24 máj 12, 19:09:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406999 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #465 Dátum: 15 máj 30, 21:20:49 »

Rejtett eső faluban is vannak felhőkarcolók ugyebár, szóval az sem újdonság Nevet
Nincs ezzel a modernizálással semmi baj.
Az meg hogy miért van titkosítva Sarada születése...majd kiderül.
Viszont én már Hinatát szeretném látni végre Nevet

Parancsolj kérlek alássan Nevet Nevet Nevet Nézegesd! Nevet Nyelvesít
http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/362/2/2/hinata_sweet_by_meli951023698-d4kh48x.png
http://static.pulsk.com/images/2014/11/07/545c0a214ab18_545c0a214b17c.jpg
http://33.media.tumblr.com/18377af4e77c6f3a3786e6021f194f6b/tumblr_ner6xeAMUT1tw8woio1_r1_1280.png
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 30, 21:28:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #466 Dátum: 15 máj 30, 21:34:11 »

A Hachibi Beeben, Kurama Narutoban, a többiek szabadon.
Biztos, hogy látni fogjuk majd Hinatát is, de kétlem, hogy fontos és sok szerepe lenne majd.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #467 Dátum: 15 máj 30, 22:10:54 »

A technikai fejlődés egyszerű.
Régen háborúztak, a haditech is a chakrára alapult. Most meg béke van (pár bűnöző meg terroristátol eltekintve), virágzik a gazdaság és a technika fejlesztésébe fektetnek energiát.  Gondolkozik
Lőfegyver sztem nem lesz mert minek. Ezek az emberek lassan már a shurikent dobálják puskagolyó sebességgel.  ikszdé

Sarada: van egy sanda gyanúm h ez a titkosítása az adatainak ezekhez a sharinganos fickókhoz köthető. Mert hát kopasz krapek sharinganokat gyűjt elég fanatikusan ahogy nézem, Sarad meg egy Uchiha.  smirksweat Főleg ha Saukét üldözik akkor a lányát felhasználhatják ellene.  Gondolkozik

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #468 Dátum: 15 máj 31, 09:51:16 »

Nekem nem volt bajom sosem ezzel a modernizálással, szerintem nem olyan zavaró, mert a történetnek szerencsére meg volt hozzá az alap hangulata. Talán inkább a 700. rész utolsó oldala volt túlzás a felhőkarcolókkal, azt nem értettem, minek kell beletenni. Én fölöslegesnek érzem: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/23 - bal felső képkocka

Ez a felhőkarcolós dolog Konohában már tényleg sok. Ráadásul a fennsíkon vannak!!!! Abban a fennsíkban járatok vannak kivájva, mivel ott van az óvóhely. Egy apró földrengés és borul az egész Mosolyog
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #469 Dátum: 15 máj 31, 13:49:24 »


Sarada: van egy sanda gyanúm h ez a titkosítása az adatainak ezekhez a sharinganos fickókhoz köthető. Mert hát kopasz krapek sharinganokat gyűjt elég fanatikusan ahogy nézem, Sarad meg egy Uchiha.  smirksweat Főleg ha Saukét üldözik akkor a lányát felhasználhatják ellene.  Gondolkozik



Csak az a gond hogy Sasuke meglepődött rajta hogy van valaki aki rendelkezik a saringannal, így az egész világ nem tudott a létezésükről.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #470 Dátum: 15 máj 31, 15:19:17 »

Amugy tényleg csak agusztusig fog a manga menni?mert ez nekem most nagyon tetszik ,ės nem bánnåm ha a Dragon Ballhoz hasonloan folytatodna.
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #471 Dátum: 15 máj 31, 15:51:46 »

Amugy tényleg csak agusztusig fog a manga menni?mert ez nekem most nagyon tetszik ,ės nem bánnåm ha a Dragon Ballhoz hasonloan folytatodna.

Ezzel nem vagy egyedül. Mosolyog
Sajnos eddig nem jött más infó, ami szerint Kishi meggondolta volna magát. Jó lenne, én még azért reménykedem benne, hogy hosszabban fog ezzel foglalkozni, de már kijelentette, egy másik mangán szeretne dolgozni.
Ha ezt esetleg befejezi, nekünk még akkor is ott van a Naruto anime, a Boruto movie, és ha ezek is megvannak, novemberben elkezdik fordítani a hiden storykat, és szerintem a Gaidenből is fog készülni pár részes anime, úgyhogy még ha augusztusban be is fejezi a gaident, attól mi még sokáig élvezhetjük a vásznon a Narutohoz kapcsolódó műveket. Mosolyog
Az is lehet, megint lesz valami anime, max. azzal a különbséggel, hogy abban nem lesz benne Kishi keze, pont mint a DB GT-nél.

Apropó, a hiden storykból nem akarnak animet csinálni? Eddig a Last movie megvan, de a többi?
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #472 Dátum: 15 máj 31, 16:01:09 »

A Last mozi nem a hiden novellák része.
Azokat ráadásul nem is Kishi írja hanem mások.Nem hinném hogy valaha lesz belőlük anime...bár ki tudja.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #473 Dátum: 15 máj 31, 16:16:36 »

Igen, tudom, hogy nem hiden novella, csak egy kalap alá vettem a hiden storykkal.  smirksweat (Nekem ide tartozik minden történés, ami a 699. és a 700. rész között zajlott, csak azért.)
Én egyébként úgy tudtam, a hidenekhez pár képet Kishi rajzolt. Tudom, hogy nem ő írta őket, de a storykról úgy nyilatkozott, hogy megállják a helyüket, hitelesnek tartotta őket nem? És a Last moviehoz is asszisztált, ami felér egy "amennel" a részéről.  ikszdé
Pár Kishi által rajzolt borító a hidenekhez:
http://images.saiyanisland.com/data/526/Kakashi-Secret-Book.jpg
http://40.media.tumblr.com/f84a361110e883a13acc7bfa54a3f119/tumblr_nmyv4hV6BZ1u329qco1_400.jpg
http://40.media.tumblr.com/3410b8f7763bab9dbc6d949c5d841b34/tumblr_nlii6ahkw61tltr42o1_400.jpg
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20150217225707/naruto/images/e/ea/Shikamaru_Hiden.png
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s306x306/e15/11116699_978930082124817_1654273980_n.jpg

A következő kép spoiler a Sakura hiden végéből: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/56/24/84/562484f7731b14d0509a86d4322758c9.jpg

De ha ez nem így van, nem szeretnék hülyeséről biztosítani senkit, és felejtsétek el. Mosolyog

Itt a talált link is, amiből az említetteket vettem: http://www.saiyanisland.com/2015/01/naruto-secret-kakashi-cover-revealed-new-official-book-series-information/
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 31, 16:25:52 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #474 Dátum: 15 máj 31, 16:22:55 »

Hitelesnek hiteles,csak nem lenne sok értelme animét csinálni belőlük.Bár lehet hogy miután lement a mostani anime a Pierot úgy dönt hogy ezekből is összerak egy néhány részes specialt,esetleg egy évadot,mert annyi anyag bőven van belőlük.Mármint arra hogy az összeset 1-2 évados kis filler animébe összegyúrják a gaiden előtt.Erre mondjuk van esély.
A Last mozit meg konkrétan Kishi álmodta meg és jórészt az ő munkájának köszönhetjük hogy ilyen jó lett.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #475 Dátum: 15 máj 31, 16:46:33 »

Az is lehet, megint lesz valami anime, max. azzal a különbséggel, hogy abban nem lesz benne Kishi keze, pont mint a DB GT-nél.
Ja, és ezt is rontsák el ugyanúgy? Kösz, de inkább nem, szerintem. Lezárhatnák a Naruto univerzumot, mert nagyon szép lezárása van, és ahogy ez a Gaiden halad, ez még rá fog tenni egy lapáttal. Tökéletes befejezés. Ha nyújtanák, akkor félek, hogy csak elrontanák.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #476 Dátum: 15 máj 31, 16:49:01 »

Elképzelhető hogy fogják ezt a mostani gaident és a hideneket, majd ebből csinálnak egy anime speciált úgy kb 30 részest, vagy ahány részből kijön.
Jó volna ha így tennének.  Nevet
Ha a hidenek is megmozgatják az emberek fantáziáját és a gaiden is népszerű akkor megéri nekik egy audiovizuális anyagban összefoglalni a Kaguya legyőzése utáni eseményeket.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #477 Dátum: 15 máj 31, 16:56:15 »

Ááá...nem ismerem a hideneket, különösképpen nem is érdekelnek, de ez a Gaiden nagyon jó, ráadásul canon. Nem kéne összemosni a kettőt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #478 Dátum: 15 máj 31, 18:46:01 »

Ááá...nem ismerem a hideneket, különösképpen nem is érdekelnek, de ez a Gaiden nagyon jó, ráadásul canon. Nem kéne összemosni a kettőt.

Megértem az álláspontodat, de sajnos itt inkább az össz rajongótábor a mérvadó. Ha van rá igény, akkor kitalálnak mindent, hogy a nézők igényeit kielégítsék. Mosolyog Szerintem ezzel nincs baj. Ők csinálják, amíg van rá vevő, mindenki más, akinek elege van, az meg bármikor abba hagyhatja a nézését. Mosolyog
De erről megoszlanak nagyon a vélemények, nem szeretnék kirobbantani egy "shinobifórumháborút" emiatt. Nevet

Az pedig, hogy összemossák: ha Kishi rábólint, akkor nem összemossák, hanem csak követi az időbeniséget, ahogy az események zajlottak. Ez ellen nem lehet tenni semmi. Mosolyog

Elképzelhető hogy fogják ezt a mostani gaident és a hideneket, majd ebből csinálnak egy anime speciált úgy kb 30 részest, vagy ahány részből kijön.
Jó volna ha így tennének.  Nevet
Ha a hidenek is megmozgatják az emberek fantáziáját és a gaiden is népszerű akkor megéri nekik egy audiovizuális anyagban összefoglalni a Kaguya legyőzése utáni eseményeket.

És ez tényleg így van. Mosolyog  kacsint

Az is lehet, megint lesz valami anime, max. azzal a különbséggel, hogy abban nem lesz benne Kishi keze, pont mint a DB GT-nél.
Ja, és ezt is rontsák el ugyanúgy? Kösz, de inkább nem, szerintem. Lezárhatnák a Naruto univerzumot, mert nagyon szép lezárása van, és ahogy ez a Gaiden halad, ez még rá fog tenni egy lapáttal. Tökéletes befejezés. Ha nyújtanák, akkor félek, hogy csak elrontanák.

Csak infót közöltem, és válaszoltam csaba1992 kommentjére. Nem mondtam, hogy mindenképpen jó lesz, vagy rossz. Mosolyog De azért abban egyetértünk, hogy a gaidenből kell hogy legyen majd anime is, mert eddig nagyon jó a történet!!!  Pontosan

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 31, 18:50:39 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #479 Dátum: 15 máj 31, 19:07:30 »

Ha népszerű akkor meg pláne hülyék lennének kihagyni Nevet de hülyeség lenne összemosni.Ha az összemosást úgy értitek hogy egy azon idő alatt leadják pl mint flashback
úgy lenne értelme hogy lemegy a mostani anime egészen a végéig,majd utána lenne egy filler sorozat a novellákból mittomén max 1 évig,majd ezután adnák le a gaident
imádom Hinatát  Szeretet
http://36.media.tumblr.com/da743e57ebb395707931911ba4b9f8b6/tumblr_np7qfuQnzo1tmybh7o1_500.jpg

ezen meg jót nevettem Nevet Sasuke meg is érdemli Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11110030_396473207216696_1811299171925474352_n.png?oh=1315cfc129c5c9d78ad4f3109a02793b&oe=55C0244B
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 31, 19:13:42 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!