24 máj 12, 21:59:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407019 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #420 Dátum: 15 máj 28, 21:05:22 »

Nem szoktam ilyeneket belinkelni, de ez haláli jó ikszdé --> egy kreatív fan munkája http://data2.whicdn.com/images/180483026/large.jpg
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #421 Dátum: 15 máj 28, 21:12:50 »

Hát nem tudtad, ő Sasuke, és nehogy már egy Uchihának beültetett végtagjai legyenek! Nevet Nevet  ikszdé
Viccet félretéve, nekem ebből a párbeszédből igen, az jön le, hogy a vezeklés miatt, meg hogy nem fontos neki az a kar: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/16
 Nevet Elvégre háborús hős ő is, kell a háborús sérülés is. Nevet Egyszerűen nem érdekelte ez. Elég erős egy kézzel is. Nevet
Talán ez olyan, mint az Inuyashaban Sesshoumaru  öccse által levágott karja. Rég visszatehetné, de túl büszke ahoz. Ő is csak annyit mondott: Nesze, vidd el, nekem nem kell. (Persze ha nem láttad az Inuyashat, jóval példálózok.....  smirksweat)


Egyébként próbáltátok úgy nézni ezt a mangát, mintha nem tudnánk, hogy ki kicsoda, csak most ismerkednénk meg a szereplőkkel Saradaék szemszögéből? Baromira megállja a helyét a manga még így is, tök hihető meg minden. Mosolyog
Nem is tudom, hogy feledkezhettem meg a fanfiction-ökben is oly' gyakran emlegetett Uchiha-büszkeségről... Nevet Így már minden világos.
De azért, ha már egy kézzel is brutálisan erős, akkor két kézzel meg még jobb lenne (itt nem a ninjutsukra gondolok, hanem pl.: a taijutsura, vagy a kenjutsura), így szerintem mégiscsak jól járt volna azzal a mesterséges karral... Nevet
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
Madoka Motto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


WWW
« Válasz #422 Dátum: 15 máj 28, 21:13:30 »

Itt is van egy kép arról hogy Sasukét megöleli Sadara.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/704/18
Naplózva

"Jelenleg nehéz elképzelni hogy valahol a világban esik az eső"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #423 Dátum: 15 máj 28, 21:15:49 »

Itt is van egy kép arról hogy Sasukét megöleli Sadara.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/704/18

Az csak Sarada vágyálma. A mostani fejezet elején látjuk "elégni" ugyan ezt a képet.
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #424 Dátum: 15 máj 28, 21:27:27 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/16
Ha jól látom ezen a képen a "sinek" között van több kistuskó is?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #425 Dátum: 15 máj 28, 21:38:13 »

Tudjátok mire emlékeztetnek ezek a Minyonok? mármint a minyonokon kívül.
Még baromi régen voltak olyan kis játék figurák hogy Pupákok Nevet anno általánosban mindannyian azokat gyűjtöttük és még most is van belőlük 1-2 darab kirakva a szekrényemre mint emlék Nevet
Na azokra emlékeztetnek ezek a sz4rgörények Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #426 Dátum: 15 máj 28, 22:09:21 »

Sasukénak van keze elméletben
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/704/18 - rögtön a bal felső kép ott meg van rajzolva
(lehet túl laza használni a másikat is Nevet )
viccet félre téve , tényleg nincs karja , legalábbis mikor a kage találkozón dumálnak a titkos küldetéséről látszik hogy a bal fele lóg a pólójának http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/13


Idő-rendel kapcsolatban ezt találtam a neten külföldi fórumokon - Spoiler ha valaki nem akarja tudni szóval kiszíneztem
Chapter 699
Several months later
Kakashi Hiden ( Kakashi hokage lesz, Naruto megkapja a karját)
Sasuke leaves Konoha
Two years later
Shikamaru Hiden
The Last Movie ( Naruto és Hinata számomra felfoghatatlanul nyálas sztorija)
Several months later
Sakura Hiden ( Szöcske és Sakura egymásra talál)
Naruto and Hinata 結婚 =marriage
( Valahol itt megszületik Sarada, Boruto stb. mert a genninek 10-12 évesek átlagban.)
Several years after 10 years
Chapter 700
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 22:13:11 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #427 Dátum: 15 máj 28, 22:42:37 »

Tudjátok mire emlékeztetnek ezek a Minyonok? mármint a minyonokon kívül.
Még baromi régen voltak olyan kis játék figurák hogy Pupákok Nevet anno általánosban mindannyian azokat gyűjtöttük és még most is van belőlük 1-2 darab kirakva a szekrényemre mint emlék Nevet
Na azokra emlékeztetnek ezek a sz4rgörények Nevet

Basszus, én emlékszem rá!!! Kajak voltak ilyenek is Nevet Bár én inkább asszociálok Irigyre a full metal alchemistből: http://images6.fanpop.com/image/photos/34000000/Envy-full-metal-alchemist-34049476-800-600.jpg (lusta voltam jobb képet keresni)

Idő-rendel kapcsolatban ezt találtam a neten külföldi fórumokon - Spoiler ha valaki nem akarja tudni szóval kiszíneztem
Chapter 699
Several months later
Kakashi Hiden ( Kakashi hokage lesz, Naruto megkapja a karját)
Sasuke leaves Konoha
Two years later
Shikamaru Hiden
The Last Movie ( Naruto és Hinata számomra felfoghatatlanul nyálas sztorija)
Several months later
Sakura Hiden ( Szöcske és Sakura egymásra talál)
Naruto and Hinata 結婚 =marriage
( Valahol itt megszületik Sarada, Boruto stb. mert a genninek 10-12 évesek átlagban.)
Several years after 10 years
Chapter 700


Ezért pedig hálás vagyok, ezt hiányoltam.

Nem is tudom, hogy feledkezhettem meg a fanfiction-ökben is oly' gyakran emlegetett Uchiha-büszkeségről... Nevet Így már minden világos.
De azért, ha már egy kézzel is brutálisan erős, akkor két kézzel meg még jobb lenne (itt nem a ninjutsukra gondolok, hanem pl.: a taijutsura, vagy a kenjutsura), így szerintem mégiscsak jól járt volna azzal a mesterséges karral... Nevet

Nem is tudom, nekem jobban átjön, hogy egy kézzel ilyen imba Nevet Persze jobb a kettő, de engem megvásárolt azzal az egykezes kéztechnikával a 702. részben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 22:45:04 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #428 Dátum: 15 máj 28, 23:19:04 »

Nyilván alkalmazkodott az évek során és már olyan a harcmodora is, a kézpecsétek és a thaijutsuja is. Lehet hogy 2 kézzel furán érezné magát.  Gondolkozik
Chocho kezd idegesíteni. Mi ez az "igazi" apa mánia már nála.

Erről a kis Minyonszerű izéről meg a Tic-tac reklám ugrott be, csak valami bizarrabb (ilyen zombis) verzióban.  smirksweat

Idézetet írta: bette96
Idő-rendel kapcsolatban ezt találtam a neten külföldi fórumokon - Spoiler ha valaki nem akarja tudni szóval kiszíneztem
Chapter 699
Several months later
Kakashi Hiden ( Kakashi hokage lesz, Naruto megkapja a karját)
Sasuke leaves Konoha
Two years later
Shikamaru Hiden
The Last Movie ( Naruto és Hinata számomra felfoghatatlanul nyálas sztorija)
Several months later
Sakura Hiden ( Szöcske és Sakura egymásra talál)
Naruto and Hinata 結婚 =marriage
( Valahol itt megszületik Sarada, Boruto stb. mert a genninek 10-12 évesek átlagban.)
Several years after 10 years
Chapter 700

Ezek a hidenek viszont érdekelnének. Ha majd lesznek valaha, valahol magyarul.  
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 23:26:17 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #429 Dátum: 15 máj 28, 23:40:45 »

Amúgy az az érdekes , hogy ez a kis pupákminion azt a tér-idő jutsut használja mint amit Obito. És nem Shin(ek) teleportál(nak) hanem ő őt(őket). De az is lehet hogy a Fehér Zetsu maradékából hozták létre Shin-t, ha mindegyikük ugyanúgy néz ki , ez is elképzelhető. És az illene a dologba, már mint abba hogy Kaguyanak hadserege van , hiszen ő maga is a Fekete Zetsuból jött létre lényegében. Ez is hasonló lehet , mivel a Fekete Anyunak szólította Kaguyat. Ezek szerint ő a Fater az Ősök házában.
De ez már nagyon összeesküvés elméletes Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 23:41:41 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #430 Dátum: 15 máj 28, 23:43:51 »

Nekem ez a Sasuke-Naruto páros hasonlít a Danzo-Hiruzen pároshoz! Mármint hogy Danzo és Sasuke a háttérből próbálja védeni a falut míg Hiruzen és Naruto a Hokage!
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #431 Dátum: 15 máj 29, 01:34:39 »

És az illene a dologba, már mint abba hogy Kaguyanak hadserege van , hiszen ő maga is a Fekete Zetsuból jött létre lényegében. Ez is hasonló lehet , mivel a Fekete Anyunak szólította Kaguyat. Ezek szerint ő a Fater az Ősök házában.
De ez már nagyon összeesküvés elméletes Nevet

Ez érdekes felvetés. Nekem azért Kaguya alakja eléggé megegyezett a misztikus "ősanya" kinézetével, míg ez az "apa" túl műnek néz ki, realisztikusnak, ha értitek mire gondolok. Olyan mesterségesnek. Nem illene bele az "ősapa" képbe. De ez csak az én elképzelésemben játszik.
Rikudo is elég idealizáltan nézett ki a kisbolygókkal maga körül. Nevet. Nem, szerintem ez csak egy elmebeteg fazon, akinek csípi a csőrét, hogy tele van a világ fa...a harcosokkal, és ő meg akarja mutatni a tutit a sok mesterségesen előállított Shinnel, aminek remélem az lesz a vége, hogy mindegyiket sínbe kell majd tenni. Nevet Nevet Nevet (Ez kellett ide na Nyelvesít)

Nekem ez a Sasuke-Naruto páros hasonlít a Danzo-Hiruzen pároshoz! Mármint hogy Danzo és Sasuke a háttérből próbálja védeni a falut míg Hiruzen és Naruto a Hokage!

Azért remélem nem olyanok! Danzo és a Harmadik kapcsolata nagyon nem baráti alapokon nyugszik. Danzo azért szerintem elég gerinctelenül működött, és az ő rivalizálásuk kevésbé volt azonos szinten mint Narutoéké.
Én Danzoék kapcsolatára mindig negatívan emlékszem vissza, Narutoéké más alapokon nyugszik.
Persze lehet én elfogult vagyok, mert Danzot nem bírtam, de ha arra értetted, hogy a szerepek hogyan vannak felosztva, lehet párhuzamot vonni, igen.
Nekem mégis inkább Itachi jut eszembe Sasuke viselkedéséről (amiről ha Sasuket is megkérdeznénk, lelkesen bólogatna  Pontosan) és nem Danzo.
De ez abszolut saját vélemény.

Ebben pedig lehet valami Mosolyog: http://41.media.tumblr.com/87951390f78c6bd57e2cf18cda3568ac/tumblr_nnqj8eyhEU1sms3d1o1_540.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 02:00:09 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #432 Dátum: 15 máj 29, 05:42:21 »

Ehhez mit szóltok?
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/11377110_972145422818416_335452384512373107_n.jpg?oh=b7903cb85790f5b5449fc52a60f1ee2e&oe=55C415B0

Szerintetek a növekvő hajszálak nem birizgálják az extra szemgolyóit?  Hümm-hümm

Amúgy Shin kb 12 évesnek néz ki = sacc egyidős lehet Borutoékkal. Gondolom, az összes hasonmása is.
BTW: hurrá, "feltámadt" az Uchiha-klán. Sarada most már akár válogathat is, hogy melyik Shinnel köti össze az életét Nevet  (Sztem bármelyikkel szép párost alkothatna...) Mosolyog))
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 05:44:00 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #433 Dátum: 15 máj 29, 07:16:04 »

Ezek a hidenek viszont érdekelnének. Ha majd lesznek valaha, valahol magyarul.  
Viz licenszelte (vagy hogy írják kora reggel) szóval angolul biztos megfognak jelenni.

http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Hiden

tehát valahogy év vége felé kezdik majd lefordítgatni angolra,és 2016 elején fogják kiadni a Kakashi novellát
ja és kevesebb mint 2 hónap van már csak hátra a Last mozi megjelenéséig Nevet vááááhááá Hinataaaaaa  Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 07:18:52 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #434 Dátum: 15 máj 29, 07:28:23 »

Tudjátok mire emlékeztetnek ezek a Minyonok? mármint a minyonokon kívül.
Még baromi régen voltak olyan kis játék figurák hogy Pupákok Nevet anno általánosban mindannyian azokat gyűjtöttük és még most is van belőlük 1-2 darab kirakva a szekrényemre mint emlék Nevet
Na azokra emlékeztetnek ezek a sz4rgörények Nevet

Basszus, én emlékszem rá!!! Kajak voltak ilyenek is Nevet Bár én inkább asszociálok Irigyre a full metal alchemistből: http://images6.fanpop.com/image/photos/34000000/Envy-full-metal-alchemist-34049476-800-600.jpg (lusta voltam jobb képet keresni)


Szerintem rá is hasonlít: http://images4.fanpop.com/image/photos/16900000/-The-Spongebob-Squarepants-Movie-spongebob-squarepants-16981092-1360-768.jpg
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!