24 máj 12, 19:53:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #150 Dátum: 15 máj 08, 21:52:05 »

Uri!

Épp eszembe jutott Hidan, már majdnem leírtam, de inkább gondoltam egyet és elolvastam a mai kommenteket... Nevet
Szerintem simán van realitása a dolognak, elvégre ugye Hidan nem halt meg, ha Oro vagy Kabuto megtalálta, simán összerakhatta. Esetleg elszökött tőlük, vagy elengedték valami céllal, a gyerek szintén Kabuto révén szerezhetett szemet, hisz ő ismerte Tobit. A srácnak ráadásul hasonlóan hátranyalt haja van mint Hidannak, így a kificamodott ízlése is megmagyarázható. Sőt tovább megyek, mi van, ha a gyereke? Nevet Mindkettőnek fehér haja van, legalábbis eddig nem derült ki a színe, akár fehér is lehet, vagyis most fehér és kész Nevet Namost, Hidannak van oka megbosszulni Itachit, mert a társa volt, és ő feltehetőleg nem tud az árulásáról. Amennyiben ez a szituáció, mégsem egy piti ellenféllel lesz dolga Narutoéknak, egy halhatatlan fickó (vagy kettő...) és egy sharinganos gyerek, aki Sasukét is meglepte.

Mit gondoltok? Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #151 Dátum: 15 máj 08, 22:14:30 »

Nem... Úgy az egész... Több szempontból sem.

1. Hidan egy elmebajos, nem a tervező típus.
2. Shikamaru maga mondta, hogy ha valóban sosem hal meg, akkor a családja örökre őrizni fogja a fejét ott.
3. Kishimoto nyilatkozta, vagy databookban volt nemtom, hogy Hidan 1 dologba belehalhat és az az alultápláltság, vagyis 99,9999999%, hogy már rég halott.
4. Hidan sosem jött ki annyira Itachival, és úgy unblokk senkivel, hogy érdekelje, hogy meghalt.
5. Hidan nem tudhatta hol van Obitobi műhelye a Sharinganokkal. Ha valaki tudta hol lehet az Sasuke, kakuzu, Nagato és Konan.
6. Oro nem ismerte Hidant személyesen és valószínűleg nem tudja hol "halt meg".
7. Kabuto megjavult és hazament az árvaházba, vagy börtönben ül. Ez kb 99%.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 22:16:06 írta Exkirion » Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #152 Dátum: 15 máj 08, 22:46:18 »

Én sem gondolom túl reálisnak, de azért az 1%-nál több esélyt adnék rá. Kabuto egy kísérletező típus, nem hinném, hogy meg tud ülni a seggén. Ettől még persze térhetett jó útra, a kísérletek nem mindig a rosszat jelentik, de van olyan, hogy valami balul sül el. Hidannak amúgy a személyiségét is meg tudná változtatni, így megmagyarázható lenne a bosszú. Még régen is elvihette a jó öreg kaszást a föld alól, így nem kell, hogy halott legyen, és igazából szarvasok "őrzik", ami kicsit komolytalan. Abban viszont egyetértek, hogy nem tudhatták, hogy hol halt meg.
Naplózva
Uri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


Titulus? Minek?


« Válasz #153 Dátum: 15 máj 09, 07:27:07 »

Ha nem túl reális Hidan, egy esélyt csak megér Nevet

Kicsit ellentmondásos dolgokat tudunk róla..
Databook: állapota nem 'elhunyt' hanem 'cselekvésképtelen'
ezzel szemben van Kishi' valós nyilatkozata (Naruto FanBook 2, azt hiszem*) :
"Hidan él, de ha nem kap táplálékot meghalhat, lassan elrohad." [飛段は生きてます。でも栄養取らないと死んじゃうし、そろそろ腐ってるねコレ.]

De nem is kell feltétlenül élnie, elegendő lehet hogy csak valaki megtalálja. Ami, szerintem nem is lehetetlen: a Zetsuk a talajban érzékelnek dolgokat - átfésülhetnek helyeket.
Továbbá 2 fő biztosan életben van akik még ismerik az Edo Tensei-t!
Bár, ezt megindokolni, hogy miért tennének ilyet.. Itachi bosszúja valóban messze áll Hidantól, de végül is, az összes ismert szereplőtől is  Gondolkozik

Gyenge lábakon áll (ha mondhatjuk, hogy áll ^^) a teória, de akár hasonlóan gyengus ötlet is érvényre juthat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 07:28:06 írta Uri » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #154 Dátum: 15 máj 09, 11:40:04 »

Az sem biztos, hogy a csuklyás igazat mond. Lehet csak kihasználja a fehér hajú srácot, és azt mondja, amit az hallani akar.

Ennyi erővel a csuklyás akár Itachi barátnője is lehet, aki valamiképpen túlélte a mészárlást, "megértette" Itaci célját, de nem tudja, hogy közben Sasuke is megértette azt. És most bosszút akar állni Sasukén, amiért végzett Itachival. A lenyalt hajú esetleg valami lombikbébi lenne Itachi és a csak DNS-éből, plusz esetleg egy kis Zetsu adalék. Így meglenne a kapcsolat közte és Sarada között is.
Ha már az elszállt elméleteknél tartunk. Nevet

Viszont az is elég sanszos, amit fentebb írtatok, hogy Saradánál Karin szemei vannak. Ezért gyengébb a látása. Az ő szemei pedig a lenyalt hajúnál, akinek azért van sharinganja.

És a két fenti elméletet még össze is lehet hozni. A csuklyás szemeket akart lopni fehérkének.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 11:40:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #155 Dátum: 15 máj 09, 12:10:38 »

Jó kis teória hogy Karin szemei vannak Saradánál,viszont egy fontos dolgot figyelmen kívül hagytatok.Azt hogy Karin szeme piros/rózsaszín,Saradáé viszont fekete.De ezt már Exkirion leírta anno.
Ha a beültetés után nem változtatták meg a színüket feketére akkor nem hinném hogy azok Karin szemei.
A rossz látást meg okozhatta az új technológiával járó okostelók,tabletek,és a facebook helyi megfelelőjének 24/7 nyüstölése.Bár ez közhely,de van benne igazság.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 12:11:11 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #156 Dátum: 15 máj 09, 12:31:57 »

És mi van, ha csak azért van Saradanak szemüvege, mert Sakura közreműködésével felhígult az Uchiha-vér?
Azért ne feledjük el, hogy Sarada csak félig Uchiha...sőt, igazából ő az első fél Uchiha, akit ismerünk.

Btw: A csuklás tényleg lehet akár Itachi barátnője, a fehér-kölyök meg akár a fia is... most az mindegy, hogy mennyire vett részt a lombikprogiban. Kicsit mint az Oroszlánkirály 2-ben, a megözvegyült anya hergeli a kölyköt a helyzetét megrontó "gyilkos" ellen.

Amúgy az sem törvényszerű, hogy egy Uchiha fekete hajú legyen. Valamelyik fillerben mutattak "renitenseket" is.

A szemlopósdi elég meredek lenne. Szerintem Sasuke minimum tőből tépné le annak a fejét, aki a lányához nyúl. Kiváltképpen, ha mindez épp szülés közben történik - tegyük fel, hogy a Sakura vergődésénél még/épp jelent volt.
Vagy lehet, hogy valahogy mégis sikerült ellopni a szemeit, és most a tettesek után "nyomoz", mint titkos misszió?

Jahm..és ki mit gondol, mi újság a rókakomával?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #157 Dátum: 15 máj 09, 13:16:21 »

Bent csücsül Narutoban, élvezi nyugdíjas napjait.
Igazatok van, Karin szeme rózsaszín, szóval még egy pont amellett, hogy miért bullshit az elméletem. Mondjuk eleve is biztos voltam benne, hogy hülyeség, de na, ez volt az első gondolatom Nevet
Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem Sarada az első "fél" Uchiha. Meg amúgy is, én teljes mértékben Uchihanak tartom, az, hogy nem mind a két szülője volt Uchiha, ezen nem változtat. És amúgy is kétlem, hogy az előző generációk mindig klánon belül házasodtak volna. Nem tudom elképzelni. Szövetséges klánok között biztos, hogy volt keveredés, a faluk megalapítása után meg 100%.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 13:17:58 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #158 Dátum: 15 máj 09, 13:42:30 »

És mi van akkor ha az Uchiha klànnak több ága van?
Úgy értem hogy vannak, akik a falualapításkor elhagyták a klánt, mert nem tetszett nekik a Senju kibékülés, és Itachira hősként tekintenek (az Akatsuki köpeny is az ő tiszteletére van hordva), mert kivégezte az "árulókat" akik lepaktáltak az ellenséggel (Senju).  Gondolkozik
Ők "kívülállóként" nem tudhattak a puccs kísérletről sem, az nagyon titokban volt tartva.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 14:20:53 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #159 Dátum: 15 máj 09, 15:17:36 »

Az sem biztos, hogy a csuklyás igazat mond. Lehet csak kihasználja a fehér hajú srácot, és azt mondja, amit az hallani akar.

Viszont az is elég sanszos, amit fentebb írtatok, hogy Saradánál Karin szemei vannak. Ezért gyengébb a látása. Az ő szemei pedig a lenyalt hajúnál, akinek azért van sharinganja.

És a két fenti elméletet még össze is lehet hozni. A csuklyás szemeket akart lopni fehérkének.

Persze, hogy csak manipulálja, hiszen Obito is nem kicsit ferdített az igazságon, hogy manipulálhassa Sasuke-t (konkrétan letagadta, hogy ő uszította a rókát a falura, hogy bepipuljon a nép az Uchiha klánra).

Viszont ennek a "Karin szemei vannak Sarada-nál" semmi értelme!

Karin szemei vörösek, Sarada-é feketék.

ESETLEG az lehet, hogy Sasuke RÉGI szemei vannak Sarada-nál (ugyanis anno Sasuke-nak csak romlott a látása, de még bőven messze volt a vakságtól).

Az ok meg maradhatna a hagymafejű gyerek.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #160 Dátum: 15 máj 09, 15:39:56 »

Amúgy eddig se értettem ezt az "Úr isten Saradának rossz a szeme. Micsoda szégyen" dolgot. Attól, hogy valaki Uchiha még nem lesznek jók a szemei.

Egyrészt tudjuk, hogy nem is mindegyik Uchihának lesz Sharinganja, másrészt Obitonak is, ha emlékeztek voltak kisebb problémái a szemével gyerek korában és állandóan csepegtetnie kellett.

Mellesleg a Sharingantól nem lesznek jók szemeid, csak látni kezded a chakrát, a gyorsabb mozdulatokat képes lesz felfogni a szemed, genjutsut nyomni és megtanulni könyebben a jutsukat, amiket látszt. Az nem a sharingan képessége, hogy javítja a látóidegeid, vagy a retinád.

Semmi ilyen szemcserélős humbug nem kell ide... Mért gondolja mindenki azt, hogy az össsszes konohai klán (kivéve talán a Hyuugákat, akiknek igen is jobb lesz a látásuk) esetén bármikor bárkinek lehet olyan problémája, hogy megromlik a látása ezért-azért, de ez valahogy mágikus módon elkerüli az Uchihákat. Mért nem lehet az, hogy Saradának egyszerűen csak rossz a látása és kész?
És ha már itt tartunk ezt ez is bizonyítja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/701/17
Ha Saradának egész kiskora óta rossz lett volna a szeme, akkor a bal alsó képen is szemüvegben kéne lennie, hiszen Udon és Kabuto esetéből tudjuk, hogy, ha rossz a szemed, akkor mindegy mennyi idős vagy, jár a szemcsi.

Mellesleg volt itt ilyen, hogy "Sakura miatt felhígult az Uchiha vér."
Gondoljátok, hogy az Uchihák ennyire beltenyészetesek voltak? Mert én nem gondolnám. Szerintem ugyan úgy vettek feleségeket/férjeket be kívülálók közül régen is. A Feleség ugye megváltoztatja a nevét, szóval utána már nehéz megmondani.
Amúgy meg csak rá kell nézni Saradára. Fekete haj, fekete szem, komolyabb jellem. Ha ez a felhígult Uchiha vér, akkor szeretnék látni egy nem felhígultat...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 15:49:32 írta Exkirion » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #161 Dátum: 15 máj 09, 17:33:33 »

khrhmmm Mosolyog Na valahogy így képzeltem volna el az eredeti mangában a történéseket a Nagy seregszemle után (525.rész asszem)
Csak tartsák fenn a jó munkát. Nevet
megint mi ez a kavarás? nem úgy volt hogy Sasuke az utsó, a letze,  a hegylakó? Mosolyog
Ki ez a tag? akatsukis szerelésben?!?
(mondjuk kedvencem az akatsukis szerelés)

 Gondolkozik  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #162 Dátum: 15 máj 10, 09:26:12 »


Örvény szerű fa izé, van bőven saringánja....hát szerintem tóbiás ubul egy klónja tért vissza, nyílván a spirál mihály aki hozzá volt ragadva....a kiscsákó meg valszeg egy zetsu klón.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #163 Dátum: 15 máj 10, 13:06:14 »

Ja, tényleg. Az eltérő szemszínt én is benéztem. ^^"
Viszont akkor mi az a lesajnáló tekintet Shizunétól (és a többi orvosi shinobitól), és miért titokzatoskodnak annyira előtte? Csak lesz itt valami kis kavar. Esetleg Karin tényleg ott volt Sarada születésekor, volt egy kis harc valaki ellen, és Karin feláldozta magát? Ami tegyük hozzá elég érdekes, mivel a képessége miatt elég gyorsan gyógyul...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #164 Dátum: 15 máj 10, 16:49:28 »

Viszont akkor mi az a lesajnáló tekintet Shizunétól (és a többi orvosi shinobitól), és miért titokzatoskodnak annyira előtte?
Az engem sem hagy nyugodni, hogy ha olyan egyszerűek a dolgok mint képzelem, akkor miért néznek rá úgy.
Szegénynek ott a klánja múltja(amiről mellesleg nem is tud), az apját soha nem látta, erre MÉG van valami ami miatt mindenkinek az a világfájdalmas sajnálat ül ki a fejére.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!