalt Saradáról tiszta anyja amikor mérges. De nem is értem miért elemezem még mindig mikor egyértelmű. már minden főszereplő kijelentette hogy kik a szülők. Először Sakura, majd Naruto és végül Sasuke is és ha ez nem elég akkor még Kishi is. Nevet

Orochi-nak megörültem hiányzott már a kígyó pofája bár egy pillanatra azt hittem elkapta Sasuke és Sai szerelemgyerekét mert kb úgy néz ki most. Nevet A Shinekről meg végre mindent tudunk. Így még 2-3 fejezet és valószínűleg lezárul a Sarada részleg is remélem visszatérünk Konohába és megismerjük a többieket is mert ha tényleg rövid Gaiden lesz akkor nem ezzel kéne foglalkozni végig. ^^ Amúgy én vagyok az egyetlen akit már nagyon irritál Csoki? Eleinte poénos volt de most már nagyon idegesítő. Láthatóan az egész arra megy ki hogy rá kell jönnie arra hogy van egy szebbik énje amikor beveszi a pirulákat és vékonyabb lesz és menőbb, mint az apja is. Nevet

szerk: Látom hamarosan megújul a Naruto-kun. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #653 Dátum: 15 jún 11, 10:56:20 »

Lehet bármilyen hülye mivel ő is apa annyit tudnia kell hogy ha Sakura nem volt terhes nem lehet gyereke. Nevet

Orochi-nak megörültem hiányzott már a kígyó pofája bár egy pillanatra azt hittem elkapta Sasuke és Sai szerelemgyerekét mert kb úgy néz ki most. Nevet

Pontosan! Én is ezt akartam mondani. Átlagban 9 hónapig terhes valaki, az alatt csak feltünt már Narutonak, hogy Sakura terhes, illetve ha nem volt az, akkor az, hogy a semmiből egyszercsak van egy lánya....

Én elsőre hirtelen azt hittem, hogy Karin testében van benne Orochimaru.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #654 Dátum: 15 jún 11, 10:56:52 »

Nem azért, de ez a gaiden jobb mint az alap Naruto.
Egészét nézve, talán vitába lehet ezzel szállni, de ha bizonyos arcokat nézünk *khm* akkor egyértelmüen mérföldeket ver rá.

S Kishi nem tervezi hosszútávra.

Ezek alapján lehet vagy nagyon fasza lesz a következő mangája, vagy a Naruto gaident kellett volna majd folytatnia (jövő idejű múltidő)

Egyébként nem Teszkó lett volna a főszereplő? Hát nem tudom szegényke valahogy nem tűnik érdekesnek.
Habár alig tudunk róla valamit, és Mirelitből, és Csokiból is mit ki tudott hozni, szóval lehet esélye, de jelen alapján jobban várnék egy Sarada movie-t.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #655 Dátum: 15 jún 11, 10:59:30 »

Kuro
Chocho rohadt irritáló az szent igaz.Mindenki fullra komolyan vesz mindent,keresik a válaszokat,az meg csak azzal van elfoglalva hogy kik a szülei...
Narutoval is igazad van.Lehet valaki akármekkora ütődött,azt csak észre veszi ha egy nő terhes.Bár belőle még azt is kinézem hogy csak akkor vette észre Hinatán amikor már szült xD kehet azt hitte sok ráment evett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 11:01:23 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #656 Dátum: 15 jún 11, 10:59:37 »

Shiro, halvány lila gőzöm sincs, hogy kikről beszélsz. Legalább félig használd már a karakterek neveit, mert nincs kedvem kódot fejteni Nevet

Naruto ál is igazad van.Lehet valaki akármekkora ütődött,azt csak észre veszi ha egy nő terhes.Bár belőle még azt is kinézem hogy csak akkor vette észre Hinatán amikor már szült xD

Most hogy mondod... Kurenai-ra is azt hitte, hogy meghízott...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 11:00:56 írta Exkirion » Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #657 Dátum: 15 jún 11, 11:03:21 »

Lehet csak én látom bele, meg hát nem vagyok biológus se meg ilyenek, de:
http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/17
Itt az látható, mintha a két DNS minta megegyezne, úgy értem tökéletesen, ami lehetetlen, ha csak nem az anyja klónja. Persze, tudom hogy nagyon pici eltérés lehet, de mi van ha úgy érti az egyezést a gép, hogy ugyanaz a két DNS, és az a minta amit felhasználtak Sarada köldökzsinórja (ami megerősíti, hogy nem Konoha-ban született, hanem esetleg ott)? Suigetsu azért nem egy lángelme, és félreértheti amit a gép kiad, de ez is egy megoldás lehet, hogy a saját DNS-ével vetették össze, ezért egyeznek. smirksweat
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #658 Dátum: 15 jún 11, 11:03:51 »

Extirion,:
Tessék itt van, írd fel valahova, mert még szükséged lehet rá.

Teszkó =  Bolt, Boruto
Mirelit = Saláta, Sarada
Csoki = Chocho. (Asztalifoci)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 11:05:30 írta Shiro » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #659 Dátum: 15 jún 11, 11:05:55 »

Tessék itt van, írd fel valahova, mert még szükséged lehet rá.

Teszkó =  Bolt, Boruto
Mirelit = Saláta, Sarada
Csoki = Chocho. (Asztalifoci)

Az Enigma ehhez képest lószar:D
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!