24 máj 12, 16:13:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #450 Dátum: 15 máj 29, 18:48:25 »

Nem úgy gondoltam hogy most oda ballag és egyedül leveri az egész bandát, akiket még Kaguya is komolyan vett (venne). Szó sincs arról hogy most valami überjutsuval egymaga lekaszál mindenkit oszt Narcsi is csak lesne. Meg eleve Yamatohoz lett küldve hogy "riassza". Szóval ha oda megy azt sem egyedül tenné.
Hogy a régi hetes csapat újra összeáll és együtt harcolnak, a régi szép idők emlékére lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 19:30:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #451 Dátum: 15 máj 29, 19:27:14 »

Hát szerintem nagyon jóra sikeredett ez a rész, Sarada már azonnal bekerült a favorit karakterek közé! Naruto még nagyobb arc lett  Nevet! Sasuke hozza a formáját! Sakura megint megindult! + remélem hogy az új boss valami über erős lesz hogy azé kicsit megizzassa Narutoékat!

A bossnak a utolsó oldalon azzal a kitágitott szemmel olyan feje van mint..........  Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #452 Dátum: 15 máj 29, 19:32:21 »

Az sanszos, hogy erősebb ellenfeleket kell gyártani Narutoéknak. Én például azt tudnám elképzelni, hogy a kopasz Darth Maul utánzat  kacsint Izanamit és Izanagit fog nyomatni orrba szájba ennyi sharingannal, viszont Sasuketól is ez a minimum követelményem. Nevet

Most egyébként lehet, Kakashi fölösleg lenne, nem tudom, mit tudna besegíteni most, szerintem csak a kispadon ülne, max. babysittelne Saradaékra. De nem akarok Kakashival túl szigorú lenni. Mosolyog Jó lenne, ha ott lenne, csak nem tudom mit tudna kezdeni.

Egyébként rejtély,miért pont most bukkantak fel a gonik, mikor együtt vannak a menők. Nekünk ez csak jó, mert hamarabb látjuk ezeket a jeleneteket, de én is hirtelen döntésnek érzem.

Egyébként Sasuketól a kedvenc mondatom:  "......." Nevet (Igen Sasuke, igazad van, nem tudok beléd kötni. Nevet  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 19:41:56 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #453 Dátum: 15 máj 29, 20:52:12 »

Huh szerintem itt lesz még valami érdekes.
Olvastam amit írtatok és most néztem vissza, hogy tényleg sereget akart Kaguya. Csak a kérdés, hogy minek??
Itt lehet olvasni, hogy konkrétan az egész világból sereget akar csinálni. (legalábbis a mindenki alatt az egész világot értem)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/679/10

Nah de itt jön az elméletem ennek a magyarázatára ugyanis minek kell valakinek sereg ha tényleg kb senkise lesz aki ellenszegüljön neki. Szerintem Kaguya (mivel tud dimenziók között ugrálni és nem tudjuk pontosan mennyi van) valószínű, hogy egy másik dimenzióból jött ide és ahonnan jött ő ott gyenge senki volt.(Hiszen a sztoriban csak ő volt képes chakrát használni és minden tőle illetve a fiából származik.) E gondolatmenetet követve lehet a sereg kellett neki, hogy visszamenjen a saját dimenziójába és szétcsapkodjon valakit a seregével.

Ennél eszementebb magyarázatot nem tudok arra, hogy miért kellett neki egy sereg. smirksweat
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #454 Dátum: 15 máj 29, 22:10:40 »

csizi megelőztél  Nevet Pont most akartam írni ugyan ezt amit te leírtál ....érdekes a feltevésed ilyen mélyen még én sem gondoltam bele.....viszont igen ha katonákat gyűjtött akkor valaki ellen gyűjtenie kellet azokat.....a végén még kiderülne hogy Kaguya jó volt és csak meg akarta menteni az egész világot csak rossz oldal felől közelítette meg a dolgot.....milyen érdekes lenne edo tensei-el visszajönne Kaguya(lehet maradt valami DNS-belőle) aztán a két fia is megjelenne és kitörne a nagy háború.....ahol már teljesen más kinézetű és technikájú emberek lennének.....de ha meg így nézzük a dolgokat elég hosszú story-t lehetne csinálni belőle......csak még kicsik a srácok....de ha lenne egy olyan dimenzió ahol lennének ezek a "lények" tragikus módon sasuke meghóna a harc kezdete során megmentve narutoékat meg a kissrácokat....a ninják a kipusztulás szélére kerülnének mert bivaly erősek ezek akik átjönnek ....naruto elkezdi kiképezni az új generációt....érdekes kis storyk lehetnének még  Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #455 Dátum: 15 máj 30, 07:56:10 »

Wooooow Sharinganfejű fószer színesben...elégé para lett a kép,érdemes megnézni Nevet
Szép napot!

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1907395_942995985764298_1382507702108913072_n.png?oh=2de6bd89cb6901a8974e037716aeef33&oe=55F0937A
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #456 Dátum: 15 máj 30, 10:02:32 »

Nem úgy gondoltam hogy most oda ballag és egyedül leveri az egész bandát, akiket még Kaguya is komolyan vett (venne). Szó sincs arról hogy most valami überjutsuval egymaga lekaszál mindenkit oszt Narcsi is csak lesne. Meg eleve Yamatohoz lett küldve hogy "riassza". Szóval ha oda megy azt sem egyedül tenné.
Hogy a régi hetes csapat újra összeáll és együtt harcolnak, a régi szép idők emlékére lenne.
Akkor bemásolom ide is azt a hozzászólásom, amit a másik topicba írtam:
Szerintem lényegtelen. Ezek nem főellenségek, ahogy a Gaiden sem part3, hanem csak gaiden.
Szervezkedtek a sötétben, kikotyvasztottak maguknak valami nagyon beteg morbid valamit, de nagyon-nagyon meg lennék lepve, hogyha a következő fejezetben Sasuke nem verné el őket (ill. a sok sharinganos csávót), főleg, hogy még Naruto is ott van.
Az már inkább kérdéses, hogy vajon ki lehet az, aki ellen Kaguya sereget gyűjtött. Merthogy nem ezek voltak, az egészen biztos. Ezek szerintem csak Sarada bemutatására, ill. a jelenlegi helyzet felvázolására kellett, ill. talán arra, hogy végül Sasuke hazatérjen.
Véleményem szerint ha ezekkel végeztünk, akkor áttérünk más szálakra, amik eddig hanyagolva voltak. Pl. Boruto, és persze az a valaki, aki tényleg lehet az "új" főellenség. Aki, vagy ami ellen Kaguya sereget gyűjtött.


Kakashi meg teljesen felesleges ide. Azt szívesen megnézném, ahogy mondjuk Naruto beszélget vele otthon, tanácsot kér, vagy esetleg tanítja a fiatalokat, de harcolni és vezetni már nem az ő feladata. Kakashi nem olyan karakter, aki ragaszkodik a pozíciójához, hanem pont ellenkezőleg, olyan, aki felismeri, hogy mikor kell átadni a staféta botot. Át is adta. Harcolni teljesen fölösleges ide, akkor meg minek jöjjön ide? Szurkolni? Nevet Ugyan. Néha hajlamosak vagyunk arra, hogy egy bizonyos vágyunkért (pl. a hetes csapat egyesülése) beáldozzuk a logikát, sőt, néha egyes karaktereket. De a Hetes csapat már a múlté. Legalábbis a harcok terén biztosan.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 30, 10:07:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #457 Dátum: 15 máj 30, 17:30:35 »

Szerintem akitől kaguya félhet az csak maga isten lehet
Mindenkinél erősebb 1 v 1 ben
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #458 Dátum: 15 máj 30, 18:56:52 »

Modernizált Konoha
http://i.imgur.com/SeZRnDf.jpg
http://i.imgur.com/iY6xz7b.jpg

ezek a képek elvileg együtt jöttek ki azzal amit néhány napja linkeltem be,amin rajta van Boruto,Sarada és Mitsuki
vagyis így néz ki Konoha a gaiden mangában és ilyen lesz a Boruto moziban is
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #459 Dátum: 15 máj 30, 19:21:35 »

Modernizált Konoha
http://i.imgur.com/SeZRnDf.jpg
http://i.imgur.com/iY6xz7b.jpg

ezek a képek elvileg együtt jöttek ki azzal amit néhány napja linkeltem be,amin rajta van Boruto,Sarada és Mitsuki
vagyis így néz ki Konoha a gaiden mangában és ilyen lesz a Boruto moziban is

Erről a hirtelen nagy modernizálásról mindig az jut eszembe, hogy vajon mikor rántanak pisztolyt? Még pár év és a nagy shinobi falvak atomot dobnak egymásra. Nem tudom valahogy az én fejemben nem fér össze a modern technológia a Naruto világával. Oké, hogy régebben is volt ilyen rádiós akármi, meg van tévé, de valahogy egyszerűen nem oda illő. Legalábbis nekem.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #460 Dátum: 15 máj 30, 19:23:34 »

Basszus most már tényleg kijelenthetnék, hogy Sarada tényleg Sakura és Sasuke lánya, nem adoptált, nem fáról szakadt. Különben miért nincsenek adatok a születéséről? tán különleges és titkos, mint anno Naruto születése volt? vagy csak nem Konohában született és ezért nincs semmi róla.
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #461 Dátum: 15 máj 30, 19:41:08 »

Basszus most már tényleg kijelenthetnék, hogy Sarada tényleg Sakura és Sasuke lánya, nem adoptált, nem fáról szakadt. Különben miért nincsenek adatok a születéséről? tán különleges és titkos, mint anno Naruto születése volt? vagy csak nem Konohában született és ezért nincs semmi róla.
A legutóbb egy ilyen után sört ittam mert muszáj volt.Most forró kőolajat fogok inni és meghintem egy kevéske plutóniummal,majd elmegyek fürdeni a kedvenc kenyérpirítómmal.
De a szarkasztikus humoromat félre téve:
Kb 10-15 oldalnyi beszélgetés gyűlt össze az elmúlt 1 hónapban csak arról hogy Sarada tényleg Sasuke és Sakura közös lánya.
Kb az utolsó képkockáig elemezte itt mindenki Sarada arcát,a stílusát a midiklorián szintjét arról nem is beszélve hogy Kishi kismillió helyen erősítette már meg hogy Sarada igen is Sasuke és Sakura közös gyermeke
Én tényleg nem tudom már hogy milyen bizonyítékra van még szükséged.
Erről a hirtelen nagy modernizálásról mindig az jut eszembe, hogy vajon mikor rántanak pisztolyt? Még pár év és a nagy shinobi falvak atomot dobnak egymásra. Nem tudom valahogy az én fejemben nem fér össze a modern technológia a Naruto világával. Oké, hogy régebben is volt ilyen rádiós akármi, meg van tévé, de valahogy egyszerűen nem oda illő. Legalábbis nekem.
Azért akkora hatalmas technológiai fejlődést nem történt ezalatt a 10-12 év alatt szerintem.
A technológia adott volt.Volt ugyebár beszélőkéjük,video chat,rendes áramellátás,mozi,fényképező,kamera,Firefly osztályú űrhajók.Ezek után már tényleg nem kell sok egy komplett kommunikációs infrastruktúra kiépítéséhez,mobilokhoz.
Atomfegyverek meg totál fölöslegesek,mer arra meg ott vannak a bijuuk vagy amit a  a Felhő falu mutatott a Last moziban.
Az hogy meg lőfegyverekkel rohangáljanak egymás ellen...én ebben az egyben reménykedem hogy soha nem fog megvalósulni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #462 Dátum: 15 máj 30, 19:55:22 »

Jól van értettem, akkor csak azt mond meg nekem miért titkos?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #463 Dátum: 15 máj 30, 20:58:01 »

Basszus most már tényleg kijelenthetnék, hogy Sarada tényleg Sakura és Sasuke lánya, nem adoptált, nem fáról szakadt. Különben miért nincsenek adatok a születéséről? tán különleges és titkos, mint anno Naruto születése volt? vagy csak nem Konohában született és ezért nincs semmi róla.

Tudom, hogy sokat írtunk, de ilyenkor érdemes visszább olvasni, elég valószínű, hogy mi itt az elsők között voltunk, akik feltették ezt a kérdést. Mosolyog

Jól van értettem, akkor csak azt mond meg nekem miért titkos?

Ha tudnánk a születése körülményeit, megírtuk volna, de mi is csak elméleteket gyártunk. Az én meglátásom az volt, hogy Sakura a falun kívül szült, de ezen a képen akár terhes is lehet, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12 így az elméletem nem áll biztos lábakon, mert nem hiszem hogy elhagyta volna a falut, hogy máshol szüljön. Bár ki tudja. Viszont most teljes lelki nyugalommal állíthatom: K....ra semmi elképzelésem sincs arról, hogy mi a franc lehetett!!!! Nevet Így csak csücsülök a gépem előtt és szépen kivárom a csütörtököt, hogy Kishi értelmet verjen majd a fejembe. Nevet

Erről a hirtelen nagy modernizálásról mindig az jut eszembe, hogy vajon mikor rántanak pisztolyt? Még pár év és a nagy shinobi falvak atomot dobnak egymásra. Nem tudom valahogy az én fejemben nem fér össze a modern technológia a Naruto világával. Oké, hogy régebben is volt ilyen rádiós akármi, meg van tévé, de valahogy egyszerűen nem oda illő. Legalábbis nekem.

Nekem nem volt bajom sosem ezzel a modernizálással, szerintem nem olyan zavaró, mert a történetnek szerencsére meg volt hozzá az alap hangulata. Talán inkább a 700. rész utolsó oldala volt túlzás a felhőkarcolókkal, azt nem értettem, minek kell beletenni. Én fölöslegesnek érzem: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/23 - bal felső képkocka

Nálam teljes a lelki nyugalom, éppen ezért végre foglalkozhatok a következő napirendi ponttal: (Nevet) Hol a pokolban is vannak a bijuuk.  Gondolkozik  Nyelvesít
Szerintem mind az öt kage kapott egyet, valaki írta, hogy Sarada is "örökölt" Nevet egyet, egy Killer Beenél van, a másik kettő meg passz. Lehet Son Goku és Roshi készülnek a DBZ folytatására, Kokuo meg legel valahol. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 30, 21:32:04 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #464 Dátum: 15 máj 30, 21:05:52 »

Rejtett eső faluban is vannak felhőkarcolók ugyebár, szóval az sem újdonság Nevet
Nincs ezzel a modernizálással semmi baj.
Az meg hogy miért van titkosítva Sarada születése...majd kiderül.
Viszont én már Hinatát szeretném látni végre Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 30, 21:06:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!