24 máj 13, 13:07:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407077 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #90 Dátum: 15 máj 03, 00:41:40 »

Amúgy nem semmi ez a technológiai fejlődés ami Narutoéknál van Nevet bár tuti hogy nem a Konoha mögött lévő nagyvárosban laknak xD Boruto kiugrott volna a tizedikről,egészen más vége lett volna xD

Napokban nem nagyon olvastam a fórumot, illetve most akadtam bele egy régi AMV alatt erre:
http://www.mangareader.net/93-62-17/naruto/chapter-57.html
Már akkor a vizsga idején használták a videó rendszert, onnan meg tovább menni nem tarthatott sokba Nevet

Igen jó magam is nem emlékeztem rá, pusztán a véletlen műve, hogy rátaláltam erre.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #91 Dátum: 15 máj 03, 01:12:40 »

Kijött valami spoiler a kövi fejezethez tegnap. Igen érdekes meg kell hagyni. Így már érthető Sasuke fontos küldetése. Kíváncsi vagyok tényleg valós vagy csak beültetett. Nevet akit érdekel itt megtalálja de SPOILER, nem is kicsi szóval csak saját felelősségre. És amíg nem jön ki az angol ne nagyon véleményezzük. Kivéve ha valaki nem csinál külön spoiler topic-ot. Nevet Fehér csóka elég creepy. ikszdé A másik meg ugye ismerős göncben van de nem látni ki is ő.

http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=527462
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #92 Dátum: 15 máj 03, 02:54:17 »

A rajzolás és a stílus alapján én megkockáztatnám, hogy ez igazi. Kíváncsi leszek. Már csak azért is, mert akkor valami komolyabb plotja lesz itt a dolognak, mint eredetileg hittük.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #93 Dátum: 15 máj 03, 21:13:35 »

Hát ez szép, spoiler? Nem lenne rossz, ha igazi lenne, mindenesetre kíváncsivá tettek, főleg arra a köpenyesre meg fehérkére.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #94 Dátum: 15 máj 03, 21:48:33 »

Én csak a képekre mondtam, hogy jónak tűnnek, a szöveg mellette csak handabanda.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #95 Dátum: 15 máj 04, 19:00:49 »

... Kivéve ha valaki nem csinál külön spoiler topic-ot. Nevet ...

Kész van. A spoilerrel át lehet fáradni oda. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
piser10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #96 Dátum: 15 máj 05, 14:55:51 »

Valaki el linkelhetné mert nem találom a képet . hálás lennék Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #97 Dátum: 15 máj 05, 19:12:58 »

Itt van 4-5 hsz-el fentebb, Kuro25 hozzászólásában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #98 Dátum: 15 máj 05, 20:01:51 »

Kishi megy amerikába,pontosabban New Yorkba.
Ide is eljöhetne már egyszer,megkínálnám nagyanyám házijából csak hogy szokja Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #99 Dátum: 15 máj 06, 14:07:15 »

Na mi van, ma már elvileg jönnie kéne az új résznek...de a többi nagy sem jött még ki. Lehet, hogy csak holnap jönnek?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #100 Dátum: 15 máj 06, 14:17:10 »

Na mi van, ma már elvileg jönnie kéne az új résznek...de a többi nagy sem jött még ki. Lehet, hogy csak holnap jönnek?

Igen, ami eléggé epic fail, hiszen már szombat óta vannak spoiler-ek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #101 Dátum: 15 máj 06, 14:56:01 »

Uhhh....most jöttem rá, hogy szerda van  ikszdé Azt hittem, hogy csütörtök van....akkor semmi, gondolom holnap jönnek majd. Bocs  smirksweat
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #102 Dátum: 15 máj 07, 06:31:55 »

http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/2
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #103 Dátum: 15 máj 07, 07:08:32 »

Na nekem ez volt az első gondolatom amikor elolvastam ezt a fejezetet.
Félre ne értsetek, a jó értelemben Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3tPs1Fn8xeY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3tPs1Fn8xeY</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #104 Dátum: 15 máj 07, 07:54:22 »

Oké, szóval ha jól értem akkor Sarada színvak?

Úgy értem Karin szemüvege világos barna, Sarada-é meg vér vörös. Hogy lehetnének "ugyanazok", amikor már a színek sem egyeznek?

Szóval Sarada Uchiha létére nem csak szemüveges, de valószínűleg színvak is. Nos, b*sztad Uchiha klán! ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!