24 máj 13, 00:57:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407027 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #120 Dátum: 15 máj 07, 15:40:48 »

Szerintetek ha Sakura felébred akkor a lánya után fog menni? Feltéve ha jobban lesz, remélem nem fogja végig az ágyat nyomni...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #121 Dátum: 15 máj 07, 16:23:49 »

Én személy szerint Hinatát és Himawarit szeretném látni, még, ha csak 1-2 panel erejéig is, meg Naruto házát.

Valaki mondta, hogy zavarja, hogy még nem voltak benne. Szerintem semmi nem indokolta, hogy benne legyenek eddig, szóval  ezzel nincs semmi baj, de most, hogy Naruto lelép valami olyan jelenet elférne, hogy Boruto hazamegy, hogy hova lett az örege, mert sehol nem találja, csak a klónját pedig már valami klassz csíny jutott eszébe erre, most Naruto sehol, Himawari fogadja otthon, Hinata meg épp főz vagy valami és mondja neki, hogy az apja épp Sáskakutatásra ment és nem lesz itthon pár napot.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 16:25:01 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #122 Dátum: 15 máj 07, 16:27:42 »

Igen, erre én is gondoltam. Én örülnék neki, és akkor talán láthatnám harcolni, plusz akkor végre együtt lenne a család. ikszdé
Én személy szerint Hinatát és Himawarit szeretném látni, még, ha csak 1-2 panel erejéig is, meg Naruto házát.

Valaki mondta, hogy zavarja, hogy még nem voltak benne. Szerintem semmi nem indokolta, hogy benne legyenek eddig, szóval  ezzel nincs semmi baj, de most, hogy Naruto lelép valami olyan jelenet elférne, hogy Boruto hazamegy, hogy hova lett örege, mert sehol nem találja pedig már valami klassz csíny jutott eszébe erre, most Naruto sehol, Himawari fogadja otthon, Hinata meg épp főz vagy valami és mondja neki, hogy az apja épp Sáskakutatásra ment és nem lesz itthon pár napot.
Nekem az is eszembe jutott, hogy ha észreveszi hogy Sarada is eltűnt, akkor ő is utánuk megy. Nem tudom milyen baráti kapcsolatban vannak, de a szüleik nagyon jóban vannak egymással, szóval nem kizárt, hogy ők is jóban vannak. ...Sőt, esetleg viheti magával a barátját is.. Gondolkozik De azért nem fog már mindenki mozgásba lendülni néhány fejezet alatt. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #123 Dátum: 15 máj 07, 16:39:04 »

Ne is mondd...ideges is lettem emiatt.
Viszont az a fehér izé teljesen biztos hogy nem Itachi gyereke.Nem is ember.Szerintem Zetsu evolúciója állhat a háttérben.Esetleg tényleg Orochimaru vagy Kabuto, bár Kuro szerint ez hülyeség Nevet

Hinata az előző mangában is csak a 34. fejezetben kapcsolódott be, szóval... Nevet
Ráadásul itt már nem igazán van fontos szerepe. Naruto meg Sasuke is csak azért van jelen mert Naruto a Hokage, Sasuke meg a Mester lesz. Hinata max kap pár oldalt a kislányával és ennyi. Szerintem ez teljesen jó így. Ez nem Hinata manga. ^^ Meg ugye eleve rövid manga lesz szóval nagyon nem pocsékolhatja az időt Kishi. Egyébként nem erre mondtam hogy hülyeség, pár napja írtál mást is arra mondtam. A Zetsu evolúciós dologgal pont hogy egyet értettem. Nevet

Sarada szemüvege nem egyforma Karinéval. Eltér a színük.

Amúgy nem tudom kinek tűnt fel még, de ez az egész "Jajj, kik a szüleim" dolog, amin mindenki úgy hőbörgőtt múlt héten, most teljesen viccnek volt kezelve és inkább poén volt, meg aranyos, mintsem komoly konfliktus, ami kb mutatja mennyire kell ezt komolyan venni.

Chouchou komolyan mondom felugrott nálam Sarada mellé a kedvencek közé... Haláli a kiscsaj Nevet

Szerintem már hanyagolni kéne ezt a ki kinek a gyereke témát mert Kishi megmondta a tutit. Oké most Shizune megint rátett egy lapáttal ezzel "Saradénak nincs anyakönyvi kivonata" dologgal, ez azért elég fura tényleg. Viszont azzal egyetértek hogy itt pár inkább csak poénkodás ment a 2. felében ezzel a témával. Chouchou meg Sarada tényleg az eddigi legjobb bár a többiek nem kaptak túl sok szerepet még. Mitsuki is nagy arc. Egyre biztosabb hogy Toneri kölke. Nevet

Ez a Hagymahaj Uchiha gyerek tényleg elég egyedi lett. Nevet Bár nem tenném rá a fejem hogy valódi Uchiha. Obitó azért elég rendesen betárazott Sharinganokból szóval. Viszont ami jobban érdekel hogy honnan ismerik Itachit. nem tűnnek túl öregnek Itachi meg jó pár éve halott már. Az Akatsukis tag ötletem sincs ki lehet de szerintem nem kapcsolódnak se Orochimaruhoz se Kabutohoz. Utóbbi ráadásul megtért ha minden igaz hisz kiszabadult Itachi genjutsujából.

Egyébként látom párat túl sokat várnak ettől a mangától. Ez szinte egy reboot szóval olyan mintha elölről kezdenénk elolvasni a sima Naruto mangát. Ott sem történt túl sok minden az elején. Mondjuk itt azért már van pár fontos kérdés. Nevet De heti adagolásban eléggé kevés így a manga. Ráadásul tuti hogy nem lesz hosszabb 30-40 fejezetnél szóval nem ötletem sincs mit akarhat Kishi ami egyébként jó pont. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #124 Dátum: 15 máj 07, 17:49:20 »

Ugyanmár Kuro, itt rengeteg minden történt két fejezet alatt.
A mai fejezet nagyon-nagyon tetszett Nevet Ahogy az egész manga is. Ez a Sasuke-furagyerek harc Nevet Visszahozta a régi hangulatot. Annyira tetszik, hogy eljutottunk oda, hogy már nem Sasuke meg Naruto akar utolérni valakit, hanem őket akarják utolérni merényleteket kivitelezni, bosszút állni, jó látni, tényleg.
Sarada nagyon jó párost alkot Chouchouval, külön-külön is jók lennének, de együtt szállítják a humort is, és alapvetően, rettentő karakteresek, egyediek, márpedig ezeket talán egyik női karakteréről sem lehetett Kishinek elmondani, szóval jár a kalaplengetés  Mosolyog
Ez a Mitsuki gyerek is érdekesnek tűnik, sőt, amilyen vegyes véleményem volt a gyerekekről, ez úgy megy egyre jobban át pozitívba. Nem gondoltam volna, hogy Kishi ilyen jól megcsinálta a befejezést, ill. ilyen jól fel tudta vezetni ezt az új sztorit.
Ez a sharingan-akatsuki mizéria még egy hatalmas rejtély, szóval nem is bocsátkoznék találgatásokba. A Sarada rejtéllyel kapcsolatban szerintem nagyon fontos info ez a születésével kapcsolatban, van is egy elméletem, de mondom, nagyon az elején vagyunk még, szóval nem találgatok még inkább.
Hihetetlen, a One Piece és a Naruto is elképesztő jó volt ma, le a kalappal  bow
Kuro-én pont, hogy nem vártam sokat, ám annál többet kaptam ebben a két fejezetben. Nagyon kíváncsian várom, hogy mi lesz. Ja, és nagyon remélem, hogy láthatjuk majd Narutot és Sasuket együttműködni.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 17:50:01 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #125 Dátum: 15 máj 07, 18:02:15 »

....hanem őket akarják utolérni merényleteket kivitelezni, bosszút állni, jó látni, tényleg.

Ez marha kedves, mit ne mondjak Nevet
Végre meg akarják ölni őket, Jeeee! Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #126 Dátum: 15 máj 07, 19:03:30 »

Kuro ez a sok negatív energia... Nevet gondolkodj pozitívan és ott lesz még az a híd (lentebb az aláírásban megtalálod Nevet )
Sasuke meg Naruto akar utolérni valakit, hanem őket akarják utolérni merényleteket kivitelezni, bosszút állni, jó látni, tényleg.
ez most nagyon jó lett Nevet végül is igazad van,ez is egy módja a fejlődésnek Nevet
szerk:
fanmade színezés a sharinganos gőtéhez,ami szerintem baromi jó lett
http://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/s2048x2048/10931135_932599713470592_8642054888882847769_o.png

Konoha hiden,Kiba special képek (már ha tényleg abból lettek szkennelve)
-Chouji és Karui baromi viccesek együtt
-Sai és Ino szintén
-Naruto és Hinata természetesen,és Hinata baromi jól néz ki abban a kabátban Nevet

http://36.media.tumblr.com/17b6a8275fba8cc2961e255eec1cf4f8/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo1_250.png
http://40.media.tumblr.com/21de5238551d0d7895c9b85550ee214d/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo2_400.png
http://40.media.tumblr.com/b758c6e066fe1c5f34ccf86a4a1abba4/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo3_250.png
http://41.media.tumblr.com/b7141962dcd931aed1acca341b5b673e/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo4_500.png
http://36.media.tumblr.com/27e78b998ece841882c7cc43b43c57e8/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo5_500.png
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 19:50:36 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #127 Dátum: 15 máj 07, 20:14:50 »

Haláli jó fejezet volt  pörgős igaz csak még több kérdés merült fel de nembaj lehet min izgulni  bow

Viszont felmerült bennem egy kérdés ami mellett nem tudtam elsiklani. Jól látom vagy rosszul látom, hogy Sasukénak csak egy keze van. Vagyis ő nem kapott olyant mint Naruto  Gondolkozik

A hagymafejű sharinganostól meg a hideg kiráz.  Amit linkelt CapacRaimi hát attól elbújtam az ágyam alá  smirksweat

Annyi sok furcsaság történik, hogy én már azon se lepődnék meg ha a csuklyás fazon Hidan lenne  Pojén Nah azon sírnék.
De szerintem ő is sharingan használó lesz. A végén kiderül, hogy egy kisebb uchiha kolónia él elbújva Nevet (bár ez képtelenség) Kíváncsi vagyok, hogy tényleg Orochimaru kísérletei ezek vagy sem Mosolyog

Hosszú hét elé nézünk és akkor se biztos sőt kétlem, hogy rögtön választ kapnánk minden kérdésünkre.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #128 Dátum: 15 máj 07, 20:23:25 »

Több lehetőség is van.  Gondolkozik
-valami szökött Uchiha kölyke
-nem Uchiha, csak szemátültetésen esett rá.
-dns manipulált (mint Yamato, csak ő Uchiha dns-el)
Itt tényleg benne lehet Oro keze.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #129 Dátum: 15 máj 07, 20:27:10 »

Oro tuti benne lesz, mert nem volt benne záro 700 részben. Ahogy Karinék sem.
Most ök még ki lesznek még bontva Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #130 Dátum: 15 máj 07, 21:02:12 »

Kuro ez a sok negatív energia... Nevet gondolkodj pozitívan és ott lesz még az a híd (lentebb az aláírásban megtalálod Nevet )
Sasuke meg Naruto akar utolérni valakit, hanem őket akarják utolérni merényleteket kivitelezni, bosszút állni, jó látni, tényleg.
ez most nagyon jó lett Nevet végül is igazad van,ez is egy módja a fejlődésnek Nevet
szerk:
.....
-Naruto és Hinata természetesen,és Hinata baromi jól néz ki abban a kabátban Nevet
De most értitek mire gondolok Nevet Eddig ők rohantak megmenteni a világot, legyőzni az ellenségeket, most már ott tartanak, hogy az ellenség kell őket támadja, az ellenség akarja kivenni a világ sorsát az ő kezükből. Szerintem érthető volt, nem? Nevet
És Capac, te már betegesen nagy Hinata fan vagy Nevet Azon a képen konkrétan Hinatából össz-vissz a fejét látjuk, HÁTULRÓL, és azt, hogy valszeg valami pulcsi van rajta. VALÓSZÍNŰLEG! Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #131 Dátum: 15 máj 07, 21:09:03 »

Kuro ez a sok negatív energia... Nevet gondolkodj pozitívan és ott lesz még az a híd (lentebb az aláírásban megtalálod Nevet )
Sasuke meg Naruto akar utolérni valakit, hanem őket akarják utolérni merényleteket kivitelezni, bosszút állni, jó látni, tényleg.
ez most nagyon jó lett Nevet végül is igazad van,ez is egy módja a fejlődésnek Nevet
szerk:
.....
-Naruto és Hinata természetesen,és Hinata baromi jól néz ki abban a kabátban Nevet
De most értitek mire gondolok Nevet Eddig ők rohantak megmenteni a világot, legyőzni az ellenségeket, most már ott tartanak, hogy az ellenség kell őket támadja, az ellenség akarja kivenni a világ sorsát az ő kezükből. Szerintem érthető volt, nem? Nevet
És Capac, te már betegesen nagy Hinata fan vagy Nevet Azon a képen konkrétan Hinatából össz-vissz a fejét látjuk, HÁTULRÓL, és azt, hogy valszeg valami pulcsi van rajta. VALÓSZÍNŰLEG! Nevet
Problem? Nevet
Viszont igazat adtam neked abban hogy miért "jó" a mostani összeesküvés Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #132 Dátum: 15 máj 07, 21:38:21 »

Nekem egyébként az tetszik, hogy Naruto nem szórakozik, inkább ő maga megy és deríti ki, mi a retek van.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #133 Dátum: 15 máj 07, 21:45:12 »

-Naruto és Hinata természetesen,és Hinata baromi jól néz ki abban a kabátban Nevet

http://36.media.tumblr.com/27e78b998ece841882c7cc43b43c57e8/tumblr_nnzra6ubrw1u2928mo5_500.png

Nem akarok senkit elkeseríteni, de az nem hinata, hanem Tamaki: http://naruto.wikia.com/wiki/Tamaki
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #134 Dátum: 15 máj 07, 21:59:12 »

Ja, hogy ő arra gondolt....azt hittem, hogy a NaruHinás képre, de ott alig látunk belőle valamit, ezért nem értettem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!