24 máj 12, 22:50:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #630 Dátum: 15 jún 11, 09:09:57 »

Huh tudtam én, hogy valami bűzlik Sarada és az anyai kapcsolat körül  Pojén
A klónózásra már az előző résznél rájöttem, de még is meglepődtem  smirksweat
és amúgy tényleg mi van ha Suigetsu Sasuke DNS cuccát rakta a gépbe?  ikszdé
bár azt is kinézem, hogy Karin a saját DNSéből és a Sasukéjéből csinált egy gyereket, hiszen minden meg van neki a laborban... mert hát betegesen rajongott Sasukéért  Technikai KO
és ebből lett a cserebogár
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #631 Dátum: 15 jún 11, 09:12:56 »

bár azt is kinézem, hogy Karin a saját DNSéből és a Sasukéjéből csinált egy gyereket, hiszen minden meg van neki a laborban... mert hát betegesen rajongott Sasukéért  Technikai KO
és ebből lett a cserebogár

Ááááh... Kishiről beszélünk. Amikor nagy megoldandó rejtély van, akkor mindig a legegyszerűbb alapeset az, ami az igaz, csak utána Kishi még megpróbál 50x félrevezetni mindenkit.

Már amikor megjelent a fiatalabbik Shin, akkor mondtuk itt, hogy ezek biztos valami ilyen lombik Uchihák, akik szereztek valahonnan egy adag Sharingant és tadaaam, igazunk lett.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 09:13:30 írta Exkirion » Naplózva

ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #632 Dátum: 15 jún 11, 09:22:39 »

az is lehet ,hogy sakurának nem lehetett gyereke ezáltal karin szülte meg saradát sakurának? ????? smirksweat smirksweat
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #633 Dátum: 15 jún 11, 09:25:45 »

Úristen én ezt nem hiszem el. Mikor kijött az egyezés szó, konkrétan 2 percig néztem tátott szájjal a képernyőt.
ELÁRULVA ÉRZEM MAGAM Szomorú
Ettől függetlenül Sarada nem lehet Karin gyermeke , mivel maga Kishimoto mondta egy interjúban, hogy Ő Sasuke és Sakura leánya.

A shines részén meg elégé meglepődtem. Azt hittem ilyen kis piti indokaik lesznek, de ez a génmanipulálós cucc elég atomul hangzik Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #634 Dátum: 15 jún 11, 09:28:40 »

az is lehet ,hogy sakurának nem lehetett gyereke ezáltal karin szülte meg saradát sakurának? ????? smirksweat smirksweat

Egy kommenttel feljebb ettől a kommentedtől olvasd el mit írtam.

Úristen én ezt nem hiszem el. Mikor kijött az egyezés szó, konkrétan 2 percig néztem tátott szájjal a képernyőt.
ELÁRULVA ÉRZEM MAGAM Szomorú

Olvasd vissza a kommentem egy oldallal ezelőttről. De röviden: A Karintól lopott DNS minta szinte biztos vagyok benne, hogy Sasukéé.
Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #635 Dátum: 15 jún 11, 09:35:59 »

Komolyan mondom, a végén Saradát annyi lelki trauma fogja érni, hogy felébreszti a mangekyou-ját és csapat valami rózsaszín Susano'o-t  Ohh My God
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #636 Dátum: 15 jún 11, 09:41:15 »

Nekem nem jutott eszembe az, amit Exkirion írt, de a fejezetet elolvasva még csak komolyabban fel sem merült bennem, hogy Sarada NEM Sakura lánya. Egyszerűen Kishi nem mer meglépni egy ilyen húzást, és hogy őszinte legyek, engem már idegesít, hogy még mindig ezen rugózunk, teljesen fölösleges időhúzás...hacsak, nem akar ezáltal Saradaval kezdeni valamit.
Viszont a fejezet többi része nagyon tetszett, bár ez a klónozás sem lepett meg, még egy picit sem, szerintem egyértelmű volt. De annyira jó volt újralátni a régi szereplőket, Yamatot is, de főleg Suigetsuékat. De miért vannak vajon még mindig Orochimaruval? Karint meg Yuugot még meg is értem, de Suigetsu? Nevet Csak nem bírt elszakadni a többiektől Nevet
Amúgy azt vettem észre magamon, hogyha szigorúan a rész eseményeit nem is kedvelem, nem tetszettek, de mégis baromira élvezem a mangát az új alapszituáció miatt, látni a felnőtt karaktereket, a betöltött szerepüket a sok-sok évnyi Naruto után nagyon-nagyon jó, és élvezet Nevet Szóval azt kell mondjam, hogy nagyon tetszett a rész, annak ellenére, hogy ezt a cliffhengert baromi idegesítőnek tartom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #637 Dátum: 15 jún 11, 09:44:10 »

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/320/900/b22.png

Ez az Orochimaru  Neeem Egyszerűen csak ülnie kellene a szottyadt valagán és hagyni a francba a nagy evolúciós elméleteket. Keveri itt a szart...  Sír Nevet
http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/13 - itt meg ki lett pécézve Sarada Orochimarunka. Mindig is Uchihakat akart....  smirksweat Nevet

Viszont őszintén megmondom, ha nem lenne Exkirion, rég ezt csináltam volna:  Felakaszt

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!
Egyértelmű, hogy Orochimarunak feltűnt, hogy Sasukeék gyerekekkel jöttek, az egyik még hasonlít is Sasukera, nehéz rájönni, kinek a kölke. Mosolyog Új generáció, friss hús, azt gondolhatta: "hmmmm, szubarashi..." Nevet
És láttátok Suigetsu fejét, mikor otthagyta Saradat? : http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/20 - (közép bal szélső) mint aki jól végezte dolgát....
Viszont Naruto reakcióját én sem értem...  Gondolkozik

Kishi szerintem csak olvassa a kommenteket, és azt is beleteszi, hogy lásson minket szenvedni.  ikszdé

Jobb felső sarokban meg milyen menő mondat már? : http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/11

Amúgy azt vettem észre magamon, hogyha szigorúan a rész eseményeit nem is kedvelem, nem tetszettek, de mégis baromira élvezem a mangát az új alapszituáció miatt, látni a felnőtt karaktereket, a betöltött szerepüket a sok-sok évnyi Naruto után nagyon-nagyon jó, és élvezet Nevet Szóval azt kell mondjam, hogy nagyon tetszett a rész, annak ellenére, hogy ezt a cliffhengert baromi idegesítőnek tartom.

Szóval kezdesz ráérezni az ízére! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 09:51:01 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #638 Dátum: 15 jún 11, 09:50:47 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!

Pedig el fog, garantálo neked.

Amúgy engem csak az zavar ebben az egészben, hogy most minek bolygatni itt a családi szitukat? Értem én, hogy jó konfliktusforrás, de minek szivatni ezzel még szegény Sakurát? Nem kapott már így is eleget Sasukétől korábban? Nevet

Kishi nagyon nem komálja a csajt.

Mondjuk mindegy mert én végig inkább hinata párti voltam, az meg eléggé megkérdőjelezhetetlen Nevet
Bár Boruto sajna még nem szerepelt sokat, Himawari, aki meg engem érdkelne meg semmit.
Saradát nagyon megkedveltem viszont, szóval sajnálom a kiscsajt, mert Kishi nagyon adja alá a drámát.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 09:53:08 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #639 Dátum: 15 jún 11, 09:58:17 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!
Ne nagyon kövess fészbúkon semmilyen Narutos oldalt Nevet
én már túl vagyok fél tucat agyvérzésen a sok baromságot olvasva Nevet

na ez kész...köszike Naruto-kun Nevet ez így most kellett Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11110538_976499429050795_1910666489781514473_n.png?oh=1b6d57789ac4bc5d578b9b31dbdd09b4&oe=55F94304
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:02:35 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #640 Dátum: 15 jún 11, 10:02:51 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!

Pedig el fog, garantálo neked.

Amúgy engem csak az zavar ebben az egészben, hogy most minek bolygatni itt a családi szitukat? Értem én, hogy jó konfliktusforrás, de minek szivatni ezzel még szegény Sakurát? Nem kapott már így is eleget Sasukétől korábban? Nevet

Hát ez az!!!!
Kell most valami katarzis, mert ezek a Shinek tényleg nem érnek fel Sasukeekkal, abból nem lehet nagy csattanót gyártani, mert sza...á lennének verve, aztán a "kis" csoport menne haza, és kész.
El vonta a figyelmet a klónokról, akik amúgy is csak töltelék szereplők voltak...
Annak örülök, hogy Orochimaruék szála is le lesz rendesen zárva, és baromi jó volt a rész ettől függetlenül, de nem jó, hogy a pulzusom fent van 600-on munka előtt. Nevet Nevet És jó, hogy ebben a részben megint rengeteg kérdésünkre megkaptuk a választ: Naruto szemhélya, Shinek, Danzo is becsúszott, hogy Sakura EZEK miatt olyan nyugodt: http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/7/7 - (bal felső kép), Jamato is.
De ez a felbolygatás a család körül... No comment Sír Aztán itt csücsülhetünk megint egy hetet... Szerencse Hmm...

Viszont Kishiről komolyan ez ugrik be, mikor a fanjaira gondolok: https://m.google.com/app/basic/photos/105472680932602472465/album/6081952827810669969/6081952827474721698?cbp=3rcjw4sikan9&partnerid=operamini1104&sview=28&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1&spath=/app/basic/s/%2523masashi/related&sparm=cbp%3Dzunper3lw96c%26partnerid%3Doperamini1104%26sview%3D28%26cid%3D5%26soc-app%3D115%26soc-platform%3D1%26sro%3D%2523zin,%2523jupiter%26sri%3D0%26spath%3D/app/basic/104674153534532690998/posts%26sparm%3Dcbp%253D16r4cn2txc9yf%2526partnerid%253Doperamini1104%2526sview%253D27%2526cid%253D5%2526soc-app%253D115%2526soc-platform%253D1%2526stct%253DEgkIs6SurO6QugIosI_x8bjWwAIwmPKQj9PkwAI4AkAC%2526spath%253D/app/basic/stream%2526sparm%253Dcbp%25253D1w8eq0puzx3ku%252526partnerid%25253Doperamini1104%252526sview%25253D27%252526cid%25253D5%252526soc-app%25253D115%252526soc-platform%25253D1

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:06:37 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #641 Dátum: 15 jún 11, 10:03:00 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!
Ne nagyon kövess fészbúkon semmilyen Narutos oldalt Nevet
én már túl vagyok fél tucat agyvérzésen a sok baromságot olvasva Nevet

Már valami túlbuzgó mócsing a naruto wikin is elkezdte átirogatni a dolgokat. Mekkorát fognak koppanni, amikor kiderül, hogy mégse, mint annó Tobinál Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #642 Dátum: 15 jún 11, 10:09:31 »

Nyílt titok, hogy olyan oldalakon mennyi "értelmes dolgot" mondanak, mondjuk én beszélek, aki rögtön itt vernyákolt reggel. ikszdé
Orochimaru meg pont olyan, aki képes megülni két percig a seggén, nem? Csalódtam volna, ha valamilyen szinten nincs benne a Shinekben a keze, tipikus őrült tudós. De a lenyalt haj látom nagy divat lett...


Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #643 Dátum: 15 jún 11, 10:10:54 »

Kérlek, csak ne induljon el itt megint az a szóbeszéd, hogy Sarada Karin lánya!!!!
Ne nagyon kövess fészbúkon semmilyen Narutos oldalt Nevet
én már túl vagyok fél tucat agyvérzésen a sok baromságot olvasva Nevet

Már valami túlbuzgó mócsing a naruto wikin is elkezdte átirogatni a dolgokat. Mekkorát fognak koppanni, amikor kiderül, hogy mégse, mint annó Tobinál Nevet

Neeeeeeee!!! Most nem mondod!!!!!!! Nem fogok komolyan semmit olvasgatni ami Narutoval kapcsolatos jövő hét csütörtökig. Még a végén megfertőzik az agyam, befészkelnek, és ERROR felirattal a homlokomon fogok mászkálni.  Technikai KO
Ha el kezdenék kételkedni, tiltsatok ki innen.  Sír
Komolyan, még Kuro kommentjére várok. Nevet  ikszdé Kíváncsi vagyok mit fog szólni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 10:12:20 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #644 Dátum: 15 jún 11, 10:16:02 »

 Mosolyog Mivé lesz a világ... Csak így be lehet ugrani Orocsimaruhoz egy kis baráti csevejre...  Mosolyog

Amúgy Marcsi mér' van még mindig szabadlábon? Szerintem minimum Hágában kéne ülnie a háborús bűnösökkel a vicces kis népirtásai után, erre meg itt haverkodnak vele. Earrgh...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!