24 máj 13, 00:30:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407026 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #60 Dátum: 15 ápr 28, 19:38:38 »


Egy kérdés:
A konoha hiden novella az Narutoék esküvőjéről fog szólni?
Azt tudom hogy benne lesz,de konkrétan arról fog szólni? Mert annak örülnék Nevet

Tudtommal leginkább a Konoha 11-ről fog szólni.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #61 Dátum: 15 ápr 28, 19:43:54 »


Egy kérdés:
A konoha hiden novella az Narutoék esküvőjéről fog szólni?
Azt tudom hogy benne lesz,de konkrétan arról fog szólni? Mert annak örülnék Nevet

Tudtommal leginkább a Konoha 11-ről fog szólni.
Kérlek most ne nézz hülyének.Baromi fáradt az agyam.De mi  az a Konoha 11? Xd
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 19:46:28 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #62 Dátum: 15 ápr 28, 19:57:53 »

A sima Naruto part1 ben a geninek, minusz Sasuke összefoglaló neve a Konoha 11. Sasukéval együtt Konoha 12. Általában az előbbit szokás használni, mert a Part2 ben már Sasuke nem tagja a csoportnak, vagyis a legtovább csak 11-en vannak.

Ez olyan gyűjtőnév, mint a "homoki testvérek" (Sand siblings) vagy a "hang négyes/ötös" (Sound 4/5).
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 19:59:42 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #63 Dátum: 15 ápr 28, 22:56:40 »

Há most senkit se akarok megbántani DE...

1. Jiraiya sem viselt fejpántot mióta Remete lett. És nyugodtan járt kelt a faluban.
2. Benne is volt hogy asszem valahol valaki mondta hogy nem kötelező hordani.
Ahogy Exkirion is mondta az egy jelkép mint egy útlevél kb és ha titkos küldetésen vagy le is kell venni.
Kakashin sem volt rajta amikor beszivárgott valahova.

Ez a fejpánt amúgy is csak azt szimbolizálja hova tartozol és hogy felnőtt vagy, igazi ninja. De egy bizonyos szint után már nem igazán van rá szükség. Ráadásul ez már új kor ki tudja milyen rendszer van.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #64 Dátum: 15 ápr 28, 23:06:58 »

Beszivárgásnál nemhogy le kell venni, még másik falusat kell felvenni. Pl Kabuton is a chuninvizsgán  Konohai volt, holott Hangfalusi és a 3 sannin harcánál ott virított a homlokpánton egy hangjegy.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #65 Dátum: 15 ápr 29, 08:08:23 »

Konoha Hiden borító
https://41.media.tumblr.com/66b17636a48b4959fa923e13f089c14e/tumblr_nnjeftLNi01sfv5o0o1_1280.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #66 Dátum: 15 ápr 29, 11:14:57 »

Skacok hol olvasható az az információ miszerint Boruto mestere Sasuke lesz? linkeljetek nekem pár oldalt előre is köszi ^^

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #67 Dátum: 15 ápr 29, 16:02:08 »

Páldául a film trailerjében, ahol egy-egy szöveg után külömböző karaktereket mutatnak ezekkel a cimkékkel.

Hero -> Naruto
Master -> Sasuke
Rival -> Sarada
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #68 Dátum: 15 ápr 29, 16:50:27 »

Na sikerült megnéznem a trailert, ez ügyben le voltam maradva ikszdé De egyébként, akkor ez már biztos hogy Sasuke Boruto mestere lesz? mert akár érthető úgy is hogy mint a mangában ügye Sarada nem ismerte az apját, ( ha összefügg-e a manga és az anime) s milyen morbid lenne már ha végre hazatér az apa, és Boruto mestere lesz XDDD kicsit kiakadna szegény Sarada
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #69 Dátum: 15 ápr 29, 16:55:49 »

Sasuke elvileg már a kövi fejeztben hazajön és a film (amivel amúgy igen, összefügg) csak azután játszódik, hogy már geninek lettek.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #70 Dátum: 15 ápr 29, 19:44:59 »

Arigatou a felvilágosítást ^^

Hát a másik Narutós részről ki lettünk rakva hogy az új Gaidennel kapcsolatban ide írjünk így átmásoltam egy bejegyzést amihez hozzá fűznék.


Nagyon tetszett a resz.
Észre vételeim : boruto  elég tájékozott az apja képességeit illetően,  így nagy valószínűsége annak hogy edzette az apja kicsit,  talán ő lesz a legerősebb genin majd.  
Sarada szerintem karin lánya, nem a hasonlóság miatt hanem kishi mivel tudna legjobban érzékeltetni hogy az uchiha senju  viszalynak vége mint egy uchiha uzumaki keverékkel.  Lenne benne képességeket  illetoen potenciál.  
Azt honnan veszitek h sasuke fogja borutot edzeni? Akkor naruto-kun meg Saradat?
Naruto-kun tudna mint tanítani neki, de sasuke chirdorit valszeg csak ill kenjutsut.

Vegyük azt, hogy Sakura az első részekben egy fangirl volt. Karin pedig ahogy megismertük szerintem végig az volt. Még a háborúban is csak Sasuke Sasuke....

Ha most azt mondod, hogy Sarada mégis csak Karin és Sasuke lánya, akkor annyi anyai ösztön nem volt benne, hogy akkor már ő nevelje fel?

Eltudom képzelni morbid formában ahogyan a már megszült gyereket odadobja Sakurának hogy nesze fogd, most küldetésre megyek Sasukéval vigyázz rá.  ikszdé  ikszdé  ikszdé  ikszdé

Én annak a pártján állok, hogy Sasuke és Sakura közös gyermeke, a szemüveg meg talán lehet Karin ajándékozta oda neki? Lehet, hogy Karin már nem is él, hiszen a háborúban utoljára asszem akkor láttuk, amikor először mutatta meg a láncokat és azzal harcolt. Konkrétabban most nem emlékszem mutatták-e élve is vagy halva.

+ Úgy tűnt Sasuke egymaga ment küldetésre, és végre haza térhet. Vagy honvágya volt ha már van gyereke. ikszdé
+ még valaki írta a másik forumon, hogy Ha haza tér, és Boruto mestere lesz, ezzel akár azt is kíválthatja a lányából hogy olyan érzelmi traumát kapjon, hogy felébredjen a Sharinganja, de az esetleges ott léte mégis megakadályozná a leendő Sasuke 2 kifordulást akár. Szal ezen a szálon is mehet akár a manga.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 29, 20:00:56 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #71 Dátum: 15 ápr 29, 20:31:21 »

-Ez a Sarada kinek a lánya kérdés már eldőlt. A legutóbbi mini databookban konkrétan benne van, hogy Sakuráé.
-Sarada és Karin szemüvege nem is egy színű így a "karin adta neki" elmélet is bukó. Mellesleg srácok... Ez egy rohadt szemüveg nem az örökélet gyülölcse. Szerintem bármelyik sarki optikusnál lehet kapni ilyet.
-A Senju-Uchiha viszályhoz Karinnak semmi köze, ő Uzumaki. Narutonak sincs, ha már itt tartunk, ő Ashura révén keveredett bele a dologba. De ha már így akarjuk nézni, akkor ennyi erővel, ha Sarada és Boruto összejön ugyan ezt érjük el. Karin szükségtelek ide.
-Ez a "morbid formában" dolog és ehhez hasonló dolgok esélytelenek. Egy olyan mangakáról beszélünk, aki egy csókjenetet is cikinek tart megragjzolni, a manga besorolása pedig Shounen és nem Seinen.
-Sasuke szerintem azért lesz Boruto mestere, mert Borutonak áram lesz a chakra eleme, mint Hinatának. Áram tanárnárt pedig Sasukénél jobbat nem talál. A másik eshetőség, hogy Sasuke fogja kapni a Boruto-Sarada-Mitsuki csapatot.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 29, 20:33:35 írta Exkirion » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #72 Dátum: 15 ápr 29, 20:35:32 »

4 lehetőség van:
-Sarada, Sakura lánya és Kishi azért tette bele ezt az egészet hogy növelje a nézettséget.
-Sarada, Karin lánya, aki már nem él
-Sarada, Karin lánya, de elvette tőle Sasuke mert Oro felhasználná valamire, végülis egy Uchiha.
-Kishi se tudja még hogy ki legyen az anyja, csak kevergeti a lapjait.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #73 Dátum: 15 ápr 29, 20:57:45 »

Én valahol láttam azt meg nem mondom hol meg persze nem is hiszem hogy biztos forrás  hogy Boruto Rasengant  Sarada meg a chidorit használja! Persze lehet hogy másképp lesz! De remélem hogy Sasuke a csapatuk mestere és nemcsak Boruto mestere lesz!

De vajon ki lehet a 3. a csapatban?  Ha már tippelnem kéne nekem elsőre Tobirama ugrott be! Lehet hogy az ő egyik leszármazottja!
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 29, 20:59:18 írta Man1878utd » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #74 Dátum: 15 ápr 29, 21:02:46 »

Nincsenek eshetőségek. Nevet
Sarada Sasuke és Sakura lánya, ez nem kérdés többé egy percig sem, nem értem miért foglalkozunk még ezzel mikor ki lett jelentve hogy kinek a gyereke. Kishi pont ezért tette bele hogy megkeverje a fanokat és dumáljanak. Neki nézettségért nem kell dolgoznia mert ha üres lapokat adna ki akkor is megvennék a fanok. Nevet
Olyan dolog meg még véletlen sem létezik hogy Kishi nem tudja mit akar. Pláne egy ilyen rövidnek szánt Gaiden mangánál.

Ami Sasuke Boruto dolgot illeti lehet jobban örülnék annak ha nem csak az ő mestere lenne. DE nekem mindkét verzió bejön majd. Fura is lesz látni mesterként. Nevet Elvileg héten lesz manga hisz Fairy Tail is kijött szóval hétvégéig kiderül. Nevet Valószínűleg szerintem Pénteken jön majd. És akkor talán válaszokat is kapunk hogy mi lesz vagy an Sasukéval. Remélem lesz egy kis Himawari is mert hiányoltam az 1. részből. Jó mondjuk mindenkit nem lehet bepréselni egy részbe. Meg ugye ő fiatalabb is 1-2 évvel mint a többiek. Meg ki tudja hogy egyáltalán ninja lesz-e belőle. Nevet

Én valahol láttam azt meg nem mondom hol meg persze nem is hiszem hogy biztos forrás  hogy Boruto Rasengant  Sarada meg a chidorit használja! Persze lehet hogy másképp lesz! De remélem hogy Sasuke a csapatuk mestere és nemcsak Boruto mestere lesz!

De vajon ki lehet a 3. a csapatban?  Ha már tippelnem kéne nekem elsőre Tobirama ugrott be! Lehet hogy az ő egyik leszármazottja!

Már írták hivatalosan is hogy nem Rasengant fog használni hanem teljesen más képessége lesz. Nevet
Saradát egyelőre nem tudni mivel félig Uchiha így valószínű hogy hasonló képességei is lesznek mint az apjának.
Tobirama nem lesz senkinek a csapatában mert HALOTT! Nevet De értem kire gondoltál de az ő neve Mitsuki. És valóban ő lesz a csapat 3. tagja. Bár én továbbra is úgy érzem hogy Mitsuki egy Otsutsuki leszármazott. A ruhája és a külseje miatt is nagyon hasonlít Toneri-re.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!