24 máj 12, 20:20:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #240 Dátum: 15 máj 17, 16:16:48 »

Igen én is erre gondoltam! Mármint hogy régebben sem volt szüksége a pecsétekre anélkül is tudta használni akárcsak Kakashi!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #241 Dátum: 15 máj 17, 16:37:03 »

Na ezért nem fordítottam le SOHA a külső szövegeket egy mangánál sem. Mert azt nem árt tudni hogy a 98%-ukat az idióta angolok teszik oda Japán verzióban nincs olyan hogy Sasuke hazatér. Azt a barom angolok írták oda hogy fokozzák a feszültséget mintha szükség lenne rá.

Ezt nem tudom honnan szedted, de jó nagy hülyeség már neharagudj. Fordítottam Japánból is már részben mangát úgy, hogy japán kötetes rawwal dolgoztunk (HnS) és ott is ott volt, minden szöveg. Az lehet, hogy elbénázzák a fordítást és olyan is van, hogy a kötetkiadásban változik pár dolog és kimarad 1-2 ilyen "kedvcsináló" sor, de az, hogy "az angol fordítók plusz sorokat írnak bele", az flat-out hülyeség.

Több éves tapasztalat, mondjuk? Nevet Elég sok mangát szerkesztettem és az esetek 90%-ban RAW-ből dolgozok mert az angol scan egy rakás trágya. És itt nem a scan minőségére értem hanem arra hogy tele van felesleges baromságokkal, akkora betűméretet használnak hogy akár az egész mangát is újra rajzolhatnám. Tudom hogy ti nem úgy csináljátok de én nem szoktam plusz buborékot/négyzeteket rajzolgatni hanem mindent újra rajzolok. Nevet És egy MangaStream esetében ez eléggé idegőrlő pláne ha a szöveget az ember fejére teszik. Nevet Így fogom a RAW-ot és azt tisztítom le. Azon pedig nincs külső szöveg, LEGALÁBBIS ennyi mint MS-nél, tuti hogy nincs. Az meg egyértelmű hogy a Magazinos kiadás teljesen más mint a kötetes, értelemszerűen nem a magazinosra gondoltam de úgy látszik ez nem volt egyértelmű. ^^' Évek óta nem szerkesztettem Shounen mangát heti szinten. Nem véletlen mert a megszorítások óta nem is nagyon lehet beszerezni a mainstream mangák rawjait csak napokkal később, jobb esetben. No meg hetekkel később ugye kötetes kiadásban.

De igazából teljesen mindegy ez engem annyira nem érdekel mert semmit nem adnak hozzá a történethez így nem is fordítom őket le. Meg szebben is néz ki ha nincs teleírva a cover. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #242 Dátum: 15 máj 19, 06:26:35 »

Ez így szerintem pont elég is kedd reggelre Nevet
http://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11295554_937591709638059_8178195917573160362_n.png?oh=16ebc646db6bb99b6d1f5a3835041c60&oe=560AB02E
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #243 Dátum: 15 máj 19, 07:15:40 »

Jó reggelt! Még jó, hogy ide néztem fel elsőnek, ez rohadt jó! ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #244 Dátum: 15 máj 19, 08:52:51 »


LOL Ez jó kis nap indító volt  ikszdé
Amúgy kíváncsi vagyok vajon milyen lesz az újra egyessülés. Naruto már csak kinőtte azt a kort, hogy zokogva Szöcske nyakába vesse magát.
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #245 Dátum: 15 máj 19, 16:31:15 »

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150519/11265569_872330246146912_7693354355323445541_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Besírok  Pojén
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #246 Dátum: 15 máj 20, 10:42:42 »


Ezt ott van a szeren nagyon ..... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #247 Dátum: 15 máj 21, 07:14:35 »

http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/4 szép jó reggelt mindenkinek kacsint Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #248 Dátum: 15 máj 21, 07:36:48 »

Köszike! Neked is Nevet
Újabb baromi jó részt olvashattunk végig Nevet
Én behaltam amikor Chocho azt mondta Narutonak hogy ő az igazi apja Nevet
Tetszett hogy Naruto milyen jól bánik a gyerekekkel,Sarada mondta is hogy biztonságban érzi magát Nevet aztán meg ahogy Sasukéról beszélt Nevet
menő volt akár csak én,értett a ninjutsuhoz akár csak én,viszont a szociális kapocslatokban csőd volt itt már viszont nem én ikszdé
Azok után hogy elmondta Sradának miben hasonlít Sakurára meg Sasukéra ha bárki még képes azt gondolni hogy Karin lánya,na annak tényleg csak gratulálni tudok.
A végén meg a nagy családi egyesülés...Saradában fölébredt az érzelmi sokk hatására a sharingan (ezek után meg már az is tisztázva lett hogy az saját szemei vannak nála),viszont Sasuke meg azt hitte hogy ellenség??!! -.-" what the fuck is that????
Mondjuk úgy hogy még a büdös életben nem látta a lányát,megbocsátható hogy nem ismerte fel...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 21, 07:39:11 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #249 Dátum: 15 máj 21, 07:40:31 »

Chocho-n én is besírtam, amikor azt hitte, h Naruto az apja xD
Amikor elkezdett mesélni Sasuke-ról, h fényezte már magát, ciki lenne, ha kiderülne az igazság az új generációnak Nevet
Sztem most vagy Sarada magyarázza el a helyzetet, v Naruto-ék befutnak Mosolyog

Jó kis fejezet volt ez is.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #250 Dátum: 15 máj 21, 07:45:56 »

És a következő részben láthatjuk amint egy szöcske salátát csinál a saját lányából, menyivel érdekesebb lenne ez a manga! De azért így is megteszi, jó kis fejezet volt, Naruto nagyon vagány , a lányok pedig aranyosak és sokkal jobb arcok mint az előző generáció! De még mindig furcsa kicsit ilyen fordított szituációt látni Nevet Már alig várom a következő hetet! Mosolyog Még nem lehet tudni meddig fog tartani ez a szösszenet?
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #251 Dátum: 15 máj 21, 09:19:53 »

Áhh, kész, ugyanazt tudom mondani: engem Kishi megvett kilóra. A mai fejezet is, hangulatra nagyon ott volt. Naruto és a lányok kapcsolata, Kurama ( Nevet),  Naruto, mint bölcs és laza, menő hokage, ahogy meséli a múltat, kész. Hihetetlen, hogy mennyire élvezem, még azt is, ha csak beszélgetnek a semmiről. Egyedül az utolsó oldalt tartom fölösleges és várható csavarnak, sztem ez nem kellett volna. Úgy is fel fogja majd ismerni.
És pár kérdésre is választ kaptunk, nagyon jó fejezet volt. Kíváncsi vagyok, hogy milyen hosszú lesz.
Ui. Az viszont nem tudom, hogy bejön-e, hogy Saradáék nincsenek tisztában a múlttal. Egyrészt szeretem, hogy Naruto nem tette magát istenné, de másrészt legyenek már tisztában azzal, hogy ki ő, és ki Sasuke, ill. a szerepükkel ebben a világban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #252 Dátum: 15 máj 21, 09:31:41 »

Akkor mi van, ha az nem Sarada és Sasuke azért viselkedik úgy, mert tudja ezt?
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #253 Dátum: 15 máj 21, 09:54:53 »

Áhh, kész, ugyanazt tudom mondani: engem Kishi megvett kilóra.
Nah, akkor nem vagyok egyedül ezzel. Nevet

Akkor mi van, ha az nem Sarada és Sasuke azért viselkedik úgy, mert tudja ezt?
Meglehet. Ezt Kishi anno eljátszotta a part1 Naruto legeslegelején. De szívből remélem, hogy az Sarada.
Engem egy kicsit meglepett, hogy ennyire fontos lehet valakinek látni az apját, hogy még egy sharingan is felébredhet. 
Naruto hozza ám a formáját. ikszdé Igazi Hokage lett belőle az biztos. De majdnem besírtam, mikor ecsetelni kezdte, hogy Sasuke olyan volt a legtöbb téren mint ő.
Kész! Tuti hogy Chocho a kedvenc az új generációból! (Kivéve ha megismerhetjük Himawarit is)
Na Sasuke te idióta, első találkozásodkor a lányoddal neki szegezel egy kardot. Szép, mondhatom. smirksweat De ahogy előttem mondták, nem lesz ez olyan nagy durranás, biztos elintézi Kishi két oldal alatt. Vagy Naruto figyelte, hogy milyen messzire megy a kis Uchiha vagy Sasukénak leesik a tantusz. Már ha -amint feljebb írtam- az tényleg nem Sarada.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #254 Dátum: 15 máj 21, 10:01:46 »

Akkor mi van, ha az nem Sarada és Sasuke azért viselkedik úgy, mert tudja ezt?
Meglehet. Ezt Kishi anno eljátszotta a part1 Naruto legeslegelején.
Eltartott egy fél percig míg leesett mire gondoltok Nevet ikszdé
Hmmmm lehet,bár amilyen érzelmeket láttunk Sarada arcán szerintem nem valószínű hogy egy imposztor.Bár ki tudja Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!