24 máj 12, 18:37:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406999 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #105 Dátum: 15 máj 07, 07:55:39 »

Tetszik, hogy egybol beindult es maris tele vagyunk kerdesekkel.  Gondolkozik
Nagyon kellemeset csalodtam, Naruto es Sasuke elegge badass, Itachi meg vissza jott a tortenetbe. Ezek szerint lehet hogy meg nem tudunk rola mindent.

Kivancsi vagyok hogy a gyerekek meddig birjak majd Naruto mogott a tempot, ill Naruto eszre veszi-e oket.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #106 Dátum: 15 máj 07, 09:08:31 »

Idézet
Szóval Sarada Uchiha létére nem csak szemüveges, de valószínűleg színvak is. Nos, b*sztad Uchiha klán!  ikszdé

Szegény leányzó, színvakon hogyan jár butikba shoppingolni? Nevet Tök mindegy milyen színű ruha, de megveszi.  Nevet

Amúgy pedig, kíváncsi leszek erre a hátranyalt fejű sharinganos kölyökre. Lehet, hogy Itachi fia lenne? Gondolkozik (Áh... csak nem, de ha netán mégis, akkor ízlésficama van a kölyöknek. ikszdé ) Na mindegy majd kiderül.
Amúgy érdekes - és kissé fura - hogy Hinata még nem is szerepelt eddig a mangában, de duci néger kislány már igen.  Pojén
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #107 Dátum: 15 máj 07, 09:32:17 »

Sasuke nagyon badass.  Nem akarom el kiabálni, de szerintem lesz annyira komplex megint a Manga hogy egy  part3 legyen belőle.  Naruto-kun nem szórakozik oda megy azonnal.  Úgy latszik nem csak a gyerekeké lesz a szerep.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #108 Dátum: 15 máj 07, 10:03:04 »

Nem valoszinu... Ketlem hogy a gyerekek meg tudnak oldani ezt a szitut. Nevet Szerintem majd a vizsgan lesz valami megint. Vajon ki es miert hordja az Akatsuki kopenyt. Lehet valaki tulelo?:S
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #109 Dátum: 15 máj 07, 10:15:32 »

Amúgy érdekes - és kissé fura - hogy Hinata még nem is szerepelt eddig a mangában, de duci néger kislány már igen.  Pojén
Ne is mondd...ideges is lettem emiatt.
Viszont az a fehér izé teljesen biztos hogy nem Itachi gyereke.Nem is ember.Szerintem Zetsu evolúciója állhat a háttérben.Esetleg tényleg Orochimaru vagy Kabuto, bár Kuro szerint ez hülyeség Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 10:56:04 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #110 Dátum: 15 máj 07, 11:02:54 »

Hát ez már megint mi volt? Nevet Ha így folytatja Kishi barátunk, akkor ebből nem egy rövid manga lesz (remélem), hisz elég sok így is az elvarratlan szál, de beletesz még több rejtélyt.

Choji gyereke már most idegesít...Sarada viszont elég király eddig. A másik faluból jött gyereknek (Mizuki(?)) Tuti lesz valami komolyabb szerepe, hiszen már többet szerepelt, mint más gyerekek (pl.: Himawari).

Az Uchiha kölök pedig egészen fura, az Akatsukisról nem is beszélve. Amikor megláttam őket együtt, rögtön Kabuto és Macsi jutott eszembe.

Ez szerintem most nem egy odamegyünk és szétcsapunk mindenkit móka lesz, hanem egy nyomozás féle dolog, de kíváncsi vagyok mennyit fejlődtek Narutóék, remélem abból is kapunk valamit.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 11:04:00 írta zsandris1 » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #111 Dátum: 15 máj 07, 12:16:02 »

Chouchou szerintem haláli arc xD Nem tudom, ki, hogy van vele, de én azért örülök, hogy egyenlőre nem Boruto van a főszerepben, ő valahogy annyira nem jött át nekem elsőre, Sarada és Chouchou viszont tetszetős. Valahogy úgy érzem, ezek nem vizsgával fognak fejpántot szerezni, már ha Naruto nem szaszerolja ki őket két pillanat alatt, amire nagy esély van. Ha nem is lép sennin módba, nem hinném, hogy hagyná őket, bár ki tudja. Végülis Narutoról van szó. Nevet Igazából nekem tetszik az a megoldás, hogy Chouchou (persze ezt valószínűleg ő sem gondolja komolyan) kételkedik a szüleiben és ezt ki is mondja, míg Sarada (akinek a bizonyítékok alapján oka is van, persze nem, de mindegy) meg magában őrlődik. Mindegy, Chouchou kedvenc és kész.
Attól a sharinganos fehérkétől a hideg kiráz, ha Orochimaru poénkodott, akkor egy klón lenne? Mondjuk ez elég valószínűtlen, tekintve, hogy senkire nem hasonlít, mindettől függetlenül szép baleset a srác. Az Akatsuki köpenyes pofa meg szerintem az új önjelölt világmegváltó k*csög, akinek persze, hogy az Uchiha klán kell. Azt érdekes lesz látni, ha Sarada összefut fehérkével, mert sokat teszek arra, hogy nem véletlenül vágták őket így egymás mellé.
Sasuke a régi iskola híve ikszdé Igazság szerint én kiakadnék, ha mondjuk meglátnék nála egy mobilt, nem tudom, főleg egy ilyen harci bemutató után nekem a lelkembe gázolt volna vele, de bezzeg Naruton nem akadok ki, mert telefonált.
Node, kíváncsian várom a következő részt, eddig engem képes volt lekötni úgy, ahogyan a Naruto a vége felé már nem.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #112 Dátum: 15 máj 07, 12:19:10 »

Az is tetszett h sasuke végre kooperál  a faluval. Valóban meg változott. 
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #113 Dátum: 15 máj 07, 13:00:46 »

Eddig nem nyerte el a tetszésem a Boruto manga, de nem rossz.
Valahogy az a lenyalt fejű idióta nem hozott lázba. Az Akatsukis talán érdekelne. Szerintem újból megalapította valaki csak más céllal. Vagy csak tetszett neki a köpeny.  Pojén
Sarada helyében én sem tennék mást, szóval nem szólom le. Csak nem értem miért érdekli Karin. Ugyanolyan a szemüvege. Felőlem oké, de hány millió embernek lehet ugyanolyan szemüvege. ikszdé Ha felmerül benne, hogy ő lehet az anyja, én kupán vágom Kishit. Nevet
De fog örülni apucika, ha meglátja egy szem lánykáját. *.*
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #114 Dátum: 15 máj 07, 13:05:07 »

Jó, hát na, most húzni kell az olvasóközönség agyát, hátha még valaki bekajálja a dolgot. Mondjuk nem tudom, hogy ez a databook után mennyire reális, de láttunk már csodát.   Nevet

Csak aztán meg ne lássam azt a jelenetet, hogy Sasuke megkérdezi: - Te meg ki a halál vagy? ikszdé (Bár ahogy Shizune titkolózik, ez sem reális. Jajj, anyám, mi történhetett akkor. Nevet )
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #115 Dátum: 15 máj 07, 13:36:12 »

Most vagy én is színvak vagyok, vagy az tényleg ugyan az a szemüveg. Formára is, meg színre is. Én teljesen ki lennék békülve a világgal, ha Karni lenne Sarada anyja. Ezerszer inkább ő mint az a nyomorék Sakura.
Viszont biztos, hogy okos dolog az Uchiha kölyöknek elhagyni a falut? Felrémlett előttem, hogy Orochimaru elkapja a kiscsajt beleköltözik a testébe, és Sasukénak meg kell ölnie. Nah az vajon mennyire tenné be a kaput Sasukénál? Mondjuk nem nagyon kötődhet Saradához lévén, hogy még csak nem is látta még.

Az új ellenség érdekesnek tűnik. Legalábbis eddig, aztán majd meglátjuk. De ha megint belemegyünk abba a körbe, hogy szegény ellenségnek, milyen rossz volt a gyerekkora, és mennyit szenvedett, jaj, jaj, jaj, angst, depresszió, megértés, halál, sírás, sírás Én kiszaladok a világból.

De leborulok Kishi lábai elé, ha valahogy vissza hozza Itachit. Tudom, hogy erre nem sok esély van, ő már megkapta a hősi halált kétszer is. De nah. Azért jó lenne.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #116 Dátum: 15 máj 07, 13:51:27 »

Sarada szemüvege nem egyforma Karinéval. Eltér a színük.

Amúgy nem tudom kinek tűnt fel még, de ez az egész "Jajj, kik a szüleim" dolog, amin mindenki úgy hőbörgőtt múlt héten, most teljesen viccnek volt kezelve és inkább poén volt, meg aranyos, mintsem komoly konfliktus, ami kb mutatja mennyire kell ezt komolyan venni.

Chouchou komolyan mondom felugrott nálam Sarada mellé a kedvencek közé... Haláli a kiscsaj Nevet

Azért a Random exposition Mitsuki is befigyelt a Jio Freed divattanácsadójától szerzett Kimonojában Nevet
Te tényleg annak a résznek nem sok értelme volt, leszámítva, hogy már tudjuk, hogy Mitsuki nem konohából való és, hogy hivatalosan is legyen neve  karakternek a mangában. Amúgy a dizájnja nagyon tetszik a karakternek, mega  nagyokoskodása Nevet

Az új föellenségek félék... Hát nyalihaj elég hátborzongató, csuklyapofa, akinek amúgy kajak Madara hangját képzeltem be, meg elég... Csuklyás...

Egyébként a hambis jelent után a Chouji-Karui páros valahogy olyan... Egyértelmű... Nem tudom miért, de nagyon jól működik a dolog Nevet

A fejezet magyarul estefelé lesz amúgy.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 14:04:07 írta Exkirion » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #117 Dátum: 15 máj 07, 14:40:59 »

Ez a Mitsuki (kinézete alapján) Köd falusinak tűnik.  Gondolkozik
Ha csak nem említették hogy honnan jött, sajnos az angolom a régi...
A tehnika meg jó gyorsan fejlődik, ha már telefon is van, a manga legvégére meg már facebook profiljuk is lesz, vagy valami hasonló.  ikszdé
Ezt a Sarada anyja dolgot már én is unom, és ha én unom akkor az nagy szó.
A lenyalt hajú Uchiha meg érdekes. Még ötletem sincs honnan származhat  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #118 Dátum: 15 máj 07, 14:48:56 »

Nah, végre történik valami. Nevet Chouchout nagyon szeretem. Nevet Sarada is jól ki van találva. Végre Kishimoto-sensei alkotott két olyan női karaktert, akik egy cseppet sem idegesítőek és még eredetiek is. kacsint

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből... Hogyan fog ez lezárulni olyan hamar, mint, ahogy Kishi eltervezte? Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #119 Dátum: 15 máj 07, 14:56:19 »

A tehnika meg jó gyorsan fejlődik, ha már telefon is van, a manga legvégére meg már facebook profiljuk is lesz, vagy valami hasonló.  ikszdé

A telefon rohadtul nem új dolog mondjuk. A sima Naruto elején már volt vezeték nélküli beszélőkéjük. Azzal kapták el a macskát. Csak annyit kellett tenni, hogy ki kellett építeni hozzá egy hálózatot, meg ki kellett találni hogy kössék össze a vezetékest a ezeték nélküli hálózattal, hogy legyen mobil. Erre egy olyan világban, ahol már a "fejletlen" időkben is volt videóbeszélgetés, szerintem 2-3 évnél több idő nem kellhetett.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 14:57:13 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!