24 máj 13, 16:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407095 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #525 Dátum: 15 jún 04, 16:43:50 »

Az a mód, amit Naruto használ az ez: http://vignette4.wikia.nocookie.net/naruto/images/3/39/Bijuu_Mode.png/revision/latest?cb=20130306143345&path-prefix=answers

A hat út sage módot, amikor a gudoudamák vannak mögötte nem használta, mióta Sasukével harcolt, még a the last alatt sem, ezért valószínű, hogy miután Hagoromo eltünt ez az erő is eltünt vele, mind Narutoból, mind Sasukéből.
Lehet, hogy már ezért nincsenek tomoék se Sasuke szemén.

A kölcsön kapott erőt itt kapja vissza Hagoromo : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/6  Jób felső panel .
De még itt : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/695/6 az utolsó panelen meg a következőkön Narutonak meg vannak még a gudoudamák és már eltűnt Haguromo ...

Nem lehet hogy Kishi elfelejtette a filmből is már ezt a dolgot ?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #526 Dátum: 15 jún 04, 17:10:24 »

Igen, tudom, hogy utána még használják, de én úőgy gondoltam, hogy utána, ha elhasználják már nem töltődik visza többet.

A film azért problémás, mert azt nem Kishi írta, ő csak besegített.

Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #527 Dátum: 15 jún 04, 17:12:56 »

Az se kizárt hogy csak simán nem akarják még használni!? Amúgy is OP képességek lennének!  Nevet
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #528 Dátum: 15 jún 04, 17:18:22 »

Kíváncsi vagyok rájöttök-e hogy miért nem tudja már használni Naruto a fekete gömböket. Én szerintem rájöttem.
Aki nem tud várni az pillantson ide:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/672/4
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/3

Én Sasuke Susanooját hiányoltam, azt mikor vesztette el? Régen mást sem tudott csak azt spammelni, most meg magát használja pajzsként. Persze az is lehet, hogy csak játszani akarta az apát.

Annak örülök, hogy végre Sakura is kapott szerepet.

Ami viszont nem tetszett, hogy Naruto komolyabban megsérült itt 4 perc alatt mint a háború alatti legtöbb harcban.
Az meg, hogy kijött a gyakorlatból szerintem hülyeség. Ettől a reflexei nem romlanak, na mind1 nem akarok ebbe is belekötni.

A végén én is éreztem hogy mintha lemaradt volna egy oldal, de úgy látszik, hogy minden fordításnál így van, szóval lehet hogy mégsem.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #529 Dátum: 15 jún 04, 17:20:56 »

Hmmmm vajon Hinata tudná használni Hamura chakráját?
Ha igen így nézne ki Mosolyog Hinata  Szeretet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1907401_397891000408250_8388659374171390558_n.jpg?oh=c6c9134c78604f4341d9180cb0ea2bd1&oe=55FE794E
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #530 Dátum: 15 jún 04, 17:24:15 »

Na végre vége a drámázásnak, és harcoltak egy jót. Sasuke nagyon badass evvel az egy kezes harcmodorral. Sakurát mindig is nagyon szerettem, nagyon röhögtem azon amit  mondott, mikor kiütötte azt a fazont.:DCsak számomra meglepő az, hogy mikor Sakurát elvitték, míly könnyen túl lépett rajta mindenki?Nevet
Sarada sikított hogy anyaaaa, Naruto és Sasuke leszarta.Nevet ' Izé kislányom, anyádat elrabolta egy pszichopata őrült, semmi baj, előszokott fordulni.'Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #531 Dátum: 15 jún 04, 17:31:27 »

' Izé kislányom, anyádat elrabolta egy pszichopata őrült, semmi baj, előszokott fordulni.'Nevet

"Aztán egyik alkalommal terhesen jött haza, úgyhogy leléptem."

Shin: Sarada... Én vagyok az apád.

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 17:32:20 írta Exkirion » Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #532 Dátum: 15 jún 04, 17:37:16 »

"Aztán egyik alkalommal terhesen jött haza, úgyhogy leléptem."
Shin: Sarada... Én vagyok az apád.

:DDD
'ja és amugy az anyád sem az anyád csak azt hiszi hogy az anyád , mert igazából Shin az anyád. Te egy igazi Shin vagy.'
Na akkor lenne a sztori csak igazán sínen.( fú de rossz volt xd)
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #533 Dátum: 15 jún 04, 17:53:42 »


Jó volt a rész .De csak nekem tűnt fel hogy Narutonak most nem volt igazság kereső gömbjei,bár a mostani fejezettekben sem volt  ?
Kishi elfelejtette hogy Narancs ilyenre is képes vagy direkt hagyta ki .?
Hisz ha használná nem kapta volna be a kardot .
Te most miről beszélsz? ._. Én vagyok a hülye, de mi az az 'igazságkereső gömb'?

A Gudou-dama ,elméletileg ez a jelentése ( igazságkereső gömb).
Itt beszélnek róla és lehet látni Naruto mögött : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/685/12
Jaa! Tudtam én, hogy valamit elfelejtettem. ikszdé smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #534 Dátum: 15 jún 04, 17:56:07 »

Hát nekem még mindig nem világos, hogy Pink Shit miért nem vert rommá mindenkit miután megérkeztek. Mit csinált? Állt és nézte, ahogy a csávó felmászik, előkészíti az eszközöket, kikapja a máját? A mini Shinek is csak állnak... Ilyen jóban vannak? Hogy nem látta a csávó az akárhány sharinganjával, hogy jön? Miért van minden a feje tetején Pink Shit körül?

De végülis elég okos ez a csávó. Rájött, hogy Sasuke kardja az egyetlen amit Naruto hagyna a testébe hatolni.

De azért az a lyukat a ruhán is jó lesz megmagyarázni otthon Hinatának.
Oh, hát Sasuke kardja véletlenül, kirepült a kezéből és leszúrt... Baleset volt esküszöm.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #535 Dátum: 15 jún 04, 18:00:05 »

Oh, hát Sasuke kardja véletlenül, kirepült a kezéből és leszúrt... Baleset volt esküszöm.
Jó elképzelni, ahogy ezt előadja. ikszdé
De egyébként szerintem Sakura csak azért nem támadott, mert felakarta mérni a helyzetet. Én legalábbis ezt tenném. Amíg nem látom át a helyzetet, addig csak hülyeség lenne mindent szétverni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 18:01:07 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #536 Dátum: 15 jún 04, 18:20:46 »

De egyébként szerintem Sakura csak azért nem támadott, mert felakarta mérni a helyzetet. Én legalábbis ezt tenném. Amíg nem látom át a helyzetet, addig csak hülyeség lenne mindent szétverni.

Egyetértek. Sakura nem ostoba. Szerintem megműti csak a mája helyett betesz neki valami mást Nevet Vagy egyszerűen csak simán megöli , de előtte kikérdezi. "Orvosi műhiba".Nevet A medi ninjáknak is vannak trükkjeik ám , pl mikor Tsunade és Kabuto harcoltak, ott Tsunade is simán összezavarta az idegrendszerét Kabutonak, és csak szimpla ütést mért a tarkójára a gyereknek.
Veszélyesek ezek az orvosi ninják Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #537 Dátum: 15 jún 04, 18:25:40 »

Aztán meg eladja a szerveit a dél-amerikai szervkereskedőknek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #538 Dátum: 15 jún 04, 18:33:50 »

De végülis elég okos ez a csávó. Rájött, hogy Sasuke kardja az egyetlen amit Naruto hagyna a testébe hatolni.

Rendben, akkor ezt a mondatot szépen kiragadjuk a szövegkörnyezetből, és mindenki gondolhat amit akar.  bye bye
#Naruske
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #539 Dátum: 15 jún 04, 18:43:43 »

Apám, én végig az OMG fejjel olvastam ezt a részt!!
Nekem bejött, hogy 6 oldalon keresztül a levegőben nyomatták, és érdekes volt látni, hogy Sasuke keze helyén hogy lifeg a ruhaujj. Nevet
Én szeretném azt hinni, hogy nem puhult el egyikőjük sem, és hogy fogunk még Narutotol is és Sasuketól is meglepetéseket látni. Mosolyog
De a következő részben újabb titkok derülnek ki, aminek köze lehet Saradához, így a csata lehet megint minimális lesz majd....
Choji lánya nagyon adta... Nevet
Sakura betoppanásánál szinte őrjöngtem, és csak engem töltött el örömmel, hogy Sasuken érzelmeket láttam egész végig???? Nevet
Na végre vége a drámázásnak, és harcoltak egy jót. Sasuke nagyon badass evvel az egy kezes harcmodorral. Sakurát mindig is nagyon szerettem, nagyon röhögtem azon amit  mondott, mikor kiütötte azt a fazont.:DCsak számomra meglepő az, hogy mikor Sakurát elvitték, míly könnyen túl lépett rajta mindenki?Nevet
Sarada sikított hogy anyaaaa, Naruto és Sasuke leszarta.Nevet ' Izé kislányom, anyádat elrabolta egy pszichopata őrült, semmi baj, előszokott fordulni.'Nevet

Lehet hogy tudják, Sakura tökös csaj, tud magára vigyázni. Nevet

Ami engem elgondolkodtatott, az viszont szegény Shin. Ha most beverték, hol fog járni a vonat?  Gondolkozik
(Jó-jó, ezt nem tudtam kihagyni na. smirksweat)

Az apa Shin tenyerén miféle pecsét lehet? hm?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 18:47:15 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!