24 máj 12, 17:46:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406986 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #135 Dátum: 15 máj 07, 22:27:09 »

Szerintem teljesen mindegy, hogy ki a csuklyás, meg a sharingan használó.. Naruto megindul, csúnyán rájuk néz, és a csatának már vége is.  Kúl Engem jobban érdekel, hogy mi lesz Saradával. Valahogy úgyis lefognak bukni, hogy követik Narutoékat, viszont akkor Sarada terve elbukik.
Én is nagyon hiányolom Himawarit és Hinatát.
Eddig ezt a két fejezetet úgy tudnám összefoglalni, hogy történt is sok minden, meg nem is  Technikai KO
Már alig várom a következőt! Ja és köszönöm a gyors fordítást!!!!  bow
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #136 Dátum: 15 máj 07, 23:17:39 »

Amúgy van ez a rész, hogy Sarada nem konohában született.

Gondolom az IQ betyárok rögtön ugrani fognak arra, hogy "Húú biztos, mert nem Sakura az anyja", pedig ennél van egy sokkal egyszerűbb és ésszerűbb magyarázat is.

Mint a fejezetből kiderül, minden született gyerekről anyakönyvi kivonatot tartanak, amin igen jó eséllyel szerepel mindkét szülő, nagyjából valahogy így: http://igazsagugyiinformaciok.kormany.hu/download/3/70/60000/szuletesi_2012.jpg

Most pedig gondoljuk végig...
Nővér: "Apa neve?"
Sakura/hozzátartozó: "Uchiha Sasuke"
Nővér: "U-uchiha...? Mármint az a fickó, aki jó 5 éven át körözött szököt ninja volt, majdnem háborút robbantott ki Konoha és Kumo közt és megölte a 6. hokage jelöltet?"
Sakura/hozzátartozó: "Őőőőő, ja."

Szóval mardjunk annyiban, hogy Sasuke valószínűleg nem épp a legközkedveltebb szeméyliség, hiszen eleve csak lobbival nem vették a fejét a 699. fejezetben. És ez lehet az oka annak is, hogy elvállal egy ilyen hosszú küldetést, amíg kicsit csillapodnak a kedélyek.

Szóval, ha engem kérdeztek annyiról lehet szó, hogy Kakashi elrendezett nekik egy Narutoéhoz hasonló szülést, hogy lehetőleg senki ne kérdezősködjön és Sarada ne úgy nőjön fel, hogy ő a "bűnöző lánya". Elvégre valószínűleg Naruto esetén is valaki véletlen megtudta, hogy ő a Kyuubi Jinchuurikije, (pl valaki megtörte a halgatási fogadalmat) aztán elterjedt.

Valószínűleg Saradának is azért nem mondják el ezt, mert azt akrják, hogy amennyire csak tud büszke legyen az apjára.

Most persze mondhatnánk, hogy de Uchiha a neve stb, de ugye ezt csak az vágja, aki imseri, meg az akadémiai tanárok stb, nem minden jöttment ninja a faluban. Még ha csak annyira is a jó dolog, hogy egykét Anti-Uchiha balfék nem ismeri meg az utcán, már nyertek vele.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 23:22:28 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #137 Dátum: 15 máj 08, 00:21:43 »

Exkirion nagyon beletrafáltál szerintem. Eddig ez az ötlet fekszik a legjobban nekem, ráadásul Kishi vallana hisz ez most egy fordított Naruto kb, szóval most Sarada van Naruto helyében és Kishi amúgy is szereti az ilyen dolgokat. Mondjuk a ruháján ott van az Uchiha címer szóval arról már bárki felismerheti. Nevet
De eddig ez az ötlet a legbiztosabb, ami Sóskát illeti elég valószínű hogy ezért ment el hosszú küldetésre és lehet hogy a sok aggódás miatt van rosszul állandóan Sakura is. Elvégre titkok közt kell élnie nem tudja mi van a férjével, na nem mintha féltenie kéne. Nevet Plusz gyereket kell nevelnie gondolom okítja az újoncokat is, ráadásul titkolóznia is kell a gyereke előtt. Szóval ezek után aki azt mondja rá hogy nyomorék mert láttam hogy valamelyik észlény hasonlót írt róla az nyissa ki a szemét és gondoljon bele hogy ő mit csinálna hasonló helyzetben.

Viszont üröm az örömben hogy rövid lesz a Gaiden így nem igazán bontakozhat ki a történet ha csak Kishi meg nem gondolja magát. Nevet Mert én szívesen olvasnám még pár évig a gyerekek történetét.  bow
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #138 Dátum: 15 máj 08, 00:28:49 »

Mert én szívesen olvasnám még pár évig a gyerekek történetét.  bow

Ez után a két fejezet után meg mondom őszintén én is.

Hmmm... A címerre nem gondoltam... Mondjuk nem tudom az emnnyire közismert jelkép, de ha azt vesszük, hogy Mitsuki így vágja, akkor gondolom eléggé. Mindegy, akkor nem tudom, bár mondjuk elvileg bármelyik idióta felvehet egy Uchiha jeles rucit, erre elég jó példa Mr hagymafej ebben a fejezetben.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #139 Dátum: 15 máj 08, 01:03:43 »

Nem tudom Kishi mit akar kihozni ebből. Anyakönyvi kivonata akkor is kéne hogy legyen, konohai lakos, Sakura lánya (hivatalosan mindenképp), és Sasuke az apja, aki szintén konohai. Sarada jár az akadémiára is, kell hogy legyen neki "személyazonossága". Talán van is csak máshol, valahol szigorúan őrizve.
Lehet, hogy az ő védelme érdekében pl. Orotól, mivel Uchiha, vagy másoktól. Gondolom az akadémia közelébe nem nagyon engednek akárkit, hogy kémkedjen, a falu meg elég nagy ahhoz hogy ne hagyadkozzon rá hogy majd az utcán belebotlik és a címerről felismeri egy esetleges Oro kém. Egy korházba nem nehéz bejutni, elég egy alibisérülés és oda kerül, a papírokból máris megvannak az Uchiha adatai meg hogy hol van.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 01:18:40 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #140 Dátum: 15 máj 08, 01:18:11 »

Hát, kivéve, hogy az anyja egy mozgó kórház, szóval, ha akármi lenne velle, valószínűleg Sakura meggyógyítaná, vagy ő lenne, aki műti, ő meg már elsusmusol bármilyen papírt, hiszen az előző három hokage közül akármelyik csak egy telefonra van.

De egyetértek, hogy elég instabil lábon áll ez a teóriám, szóval majd meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 01:19:17 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #141 Dátum: 15 máj 08, 11:46:08 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/702/15
Csak nekem jutott a két középső panelról az az eszembe, hogy fehérke valahogy megszerezte Sarada szemeit? Ez a teóriám:
A születését ugyanúgy várták az ellenségek, mint anno Narutóét. Sasuke valamiért nem tudott ott lenni a szülésnél (mert akkor esélyük se lett volna), ellenben Karin valamiért ott volt, és miután ellopták Sarada szemeit, ő átadta neki a sajátjait (ezért egyúttal a szemüveget is vele). Ez a szülés körüli mizéria.
Amúgy ez egy komplett hülyeség, tudom, de a képről ez jutott eszembe Nevet
1. Ez elég morbid, ráadásul kétlem, hogy egy felnőtt át tudná adni egy csecsemőnek a szemeit.
2. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/701/17 - a kis Sarada nem viselt még szemüveget.
3. Akkor Sasuke nem lepődött volna meg azon, hogy valakinek vannak sharinganjai.
4. Tegyük fel, hogy Karint Sasuke küldte oda, hogy segítsen a szülésnél, aki Sasuke gyerekéért feláldozta magát. Miért kell az ilyet eltitkolni? De végülis lehetett még egyéb ismeretlen körülmény, ami bonyolította az esetet.
Szóval nagy hülyeség, de ez jutott eszembe először, gondoltam megosztom veletek Nevet

Szerk.:
Amúgy nagyon nagy hülyeség az, amit fehérke mond. Sasuke pont, hogy megtisztította az uchiha nevet, nem bemocskolta.
És ti ismertek olyan embert, aki meg akarná bosszulni Itachi halálát? Mert nekem egy sem jut eszembe.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 11:48:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #142 Dátum: 15 máj 08, 11:50:34 »

Vagy mi van akkor, ha az csak egy hatásos jelenetváltás és Sarada szeme egyszerűen csak megromlott idővel? Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #143 Dátum: 15 máj 08, 11:56:08 »

Nemtom, majd meglátjuk, nekem úgy tűnt, hogy utalni akart arra Kishi, hogy van valami kapcsolat Sarada és fehérke között.
De szinte biztos vagyok benne, hogy ha van is valami, akkor nem az amit írtam, az csak egy elrugaszkodott agymenés Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 11:56:54 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #144 Dátum: 15 máj 08, 12:43:21 »

Idézet
ráadásul kétlem, hogy egy felnőtt át tudná adni egy csecsemőnek a szemeit
Elvileg a szem nem növekszik.  Azért van hogy egy csecsemőnek nagy szemei vannak a fejéhez képest.  Gondolkozik
Persze az is lehet hogy ez csak egy mende-monda, egy biológus meg tudná cáfolni.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 12:47:18 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #145 Dátum: 15 máj 08, 12:45:38 »

És mi van akkor ha a köpenyes alak az Shishui?
Végül is könnyen megrendezheti valaki a halálát,szerez előtte/utána sharingant azt meg van oldva.
Ahogy mondja hogy Sasuke egy  szégyenfolt,meg hogy megölte Itachit...bár a franc se tudja,majd kiderül.
Azért van hogy egy csecsemőnek nagy szemei vannak a fejéhez képest.  Gondolkozik
Persze az is lehet hogy ez csak egy mende-monda, egy biológus meg tudná cáfolni.  Nyelvesít
Kérdezd meg Saphirat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 12:47:54 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Uri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


Titulus? Minek?


« Válasz #146 Dátum: 15 máj 08, 14:38:17 »

Egy fejezet után nem tűnt annyira komolynak a folytatás, de eme fejezet olvasása ás tanulmányozása után személy szerint reménykedem, hogy nem csak pár hónapig élvezhetjük a történet izgalmait! Mosolyog

Végigolvasva mások észrevételeit, teóriáit és gondolatait, megragadnám én is ennek a lehetőségét s megosztanám saját gondolataimat Mosolyog

Legfőbb talány talán az új (?) Akatsukis tagunk, és a kis hagymafejű Uchihánk (?). [ Szerintem semmi sem biztos ^^]
Belegondolva, szerintem nem kell egy hatalmas karaktert sejtenünk a felhős kabátos alak formájában. Illetve a különc hagymahajú kölyök sem akkora lehetetlenség, mint elsőre tűnhet. Miért gondolom ezt?
Tobi (jobban mondva: Obito) elég tekintélyes sharingan készletet halmozott fel. Egy szerencsésebb kalandor szellemű shinobi meg is találhatná. Ezen felül rengeteg a szemmel kompatibilis DNS is rendelkezésre állhat (szerintem nem árthat ha van ilyen) : gondolva arra a tekintélyes mértékű Zetsu-klón 'seregre'. Még ha a háború folyamán java részük kiveszett, szerintem szinte biztos hogy maradtak még "raktáron". Ezeket felhasználva komoly képességekre tehet szert egy szerencsés ninja is.
Persze maga az ihlet nem jön magától, így gondolom, hogy Zetsu (Mégha az "eredeti" Sasuke áldozata lett is) szerepet játszhat a történtekben.
DE: szerintem Hidan személyét sem feledhetjük Nevet Jó, nyilván nem sok köze lehet a kis hagymához, de miért ne lehetne eljátszani a gondolattal? Gondolkozik Mosolyog

+ szerintem nem Orochimaru lesz most a hunyó. Hiába is csöngetnek be hozzá Narutóék Mosolyog

Egyéb észrevétel: Mitsuki. Ködrejteki-e? Jó kérdés. Hovatartozása alapján akár a néhai Gőzrejtekből is érkezhetne akár. De felbukkanása és amúgy is "feltűnő" külseje miatt bizonyára fontos szerep jut neki a későbbiekben Mosolyog

Engem a rokonsági-kérdés egyáltalán nem tüzel fel, főleg, hogy Kishi' nagymester elárult már dolgokat. De Sarada személyisége kimondottan szimpatikus egyelőre ^^



Bármi is lesz, nagyon várom a folytatást! ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 08, 14:41:21 írta Uri » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #147 Dátum: 15 máj 08, 18:01:38 »

És mi van akkor ha a köpenyes alak az Shishui?

Shisui ezer éve halott. Ráadásul ismerte Itachi terveit is így nem utálhatná Sasukét.

Elvileg a szem nem növekszik.  Azért van hogy egy csecsemőnek nagy szemei vannak a fejéhez képest.  Gondolkozik
Persze az is lehet hogy ez csak egy mende-monda, egy biológus meg tudná cáfolni.  Nyelvesít

Való igaz a szem növekszik. viszont a rajzok alapján a szeme inkább az anyjáéra hasonlít mint Karinéra.
Szerintem sokkal egyszerűbb lesz a magyarázat csak mi kicsit túlgondoljuk. Bár nekem is fura volt egymás mellett látni hagymafejet meg Saradát azon az oldalon. Nevet
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #148 Dátum: 15 máj 08, 18:31:05 »

Amúgy van ez a rész, hogy Sarada nem konohában született.

Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de ha jól rémlik, akkor Naruto SEM Konoha-ban született, hanem Konoha-n kívül egy erdőbéli barlangban.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/11

Naruto ráadásul nem is az apja nevét kapta meg, hanem az anyjáét, aki ugye eredetileg nem Konoha-i volt. Mert a rendes neve amúgy Namikaze Naruto lenne.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #149 Dátum: 15 máj 08, 18:45:13 »

Breaking News!! Naruto Epilogue Novels & Art Book coming to U.S.
Viz Media will publish Naruto: Kakashi's Story in November, followed by Naruto: Shikamaru's Story in February 2016 and Naruto: Sakura's Story in May 2016. Viz will also publish the Uzumaki Naruto: Illustrations book in November.

Vagyis jövőre jönnek angolul a novellák,így már nem kell a retkes redditen olvasni (haleluja)
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!