24 máj 12, 16:12:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #405 Dátum: 15 máj 28, 18:52:48 »

Naruto kezd szétesni a lazaságtól
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #406 Dátum: 15 máj 28, 18:56:27 »

Sidea biztos lehetsz benne hogy Kakashi is csatlakozni fog.Úgy lesz teljes a 7-es csapat ha ő is ott van.Azt majd jól kioktat mindenkit Nevet

Imádkozni fogok, hogy igazad legyen. Szeretném látni, hogy megmossa a fejét a taknyosoknak.  Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #407 Dátum: 15 máj 28, 19:00:23 »

Kakashit én is hiányolom. Kishi tényleg hanyagolja, azért csak csatlakozik, majd a bandához.  Nyelvesít


Saske hokagének nevezte Narcsit az lehet baki is. De mi van akkor ha valamilyen módon Kakashit 'képviselte', mondjuk nem hiszem hogy Sasuke ezért annak nevezze, mondjuk hokageként is hívhatja a nevén.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #408 Dátum: 15 máj 28, 19:07:15 »

Nem itt időrendi bugok lesznek mivel ebben a  visszaemlékezésben már elég idősek.Naruto akkor már biztos hokage.
Most tényleg vagy az van hogy a Last mozi végén elfelejtették kirakni Naruto képmását és már akkor hokage volt amikor Boruto megszületett,vagy Sakura egyszerűen csak elhízott.
Amúgy itt mintha lenne valami jel Sakura hátán csak annyira befordult hogy alig látni.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/11
Szóval szerintem ekkor már házasok voltak Sasukével szóval lehet hogy már tényleg terhes volt.
Akkor tehát a Last mozi végén nincs kint Naruto arca a hegyen.
Áhh inkább fölhívom Kishit pilla és jövök.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 19:10:45 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #409 Dátum: 15 máj 28, 19:29:23 »

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy az összes úgymond "Akatsuki" tag itt, mind pont úgy néz ki, mint Shin?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/16

Ráadásul háromnak van 1-1 olyan pokémonja.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 19:29:57 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #410 Dátum: 15 máj 28, 19:32:13 »

Szerintem erről a hadseregről beszélt Sasuke is.
Mondjuk ez nem hadsereg,inkább egy Elit alakulat.Bocsi csak most nézem újra Nevet szar poén ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #411 Dátum: 15 máj 28, 19:36:41 »

Hm, még régebben valahol ment a beszélgetés, hogy ki a tököm az a Jashin. Aztán persze berobbant a bomba, hogy Jashin lesz a végső fő-gonosz aki Kaguyát is bealázza. Nyúl istennő vs a Pusztítás Istene. Mit gondoltok? Én látok benne potenciált.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #412 Dátum: 15 máj 28, 19:37:49 »

A fejezet jó volt .
De nem tudom hogy mikor mondta Sakura hogy az ő gyerek Sarada linkelnétek  légyszives ?
Remélem a kövi vagy a rákövetkező fejezetben lesz egy kis családi beszélgetés mert már egy kicsit zavar a dolog .Nem vagyok egy Sasuke fan ,de szegényből miért kellet ennyire buta alakot csinálni ?
Vagy csak romlott a halása ?

Szerintem ezek a Sasuke által említett Zetsu sereg és akkor jöttek ellő mikor észlelték valahogy Kaguya Chakráját,de kicsit elkéstek így el bujdostak míg a megfelelő idő nem jön el a vissza vágásra .
Lehet hogy nincs értelme,ez csak ötlet .
 Oké meg előztek  Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #413 Dátum: 15 máj 28, 19:42:41 »

(Hát ez botrányos emberek, egész héten a csütörtököt vártam, és csak most tudtam eljutni odáig, hogy elolvassam az újabb részt, és felnézzek ide. Minek van az embernek munkahelye? Nevet  Neeem)

A kommenteket olvasva meglepődtem pár dolgon. Megértem azokat, akiknek nem tetszik a manga, viszont szerintem baromi érthető, hogy bennünk van egy fokú lelkesedés. (vagy csak beszéljek a saját nevemben? Mosolyog) Szerintem az természetes reakció, hogy amit szerettünk, annak a folytatásának is örülünk. Engem személy szerint érdekel a "hogyan tovább". Szeretem látni, hogy közlik velem, és megmutatják: az élet megy tovább, lesznek ugyanúgy jók, rosszak, az új generáció mutatja a folytonosságot stb. Nekem pont az tetszik benne, hogy nem a régi dolgokat ismételgeti Kishi, hanem behoz új szereplőket, mutatja az idő múlását stb. És az, hogy milyen a főellenség...., a jó életbe, hiszen ez egy shounen, nyilván kell egy újabb főgonosz a történetbe a szereplők szintjének megfelelően, vagy nem megfelelően. (Ez a kopaszka szerintem sem lehet olyan nagyon erős)
És lássuk be, ami belopta a szívünkbe magát, abból kell még! Nevet
Kishi rendíthetetlen logikával építette fel ezt a történetet, olyan szálakat beleszőve, ami önmagában már művészi. Kevesen tudnánk ilyen történeteket mint pl: One piece, DBZ, Naruto, Fairy Tail, Sailor Moon stb. megalkotni, úgyhogy már ezért is szerintem fölösleges az elégedetlenkedés.

Kishi mindig mutat valami újat, és akkor végre rátérhetek az újabb részre. Nevet
Én komolyan mondom, mikor megláttam a sharinganokkal kitömött fickó karját, Danzo ugrott be és komolyan felröhögtem. Nevet Aztán mikor a teljes fejét megpillantottam... apám, teljes pszicho a srác. Csak nézzetek rá, nagyon betegül néz ki! Nevet(EZ NAGYON NEM koppintás! És különben is, az életben mi nem ugyanezt tesszük, hogy folyton ismételgetjük magunkat és a másikat?)

Az, hogy az Akatsuki újra előkerül, mi is ezzel a baj?  Gondolkozik
Annyira örülök egyébként, hogy ebben a részben Sarada feltette azokat a kérdéseket, amik rohadtul minden fant érdekelt. Innen is látszik, Kishi baromira tudja, mit csinál, és ismeri a rajongóit. Nevet Teljes lelki nyugalommal fogok most már aludni. Nevet Nevet Nevet

Zseniális rész volt!
Sasuke szokás szerint bőbeszédű, Naruto mint mindig oldja a feszkót pusztán azzal ahogy kinéz. Nevet Itt milyen fejet vág már? Nevet : http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/7.html
Sasuke arcán egyébként azok az izzadságcseppek minden gondolatát elárulják. Nevet : http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/2.html
http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/3.html
Engem Choji lánya nagyon idegesített, de most jól adta Nevet: http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/15.html

Hogy Sakura terhes lenne? Lehet, de lehet csak azért tűnik úgy, mert a kezét ott tartja. A fene sem tudja, viszont Sasuke mindenképp megvárta a szülést, és csak utána indult útnak, én viszont arra gondoltam egyből, hogy Sarada itt már megszületett, és ennél a kage gyűlésnél már megvolt. Ez valószínű nézőpont kérdése.
Nekem tetszett, hogy Naruto is Sasukeval akart menni.
Reméljük elkerül minket Saskura "megint a hátukat látom" monológ. Nevet Bár ezzel sincs baj, jó hogy ő is megindult, kell ide! Ha ez is koppintás, klisé, akkor én vagyok monoton, de várom a 7-es csapat közös harcát megint. Mosolyog

Nem is akarom tovább húzni a szót, minden úgy volt jó ebben a részben, ahogy volt. Kishi igazán megcsinálhatná egyszer, hogy ő is dupla részt ad ki egy nap, mint ahogy az a Fairy Tailnél volt. Nevet

De nem tudom hogy mikor mondta Sakura hogy az ő gyerek Sarada linkelnétek  légyszives ?

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/5.html - ekkor
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 19:57:22 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #414 Dátum: 15 máj 28, 19:44:40 »

Ez az új főgonosz emlékeztet dart vader re maszk nélkül
Naplózva
Uri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


Titulus? Minek?


« Válasz #415 Dátum: 15 máj 28, 19:46:37 »

"Szipi-szupi" fejezet vót'! ^^
Csak egy ilyen in medias res után, egyre hamarabb véget ér majd az akció :|

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/5 *jobb felső sarok képkockája* a szürke paca ugye mások szerint is azt ábrázolna, mint Sarada átöleli az apját?  Gondolkozik

Sasuke pont olyan mint várnánk: a sosem(?) látott lányát kemény 2-4 szavas mondatokkal kényezteti.. Nevet ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/11 Gaara mellett balra - Ki lehet az a páncélos alak?  Gondolkozik Elvégre a Kagék tanácsában nem csücsülhet akárki! (Bár Chojuro mellett ki ül jobbra.. pont ugyanezen kategória ^^)
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 19:50:39 írta Uri » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #416 Dátum: 15 máj 28, 19:50:44 »

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy az összes úgymond "Akatsuki" tag itt, mind pont úgy néz ki, mint Shin?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/16

Nem, nekem is feltűnt, és még mondtuk is, hogy Shin nem lehet igazi, ebből következhet, hogy akkor azok is klónok.

Ez az új főgonosz emlékeztet dart vader re maszk nélkül

Komolyan, bele akartam írni a kommentembe, mert nekem is ő ugrott be, pontosabban Darth Maul, de túlzásnak véltem. Nevet Hehe

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/5 *jobb felső sarok képkockája* a szürke paca ugye mások szerint is azt ábrázolna, mint Sarada átöleli az apját?  Gondolkozik

Elküldök egy másik linket, ahol jobban látszik: http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c005/3.html
És igen, azt ábrázolja.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 20:04:08 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #417 Dátum: 15 máj 28, 20:29:45 »

Azért jol éreztem hogy , amikor Kaguya mondta kell neki Zetsu sereg az majd máskor lesz kifetve, azt hittem animében lesz majd egy ilyan löket, de igy hivatalosan nagyon ccool:)
Nem hiszem hogy saringanos lenne itt a főnök Ördögi
Naplózva
Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #418 Dátum: 15 máj 28, 20:37:15 »

Üdv mindenkinek. ^^

Én vagyok az egyetlen, aki eddig azt hitte, hogy Sasuke a későbbiekben mégis megkapta/elfogadta a Hashi sejtjeiből előállított mesterséges kart?

Már az egykezes pecsétnél is megdőlni látszott eme téves elképzelésem, de a mai fejezettel előttem is bebizonyosodott, hogy Sasuke tényleg félkezes maradt.

Csak azt nem értem, hogy miért? Ez is egyfajta vezeklés akar lenni nála?
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #419 Dátum: 15 máj 28, 20:49:34 »

Üdv mindenkinek. ^^

Én vagyok az egyetlen, aki eddig azt hitte, hogy Sasuke a későbbiekben mégis megkapta/elfogadta a Hashi sejtjeiből előállított mesterséges kart?

Már az egykezes pecsétnél is megdőlni látszott eme téves elképzelésem, de a mai fejezettel előttem is bebizonyosodott, hogy Sasuke tényleg félkezes maradt.

Csak azt nem értem, hogy miért? Ez is egyfajta vezeklés akar lenni nála?

Hát nem tudtad, ő Sasuke, és nehogy már egy Uchihának beültetett végtagjai legyenek! Nevet Nevet  ikszdé
Viccet félretéve, nekem ebből a párbeszédből igen, az jön le, hogy a vezeklés miatt, meg hogy nem fontos neki az a kar: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/16
 Nevet Elvégre háborús hős ő is, kell a háborús sérülés is. Nevet Egyszerűen nem érdekelte ez. Elég erős egy kézzel is. Nevet
Talán ez olyan, mint az Inuyashaban Sesshoumaru  öccse által levágott karja. Rég visszatehetné, de túl büszke ahoz. Ő is csak annyit mondott: Nesze, vidd el, nekem nem kell. (Persze ha nem láttad az Inuyashat, jóval példálózok.....  smirksweat)


Egyébként próbáltátok úgy nézni ezt a mangát, mintha nem tudnánk, hogy ki kicsoda, csak most ismerkednénk meg a szereplőkkel Saradaék szemszögéből? Baromira megállja a helyét a manga még így is, tök hihető meg minden. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 20:52:43 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!