24 máj 13, 06:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407055 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #390 Dátum: 15 máj 28, 17:23:03 »

Nagyon jó ez a folytatás nagyon tetszik, Ez is lesz majd Animében egyszer biztos Mosolyog
Szerintem Narutonak ugy soha nem lesz vége, mindig lesz valami kis kiegészítés stb, mint pl Dragonbalba most.

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #391 Dátum: 15 máj 28, 17:46:06 »

ezek a szemek...nem is tudom melyik filmben volt valami szörnynek hasonló szeme.Na majd ha az eszembe jut akkor leírom Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/10568852_395328937331123_8115436487719434947_n.jpg?oh=13f4bc70b51ae9463046eb65f0ac4860&oe=55C4313B

Ezt még nem is láttam! Honnan buheráltad ezt elő?
Mitsuki valami baromi ijesztő azzal a fejpánttal! Nem ott kéne hordania Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #392 Dátum: 15 máj 28, 18:04:40 »

ezek a szemek...nem is tudom melyik filmben volt valami szörnynek hasonló szeme.Na majd ha az eszembe jut akkor leírom Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/10568852_395328937331123_8115436487719434947_n.jpg?oh=13f4bc70b51ae9463046eb65f0ac4860&oe=55C4313B

Ezt még nem is láttam! Honnan buheráltad ezt elő?
Mitsuki valami baromi ijesztő azzal a fejpánttal! Nem ott kéne hordania Nevet
Fészbúk Nevet
Amúgy baromira ijesztő...nem tudom hogy csak a fejpánt teszi-e vagy buggos a kép túl ferdére csinálták a szemeit, nagyon parás Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #393 Dátum: 15 máj 28, 18:15:13 »

Az utolsó mozifilmben Naruto még nem volt hokage a végén (a sziklában nem volt ott az arca), de már megvoltak a gyerekek. Most a visszaemlékezésben,  Sasuke hokagénak szólítja Narutot, és ott van Sakura, aki egy kicsit gömbölyödik (lehet terhes?). Időtorzulás vagy mi?!  smirksweat
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #394 Dátum: 15 máj 28, 18:22:46 »

Dehogy, nem időtorzulás az. Nevet
A The Last-ban nincsenek meg a gyerekek. Amit a végén szerepeltek az a film sztorija után van jó sokkal.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #395 Dátum: 15 máj 28, 18:25:22 »

A mozi végén van egy jelenet Naruto családjával. Keress rá neten. A háttérben ott a fal a hokagék arcával. Nincs ott Narutóé.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #396 Dátum: 15 máj 28, 18:25:33 »

Dehogy, nem időtorzulás az. Nevet
A The Last-ban nincsenek meg a gyerekek. Amit a végén szerepeltek az a film sztorija után van jó sokkal.

A baj az, hogy egy pofi hiányzik a hegyről



De tudjuk be annak, hogy meghalt a kőműves és még nem találtak a helyére megfelelő utódot. Ez amúgy szerintem a BD kiadásra javítva lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 18:26:16 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #397 Dátum: 15 máj 28, 18:27:36 »

Jah, bocs én még nem láttam a filmet. ikszdé
Tsunade sem volt rajta rögtön, ha úgy vesszük. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #398 Dátum: 15 máj 28, 18:27:46 »

Egészen egyszerű és ésszerű a magyarázat a problémára.
Túlságosan közel keringtek a Gargantuához és a téridő deformáció hatására létrejött egy alternatív idősík.
Vagy csak elfelejtették megrajzolni Naruto fejét.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #399 Dátum: 15 máj 28, 18:29:35 »

Vagy verzió 3.
Túlgondolkodjuk a dolgot és Sakura csak terhesnek tűnika  fejezetben, de már nem az és már megvan Sarada.
Naplózva

kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #400 Dátum: 15 máj 28, 18:32:12 »

CapacRaimi : Imádom a kockákat!  Nevet
Egyébként nagyon szeretném, ha a Sakura terhessége körül tényleg lenne valami izgalmas. És nem csak olyan klisé, hogy meg kellett védei... és a család... Nem vagyok Karin párti, de nagyon jól esne valami nagy csavar ide  bow
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #401 Dátum: 15 máj 28, 18:32:45 »

Az utolsó mozifilmben Naruto még nem volt hokage a végén (a sziklában nem volt ott az arca), de már megvoltak a gyerekek. Most a visszaemlékezésben,  Sasuke hokagénak szólítja Narutot, és ott van Sakura, aki egy kicsit gömbölyödik (lehet terhes?). Időtorzulás vagy mi?!  smirksweat
Narcsi a 700. fejezetben lett hokage akkor a gyerekek már éltek.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 18:34:09 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #402 Dátum: 15 máj 28, 18:36:23 »

Sarada és Boruto kb egy évben születtek (osztálytársak).
A mozi végén az arcok alapján Naruto nem hokage.
Mostani manga visszaemlékezésben Sakura lehet, talán terhes.
Sasu hokagénak szólitja Narutot.
Namármost ha épp tehes Sakura és a mozi végén tényleg nem hokage Naruto, akkor itt hiba van a rendszerben.
De már láttunk  Minatofej hibát a mangában...
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #403 Dátum: 15 máj 28, 18:46:44 »

Hmmm, nem tudom miért, de ez nekem olyan átlagos fejezet volt.  Gondolkozik
Sasuke hozza a formáját, szépen lekoptatta szegény Salátát. Egy kicsit már meg is sajnáltam a kislányt.
Azon már akkoriban is gondolkodtam, hogy minek Kaguyának sereg, ha mindenki zetsu lesz, hát most kiderül-getett valami. Meglássuk mi lesz.
Az új fő-gonoszt amikor megláttam, első gondolatom az volt, hogy: "hát, nekem fogalmam sincs, hogy ki ez."
Kicsit szerettem volna, hogy Shisui legyen - mondjuk még lehet amilyen torz - nem azért mert az egyik normális Uchihát a rossz oldalon akarom látni, de annyira nem tudunk róla semmit. Szegény megpusztult Itachiért, de ezen kívül semmi pedig engem tökre érdekelne a karaktere.
Shin, shin, sün. Sünök mindenfelé. De most komolyan, honnan van ennyi szemük? Azért Sasuke csak elpusztította a háború után Obito raktárát.
Pink mozgásba lendült. Remek... Annyit remélek, hogy most már lassan tisztázódik, hogy mi ez a kavarás Saradával, meg a papírjaival.

Amúgy én vagyok az egyetlen aki hiányolom Kakashit? Nélküle nem Naruto a Naruto. (Oké, tudom, hogy nyaralni van, de azért már mégiscsak)

Ui.: Naruto vége már tényleg elég szenvedős volt. Bár nekem azért mert már mindenhonnan folyt a nyál meg a könnyek. Az egész arról szólt, hogy mindenkinek jaj, de rossz volt a múltban mennyit szenvedett, brühühü brühühü. Túl sok volt a szenvedés, az én ízlésemnek. Mással nem volt bajom. Madara bekerült kedvenc  animés rosszfiúk klubbjába. Ő mindent vitt. Bár az máig sem tiszta, hogy ha szétverik a képedet az, hogyan változtatja meg a világnézetedet egy csapásra. Aka, hogyan lett Sasuke mágikusan ismét jófiú.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #404 Dátum: 15 máj 28, 18:49:40 »

CapacRaimi : Imádom a kockákat!  Nevet
Egyébként nagyon szeretném, ha a Sakura terhessége körül tényleg lenne valami izgalmas. És nem csak olyan klisé, hogy meg kellett védei... és a család... Nem vagyok Karin párti, de nagyon jól esne valami nagy csavar ide  bow
Szeretem ha szeretnek Mosolyog
Sidea biztos lehetsz benne hogy Kakashi is csatlakozni fog.Úgy lesz teljes a 7-es csapat ha ő is ott van.Azt majd jól kioktat mindenkit Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!