24 máj 12, 20:09:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #510 Dátum: 15 jún 04, 07:21:59 »

Hát azért Naruto nagyon könnyen bekapta azt a kardot...néztem is hogy mivan.Igazad van Exkirion egy ilyet pár évvel ezelőtt úgy kikerült volna mint a szart...ráadásul amikor elvitték Sakurát akkor is csak nézett ahelyett hogy elhúzta volna onnan.
Ja és Sasuke mondta hogy Sarada a lánya Sakura meg a felesége,Kishi is mondta,Sakura is megmondta.

http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/6/19

Ezek után tegye fel a kezét aki szerint Sarada még mindig nem a gyerekük.Annak postán egy tál pókháló mellett elküldöm a gratulációmat is.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 07:22:51 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #511 Dátum: 15 jún 04, 09:22:01 »

Ugyan, azért az túlzás, hogy gyengébb lenne Naruto, mint Tobi ellen. Nagy túlzás Nevet Az lehet, hogy gyengébb, mint Kaguya ellen, de csak a berozsdásodás miatt, ami végül is reális, tetszett, bár igaz, hogy zavart egy picit. És Sasukétől is többet lehetett volna várni. Na, de az azért tetszett, hogy a végére csak kiderült, hogy Sakura nélkül sem lett volna problémájuk azzal, hogy elintézzék őket. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem vetette be nem hogy a rinnegant, de még csak a Susanoot sem, azzal ezt másodpercek alatt lerendezte volna. Igaz, hogy Naruto is mondta, hogy alig adott ki magából valamit...összegezve bár a közelükben sincsenek erőben (és ez tetszik), de elbénáskodták, mert berozsdásodtak (és ez is tetszik). Mást vártam, de nem volt rossz ez így sem.
A végét meg nem értem...miért segít nekik Sakura? Valami lehet a háttérben, talán valami, ami Saradaval is összefüggésben van.
Kíváncsian várom a következő fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 09:24:04 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #512 Dátum: 15 jún 04, 10:54:42 »

Most csak nekem maradt ki egy oldal, vagy mi történt? Elteleportálnak Sakurával, lecsapják a kis srácot aztán csapó már az asztalon van felnyitva. Miért nem csapott szét mindenkit Pink Shit azzal a lendülettel? Ott még kellett valaminek történnie.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #513 Dátum: 15 jún 04, 11:47:08 »

Nekem nem volt zavaros a vége. Amúgy lehet, hogy van valami közük Saradához, de elég, ha csupán arra gondolunk, hogy kicsi Shin csak egy gyerek. Sakura anya, most komolyan képes lenne hagyni, hogy egy gyermek meghaljon? Uchihák is ráadásul. Majd a következő fejezetben világos lesz. Mosolyog

Tök jó, hogy Sasuke és Naruto berozsdásodtak kissé. Nevet Reális.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #514 Dátum: 15 jún 04, 12:03:51 »

Képes lett volna egyáltalán egyébként Naruto azt kivédeni? Gondolkozik Elvégre nem repült a kard feléje, hanem egyszerűen csak ott termett.(Az ellenfél sharinganja miatt) De lehet, hogy én látom rosszul. Viszont szegénykéken tényleg fogott az idő.
Szerk.: egyébként Naruto a kezdetekhez képest nagyon gyorsan aktiválja a Sage módot
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 12:52:09 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chester Monroe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #515 Dátum: 15 jún 04, 12:34:13 »

Oké,hogy szép nagy Akatsuki küldetés,elgondolás.
De nem tudom ,hogy a fickó (aki Danzo szindrómába esett ,Sharingan sharingan hátán) hogy gondolta,hogy pár Shin meg ő elég lesz a valaha volt két legerősebb ninja ellen ,sőt még egy ellen is? (Kaguya,Rikudou nem számolom ide)
Látható volt fillerekbe meg mindenbe hogy anno Uchiha klánban boldog,boldogtalan sharingannal futkozott,sok már Mangekyou-val ,mégis mint a gyufa törtek ketté,egy Mangekyou-val Itachi 1 egész klánt irtott ki.
Szóval csak pár Shin-el akik szimpla Sharingannal rendelkeztek,meg ő  a pár Sharingan + 1 Mangekyou-val nem tudom hogy hitte,hogy  Eternal Mangekyou sharinganos és Rinnegan használót (plusz minusz Rikudou örökség és sorolható erők tengere) ellen hogy lesz elég? Akkor arról a Naruto-ról aki a 4. hokage chakrájának felét örökölte ,egy komplett 9 farkú (és maradék 8 bijuu chakrája ,rikudou örökség,Sage mód, izé -hozé) nem beszéltünk.
Gyors szerváltak 9 bijuu chakrát,sage módot tanultak,eternal m.sharingan+rinnegant szereztek,rikudou örökséget (Indra és Asura) meg nyolcmillió féle erőt szereztek gyors?
Nekem ez a pár Shin féle gyerek nagyon arra hajaz,hogy azt a Zetsu sereget fejlesztették tovább,vagy passz ,de ennyi?Nézzük,hogy Madara amikor  még Rinnegan-ja se volt edo tensei alatt,árnyékklónokkal levert 5 kagét akkor egy narutonak pár klónja elég lenne logika szerint az egészre,max a koppirnyó ellen kellene ő maga,vagy 1-2 nagyon penge izmos klón.
Vagy megint odaesünk,hogy a gyenge nekimegy a nála papíron 1.000.000.000.000x erősebbnek és másodpercek alatt felerősödik hozzá?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #516 Dátum: 15 jún 04, 12:35:10 »

Ezt csak most vettem észre Nevet

http://readms.com/r/naruto/700%2B6/2803/12

2. panel.
Tiszta apja-lánya Nevet

Amúgy a héten az angol verziók közül a streameset ajánlom. A pandás fordító részeg volt vagy nem tudom, de a streames is, mert kivételesen jó a streames verzió Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 12:36:40 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #517 Dátum: 15 jún 04, 14:05:44 »

Egy kis rozsdásodás még belefér.
Az erejük nagy része még így is megvan.

Az a kardot szerintem régebben is bekapta volna Naruto.
Bár nehéz viszonyítani mert abban az időben sokkal jobban kellett figyelniük a körülmények miatt.
Elszokás vagy sem,azért nem kedző az ellenfelük ha erre képes volt.

Inkább az lepett meg hogy csak utólag kezdett vérezni.Vagy hogy egyáltalán megérezte a szúrást.
Kuramanak volt igaza,túlzásba vitte az aggódást.
Ebből is látszik hogy csak úgy ott termett.
(Elég hülyén nézett volna ki,ha így ment volna haza)


Tényleg jobb a streames.csak ott vettem észre hogy a műtétre várva ott állnak Sakura mögött a Shinek(vagy kik)
Pedig nélkülük könnyű dolga lenne,maximum eltévedne utólag.
Ha mégsem jönne a menekvés,remélem meg ajándékozza egy plasztikai műtéttel is a sokszeműt. Nyelvesít
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #518 Dátum: 15 jún 04, 15:04:56 »

Amúgy úgy fest valaki a háttérből mozgatja a szálakat, mert az öreg Shin és a fiatal Shin is félhalott volt, amikor a kis pokemon beugrott, hogy elvigye őket és még be is szólt, hogy "ezket elviszem".
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #519 Dátum: 15 jún 04, 15:47:08 »

Jó volt a rész .De csak nekem tűnt fel hogy Narutonak most nem volt igazság kereső gömbjei,bár a mostani fejezettekben sem volt  ?
Kishi elfelejtette hogy Narancs ilyenre is képes vagy direkt hagyta ki .?
Hisz ha használná nem kapta volna be a kardot .
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #520 Dátum: 15 jún 04, 15:48:47 »

Amúgy úgy fest valaki a háttérből mozgatja a szálakat, mert az öreg Shin és a fiatal Shin is félhalott volt, amikor a kis pokemon beugrott, hogy elvigye őket és még be is szólt, hogy "ezket elviszem".
Lehet benne valami. Nehezen tudom elképzelni, hogy a sharinganos fickó meg a klónok Kaguyánál veszélyesebbek.

Jó volt a rész .De csak nekem tűnt fel hogy Narutonak most nem volt igazság kereső gömbjei,bár a mostani fejezettekben sem volt  ?
Kishi elfelejtette hogy Narancs ilyenre is képes vagy direkt hagyta ki .?
Hisz ha használná nem kapta volna be a kardot .
Te most miről beszélsz? ._. Én vagyok a hülye, de mi az az 'igazságkereső gömb'?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #521 Dátum: 15 jún 04, 15:53:16 »

Én szerintem ezek mind klónok, egytől egyig és ez a sok szemű Danzo kinézetű Shin a legelső "tökéletes" példány és mivel ő a legidősebb ő lett az apja az összesnek, de az is lehet h az alkotó. Ezért megy olyan egyszerűen a transzplantáció is, mert ha egy kimúlik nincs nagy baj.
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #522 Dátum: 15 jún 04, 16:02:58 »

Amúgy úgy fest valaki a háttérből mozgatja a szálakat, mert az öreg Shin és a fiatal Shin is félhalott volt, amikor a kis pokemon beugrott, hogy elvigye őket és még be is szólt, hogy "ezket elviszem".
Azok után hogy eddig mindig volt valaki aki a háttérből parancsolgatott,egyáltalán nem lenne meglepő ha most is ez lenne.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #523 Dátum: 15 jún 04, 16:12:01 »


Jó volt a rész .De csak nekem tűnt fel hogy Narutonak most nem volt igazság kereső gömbjei,bár a mostani fejezettekben sem volt  ?
Kishi elfelejtette hogy Narancs ilyenre is képes vagy direkt hagyta ki .?
Hisz ha használná nem kapta volna be a kardot .
Te most miről beszélsz? ._. Én vagyok a hülye, de mi az az 'igazságkereső gömb'?

A Gudou-dama ,elméletileg ez a jelentése ( igazságkereső gömb).
Itt beszélnek róla és lehet látni Naruto mögött : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/685/12
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #524 Dátum: 15 jún 04, 16:17:46 »

Az a mód, amit Naruto használ az ez: http://vignette4.wikia.nocookie.net/naruto/images/3/39/Bijuu_Mode.png/revision/latest?cb=20130306143345&path-prefix=answers

A hat út sage módot, amikor a gudoudamák vannak mögötte nem használta, mióta Sasukével harcolt, még a the last alatt sem, ezért valószínű, hogy miután Hagoromo eltünt ez az erő is eltünt vele, mind Narutoból, mind Sasukéből.
Lehet, hogy már ezért nincsenek tomoék se Sasuke szemén.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!