24 máj 12, 14:31:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406979 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #300 Dátum: 15 máj 22, 21:50:51 »

Jó, ez csak poén akart lenni, de belátom, hogy nem volt egyértelmű. Bocsi.
Ja, sajnálom, túlreagáltam. smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #301 Dátum: 15 máj 22, 21:51:42 »

Szerintem nem lesz ennyire bonyolult a helyzet ahogy az most tűnik. Hiszen mégis kitől kéne megvédeni Sarada-t???
A háború után elvileg minden nagy nemzet kibékült és puszipajtás lett, ráadásul ugye akkor még úgy tűnt hogy az akatsukinak is annyi. Javítsatok ki, ha tévedek de nem látom okát, hogy miért kellett volna Saskénak eltitkolnia, hogy van egy lánya.

Egy kis esti búcsúzó. A múlt majdnem megismétlődik xD
http://dailyanimeart.com/2015/04/17/dont-let-history-repeat-itself-boruto-and-sarada/
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #302 Dátum: 15 máj 22, 21:52:19 »

Mi ez a szar , ennyitől felêbred a saringan?
Sasuke meg annyira balfék hogy nem ismeri fel a saját vérét?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #303 Dátum: 15 máj 22, 22:05:20 »

Hány éves lehetett az a kis kölyök aki naruto ellen harcolt? Mert szerintem 12-13nál nem lehetett több, de már mangekyou sharingannal szaladgál ráadásul jól is használja? Ezek szerint ő is olyan tehetséges, mint Itachi volt, sőt még lehet annál is tehetségesebb? Akkor sok gondja lesz vele későbbiekbe a Narutonak Nevet Ráadásul ki lehet az aki irányítja hátulról? Annak is ugyan olyan a sharinganja. Plusz ez a téridő jutsu hasonlít az Obitoéhoz.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #304 Dátum: 15 máj 22, 22:08:54 »

Hàt ha csak csecsmőként látta akkor nem ismeri fel.

Idézet
A háború után elvileg minden nagy nemzet kibékült és puszipajtás lett, ráadásul ugye akkor még úgy tűnt hogy az akatsukinak is annyi.  
Lehet hogy az 5 nagy nemzet kötött valamiféle egyezményt, de mi van a többivel mint pl Eső vagy Fű falu, na meg a Hang...
Na meg ha velük is kiegyeztek,  bűnözők meg szökevények attól még vannak.



Obito is tizenévesen ms-el szaladgált és halálba taszított egy hokagét.


Viszont Naruto mekkora simlis már:
"Népszerű a lányoknál, pont mint én. Osztályelső, pont mint én."  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 23:00:10 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #305 Dátum: 15 máj 22, 22:15:59 »

Mi ez a szar , ennyitől felêbred a saringan?
Sasuke meg annyira balfék hogy nem ismeri fel a saját vérét?

Erős érzelmi behatás kell hozzá és ennyi. Teljesen valid megoldás volt ez szerintem.
Honnan ismerné fel? Nem szenzor tipus és 10 éve legalább úton van, aztán egyszer csak rátámad valami tag egy Sharingannal, aztán beront hozzá egy kislány egy másikkal. Szerintem Sasuke reakciója itt teljesen helytálló volt.

Hány éves lehetett az a kis kölyök aki naruto ellen harcolt? Mert szerintem 12-13nál nem lehetett több, de már mangekyou sharingannal szaladgál ráadásul jól is használja? Ezek szerint ő is olyan tehetséges, mint Itachi volt, sőt még lehet annál is tehetségesebb? Akkor sok gondja lesz vele későbbiekbe a Narutonak Nevet Ráadásul ki lehet az aki irányítja hátulról? Annak is ugyan olyan a sharinganja. Plusz ez a téridő jutsu hasonlít az Obitoéhoz.

Shin és a faterja szerintem szerintem nem rendes Uchihák. A Szemük valószínűleg Tobi laborjából van, ha pedig úgy ültették be maguknak, vagy a fater tag kettőjüknek, akkor ha az alap szemnek volt MS-ja, akkor nekik is van. Ennyi.
De még, ha nincs is igazam ezek szerintem akkor sem rendes Uchihák, akik valószínűleg nem a csodás "tehetségük" útján szerezték azt az MS-t.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 22:17:38 írta Exkirion » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #306 Dátum: 15 máj 22, 22:38:14 »

gyaa Sasuke szokás szerint!!!  ikszdé ikszdé basszus a saját lányára emelte a kardját??

De mit is csodálkozom? Sasukéról beszélünk. XDDDDDD Már csak arra leszek nagyon-nagyon kiváncsi, hogy Naruto ha ennek tanúja lesz, mekkora pofont fog neki levágni... vagyis remélem lesz benne vmi hasonló... vagy végignézi ahogy Sarada sírva elszalad hogy ez biztos nem az ő apja, aztán megjelenik az árnyékok mögül Naruto behúz neki egyet, hogy Uchiha létére nem ismeri fel a saját vérét, és Sarada után szalad. ikszdé

Najó kicsit elszaladt velem a ló de ez a fejezet egyébként tetszett.
Kérdéseim: Sasuke és Sarada ügyében.

Saradának miért éppen most aktiválódott a sharinganja amikor már bent volt az épületben? jobban mondva amikor azt mondta hogy mosdóba kell mennie. Már a futás közben is halványan látható a sharinganja. Mi is volt neki itt az a nagy érzelem?

mert esetleg az "első igazi" találkozásnál az ember nem érzelmi traumát kap, csak nagyon izgul de szerintem az nem hívná elő a szemeit.

A másik kérdésem:
Sasuke.... most komolyan nem ismerte fel? Az arca vonását, a szemüveget, vagy a haja formáját, kicsit se látja benne magát vagy Sakurát?  Gondolkozik


S ha ilyen résen volt, ne mondja nekem senki, hogy nem érezte a Kyuubi chakráját előbújni, vagy akár azt, hogy a toronytól nem messze Naruto is ott van. o.o
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #307 Dátum: 15 máj 23, 00:01:27 »

Saradának miért éppen most aktiválódott a sharinganja amikor már bent volt az épületben? jobban mondva amikor azt mondta hogy mosdóba kell mennie. Már a futás közben is halványan látható a sharinganja. Mi is volt neki itt az a nagy érzelem?

mert esetleg az "első igazi" találkozásnál az ember nem érzelmi traumát kap, csak nagyon izgul de szerintem az nem hívná elő a szemeit.

Nem kell hozzá semmilyen trauma... Erős érzelem kell hozzá, ennyi.
Szerintem a soha nem látott apáddal való találkozásra (akire valószínűleg felnézel) való örömteli várakozás a döntő pillanat előtt pont az. Annyi, hogy Sarada nem negatív érzelemmel ébresztette fel, hanem pozitívval, ami egy első eset, de sosem volt kikötve, hogy ez nem lehetséges.

És úgy látom be kell kvótálnom ide is a shurikent, amit írtam erről a "Sasuke mért nem ismeri fel a saját vérét?" baromságról.

Idézet
Azt nem értem, hogy mért hiszi azt mindenki, hogy fel kéne ismernie a lányát Sasukének?
Egy pillanatra vonatkoztassatok el attól, hogy olvasók vagytok és tudjátok ki-ki és képzeljétek magatokat a helyébe (Ha ez sikerült, akkor ez után is így olvassatok majd a mangát). 10+ éve nem járt otthon és amikor elment Konohából Sarada max 1 éves volt. Ezek után 1-2 napja ráront egy random valaki, aki Uchiha jeles rucit visel meg sharinganja van, erre ő szól Konohának, hogy gáz van és elbújik egy toronyban. Ezek után gyakorlatilag rátöri az ajtót egy kislány, aki kb annyi idős, mint s sharinganos csóka, aki rátámadott és szintén sharinganja van, meg Uchiha jeles ruciban szaladgál. Tegyük hozzá azt is, hogy Sasuke nem szenzor típus.

Ezek után ti mit gondolnátok?
1. Úr isten ez a lányom!
2. Na bazzeg, megint egy idióta sharingannal.

Ha a válaszotok #1, akkor vagy nem sikerült a helyébe képzelntek magatokat, vagy valami más komoly baj van.
Szerintem ebben a helyzetben Sasuke tökéletesen reálisan és éretten reagált. A 10-13 évvel ezelőtti önmaga már chidorit repített volna Saradába.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 23, 00:02:38 írta Exkirion » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #308 Dátum: 15 máj 23, 00:08:04 »

De miért kéne felismernie a lányát? Épp az előbb találkozott egy gyanús alakkal, aki szintén Uchiha. Ha fel is ismerné, az lenne az első gondolata, hogy "mégis mi a  jóéletet keres itt a lányom?" Nem gyanús ez kicsit sem neki? Az előbb megpróbálták megölni, és másnap, vagy aznap már megjelenik előttem a lányom, akit még életemben nem láttam pár percnél tovább.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 23, 00:09:45 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #309 Dátum: 15 máj 23, 06:13:54 »

Emlékeztek?
 nem tudom miért de erről az egészről Tobi egyik (még spirálmaszkos) jelenet ugrik be, amikor szemekből (!!!) kisebb szobafala volt. És ha jól tudom Danzounak is volt szemgyűjtési szokása (igaz, ezt a hajára kenhette Mosolyog
elég bizarr.  Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #310 Dátum: 15 máj 23, 08:03:07 »

Exkirion az egy dolog higy 10 éve nem látta de azért fel kellett volna tünnie hogy hasonlít rá és szakurára
(Pont olyan a ruhája mint az annyának volt csak van egy uchiha jel is rajta)
Mellesleg szerintem akinek csak a leggyengébb saringanja van nem hinném hogy lehetne azokkal
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #311 Dátum: 15 máj 23, 08:28:33 »

Simán lehet hogy csak Sasuke szívatja! Vagy próbára akarja tenni! De ha tudja is hogy Ő ki akkor sem fogja puszilgatva átölelgetni! Nevet
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #312 Dátum: 15 máj 23, 09:11:24 »

Hát biztos, hogy nem fogja ölelgetni. Nevet Másik meg, hogy még van ideje felismerni, mert kb 4-5 másodpercet láttunk az ismerkedésükből.
ui.:Mikor lesz már megint csütörtök? .-.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #313 Dátum: 15 máj 23, 09:16:10 »


ui.:Mikor lesz már megint csütörtök? .-.
Leghamarabb jövő héten.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 23, 09:16:45 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
AdamS
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 12



« Válasz #314 Dátum: 15 máj 23, 09:22:29 »

Exkirion az egy dolog higy 10 éve nem látta de azért fel kellett volna tünnie hogy hasonlít rá és szakurára
(Pont olyan a ruhája mint az annyának volt csak van egy uchiha jel is rajta)

Öh...Azért 10 év után nem hiszem, hogy Sasuke lát egy idegent a a toronyba, és éppen ellenőrzi a ruha anyagát. Azért ez abszurd. Nem kell pánikolni, senki nem ismerné fel a gyerekét tíz év után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!