24 máj 13, 16:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407096 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #555 Dátum: 15 jún 04, 21:40:18 »


Jeeeeeeee, láttátok Shin papa fejet, mikor behúztak neki egyet? Mondjuk sharingannal ilyet nem látni....

A sharingan is csak azt látja amire néznek vele Nevet a Byakugan az ami majdnem 360 fokos szögben lát.
Ettől függetlenül kivételesen badass pillanat volt Sakurától ikszdé és a "Shin papa" feje tényleg vicces Nevet
Ja és csak úgy mindenkinek, napi Hinata  Szeretet Be van tépve
http://41.media.tumblr.com/e94200e2d33db66e5db67eebef3f6bfe/tumblr_npflgudVzO1tltr42o1_500.png
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #556 Dátum: 15 jún 04, 21:41:48 »

Nos ha már mindenki találgatja hogy Naruto a hat út formáját használja e vagy sem, gondoltam megosztom én is az álláspontomat. Szerintem azt használja csak valahogy a gömbök nélkül, mivel a szemhéja nem lett más színű, mint anno itt: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/647/Naruto_647_19.png vagy akár még itt is http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/703/11.png hanem csak simán ilyen http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/10 mint amikor Kaguya ellen harcoltak, de javítsatok ki ha tévednék.

A szeme azért ilyen, mert remete formában van, ugyanakkor használja a kjuubi chakrajat. Tudtommal ennek nincs köze a hat út formához.


De van mivel a hat út forma előtt még kjuubi forma mellett is vörös volt a szemhéja, mint az első általam linkelt oldal mutatja, hat út formában viszont már nem, de nem akarok én ezen rugózni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 21:42:29 írta digio1995 » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #557 Dátum: 15 jún 04, 21:55:34 »


Jeeeeeeee, láttátok Shin papa fejet, mikor behúztak neki egyet? Mondjuk sharingannal ilyet nem látni....

A sharingan is csak azt látja amire néznek vele Nevet a Byakugan az ami majdnem 360 fokos szögben lát.

Ja, ezzel nem számoltam.  smirksweat

Ja és csak úgy mindenkinek, napi Hinata  Szeretet Be van tépve
http://41.media.tumblr.com/e94200e2d33db66e5db67eebef3f6bfe/tumblr_npflgudVzO1tltr42o1_500.png

Azt hiszem Hinata elvonási tünetben szenvedsz. De ez csak tipp. Nevet Nevet  ikszdé Hogy is segíthetnék rajtad?  Gondolkozik
Mondjuk így? : https://twitter.com/nh47_forever
https://33.media.tumblr.com/7245c1ecbd1c5b3a331ac4320486b9d4/tumblr_noimjyov8V1scd4tuo1_500.gif


De van mivel a hat út forma előtt még kjuubi forma mellett is vörös volt a szemhéja, mint az első általam linkelt oldal mutatja, hat út formában viszont már nem, de nem akarok én ezen rugózni Mosolyog

Ezt így nem figyeltem meg, lehet tényleg ezen múlik....  Gondolkozik Nekem valahogy egyértelmű volt anno, és még Kuramaval is beszélt, hogy remeteformában veszi a chakrát. Lehet, utánanézek.... Technikai KO

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 22:02:20 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #558 Dátum: 15 jún 04, 22:01:31 »



De van mivel a hat út forma előtt még kjuubi forma mellett is vörös volt a szemhéja, mint az első általam linkelt oldal mutatja, hat út formában viszont már nem, de nem akarok én ezen rugózni Mosolyog

Ezt így nem figyeltem meg, lehet tényleg ezen múlik....  Gondolkozik Nekem valahogy egyértelmű volt anno, és még Kuramaval is beszélt, hogy remeteformában veszi a chakrát. Lehet, utánanézek.... Technikai KO

Hát nekem valahogy az ilyen apróságok szemet szúrnak Nevet és tényleg nem kötözködésnek szántam Nyelvesít
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #559 Dátum: 15 jún 04, 22:19:34 »

Hát nekem valahogy az ilyen apróságok szemet szúrnak Nevet és tényleg nem kötözködésnek szántam Nyelvesít

Mosolyog Persze tudom, ezért jó a fórumon beszélni. Több szem többet lát. Mosolyog
Viszont utána néztem. Tényleg más, de most még szerintem nem használta a teljes formáját. Valaki írta viszont, hogy ezt a képességüket elvesztették Sasukeval, mikor Kaguyanal használták. Lehet csak egyszeri volt, és utána már csak ennyit tudott kihozni magából. Nevet Én ezt nem hiszem, mert ugyanúgy ők maradtak Rikudo leszármazottainak a reinkarnációi. Szerintem bármikor elő tudnák hívni az erőt, csak más szinten. A minta a ruhán részlet kérdés lehet, a mostaninál pedig lehet tényleg nem használta a teljes erejét....  Gondolkozik
De teljesen logikus amit írsz, viszont remélem csak arról van szó, hogy még nem használta az erejét teljesen.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 22:25:24 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #560 Dátum: 15 jún 04, 22:27:24 »

Hát nekem valahogy az ilyen apróságok szemet szúrnak Nevet és tényleg nem kötözködésnek szántam Nyelvesít

Mosolyog Persze tudom, ezért jó a fórumon beszélni. Több szem többet lát. Mosolyog
Viszont utána néztem. Tényleg más, de most még szerintem nem használta a teljes formáját. Valaki írta viszont, hogy ezt a képességüket elvesztették Sasukeval, mikor Kaguyanal használták. Lehet csak egyszeri volt, és utána már csak ennyit tudott kihozni magából. Nevet Én ezt nem hiszem, mert ugyanúgy ők maradtak Rikudo leszármazottainak a reinkarnációi. Szerintem bármikor elő tudnák hívni az erőt, csak más szinten. És akkor itt jöhet be amit írtál, hogy a szemhéj színe, meg a szemgolyó. A minta a ruhán részlet kérdés lehet, a mostaninál pedig lehet tényleg nem használta a teljeset....  Gondolkozik
De teljesen logikus amit írsz, viszont remélem csak arról van szó, hogy még nem használta az erejét teljesen.  Nyelvesít

Igen valószínűleg több szinten képes használni az erejét, de hogy mi az igazság azt bizony csak Kishi tudhatja egyelőre Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #561 Dátum: 15 jún 04, 22:31:53 »

Hát nekem valahogy az ilyen apróságok szemet szúrnak Nevet és tényleg nem kötözködésnek szántam Nyelvesít

Mosolyog Persze tudom, ezért jó a fórumon beszélni. Több szem többet lát. Mosolyog
Viszont utána néztem. Tényleg más, de most még szerintem nem használta a teljes formáját. Valaki írta viszont, hogy ezt a képességüket elvesztették Sasukeval, mikor Kaguyanal használták. Lehet csak egyszeri volt, és utána már csak ennyit tudott kihozni magából. Nevet Én ezt nem hiszem, mert ugyanúgy ők maradtak Rikudo leszármazottainak a reinkarnációi. Szerintem bármikor elő tudnák hívni az erőt, csak más szinten. És akkor itt jöhet be amit írtál, hogy a szemhéj színe, meg a szemgolyó. A minta a ruhán részlet kérdés lehet, a mostaninál pedig lehet tényleg nem használta a teljeset....  Gondolkozik
De teljesen logikus amit írsz, viszont remélem csak arról van szó, hogy még nem használta az erejét teljesen.  Nyelvesít

Igen valószínűleg több szinten képes használni az erejét, de hogy mi az igazság azt bizony csak Kishi tudhatja egyelőre Nevet

Na ez az!!! Asszem megyek Japánba, és megkérdezem tőle! Belefér. Nevet Nevet Nevet
És én még így vagyok Sasuke rinneganjaval. Komolyan, a Last storyban el tudta még tüntetni.....  Technikai KO
Mondom, remélem a séróját nem azért hordja így, hogy a rinnegant takarja...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 22:34:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #562 Dátum: 15 jún 04, 22:37:17 »

Hát nekem valahogy az ilyen apróságok szemet szúrnak Nevet és tényleg nem kötözködésnek szántam Nyelvesít

Mosolyog Persze tudom, ezért jó a fórumon beszélni. Több szem többet lát. Mosolyog
Viszont utána néztem. Tényleg más, de most még szerintem nem használta a teljes formáját. Valaki írta viszont, hogy ezt a képességüket elvesztették Sasukeval, mikor Kaguyanal használták. Lehet csak egyszeri volt, és utána már csak ennyit tudott kihozni magából. Nevet Én ezt nem hiszem, mert ugyanúgy ők maradtak Rikudo leszármazottainak a reinkarnációi. Szerintem bármikor elő tudnák hívni az erőt, csak más szinten. És akkor itt jöhet be amit írtál, hogy a szemhéj színe, meg a szemgolyó. A minta a ruhán részlet kérdés lehet, a mostaninál pedig lehet tényleg nem használta a teljeset....  Gondolkozik
De teljesen logikus amit írsz, viszont remélem csak arról van szó, hogy még nem használta az erejét teljesen.  Nyelvesít

Igen valószínűleg több szinten képes használni az erejét, de hogy mi az igazság azt bizony csak Kishi tudhatja egyelőre Nevet

Na ez az!!! Asszem megyek Japánba, és megkérdezem tőle! Belefér. Nevet Nevet Nevet
És én még így vagyok Sasuke rinneganjaval. Komolyan, a Last storyban el tudta tüntetni.....  Technikai KO


És ha már úgy is ott vagy kérdezd már meg hogy ez a tömeggyártott mangekyou a Shin brigádnak úgy honnan jött? Nevet És igen ez a rinnegan ügy is elég fura, már az is hogy nincsenek tomoe-k de tényleg, a Last-ban simán offolta Sasu, bár igaz az egy film volt, azokban bármi lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 22:37:59 írta digio1995 » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #563 Dátum: 15 jún 04, 22:47:51 »

És ha már úgy is ott vagy kérdezd már meg hogy ez a tömeggyártott mangekyou a Shin brigádnak úgy honnan jött? Nevet És igen ez a rinnegan ügy is elég fura, már az is hogy nincsenek tomoe-k de tényleg, a Last-ban simán offolta Sasu, bár igaz az egy film volt, azokban bármi lehet Nevet

Pill, máris beszélek vele! Nevet Nevet  Kúl

A baj az, hogy rendben, hogy ez film, de Kishi keze munkája, tehát neki ezt vágnia kell nem?
Remélem kiderül, bár ezt csak csata közben tudhatnánk meg, és valahogy úgy érzem, erre megint nem kerül majd sor, mert most olyan rész jön, ahol megint megmagyaráznak pár dolgot. Max. 2 hét múlva, mikor majd a kis pokemonnal lesz a harc, akkor láthatjuk megint Narutoékat akció közben.
Én nagyon azt érzem, valami elkerülte a figyelmünket ezzel kapcsolatban...  Gondolkozik

(Ez meg milyen fej a bocsánat kéréshez? Nevet : http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c006/15.html - jobb legalsó kép)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 22:55:57 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #564 Dátum: 15 jún 04, 22:53:09 »

És ha már úgy is ott vagy kérdezd már meg hogy ez a tömeggyártott mangekyou a Shin brigádnak úgy honnan jött? Nevet És igen ez a rinnegan ügy is elég fura, már az is hogy nincsenek tomoe-k de tényleg, a Last-ban simán offolta Sasu, bár igaz az egy film volt, azokban bármi lehet Nevet

Pill, máris beszélek vele! Nevet Nevet  Kúl

A baj az, hogy rendben, hogy ez film, de Kishi keze munkája, tehát neki ezt vágnia kell nem?
Remélem kiderül, bár ezt csak csata közben tudhatnánk meg, és valahogy úgy érzem, erre megint nem kerül majd sor, mert most olyan rész jön, ahol megint megmagyaráznak pár dolgot. Max. 2 hét múlva, mikor majd a kis pokemonnal lesz a harc, akkor láthatjuk megint Narutoékat akció közben.
Én nagyon azt érzem, valami elkerülte a figyelmünket ezzel kapcsolatban...  Gondolkozik

Nyugi reggel majd jönnek a többiek aztán helyretesznek minket ha tényleg elsiklottunk valami felett Nyelvesít Nos az a fej meg háát, jelenleg nem találok rá szavakat, látszik csak azért kér bocsánatot hogy ejtsék már a témát Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 23:03:55 írta digio1995 » Naplózva
lilkakashi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #565 Dátum: 15 jún 05, 00:16:47 »

Nem mintha a mangához tatozna, de mindig látok 1-1 képet amit devianartról tettek fel fb-ra, és azt a linket pakoljátok be ide.
2011 óta összegyűjtöttem 4887 sima pl. ehhez hasonló képet, és 2301 db karakter képet. Ehhez hasonlót.
Amiket feltöltöttem Drive-ra. Ha valaki úgy gondolja, hogy kellenek neki, szívesen megosztom velük. Méret: kb. 14 GB.
Nincs becsomagolva.
Kézzel rajzolt képek nincsenek. Nem komálom őket.
A képek folyamatosan bővülnek. Szóval ha van rá letöltő, akkor a többi képet már Update mappába raknám, hogy tudni lehessen melyek az új képek.


Én szeretném Nevet Nevet Imádom az ilyen képeket Mosolyog
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #566 Dátum: 15 jún 05, 06:20:30 »

Már várom a mangában a nagy monológokat gyermekünk szeretetéről és a család fontosságáról , és a szerelem erejéről és az elfogadásról stb. Nevet A Naruto mangában is ez volt : barátság ereje, gyűlölet, gaylove.
Így újra olvasva az 6.részt tuti valami ilyesmi lesz a mondanivalója a Hidennek Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #567 Dátum: 15 jún 05, 10:13:48 »

És ha már úgy is ott vagy kérdezd már meg hogy ez a tömeggyártott mangekyou a Shin brigádnak úgy honnan jött? Nevet És igen ez a rinnegan ügy is elég fura, már az is hogy nincsenek tomoe-k de tényleg, a Last-ban simán offolta Sasu, bár igaz az egy film volt, azokban bármi lehet Nevet

Pill, máris beszélek vele! Nevet Nevet  Kúl

A baj az, hogy rendben, hogy ez film, de Kishi keze munkája, tehát neki ezt vágnia kell nem?

Egész egyszerűen csak annyi történt hogy elcseszték a filmben Nevet
anno a film megjelenése körül volt is róla szó a fórumon...arra jutottunk hogy valami baki az egész.

btw:
miért nem kommentálta még senki sem a remek aláírás képemet?
szerintem a maga egyszerű módján egyszerre vicces és kretén Nevet

szerk:
modern konoha részei:

iFire  Dharma kezdeményezés billentyűzettel.Ráadásul szerintem pont a Gyöngy állomást rakták rá-aki nem tudná miről beszélek,annak ajánlom okulásul a Lost c. sorozatot Mosolyog-
http://40.media.tumblr.com/2678ef553f73170ef58ccfbd0f87bc62/tumblr_npgkfxxe481tzyls4o5_1280.jpg



és nextgen konzol Senjutsu 5.1-el
http://41.media.tumblr.com/59073edc9f47568734079b558417aca3/tumblr_npgkfxxe481tzyls4o6_1280.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 05, 10:27:57 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #568 Dátum: 15 jún 05, 11:35:31 »

Na most sikerült csak megnéznem a mangát és wháoh!  bow ikszdé Nagyon tetszett.
De a kedvencem az volt amikor Kurama megjegyzést tett hogy  szánalmas, mert nem vette észre... ikszdé Az évek alatt, amikor azért küzdöttek, hogy ne legyen háború és amit sikerült elérniük félig meddig, jah valóban béke idői vannak, és ez sajnos meglátszott rajtuk.

De ez természetes, gondolom a béke idők elején mindenki minden pisszenésre, zörejte odakapta a fejét és már támadásra készen voltak, de mikor rájöttek hogy valóban eljött az a béke, akkor leengedték a védelmüket, úgy ahogy.

Tetszett Sakura megjelenése is, pont jókor volt jó helyen.
Mondjuk vártam volna valami konkrétabbat, amikor Sakura megjelent, és ott volt Sasuke meg Sarada is. De mit ne mondjak nem volt túlságosan elragadtatva attól Sasuke, hogy megjelent a felesége... ikszdé

Persze hiszen Sasukéról beszélünk, nem fog a nyakába ugrani, hogy annyi év után végre látja de tényleg nem éppen egy minta apa.  Egyszerűen tisztában van vele, hogy van családja és számára a történetnek itt vége. Van egy lányom, akivel nem igen akar beszélni se. Tudom hogy küldetés közben van meg ilyesmi, de komolyan.... ikszdé


Egy szó mint száz, egyre jobban tetszik ez a manga. ^^ Bár a rosszfiúk között aki apának szólított a fiatal Shin, az nekem nagyon hasonlít arra a valakire az Akatsukiból, aki annó megölte Kakashit. Aki ilyen robbanó fejeket lőtt ki. A nevére nem is emlékszem, már ha volt azoknak nevük. ikszdé


Utólag szerkesztve: ezen a képen a jobb oldali fickóra gondolok aki hasonlít Shin apjára...csak ilyen tüskék helyett neki más van a fején. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 05, 14:32:52 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
digio1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #569 Dátum: 15 jún 05, 16:32:18 »

Amúgy már nem azért, és bocsi ha már kérdezték előttem, de hova tűnt Sasuke bal karja? Ha jól emlékszem neki is lett csinálva egy pót kar, és a filmben már volt neki. Azóta elhagyta, vagy mi történt vele?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!