24 máj 12, 18:33:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406999 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #345 Dátum: 15 máj 25, 09:00:22 »

Nyugi, hülyén hangzik az, de nem probléma. ikszdé
Ha jól látom Boruto-chan cipője hasonlít arra amit Sasuke is viselt anno.(Bár nem tudom most milyet visel.) Eddig a genineknek csak simán kis kék cipőjük volt. Hmm... Ezzel most bennem egy világ dőlt össze. Sír
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #346 Dátum: 15 máj 25, 12:20:05 »

Én ezt nem rég találtam. Csak képek, semmi ismeretlen. A legelsőt ajánlom mindenkinek Mosolyog. : http://saku091.tumblr.com/  Kishimoto tényleg zseniális. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 25, 12:28:25 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #347 Dátum: 15 máj 25, 12:38:02 »

Narcsi generáció kék topánokat viselt. De ha most jól látom lányoknál divatba jött a fekete topán (lehet hogy csak mert feketefehér a manga), meg a combharisnya.  Nevet
Anno Rin hordott ilyet, de lehet hogy Karin hozta divatba. Ki tudja, lehet hogy Sarada is azért hord olyan szemüveget (fazonra), mert 'divat',
Sakura ezért vette neki, csak nem nagyon ismerünk szemüvegeseket. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #348 Dátum: 15 máj 25, 15:38:39 »

Szerintem a szemüvegnek valamilyen orvosi okai vannak és nem csak az, hogy Sarada rövidlátó vagy valami Nevet
Talán a Sharingannal van összefüggésben , mondjuk megerősíti a szemét, amíg nem aktiválja. Elég fura hogy  csajnak szemüvege van, mert egy Uchihát sem láttunk szemüvegben. Övék a legerősebb szem-dojutsu szóval nekem elég random, hogy avval kell szaladgálnia. Nevet

Sasuke meg szerintem jól tette, hogy kardot rántott. Fél nappal előtte találkozik egy hagymával aki sharingannal támad neki, egy  titkos helyen, ahol a hokagéval kellene koccannia felbukkan egy másik sharinganos. Én is kardot rántanék. Mi tudjuk hogy Sarada az ő lánya, ám ő abban a tudatban üldögélt ott, hogy Sarada Konohában van. És igen tudja, hogy van egy lánya.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #349 Dátum: 15 máj 25, 23:23:50 »

Nekem azért fura ez az egyből kardot rántok dolog. Nem pont így képzelnék el egy támadást. Shin rendesen rajtaütött, ahogy kell, ez meg berontana egy ellenséges területre, majd ott kiköpi a tüdejét? Meg Sarada arca az utolsó oldal jobb felső paneljén. Majdnem sírva fakad, nem tűnik egy potenciális ellenségnek. És legfőként: Sasuke komolyan azt hiszi, hogy majd egy egypettyes sharingannal rendelkező kunoichit küldenek ellene?
Amúgy is: Valószínűleg tudatában van, hogy Naruto már csak egy köpésre van, nem? Legalábbis annyi biztos, hogy vele akar találkozni. Tehát a szitu: találkozni készül a haverjával Konohából, és ráront egy 10-12 év körüli Uchiha lány. Pont, mint az ő lánya, aki pont Konohában lakik. Tényleg olyan nehéz ezt összerakni? A helyébe simán kinézném Narutoból, hogy elhozza nekem a lányomat. Vagy csak én látok bele túl sokat?

Itt van még egy őrült teória, csak, hogy én is csatlakozzak a sorba: Sakura ikreket várt, de sajnos a második baba szülés közben meghalt, és a gyász miatt a sok szomorú fej, meg a titkolózás, és ezért lépett le Sasuke is.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 25, 23:31:49 írta Venator » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #350 Dátum: 15 máj 26, 00:30:58 »

Itt van még egy őrült teória, csak, hogy én is csatlakozzak a sorba: Sakura ikreket várt, de sajnos a második baba szülés közben meghalt, és a gyász miatt a sok szomorú fej, meg a titkolózás, és ezért lépett le Sasuke is.

Apám, te jobban nyomod, mint én! Nevet Nekem tetszik ez a felvetés, lehet benne valami. Nevet

Ami Sasuket illeti, én nyugodtságot látok rajta, megfontoltságot. Szerintem csak az óvatosság miatt rántotta ki a kardját, hiszen látott már egy sharinganost rohangálni a minap. Nevet Nekem nem úgy tűnt, mint aki előbb támad, aztán kérdez. Szerintem csak felméri a terepet, ebből pedig nem adódik rögtön, hogy támadni akar.
Nem feltétlen lehet számára egyértelmű, hogy Naruto hozza a lányát magával, erről nem volt szó. De még ha hozza is, nyilván úgy lenne számára logikus, hogy Naruto mellett jelenik meg Sarada. Itt Sarada ajtóstul ront a falnak türelmetlenül. Naruto sehol, ellenben váratlanul megjelenik (berobban) még valaki, aki korban hasonlít az előző sharinganos fickóra. Aznapra van meglepetés bőven. Én ezek után nem lepődöm meg Sasuke reakcióján. Lehet annyira lefoglalja őt a sharinganos fickó kiléte, és annyira a Narutoval való találkozást várja, -hogy együtt kiderítsék mi folyik itt- hogy mikor váratlanul betoppan valaki, pont nem a lányát fogja látni benne.
Bár annyi azért lehetett volna benne, ha már esetleg 10 éve nem látta a lányát, hogy megkérdezze Narutót: "Ja, Naruto, egyébként otthon mi újság? Családom? Gyerek?" De szerintem fel sem merült benne, hogy Naruto hozhatná esetleg, hiszen nem tudnak semmit hagymafejről, konohán kívül csak veszélyben lenne Sarada ezek után.
És azért kíváncsi lennék mi az a nagyon fontos küldetés, ami miatt a modern technikát nem használja. Talán úgy még skypolhatna is a gyerekével meg Sakurával.   Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 01:21:14 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #351 Dátum: 15 máj 26, 00:36:25 »

Nekem azért fura ez az egyből kardot rántok dolog. Nem pont így képzelnék el egy támadást. Shin rendesen rajtaütött, ahogy kell, ez meg berontana egy ellenséges területre, majd ott kiköpi a tüdejét? Meg Sarada arca az utolsó oldal jobb felső paneljén. Majdnem sírva fakad, nem tűnik egy potenciális ellenségnek. És legfőként: Sasuke komolyan azt hiszi, hogy majd egy egypettyes sharingannal rendelkező kunoichit küldenek ellene?
Amúgy is: Valószínűleg tudatában van, hogy Naruto már csak egy köpésre van, nem? Legalábbis annyi biztos, hogy vele akar találkozni. Tehát a szitu: találkozni készül a haverjával Konohából, és ráront egy 10-12 év körüli Uchiha lány. Pont, mint az ő lánya, aki pont Konohában lakik. Tényleg olyan nehéz ezt összerakni? A helyébe simán kinézném Narutoból, hogy elhozza nekem a lányomat. Vagy csak én látok bele túl sokat?

Itt van még egy őrült teória, csak, hogy én is csatlakozzak a sorba: Sakura ikreket várt, de sajnos a második baba szülés közben meghalt, és a gyász miatt a sok szomorú fej, meg a titkolózás, és ezért lépett le Sasuke is.
Sasuke szerintem valami után kutat vagy nyomoz.

Azért ez nem olyan egyszerű. Sarada a verőfényes nappali fényből bement egy toronyba, ahol ha nincs is sötét, de azért nincs díszkivilágítás. Nem biztos hogy pár mp alatt beazonosítja hogy az illető kb. hány éves, vagy hogy hasonlít rá vagy Sakurára, vagy hogy olyan felsőt hord mint sakura.
Ő annyit lát hogy egy fiatal csaj, aki szemüveges. Narutora számít aki nem egy kiscsaj és szemüvege sincs, nyilván nem az akit várt, a gyanúja szerint meg ellenség.
A másik meg hogy kommunikál, megkérdezte hogy 'te is az ő egyik társa vagy?' Itt szó sincs arról hogy csak úgy ki akar csinálni valakit aki oda betéved.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 01:07:03 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #352 Dátum: 15 máj 26, 01:18:01 »

Azért ez nem olyan egyszerű. Sarada a verőfényes nappali fényből bement egy toronyba, ahol ha nincs is sötét, de azért nincs díszkivilágítás. Nem biztos hogy pár mp alatt beazonosítja hogy az illető kb. hány éves, vagy hogy hasonlít rá vagy Sakurára, vagy hogy olyan felsőt hord mint sakura.
Ő annyit lát hogy egy fiatal csaj, aki szemüveges. Narutora számít aki nem egy kiscsaj és szemüvege sincs, nyilván nem az akit várt, a gyanúja szerint meg ellenség.
A másik meg hogy kommunikál, megkérdezte hogy 'te is az ő egyik társa vagy?' Itt szó sincs arról hogy csak úgy ki akar csinálni valakit aki oda betéved.

 bow Azt hiszem, nekem nem is kellett volna írnom semmit, ez átláthatóbb.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 01:19:29 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #353 Dátum: 15 máj 26, 08:56:13 »

Sasuke szerintem valami után kutat vagy nyomoz.

De 10 évig? Komplett istencsászár abban a világban, nem tudok elképzelni olyan akárkit, aki sikeresen lenne képes bujdosni előle. Én inkább ilyen sarokbaszorított dolgot tudok elképzelni, hogy a senki földjén -ahol telefontöltő sincs - IÁ terroristák szervezkednek, mert nem tetszik nekik a világbéke, és a shinobi világ egyetlen fegyvere ellenük vagy Naruto vagy Sasuke lenne az istencsászárságuk miatt. Pl gerilla harcmodor miatt a rendes egyenruhás harcosok tehetetlenek. Logikus okokból megegyeztek, hogy Sasuke megy, és egy személyben tartja vissza a lázadást, mint anno Itachi.

Persze, értem én, nem is azt vártam, hogy egyből levágja, hogy az ott a lánya, csak hogy valami ilyesmi: " Azért benne lehet a pakliban, hogy ő a lányom, szóval mivel még nem is találkoztunk, és lehet, hogy így is pipa rám emiatt, nem lenne szerencsés felé tartott karddal a kezemmel bemutatkoznom, amúgy sem olyan nagy tragédia ha harc közben kell elővennem, mert kb 0,1 mp-ig tart. " Valami ilyesmi. De persze ezt a "könnyes összeborulást várok, erre majdnem nekiugrik a karddal" kártyát el kellett sütni, én is elsütöttem volna, nem azért mondom ezeket.

Ez a félhomály téma nem hiszem, hogy probléma náluk. Akkor a köpenyes faszinak annyi lett volna a dolga, hogy küld egy meghívót Sasuke nevében - szegény lány úgy is ugrik, ha az apjáról van szó - jól besötétít, bevárja Saradát, és azt mondja: "Igen, én vagyok az apukád, gyere csak, itt egy kis kloroform, szagi. "
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #354 Dátum: 15 máj 26, 17:47:07 »

Értem, mit mondasz, és logikus a felvetésed. Viszont nem hiszem, hogy csak Sasuke menne el akkor ezt a terrorista szervezetet megállítani. A többi falu is küldhetne pár embert, akik (ha nem is ugyanolyan erősek) elég erősek Pl: Killer Bee. Közösen seperc alatt el tudnák ezt a mozgolódást folytani. És persze, van akiknek nem jó a béke, de eléggé megreformálták a shinobi világot ahhoz, hogy működjön. Már egységként működik, és a világ összes táján a legközelebb álló falu küldhet felderítőket. Nem kell pont Sasukénak bejárnia az egészet. (mert ez tényleg eltarthat 10 évig)
Számomra ezért sántít a 10 éves távollét. Az még elfogatható, hogy keres valamit, mert ha személyt keresne azt tényleg hamar elkapná, lehet itt valami mást keres, vagy csak próbálja a békét fenntartani, vagy csak bejárja a világot és Narutonak jelent, hogy máshol mi a helyzet, hogy elébe menjenek egy újabb Obitós jellegű bekattanásnak, vagy egy Madarához hasonló uralkodásmániásnak. ( de ezt meg fölösleges felkutatni, mert amint a háború szele megjelenne, Naruto és Sasuke a puszta nézésükkel eldöntenék a dolgot) Ilyen istenek mellett ki a franc kezdene el bármit is szervezkedni? (jó, a csuklyás fazon...Mosolyog)

Saradanál pedig a mangában direkt csak akkor álltak rá a lányra hagymafejék, mikor elhagyta a falut. Nem hiszem, hogy Naruto tudta nélkül bekerülne üzenet, vagy akármi. Az ő céljuk Sasuke, és most hogy Sarada önként megjelent, persze hogy hasznot húznak belőle, mondván ha Sasukét nem tudják elkapni, megteszi a lánya is. Szerintem fel sem merült bennük, hogy Saradat megkörnyékezzék a falu környékén akár személyesen, akár levélben.
Én még mindig az óvatosság mellett voksolok, hogy Sasuke elővigyázatos. Jó, a kard nem feltétlen kell ahhoz, hogy leüljenek beszélni, de a hatás kellett Kishi részéről, hogy legyen min töprengnünk. Nem lesz ebből semmi feszültség, csak kellett az izgalom, mert 4 rész óta azt várjuk, Sasuke jöjjön már haza, derüljön ki mi a fene van, és találkozzon már végre a lányával.

Nekem még az is elképzelhető lenne, hogy Sasuke nem az igazi Sasuke, csak egy klón, és így akarják Saradat elkapni, és Sasuket kész tények elé állítani stb. vagy megutáltatni Saradaval a saját apját, hogy érzelmileg zsarolják Sasuket.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 18:08:29 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #355 Dátum: 15 máj 26, 18:01:13 »

Venator: jó ötlet,ment hadzsikat vadászni Nevet
MinatoItachi: Sasuke hosszú távollétének a másik oka szerintem az hogy továbbra sem szeretik a faluban tudni.A háború után is csak azért nem végezték ki mert Kakashi és Naruto elintézték neki.Ha el is felejtették neki a sok baromságot amit csinált,nem hinném hogy tárt karokkal fogadnák.Az ember haragtartó típus.Én úgy érzem hogy Sasuke ezzel a hosszú küldetés maratonnal vezekel a bűneiért.
Narcsi generáció kék topánokat viselt. De ha most jól látom lányoknál divatba jött a fekete topán (lehet hogy csak mert feketefehér a manga), meg a combharisnya.  Nevet
Anno Rin hordott ilyet, de lehet hogy Karin hozta divatba. Ki tudja, lehet hogy Sarada is azért hord olyan szemüveget (fazonra), mert 'divat',
Sakura ezért vette neki, csak nem nagyon ismerünk szemüvegeseket. ikszdé
LEL
Nekem a mostani homlokvédő jön be Nevet
Ugyan ilyet hordott Nagato,Konan és Yahiko is majd Naruto is a Last moziban.Szerintem sokkal menőbb mint hátul összekötve Nyelvesít
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #356 Dátum: 15 máj 26, 18:44:27 »

Ja, igen, így érthető a dolog, és ez mondjuk megmagyarázná, hogy titkolóznak Sarada előtt is. Nem lenne jó, ha kiderülne számára, az apja egy dühöngő őrült volt, aki forradalmat akart és játszotta a rossz fiút. 
Bár akkor is vezekelhetett, mikor először ment el, még  mikor Kakashi volt a hokage, akkor is volt idő, hogy a kedélyek kicsit lecsillapodjanak, de tényleg sok ember haragját kivívta.
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #357 Dátum: 15 máj 26, 18:48:23 »

Például a Last mozi alatt is távol volt,csak azért ment haza amikor Toneri bombázta a földet,mert Naruto pont nem volt otthon.
Valami olyasmit mondott akkor hogy "nekem kell megvédenem mindenkit ha ő nincs itt"
De már akkor is vándor volt.Csak nem lett belőle Gondor királya.Az egy másik vándorból lett.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #358 Dátum: 15 máj 26, 19:00:13 »

 Nevet LOL
Viszont azt nem tudom, a Last mozi előtt járt már otthon? Vagy a Last movieban jelent meg újra Konohában a 700.ik fejezet óta?
Persze nem mintha számítana, ez részlet kérdés, de azért jó lenne így összerakosgatni az időbeniségeket.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 19:02:00 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #359 Dátum: 15 máj 26, 19:05:14 »

A Last mozi a 699 és a 700. rész között játszódik Nevet szóval a 700. rész óta most jelenik meg először,de előtte már volt otthon.
Asszem a Sakura novellában is írnak róla valamit.De ha rosszul tudom Kuro majd kijavít Nevet ő jobban vágja Nevet
Mondjuk nekem nem is hiányzott.Az a 5mp amennyit a filmben szerepelt még bőven sok is volt ikszdé
Most sem érdekel különösebben hogy vele mi történt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!