24 máj 12, 17:14:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #600 Dátum: 15 jún 08, 11:31:10 »

Erőfitogtatás a Shinek ellen, természetesen.
Én persze, hogy nem tudnék ésszerűen gondolkodni. Na de Sasuke? Nevet Ne szórakozz, nyilvánvaló, hogy érzelmes karakter, de egyben nagyon ritkán veszíti el a hidegvérét. Miért pont ezek ellen tette? Ugyan.
Zabuza ellen még nem volt Susanooja Nevet Az egyetlen lehetséges magyarázat, hogy nem volt ideje aktiválni, de ez is elég hülyeség, a háború végén már pillanatok alatt felhúzta a tökéletest, ide meg csak egy foszlánya kellett volna.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #601 Dátum: 15 jún 08, 14:31:27 »

Ez kb olyan mint aki zongorázik xy éve, annak remekül megy, profi módon. De személy szerint kihagytam két évet, és rájöttem hogy ez igencsak meglátszik rajtam.

Na már most Sasuke elvileg egész végig küldetésen volt, nyomozott, stb. Lehet nem jutott eszébe más megoldás, vagy ami még inkább logikus lenne nem akarták megmutatni az ellenségnek mire képesek mert azáltal lebecsülik őket. S így könnyebben tudnak majd ellenük harcolni. Vagy csak felmérték miket tudnak azt kész.

Annak meg tényleg semmi értelme nem lenne, hogy rögtön a legerősebb jutsujukat, pajzsaikat hívják elő, báár Naruto simán használta a bijuu formáját.

Sasuke meg...nos nem igazán. xD

A zabuzás harcnál ráfoghatjuk hogy egyrészt azért ugrott Naruto elé mert egyrészt a barátja, másrészről nem volt elég chakrája semmire sem, ami hatásos lett volna ellene. Gondolom itt is ez volt a helyzet, bár egy susanoo azért belefért volna legalább egy fél. De mindegy, bizonyára Kishi szándékosan akarta azt, hogy Sakura csapjon szét közöttük. S meg is lett az eredménye.

Sakura egyébként szerintem eléggé barátságosnak tűnt az ellenséggel, hiszen megmondta hogy nem hagyja, hogy bántsák a férjét és a gyerekét. De ott fekszenek a műtő asztalon. ikszdé Legalább valamit csinálhatna velük. De lemerem fogadni, hogy segít rajtuk és utána majd jól elcsacsognak, és rájönnek hogy nem is olyan rossz fiúk ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 08, 14:32:43 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #602 Dátum: 15 jún 08, 14:59:18 »

Jaj Jon. Nevet
Ha az én gyerekem akarnák elrabolni/megölni, plusz a rég látott asszonyom is megjelenne, ráadásul előtte a lányom tök logikus kérdéseket tesz fel nekem akkor én is kiesnék a ritmusból szerintem. Nem kell itt nagy dolgot belelátni. Egyszerűen nem vették komolyan ezt a két tökfilkót Narutóék és meg is lett a következménye. Ráadásul tudják ha teljes erőből harcolnak akkor egy újabb földrész tűnt volna el. Túlságosan nem ugrálhattak hisz mellettük két tapasztalan gyerek volt az egyik pedig ugye a lánya.Nem véletlen akart lelépni Naruto is. Csak mire megtehette volna beleállt egy étkészlet. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #603 Dátum: 15 jún 08, 15:48:28 »

Persze, nyilvánvaló, de egy Susanoo nem szedi szét a környéket, ha csak pajzsnak használják. És igen, persze, nem vették komolyan őket, meg ráadásul be is rozsdásodtak, de ebben az esetben sem hiszem el, hogy egy kikerülhetetlen támadás esetén Sasukének nem jut eszébe, hogy van Susanooja Nevet
Amúgy meg teljesen nyilvánvaló, hogy Sakura miatt kellett szenvedniük a srácoknak, amit végülis nem bánok, csak csinálhatta volna Kishi logikusabban is.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 08, 15:49:01 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #604 Dátum: 15 jún 08, 16:04:08 »

Kellett egy apa lánya jelenet. Ennyi a történet. Nevet Így jobban átjött mint egy sima Susanooval.
Az viszont nem értem mire gondolsz hogy a srácok Sakura miatt szenvedtek. Aki itt a legtöbbet szenvedett az Sakura és Sarada, senki más! Már Sakura megjelenése előtt is balfékeskedtek.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #605 Dátum: 15 jún 08, 16:08:14 »

LEL mit találtam Mosolyog
Sakura novella egy részének MAGYAR fordítása Nevet
Fanmade de szerintem egész jó ikszdé  sőt,rohadt jó Nevet nekem a Hinata+Naruto részek jöttek be igazán ^^ki gondolta volna Nevet
1-12. oldalig
http://eunsangmo.tumblr.com/post/119029706341/sakura-hiden-novel-chapter-1-part-1-hun#notes

13-18. oldalig
http://eunsangmo.tumblr.com/post/119178457616/sakura-hiden-novel-chapter-1-part-2-hun

szerk:
Kuro ezeket láttad már? Nevet Nana-chan aztán tud koncertezni Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=SSgR03XbzBk
http://www.youtube.com/watch?v=ntGmT9pvOkI
http://www.youtube.com/watch?v=snbXvXdu7QY
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 16:45:46 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #606 Dátum: 15 jún 09, 18:39:31 »


Még nem de amúgy igen nem szokta elaprózni a dolgokat. Nevet
Bár igen kevés olyan Japán zenész van akinek a koncertje egy egyszerű kis koncert. Ott ez egy külön műfaj. ikszdé
Kár hogy csak válogatás megnézném a teljes koncertet is. Amúgy mostanában ahogy látom elég menő lett a spanyol stílus a japán zenékben is. Ennek pl örülök mert bírom a spanyol ritmust. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 18:41:45 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #607 Dátum: 15 jún 09, 19:07:36 »

Bár igen kevés olyan Japán zenész van akinek a koncertje egy egyszerű kis koncert. Ott ez egy külön műfaj. ikszdé
És tényleg.Kis emberek,nagy koncert ikszdé
Csodálkozom hogy még senki sem figyelt fel a fentebb belinkelt Sakura novellákra Nevet legalább egy köszönetet kaphatnék valakitől ^^
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #608 Dátum: 15 jún 09, 19:26:42 »

Én persze, hogy nem tudnék ésszerűen gondolkodni. Na de Sasuke? Nevet Ne szórakozz, nyilvánvaló, hogy érzelmes karakter, de egyben nagyon ritkán veszíti el a hidegvérét. Miért pont ezek ellen tette? Ugyan.

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy Kishi tényleg csak azért rakta bele ezt a jelenetet, hogy emberibbnek lássuk Sasuket. Komolyan mondom a Gaiden részekben ez több érzelem volt tőle, mint amit megszokhattunk ikszdé. És eddig mindenki anyázta őt, mondván "Miért nem ismeri fel a lányát, banyek, miért nem nézett Sakuraék felé 10 éve, nem változott semmit, nem kötődik senkihez stb." Én örültem a jelenetnek, és szerintem logikus volt, hiszen Itachi is csinált ilyet, emlékezzünk a Kabuto elleni harcra. Lehet, hogy használt susanot, de akkor is feláldozta volna magát, hogy Sasuket mentse, és otthagyta volna a fogát, ha nem lett volna az edo tensei. (Átfúrta pár szikla csúcs ugyebár Nevet) A susano szerintem itt részlet kérdés, a végeredmény ugyanaz. Lehet Sasukenak egyszerűbb volt ugrania, mint susanoznia, mert Sarada elég közel volt hozzá, de mindegy is, nem ezen múlik tudom. Nekem jobban átjött, mert így tényleg elhittem, hogy Sasukenak fontos a lánya, hiába 10 év ide vagy oda. Kishi csak azt akarta elérni, hogy a rajongók higyjék el: Sasuke jó arc! Túl lépett a múlton, és képes az érzelmekre. Úgy vélte, a teste feláldozásával érheti ezt el a rajongóknál, mert ez hatásosabb, és ennyi.
Amúgy meg ez nem Narutoék veresége. Nem látom, hogy haldokolnának, hiszen ezek kis karcolások. Kb. úgy is reagálták le. Pont mint Minato, mikor elteleportált Narutoval. Csak ez a mondat hiányzott volna:
Naruto:Haver, benyomok egy rament, aztán tőlem mehetünk, ha neked is okés! (ásít ásít)
Sasuke: Ja. (vakar vakar)

LEL mit találtam Mosolyog
Sakura novella egy részének MAGYAR fordítása Nevet
Fanmade de szerintem egész jó ikszdé  sőt,rohadt jó Nevet nekem a Hinata+Naruto részek jöttek be igazán ^^ki gondolta volna Nevet
1-12. oldalig
http://eunsangmo.tumblr.com/post/119029706341/sakura-hiden-novel-chapter-1-part-1-hun#notes

13-18. oldalig
http://eunsangmo.tumblr.com/post/119178457616/sakura-hiden-novel-chapter-1-part-2-hun

Capac! Hogy te mennyire király vagy!!!!!!!! Köszi!!!!

Egyébként újra olvastam a gaiden eddigi részeit, és érdekelne, tudunk Sasuke katanájának keletkezéséről? Honnan van neki? Komolyan, minden részt, mozit stb. láttam, de ez nekem rejtély.  Gondolkozik Esetleg lemaradtam valamiről, tudtok valamit?
Eddig nem érdekelt a katana, de Naruto mondata a jobb alsó sarokban elgondolkodtatott: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/11
Van valami jelentősége ennek?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 20:02:25 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #609 Dátum: 15 jún 09, 19:30:33 »

Egyébként újra olvastam a gaiden eddigi részeit, és érdekelne, tudunk Sasuke katanája a keletkezéséről, honnan van neki? Komolyan, minden részt, mozit stb. láttam, de ez nekem rejtély.  Gondolkozik Esetleg lemaradtam valamiről, tudtok valamit?
Eddig nem érdekelt a katana, de Naruto mondata a jobb alsó sarokban elgondolkodtatott: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/11
Van valami jelentősége ennek?

Szerintem csak azon csodálkozik, hogy egy olyan fegyveren is működik a képesség, ami nem a sajátjuk.
Amúgy gondolom csak vette valahol.

----------------

Capac, szép találat és rendes tőled, hogy megosztottad, de azért vicces, hogy elvárod, hogy köszöngessünk érte Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 19:31:28 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #610 Dátum: 15 jún 09, 19:35:41 »



Egyébként újra olvastam a gaiden eddigi részeit, és érdekelne, tudunk Sasuke katanája a keletkezéséről, honnan van neki? Komolyan, minden részt, mozit stb. láttam, de ez nekem rejtély.  Gondolkozik Esetleg lemaradtam valamiről, tudtok valamit?
Eddig nem érdekelt a katana, de Naruto mondata a jobb alsó sarokban elgondolkodtatott: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/11
Van valami jelentősége ennek?
Ez szerintem ugyanaz a kard amit Orochimaru adott neki.Vagy vette a józsefvárosin amikor még nyitva volt.De Exkirionnak van igaza és valószínűleg csak csodálkozott hogy vattafakk.
Capac, szép találat és rendes tőled, hogy megosztottad, de azért vicces, hogy elvárod, hogy köszöngessünk érte Nevet
Mert a romokban heverő önbizalmamnak egy kicsit jobb lett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 19:36:34 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #611 Dátum: 15 jún 09, 20:23:24 »

Egyébként újra olvastam a gaiden eddigi részeit, és érdekelne, tudunk Sasuke katanája a keletkezéséről, honnan van neki? Komolyan, minden részt, mozit stb. láttam, de ez nekem rejtély.  Gondolkozik Esetleg lemaradtam valamiről, tudtok valamit?
Eddig nem érdekelt a katana, de Naruto mondata a jobb alsó sarokban elgondolkodtatott: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/11
Van valami jelentősége ennek?

Szerintem csak azon csodálkozik, hogy egy olyan fegyveren is működik a képesség, ami nem a sajátjuk.
Amúgy gondolom csak vette valahol.

----------------

Capac, szép találat és rendes tőled, hogy megosztottad, de azért vicces, hogy elvárod, hogy köszöngessünk érte Nevet

Köszi, így meg lesz a lelki békém. Mosolyog

Egy jól sikerült kép Mosolyog : http://mangadoom.co/wp-content/manga/12804/9/05%20-%20ZHx1OzU.jpg
Itt a link: http://mangasalad.blogspot.hu/2015/06/naruto-gaiden-7-page-1.html - CapacRaimi figyelmedbe ajánlom az 5-ös képet. Nevet
Jó lenne, ha ugyanígy megcsinálnák az egész gaident. Pont mint a Naruto utolsó 20 részét. Mosolyog
Nagyon fain nézne ki.
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #612 Dátum: 15 jún 09, 21:11:53 »

Csodálkozom hogy még senki sem figyelt fel a fentebb belinkelt Sakura novellákra Nevet legalább egy köszönetet kaphatnék valakitől ^^

Én felfigyeltem csak nem érdekel. Mármint maga a regény érdekelne ahogy a többi is de mivel történetileg össze vannak kötve nem érdemes a Sakurással kezdeni. Nevet Ráadásul nem neked kéne megköszönni hanem a készítőnek. Bár én neki se fogom amíg nem adja ki PDF-ben. Nevet Nem vágom mire jó ez hogy mostanában könyveket blog posztokba adják ki. Az igényesség már nem divat. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 09, 21:12:36 írta Kuro25 » Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #613 Dátum: 15 jún 10, 07:52:11 »

A belinkelt Sakura novellában van egy utalás Naruto és Hinata randijára. Kicsit utánaolvasgattam, és azt találtam, hogy elvileg novemberben lesz angolul a hidenekkel együtt. Valaki tud valami biztosabbat?
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #614 Dátum: 15 jún 10, 08:04:26 »

Nem csak utalás van rá,hanem konkrétan megmondta hogy már az esküvőre is készülnek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!