24 máj 13, 00:38:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407027 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #585 Dátum: 15 jún 06, 08:44:47 »

Sasuke simán kivédhette volna azokat a fegyvereket, nem kellett volna beugrani Sarada elé
Azt akár arra is ráfoghatnánk, hogy elvesztette a hidegvérét. Gondolkozik

Ez egy nagyon tipikus mozdulat... számtalanszor láthattuk a sorozatban, hogy akármilyen erős is valaki, ha meg akar valakit védeni teszem azt shurikenek elől, akkor kinyújtott kézzel elé kell állnia...  Pl: Hinata, amikor Naruto elé állt a harcmezőn--- simán kivédhette volna azzal a saját védekező technikájával. Ha már itt tartunk: Neji ugyanez :'(
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #586 Dátum: 15 jún 06, 09:00:52 »

Nejinél pont előtte mutatják 2 oldallal, hogy a kaiten nem elég gyors, hogy felfogja, Hinata "saját védekező technikája" pedig filler, amit a mangában sohasem használt.
Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #587 Dátum: 15 jún 06, 09:46:03 »

Akkor ezek a példák nem jók   Mosolyog
A lényeg viszont ugyanaz.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #588 Dátum: 15 jún 06, 11:42:45 »

Tetszett ez a fejezet. Nevet

Sasuke meg Naruto bénáskodása elég nagy hülyeség volt. Csak a sebességükkel kb 2 másodperc alatt feküdnie kellett volna a "Shin"-ekek. De aztán jött Sakura és itt lett világos számomra! Kishi valószínűleg újranézte a Naruto mangát ha már befejezte és kíváncsi volt mit alkotott. Majd ledöbbent és rájött, hogy Sakurának és úgy amblokk a csajoknak semmi szerepet nem adott szóval most gyorsan bedobta Sakurát meg, hogy ő mentette meg a napot. Nevet

Naplózva
Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #589 Dátum: 15 jún 06, 15:30:37 »

Amúgy... Nem tudom, hogy valakinek feltűnt-e már, de a 703. fejezetben amikor Boruto az anyukájára gondolt Hinatának rövid volt a haja, pedig a 700. fejezetben még hosszú hajat rajzolt neki Kishi-sensei.

Ezek szerint Hinata levágatta a haját? Gondolkozik (vagy pediglen Kishi-sensei véletlenül a The Lastos haját rajzolta meg, elfelejtvén azt, hogy a 700. fejezetben már megint hosszú volt Hinata haja)
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #590 Dátum: 15 jún 06, 18:02:02 »

Kishi nem tudta eldönteni milyen hajat adjon neki Nevet
Nem lennék meglepve ha legközelebb megint hosszú hajjal látnánk.Bár lényegtelen mert Hinata Szeretet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #591 Dátum: 15 jún 06, 19:34:52 »

Na végre én is visszatértem a "nyaralásból". Nevet
Látom Sakura hiába csinál értékelhető dolgokat továbbra is megy a haterség felé. Van ami sose változik.
Pedig ő az egyetlen karakter a Narutoban aki tényleg megváltozott. ^^' Egyébként csak azért tudta lecsapni a sokszemű barátunkat mert nem számított rá és már ne is haragudjatok de Sakura egyedül erősebb mint a Shinek együtt. Nevet Az hogy a két pasas eljátszadoztak velük az az ő bajuk. Naruto a kardot is csak azért kapta be mert nem számított rá és Sasukénak is hiába van Sharinganja meg Rinneganja ha nem tudja milyen erőt birtokol az ellenség. Egyébként sem harcolhatnak teljes erőből mert szétbombáznák egy földrészt megint. Ráadásul ott vannak a kölykök is velük. Most gondoljatok bele ha teljes erővel támadnak mi maradt volna Saradából meg Csokiból? Kb semmi. Sasuke épp ezért nem használta a Susanoo-t sem. Meg nem hiszem hogy volt ideje gondolkodni hogy most Susanoozzon vagy ugorjon a lánya elé. Mindenesetre legalább láttunk tőle valami apai cselekedetet.

Ha már itt tartunk Sakurát nem rabolták el csak nem számított rá hogy jön a minion és beszippantja őt is.
Ami engem érdekel hogy mi van ezekkel a Shinekkel mert Sakura fura mód normálisan viselkedik velük.
Ja és persze most már ezredjére is meg lett erősítve kinek a gyereke is Sarada. Nevet
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #592 Dátum: 15 jún 06, 21:02:16 »

Na végre én is visszatértem a "nyaralásból". Nevet
Látom Sakura hiába csinál értékelhető dolgokat továbbra is megy a haterség felé. Van ami sose változik.
Pedig ő az egyetlen karakter a Narutoban aki tényleg megváltozott. ^^' Egyébként csak azért tudta lecsapni a sokszemű barátunkat mert nem számított rá és már ne is haragudjatok de Sakura egyedül erősebb mint a Shinek együtt. Nevet Az hogy a két pasas eljátszadoztak velük az az ő bajuk. Naruto a kardot is csak azért kapta be mert nem számított rá és Sasukénak is hiába van Sharinganja meg Rinneganja ha nem tudja milyen erőt birtokol az ellenség. Egyébként sem harcolhatnak teljes erőből mert szétbombáznák egy földrészt megint. Ráadásul ott vannak a kölykök is velük. Most gondoljatok bele ha teljes erővel támadnak mi maradt volna Saradából meg Csokiból? Kb semmi. Sasuke épp ezért nem használta a Susanoo-t sem. Meg nem hiszem hogy volt ideje gondolkodni hogy most Susanoozzon vagy ugorjon a lánya elé. Mindenesetre legalább láttunk tőle valami apai cselekedetet.

Ha már itt tartunk Sakurát nem rabolták el csak nem számított rá hogy jön a minion és beszippantja őt is.
Ami engem érdekel hogy mi van ezekkel a Shinekkel mert Sakura fura mód normálisan viselkedik velük.
Ja és persze most már ezredjére is meg lett erősítve kinek a gyereke is Sarada. Nevet

 ikszdé ikszdé bow Taníts mester, frankón jól nyomod!
A kommented ügyvedelve.  Yóóóó Nevet

(Még anno olvastam a régi kommentjeid, amikkel tökre egyetértettem Nevet, így vártam már, hogy kifejtsd a véleményed.  ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 06, 21:08:46 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #593 Dátum: 15 jún 06, 22:17:10 »

Elpirulok gyerekek.  Ördögi Ha lenne időm felvennélek titeket a sulimba. ikszdé
Viccet félre téve. @Capac nyugi csak elírtam de úgyis tudod. 1 hétig nem volt netem mert baszik kijönni a szolgáltatóm modemet javítani mobilon meg nem egyszerű az élet. Nevet
@Lemoon: ami azt illeti a te kommentjeidtől nem fogtam a fejem, sőt általában azért egyet szoktunk érteni. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #594 Dátum: 15 jún 07, 14:43:11 »

Naruto kardnyelésével egy időben otthon Nevet
http://40.media.tumblr.com/be7cc683667ce8629ae4d4436c77df9a/tumblr_npkt2vc9lL1svv3tdo1_1280.jpg

Asszem Hinata is szét fogja rugdosni a seggét elég alaposan ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #595 Dátum: 15 jún 07, 19:22:04 »

Nem azért Kuro, de most a nagy többségnek semmi baja nem volt Sakurával.
Amit írtál a harcra, azzal egyetértek, én is ugyanezt írtam, azon kívül, hogy Sasuke "élőpajzsa" nagyon-nagyon logikátlan, csak arra kellett, hogy lássunk valami apai cselekedetet Sasukétől (ami nem baj, egyébként, ebből a szempontból tetszett, csak nagyon karakteridegen volt, hogy nem képes hidegfejjel és gyorsan döntéseket hozni).
Amúgy gyanítom és remélem is, hogy majd amikor legközelebb találkoznak, akkor ebből bizony erőfitogtatás lesz, csak azért is, hogy megmutassák, hogy ki az úr a háznál Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 07, 19:23:38 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #596 Dátum: 15 jún 07, 19:34:24 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy most miként fognak neki Sakura keresésének a "hokagék". Talán Naruto nyomat egy bölcs formát és megérzi a chakráját, odarohannak és Susano'o, amaterasu, rasen-shuriken, bijuu bomba satöbbi.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #597 Dátum: 15 jún 07, 23:10:41 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy most miként fognak neki Sakura keresésének a "hokagék". Talán Naruto nyomat egy bölcs formát és megérzi a chakráját, odarohannak és Susano'o, amaterasu, rasen-shuriken, bijuu bomba satöbbi.
az a probléma hogy amiket felsoroltál olyan technikák amikkel valszeg megint átrajzolnák a térképeket Nevet
Naplózva
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #598 Dátum: 15 jún 08, 09:55:46 »

Én még mindig nem értem ezeket a Sineket ...
Taktikai analfabéták?
Akkor támadnak, mikor együtt van Sasuke meg Naruto?
Egyesével, igazi ninja módjára hirtelen lesből támadva győzhetnének, erre itt legénykednek.
nem lesz ebból "Sinek bosszúja" Nevet Ezek nem is ninják így Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #599 Dátum: 15 jún 08, 10:20:23 »

Nem azért Kuro, de most a nagy többségnek semmi baja nem volt Sakurával.
Amit írtál a harcra, azzal egyetértek, én is ugyanezt írtam, azon kívül, hogy Sasuke "élőpajzsa" nagyon-nagyon logikátlan, csak arra kellett, hogy lássunk valami apai cselekedetet Sasukétől (ami nem baj, egyébként, ebből a szempontból tetszett, csak nagyon karakteridegen volt, hogy nem képes hidegfejjel és gyorsan döntéseket hozni).
Amúgy gyanítom és remélem is, hogy majd amikor legközelebb találkoznak, akkor ebből bizony erőfitogtatás lesz, csak azért is, hogy megmutassák, hogy ki az úr a háznál Nevet

Még jó hogy azt írtam hogy "megy a haterség felé" és nem azt hogy "mindenkinek vagy a többségnek gondja van vele". Nevet
Sasuke élőpajzsa miért logikátlan? Te tudnál ésszerűen gondolkodni ha épp a lányod akarják megölni? Fejem rá hogy te is egyből elé ugranál. Ráadásul pár bicska meg se kottyan Sasukének. Könyörgöm fél karral mászkál! Nevet Az amit tett egyáltalán nem volt karakter idegen SŐŐŐT nagyon is Sasukéra vall! Ha esetleg nem rémelne a Zabuzás harc még az elejéről akkor javaslom nézd meg újra. Ott is UGYAN ÍGY Naruto elég veti magát, ráadásul majdnem bele is hal! Szóval ja... Sasuke lehet hogy nem tűnik külsőre érzelmes embernek de valójában nagyon is az! Igazi tsundere karakter. ikszdé

Erő fitogtatás? Mármint Sakura és Sasuke közt? Mert azt erősen kétlem. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!