24 máj 12, 16:12:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Grafit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #375 Dátum: 15 máj 28, 13:50:23 »

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy Sakurának pocakja van itt?: http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/5/10

Ha jó a meglátásom, akkor milyen időbeli síkon futott Sasuke elmenetele? Még várt egy kicsit, míg megszületett Sarada, vagy a küldetés megtervezése vett el ennyi időt?
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #376 Dátum: 15 máj 28, 14:09:58 »

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy Sakurának pocakja van itt?: http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/5/10
Szerintem is olyan. Gondolom akkor már közel voltak a babuci születéséhez.

Fejezet: Rohadt jó! Csak itt helyben kikaparnám a szemem a folytatásért...
Szegény Saradának ennél rosszabb napja szerintem még nem volt. smirksweat
És örömtáncot járok amiért Sakurát is láthatom többet szerepelni! :3 Nyugi Capac, nem lesz monológ. ikszdé
Én nem értem, valaki elmagyarázná nekem, hogy itt mi az amiből az látszik, hogy Kishi ismétli önmagát? ._.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #377 Dátum: 15 máj 28, 14:10:46 »

wow valóban nagyon jól tolja kishi.
10/10 a manga..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #378 Dátum: 15 máj 28, 14:35:36 »

Az eleje annyira nem tetszet...(viszont még mindig jobb mint egy üres bleaches csütörtök Ördögi)
Az a dagi csaj már nagyon zavaró+Sarada még mindig azon a sz@ros szemüvegen van fenn akadva  Hmm...
Végre megtudtuk ki van a köpeny alatt vagy inkább megláttuk mert még mindig nem tudom hogy ki az, de nem tűnik valami erősnek. És Naruto még mindig OP ráadásul Sasuke is megindult Nevet Ááá még egy hét  smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #379 Dátum: 15 máj 28, 15:11:09 »

Pontosan ez a fejezet támasztja alá azt amit mondtam. Kishit a Naruto vége már egyáltalán nem is érdekelte ráunt és csak előkészítette a terepet ennek a mangának. Undorító. A helyett, hogy tisztességgel befejezte volna a sima Narutot mondjuk Obitonál vagy csinált volna egy normális Naruto vs Sasuke harcot inkább előkészítette a mangájával a terepet a következőnek és még gyors nerfelte a szereplőket, mert már túl erősek lettek.
Amúgy full gáz a régi szereplők többségének a kinézete. Az újak meg full copy-ra sikerültek.
A mangával nem lenne egyébként bajom, de aki nem tud befejezni egy történetet tisztességgel ne kezdjen bele másikba.
Még akkor is mérges leszek, ha Sasuke átáll a másik oldalra, mert a vér oda szólítja  és így lesz tisztességes Naruto vs Sasuke. Ami egyébként borítékolható.
Évtizedek múltán majd Kishit istenítik azért ahogy megoldotta a karakterek nerfjét, ez lesz a sablon. Csapd össze a mangád végét vedd el az erejüket kezd el újra 10 évvel később és nevezd át így mindenki újra tapsolni fog.
Fuck off.

Igen a keserűség szól belőlem, merrt majd egy évtizedet áldoztam arra, hogy lássam miként lesz Narutoból so cool mód hokage és jól arcon csaptak. Ráadásul Naruto haja okádék gáz. Tiszta Obito 2.0
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 15:12:41 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #380 Dátum: 15 máj 28, 15:35:32 »

Hiei, a Naruto befejezése a shounen fightok 95%-ánál sokkal-sokkal jobb.
Szinte most meg merném előlegezni, hogy a Bleach-é is egy hulladék lesz a OP meg szerintem már évek óta sablonos és egyhangú. Minek szurkoljak olyan karaktereknek, akiknek tudom, hogy semmi baja nem lehet, olyan ellenségek ellen, akiknek gyakorlatilag semmi ébkézláb motivációja azon kívül, hogy MUHAHAHAAH gonosz vagyok. Szóval oda se várok semmit.
A Nanatsu no Taizai is átment dragonballba, szóval kezdem azon a fronton is veszteni az érdeklődést...

Szóval mindent összevetve, inkább becsüld meg, amit kaputunk, vagyis hogy legalább kaptunk némi lezárást a karaktereknek, láttuk milyenek lettek idősebb korukban, nem pedig a szokásos futunk a naplementében az életünk megy tovább, kösz a 10 évnyi olvasást a nagy büdös semmiért baromságot, mint kb minden másik hasonló sztoriban.

Ez a kis spinoff nekem már csak hab a tortán és ahogy a fejezetek is számozzák magukat, ez már csak extra.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 15:37:04 írta Exkirion » Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #381 Dátum: 15 máj 28, 16:00:53 »

Exkirion, köszönöm a gyors választ, bár szerintem kicsit elhamarkodtad és nem próbáltad megérteni sem a mondanivalóm lényegét, sem a nézőpontomat. Ezért nem is szeretek nagyon fórumokra írkálni, mert vagy figyelmen hagyják azt amit mondok, vagy pedig támadásnak veszik szeretett mangájuk ellen.

Sajnos nincs sok időm regényben kifejteni a nézőpontomat, minden esetre reagálnék a válaszaidra.

Naruto még relatív visszafogott és legalább a végéig volt egy jó története, jó mondanivalóval.
Na ebben szerintem nagyon nincs igazad, Kishimotoval annyira elszaladt a ló a manga vége felé hogy arra nincs szó, nem tudta már szegény hogy kiből csináljon főellenséget. Nem akarok most a háborúba belemenni, de 1-2 harcon kívül értékelhetetlen volt számomra. Ami a manga mondanivalóját jelenti, legalábbis számomra, az még a manga elején a Naruto Neji harc alatt foglalmazódott meg. Miszerint a gyengébb, tehetségtelenebb, úgymond vesztes szereplő elérheti azt amit akar, legyőzheti a zsenit, megvédheti a faluját, ha nem adja fel és a végsőkig kitart, nem adja fel és próbálkozik. De a leglényegesebb az hogy nem számít ki hova szület, mert mindenki változtathat a sorsán vagy legalábbis az, aki mindent megtesz ezért. Ez nekem anno nagyon tetszett és szerintem ez volt a naruto alapfilozófiája is. Narutoval akkor szemben állt Neji, a zseni, akit Naruto végül legyőzött és Neji megtanulta hogy nincs kőbe vésve a jövő, sem a sorsa. Na meg persze ott van Rock lee, aki teljesen tehetségtelen mindenhez, kivéve a taijutsut és minden egyes nap kell küzdeni azért hogy valaki legyen.

Na ehhez képest nézd meg a shippuuden végét, Narutóról kiderül hogy Konoha két egyik legtehetségesebb emberének a leszármazottja, a Hokage fia, sőt a hét út bölcsének fiának is reinkarnációja (vagy csak leszármazottja, nem tudom...), ráadásul nem edzett már hónapok óta mégis többet fejlődött mint addig bármikor, gyakorlás nélkül sajátít el technikákat, megment mindenkit, és persze őt is megmenti pont valaki ha bajba kerül.

Neji úgy halt meg ahogy az meg volt írva, védve a főházat...

Rock lee pedig aki hiába edzett éveken át, maradt egy gyenge középszerű szereplő a többiekhez képest, idióta Gai senseit mutogatták végig helyette, aki ha rajtam múlik már Kisame kezétől elvérzik. Lee ráadásul hanyagolva volt az egész shippuuden alatt.

"Úr isten hasonló keze van mint Danzounak fuj fuj copy, hányadék a manga, ötlettelen vacak..."
Én ilyet nem mondtam, nem tudom ez honnan jött, sztem amúgy mindenkinek Danzo jut eszébe ha ránéz erre az emberre és igen, de ha már szóba hoztad igen nagy másolás, akár tetszik, akár nem.

Ha ennyire bajod van vele mindek olvasod? Most már az a kifogás se jöhet szóba, hogy mert érdekel a manga vége.
Na ez a tipikus válasz, amivel általában találkozom, Viszont a fordítottja is igaz, attól még olvashatom hogy nem tetszik. Mert nem csak a történet miatt lehet olvasni valamit. Engem pl. érdekel a világ amiben játszódik, nagyon tetszett az a világ amit kishimoto alkotott, ezért szeretnék többet megtudni róla, új, érdekes, egyedi szereplőket és techinkákat látni és én ezt hiányolom, mert ahogy mondtad "fuj fuj copy" megy állandóan.

hívják.
Olyan van. Tenseigannak
Na lehet, hogy megbotránkozol ezen a válaszomon, de... fillereket nem nézek Nevet sajnos nálam a Moviek ebbe a kategóriába esnek. Felőlem mondhatják hogy Kishimoto csinálja, meg ő is résztvesz a munkában, még egy moviet nem élveztem, mondjuk egy ideje már nem is néztem őket, szóval ha lesz időm, majd bepótolom. Nálam a manga a mérvadó, ami ott történik azt megpróbálom elfogadni, mondjuk sokszor még ez sem megy. Bár elismerem igazad lehet, nem tudtam hogy van ilyen dojutsu.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 16:07:17 írta Depres » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #382 Dátum: 15 máj 28, 16:38:09 »

Na lehet, hogy megbotránkozol ezen a válaszomon, de... fillereket nem nézek Nevet sajnos nálam a Moviek ebbe a kategóriába esnek. Felőlem mondhatják hogy Kishimoto csinálja, meg ő is résztvesz a munkában, még egy moviet nem élveztem, mondjuk egy ideje már nem is néztem őket, szóval ha lesz időm, majd bepótolom. Nálam a manga a mérvadó, ami ott történik azt megpróbálom elfogadni, mondjuk sokszor még ez sem megy. Bár elismerem igazad lehet, nem tudtam hogy van ilyen dojutsu.

Kivéve, hogy a "The last"-ra ez nem igaz. Az egy Kishimoto által elismert canon film, vagyis, ami abban bennevan az hivatalos része a Naruto világának, minden pozitívumával és negatívumával.

A Road to Ninja is Kishimoto sztorija, de az elismerten nem része a canonnak, a The last viszont igen, vagyis az gyakorlatilag a 699,5. fejezet.

Igazság szerint arra is megvan az esély, hogy Mitsuki Toneri fia, aki pedig a film főellensége.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 16:39:11 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #383 Dátum: 15 máj 28, 17:09:35 »

Na lehet, hogy megbotránkozol ezen a válaszomon, de... fillereket nem nézek Nevet sajnos nálam a Moviek ebbe a kategóriába esnek. Felőlem mondhatják hogy Kishimoto csinálja, meg ő is résztvesz a munkában, még egy moviet nem élveztem, mondjuk egy ideje már nem is néztem őket, szóval ha lesz időm, majd bepótolom. Nálam a manga a mérvadó, ami ott történik azt megpróbálom elfogadni, mondjuk sokszor még ez sem megy. Bár elismerem igazad lehet, nem tudtam hogy van ilyen dojutsu.

Kivéve, hogy a "The last"-ra ez nem igaz. Az egy Kishimoto által elismert canon film, vagyis, ami abban bennevan az hivatalos része a Naruto világának, minden pozitívumával és negatívumával.

A Road to Ninja is Kishimoto sztorija, de az elismerten nem része a canonnak, a The last viszont igen, vagyis az gyakorlatilag a 699,5. fejezet.

Igazság szerint arra is megvan az esély, hogy Mitsuki Toneri fia, aki pedig a film főellensége.
meg is látszik hogy a last movie kishi keze műve is .. hálistennek  bow
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #384 Dátum: 15 máj 28, 17:10:53 »

Exkirion, köszönöm a gyors választ, bár szerintem kicsit elhamarkodtad és nem próbáltad megérteni sem a mondanivalóm lényegét, sem a nézőpontomat. Ezért nem is szeretek nagyon fórumokra írkálni, mert vagy figyelmen hagyják azt amit mondok, vagy pedig támadásnak veszik szeretett mangájuk ellen.
Én még most szögezném, hogy egyáltalán nem veszem támadásnak szeretett mangám ellen, és a nézőpontod nekem teljesen tiszta.
Sajnos nincs sok időm regényben kifejteni a nézőpontomat, minden esetre reagálnék a válaszaidra.

Naruto még relatív visszafogott és legalább a végéig volt egy jó története, jó mondanivalóval.
...

Na ehhez képest nézd meg a shippuuden végét, Narutóról kiderül hogy Konoha két egyik legtehetségesebb emberének a leszármazottja, a Hokage fia, sőt a hét út bölcsének fiának is reinkarnációja (vagy csak leszármazottja, nem tudom...), ráadásul nem edzett már hónapok óta mégis többet fejlődött mint addig bármikor, gyakorlás nélkül sajátít el technikákat, megment mindenkit, és persze őt is megmenti pont valaki ha bajba kerül.
A főszereplőnek néha a helyzettől függően muszáj erősebbnek lennie, és az nem mérvadó, hogy a leszármazott is erős csak mert a szülei azok. Példának okáért az egyik legjobb eset: Hinata. Nem mellesleg a szereplők 95%-ának pont akkor jön a segítség mikor az bajba kerül.

Neji úgy halt meg ahogy az meg volt írva, védve a főházat...

Rock lee pedig aki hiába edzett éveken át, maradt egy gyenge középszerű szereplő a többiekhez képest, idióta Gai senseit mutogatták végig helyette, aki ha rajtam múlik már Kisame kezétől elvérzik. Lee ráadásul hanyagolva volt az egész shippuuden alatt.
De nem rajtad múlt. Ha egy szereplő hanyagolva van, akkor talán az a szereplő nem olyan fontos Kishi szerint. Viszont ha a manga mondanivalóját vártad volna benne, és azért nem tetszik, hogy hanyagolva lett akkor egyetértek, de az előző állításom ettől még nem dől meg nálam.

...

...

...
Amivel nem értek egyet azt leírtam.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #385 Dátum: 15 máj 28, 17:11:22 »


Igazság szerint arra is megvan az esély, hogy Mitsuki Toneri fia, aki pedig a film főellensége.
Ha már Mitsuki
ezek a szemek...nem is tudom melyik filmben volt valami szörnynek hasonló szeme.Na majd ha az eszembe jut akkor leírom Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/10568852_395328937331123_8115436487719434947_n.jpg?oh=13f4bc70b51ae9463046eb65f0ac4860&oe=55C4313B
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 17:13:13 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #386 Dátum: 15 máj 28, 17:13:52 »

...

Annyival kiegészíteném, hogy Sasuke és Boruto haja is gáz  Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #387 Dátum: 15 máj 28, 17:15:19 »

Mitsuki nagyon para ilyen beállásban... ezekkel a szemekkel meg pláne ._.
Neked se jut eszedbe kire hasonlít? Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #388 Dátum: 15 máj 28, 17:15:48 »

...

Annyival kiegészíteném, hogy Sasuke és Boruto haja is gáz  Nevet

Dehogy gáz Nevet
Örökölte Naruto sárga égnek álló haját,Hinata hajának lágyságával Nevet
Lemoon:
1-2 hasonlóság Nevet
http://www.hbo.hu/siteimages/gocrops/44000/44750/44750_875_256.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 28, 17:18:23 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #389 Dátum: 15 máj 28, 17:16:11 »

Na ez már szinte gonoszság, hogy minden héten ilyen befejezés legyen... Nekem nagyon tetszik ez a kis sorozat eddig Nevet Érdekes, bár a mostani résznek kicsit tényleg ismerős szaga volt, de legalább adott egy jó magyarázatot arra miért volt oda ilyen sokáig cöcke. És akik ilyen dolgokon vannak fennakadva hogy idegesítőek a gyerekek, gondoljatok bele, hogy a mangában kb 2, max 3 nap telt el a kezdés óta, nekünk meg hetek Mosolyog szóval így nem olyan gáz. Szegény kis saláta jól megszívta ezt a kedves szerető apuci dolgot, de majd kap még anyucitól is ha megtalálja ikszdé És ami a legdurvább, hogy az egyetlen normális és komoly felnőtt jelenleg naruto. ikszdé
Ja és attól hogy a star wars-nak nem túl jó a 3 újabb része még ha azt mondják hogy star wars akkor azt mondod hogy szereted és alig várod a következő részt,de ha azt hogy nem szereted, akkor ne is nézd, és ne vedd el tőle mások kedvét, köszönöm! Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!