24 máj 12, 19:11:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406999 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #270 Dátum: 15 máj 21, 18:38:02 »

Ti hogy reagálnátok arra, ha Kishi a következő fejezetben ehhez hasonló módon oldaná meg a Sarada és Sasuke találkozást: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/22
 ikszdé
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #271 Dátum: 15 máj 21, 18:43:00 »

Falba verném a fejem, hogy hova tűnt Sasuke.
Am eddig én úgy tudtam, hogy az Uchihák csak negatív érzelmekkel képesek felébreszteni a sharingant. Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #272 Dátum: 15 máj 21, 18:55:31 »

Én úgy tudom hogy csak annyit mondanak róla hogy valami erős érzelmi sokknak kell érnie az embert.
Nyilván az Uchihák esetében főképp ez negatív érzelmi löket volt.Ezt Exkirion részletesebben kifejtette Nevet
Szóval a lényeg az érzelmi löket,ami ugyebár lehet pozitív is xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #273 Dátum: 15 máj 21, 18:57:11 »

Jah, akkor rosszul emlékeztem. ikszdé Köszi. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #274 Dátum: 15 máj 21, 18:58:38 »

Én úgy tudom hogy csak annyit mondanak róla hogy valami erős érzelmi sokknak kell érnie az embert.
Nyilván az Uchihák esetében főképp ez negatív érzelmi löket volt.Ezt Exkirion részletesebben kifejtette Nevet
Szóval a lényeg az érzelmi löket,ami ugyebár lehet pozitív is xD

Így van. Nevet

Ti hogy reagálnátok arra, ha Kishi a következő fejezetben ehhez hasonló módon oldaná meg a Sarada és Sasuke találkozást: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/22
 ikszdé

hát lehet a 3. szomszéd is hallaná a röhögésem ha ez lenne a vége. De azért remélem normálisan lesz megoldva mert jó lenne látni Sasukét apaként. Még ha nem is olyan ütődöttként mint Narutot. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #275 Dátum: 15 máj 21, 19:12:48 »

Falba verném a fejem, hogy hova tűnt Sasuke.
Am eddig én úgy tudtam, hogy az Uchihák csak negatív érzelmekkel képesek felébreszteni a sharingant. Hmm?
Ha úgy nézzük akkor a pozitív stressz is stressz. Nyomás alatt van tőle.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #276 Dátum: 15 máj 21, 21:39:27 »

Azok után hogy elmondta Sradának miben hasonlít Sakurára meg Sasukéra ha bárki még képes azt gondolni hogy Karin lánya,na annak tényleg csak gratulálni tudok.

Aham, mert Karin talán nem volt egy vérgőzös vadállat, ha felcseszték az agyát?

Sasuke... Kedvencem. Ez a találkozás sokkal jobban sült el mint vártam. Remélem egy kicsit meg vagdossa a kis-csajt  mire rájön, hogy a kölyke. Alig várom az arcát, amikor rájön.
Mondjuk nem semmi, hogy ráfogja egy kislányra a kardját. Igaz, hogy ez a Naruto világ ahol a profibb gyerekek ennyi idősen már mások belét ontják ki.

Naruto viszont mekkora egy kamu gép. Komolyan tizenéves kislányoknak adja elő magát... Hokageként?

Azt viszont még mindig nem vágom, hogy Sarada mit van úgy oda egy csávó miatt akit soha nem is látott, és aki felé se bagózott hosszú évekig. Biztos Sakura ragasztotta rá ezt a Sasuke fangirlséget...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #277 Dátum: 15 máj 21, 21:57:28 »

Sarada gyakorlatilag apa nélkül nőtt fel. Körülötte a kölykök mind apuci nyakába ugranak, apucival edzenek, apucik mindenhol.
Persze hogy látni akarja. Ez olyan űrt okoz az életében amit be akar tölttetni.

Saske meg elég parás, sose kedveltem de most egy kicsit megértem. Nemrég kémkedett utána egy sharinganos kölyök, most meg rátör egy másik sharinganos.  Nevet
De csak nem fog megvagdosni egy fegyvertelen kölyköt aki nem támad rá, csak egy kissé durva hangnemben kifaggatja h mégis mi a francot akar.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #278 Dátum: 15 máj 22, 07:22:52 »

Moderátor:
Az utóbbi pár hsz törölve. Kuro kapott 2 hét írási jog megvonást személyeskedését (pedig volt már emiatt figyelmeztetve). Ha ilyen fordul elő, ne álljatok le veszekedni. Inkább szívleljétek meg, ami Ayumichan aláírásába van írva.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 07:23:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #279 Dátum: 15 máj 22, 07:24:20 »

Én sem hinném hogy a kis saláta Karin lánya lenne, de tiszteletben tartom mások véleményét. És egyébként én totálisan megértem Sarada érzéseit, mármint én nagyon jóban vagyok szüleimmel, és ha nem ismerném az apukámat akkor biztosan nagyon szerettem volna találkozni vele, gondolj bele ez olyan mint ezer karácsony, végre láthatod azt akit feltehetőleg egész életedben istenítettél és felnagyítottál, hatalmas érzelmi stressz. Freudi logikát követve Sarada nem tudott keresztülmenni a gyerekkor megfelelő fázisain, és elakadt annál amikor édesapát kell isteníteni, ahhoz képest, még eléggé normális személyisége van, amit pedig betudhatunk annak, hogy valószínűleg Sakura nem volt egy rossz anya. Szóval ez lenne az én véleményem ha elvonatkoztatunk attól hogy ez egy mese, és a személyiséget elemezzük. Persze mindenki saját magát vetíti ki az aktuális karakterre akivel azonosulni akar, vagy tud, és ez egyértelmű ellentéteket szül, csak bele kell gondolni, hogy az a karakter nem feltétlen ugyanolyan érzelmi világgal rendelkezik mint te, hiszen egy olyan ember teremtette aki messze él, másokat tapasztalt életében és más kulturális nyomás alatt nőtt fel... Ennyi. Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #280 Dátum: 15 máj 22, 07:31:00 »

Boruto mozi témába is be fogom linkelni, de ide is berakom.

http://www.saiyanisland.com/2015/05/boruto-naruto-the-movie-story/

-tehát Boruto villám elem használó mint Hinata és Sasuke tehát az hogy Sasuke edzi ésszerű döntés volt
-Boruto nem akar hokage lenni ikszdé ez új mivel az előző generációban mindenki az akart lenni Nevet

 Hirtelen csak ezeken akadt meg a szemem kora reggel,de érdekesnek tűnik az egész Nevet
Ja és a film premierje augusztus .7 valaki nem akar összedobni velem némi zsét hogy kimenjünk japánba? Nevet
a Last moziról már lemaradtunk ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #281 Dátum: 15 máj 22, 08:16:04 »

Ti hogy reagálnátok arra, ha Kishi a következő fejezetben ehhez hasonló módon oldaná meg a Sarada és Sasuke találkozást: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/22
 ikszdé

Tuti nem... én egy klasszikusabb homlokon bökést várok itt Mosolyog Az eddigiek után az lenne az ami szép Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #282 Dátum: 15 máj 22, 08:25:13 »

700+4. fejezet

Hogy ez a Naruto mekkora kamugép. Nevet Mondjuk nem is vártam mást, Naruto mindig Naruto marad. ^^ De Sarada láthatóan simán átlátott rajta.

Oké, Sarada szépen felébresztette az egy pöttyös Sharinganját. De ha Sasuke így folytatja, lehet felébred még 1-2 pötty. ^^"""
Később lehet lesz Saradának egy olyan menő mozdulata, hogy ha komoly harcra kerül a sor, és Sharingant kell használnia, akkor egy laza mozdulattal majd mindig leveszi a szemüvegét. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #283 Dátum: 15 máj 22, 09:11:10 »

-Boruto nem akar hokage lenni ikszdé ez új mivel az előző generációban mindenki az akart lenni Nevet

Ez mondjuk szerintem logikus, mivel keveset látja az apját, aki valószínűleg ki se látszik a munkából. Megutálhatja egy gyerek így a bizonyos fajta melókat Nevet
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #284 Dátum: 15 máj 22, 13:21:02 »

Fórumon egyedüliként,csak én hiszem hogy Sarada Karin lánya ?

Most oké hogy jó páran azt mondják,hogy Sakurára jobban hasonlít, meg Kishi hivatalosan kijelentette hogy az övé .
De pár dolog még nem teljesen világos .
1. Miért titkos minden infó Sarada születéséről ?
2. Ha tényleg Sakura az anyja Saradnak, akkor miért nincs egy közös családi kép,ami tényleg a család van ?
3. Miért nem tudhatja Sarad a születése körülményeit .

Ha most tévedek is, akkor is korai még kijelenteni hogy biztos Sakura az anya .

Másik hogy miért titkos ennyire Sarad születése ? Hiszen mindenki tudja róla hogy Uchia .A másik hogy nem olyan az esete mint Narutonak volt .Hiszen neki az apja a negyedik volt és benne van Kurama így érthető a dolog ,. De sarad esetében apja nem Hokage,csak fél isten bár ha el is akarták volna rabolni Naruto nem hagyta volna .

A heti fejezet jó volt , végre láthattam Kuramát csak az volt a baj hogy rövid ideig . Nevet

A Saringanos pasas nem lehet hogy Itachi barátja volt ? Gondolkozik
Mert oké hogy úgy ugrott a vízbe hogy nem volt szeme,de azt még simán túl élhette . Eddig is régen hallott emberek voltak a fő gonoszak .
Bocsesz a 2-3-as kérdés tényleg hülyén hangzott,így javítottam . Még egyszer bocsánat.
Ha más volt a gond az nem tudom miért volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 13:51:28 írta kurama95 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!