24 máj 12, 21:35:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407016 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #195 Dátum: 15 máj 14, 17:48:09 »

Nem tudom, lehet rosszul emlékszem már rá, de mintha szándékosan csukták volna le a szemüket, mert ahogyan Itachinál is láthattuk, kifehéredik a szemük. Ha meg nem látnak vele, akkor minek nyitva tartani? Felesleges és mint Kakashinál kiderült, egy szemmel is lehet harcolni.
Arról a leskelődős kis szarságról nekem az ugrott be, hogy az most a másik sharinganos fél arca, vagy mi van?
Jó látni, hogy az új generáció nem életképtelen, Chouchou rendesen odavágott, nem egy gyenge ő sem. Én már tapadt a képernyőre, hogy na, Sarada mit ránt elő, de nem baj, Naruto sem rossz, sőt. Nevet Az hétszentség, hogy ez a hagymasrác pillanatok alatt el lesz verve és szerintem a másiknak sem kell sokat várnia egy gerincropiért.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #196 Dátum: 15 máj 14, 20:05:38 »

Amúgy csak most tűnt fel, hogy apuci ruhát cserélt a kémkedésben, mert már nem az Akatsukis köpeny van rajta. Vagy ez most egy harmadik tag?

Jah meg pár fórummal odébb arról megy a vita, hogy vajon Shisui-e az új arc?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 14, 20:22:37 írta Sidea » Naplózva
Uri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


Titulus? Minek?


« Válasz #197 Dátum: 15 máj 14, 20:24:59 »

Ez a Mitsuki gyerek haláli Nevet Egyre jobban érdekel kicsoda is lehet. Szerepelhetne gyakrabban ^^ Érdekes duót alkotnak Borutoval Mosolyog

Olvasva, hogy miért lehet "felcsíptetve" a köpenyes úriember szeme: nem lenne elképzelhető, hogy a "tízfarkú" minion-nal való kapcsolat az oka?
(Amúgy meg: sok szemcseppre lehet szüksége, ha szegény pára nem igen tud pislogni  smirksweat )

Egyéb: Shikamaru megrajzolása nem igazán volt nagy kihívás Kishi' mesternek Nevet Sebhely nélküli Shikaku egy az egyben Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 14, 20:30:36 írta Uri » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #198 Dátum: 15 máj 14, 20:34:40 »

(Amúgy meg: sok szemcseppre lehet szüksége, ha szegény pára nem igen tud pislogni  smirksweat )
Egyéb: Shikamaru megrajzolása nem igazán volt nagy kihívás Kishi' mesternek Nevet Sebhely nélküli Shikaku egy az egyben Mosolyog
Volt egy Kern Pál nevű katona akit a keleti fronton fejbe lőttek.Túlélte,viszont a következő 40 évben nem aludt és nem pislogott.
Nem tudom hogy lehetséges,de van vagyis volt rá élő példa Nevet
Pár hete volt indexen a hír,onnan tudom.
Shikamaruval kapcsolatban igazad van ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #199 Dátum: 15 máj 14, 20:51:55 »

Az összes Nara klánbelik kb ugyan úgy néz ki, szóval ez nem meglepő.

Amúgy én még jobban elhinném, hogy ez a gonosz Uchihavagynem esetleg Itachinak valami véletlen porontya, minthogy Shisui legyen. De kb mindkettő esélytelen.
Naplózva

kumiko130
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #200 Dátum: 15 máj 14, 21:11:28 »

Az nagyon tetszett, ahogy Sarada szabadkozik a végén egy Shannaro-val Mosolyog De javu.....Nagyon tetszik, ahogyan ötvözte sakura és Sasuke jellemét Kishi mester Nevet Akárcsak Boruto-nál. Már most imádom a mangát  Pontosan
Naplózva

\"Teszem amit mondok , és amit  mondok azt teszem !!!\"
\"Védd a földet ,mert az egyetlen hely , ahol lehet csokit kapni.\" ikszdé
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #201 Dátum: 15 máj 14, 21:17:43 »

Boruto és Mitsuki jó csapatott alkotnak s jah nekem is egyre jobban bejön. Nevet

Érdekes felvetülés Sarada és Boruto közt ez a "ez a marha tudta jól hogy anya utána küld kajával ő meg lelép na csá" dolog ikszdé
Jó sora van, mert ő Nautoval ellentétben nem ismeri azokat a dolgokat, amik számára olyan "természetes" míg Saradának kb olyan mint anno Narutonak. Kivéve az hogy neki azért van anyja is, és tudja hogy valahol egy apja aki él és virul. Nevet

Nem olvastam a fórumot megmondom őszintén így nem tudom említette-e már valaki hogy amit Mitsuki mondott Chouchounak hogy "a tüneteid rosszabbodnak"  ezt vajon mire érthette? Hümm-hümm

Amilyen rövidnek és tömörnek tűnik most ez a kis gaiden úgy vonzza az ember szemét hogy hol van már a következő o.o


Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #202 Dátum: 15 máj 14, 21:20:27 »

Boruto és Mitsuki jó csapatott alkotnak s jah nekem is egyre jobban bejön. Nevet
Nem olvastam a fórumot megmondom őszintén így nem tudom említette-e már valaki hogy amit Mitsuki mondott Chouchounak hogy "a tüneteid rosszabbodnak"  ezt vajon mire érthette? Hümm-hümm


Gondoltam, hogy elsőre nem lesz egyértelmű mindenkinek, de ennek a folytatása:

Jobb alsó panel: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/702/12

Amúgy itt van jó minőségben a két családkép:
Uzumaki-Hyuuga: http://kepfeltoltes.hu/150514/Naruto_family_www.kepfeltoltes.hu_.png
Uchiha-Haruno: http://kepfeltoltes.hu/150514/Sasuke__s_family_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #203 Dátum: 15 máj 14, 21:21:06 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/703/20
Ezen a képen naruto nem nagy arc egy kicsit?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #204 Dátum: 15 máj 14, 21:24:11 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/703/20
Ezen a képen naruto nem nagy arc egy kicsit?

Szerintem az ennek a visszaköszönése: http://www.mangapanda.com/93-15-10/naruto/chapter-10.html
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #205 Dátum: 15 máj 14, 21:35:50 »

Lehet
De narutonak mindenki egy csettintés sőt még annyi se mert elkezd világítani a kiubi formában azt leveri
Vagy max átváltozik teljesen kuramává azt szevasz tavasz
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #206 Dátum: 15 máj 14, 21:43:55 »


Naruto a büszke családapa, Sasuke meg mint aki legszívesebben lelépne és vissza se térne tizenkét évig.  ikszdé
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #207 Dátum: 15 máj 14, 22:05:27 »

Szerintem Shin nem fog leállni Narutóval harcolni hanem lelép.
Saradát meg magával viszi Naruto mivel most kiderült hogy rá pájáznak, így találkozhat Sasukéval.
Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #208 Dátum: 15 máj 15, 08:09:28 »

Osztom Wandor véleményét, én is erre a következtetésre jutottam a fejezet végén.
Egyébként nekem nagyon tetszik a gyerekek személyisége, szerintem sokkalta jobb, mint az "előző generáció", Sarada annyira jól össze lett hozva, valahogy tényleg hasonlít a szüleire, de szerencsére egyikre sem túlságosan, Boruto is azzal a kis dacos, hisztis, beképzelt személyiséggel, mondjuk nekem azért sokkal intelligensebbnek tűnik mint anno Naruto, ami eléggé nagy pozitívum. Jobban várom ennek a kis szösszenetnek az új fejezeteit, mint anno a narutonak, ami egy nagyon jó dolog! Nevet
És hát igen, aki nem pislog annak könnypótlásra van szüksége, de egy világban ahol lehetséges a szemátültetés és világító emberkék szaladgálnak miközben varázsfák nőnek ki a földből, nem hiszem hogy ez a legnagyobb gond. ikszdé
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #209 Dátum: 15 máj 15, 13:07:53 »

Szerintem Shin nem fog leállni Narutóval harcolni hanem lelép.
Saradát meg magával viszi Naruto mivel most kiderült hogy rá pájáznak, így találkozhat Sasukéval.
Szerinted Naruto elől csak úgy meglehet lépni? Erősen kétlem. Ahhoz ő már túl gyors, aztán ott van még az is, hogy érzékelni tudja a chakráját bárkinek.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!