24 máj 12, 21:00:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407011 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #45 Dátum: 15 ápr 27, 11:10:43 »

Végre a suli mellett sikerül kommentelnem... >.<#

Hagyjuk már szerintem ezt a Sarada nem Sakura lánya azért mert szemüveg van rajta...Naruto is Kushina fia,pedig a haja sem piros.Anyámon kívül mindenki szemüveges a családomban,mégis tudom hogy ő az anyám.

Teljesen egyetértek. A családban nagynéném szemüveges csak, se anyám, se apám nem az... Tehát akkor ennyi erővel következtessek arra, hogy ő az anyukám? Hümm-hümm
Arra ment ki a játék, hogy most egy hétig kattogjunk ezen, illetve azon, hogy a kisasszony most kutatni fog-e, majd olyan lesz-é, mint a fater. Elzúz egy Chi-chimaru-féle nyelvmásztörrel és kattantfej lesz, vaaagy csak bemászik a könyvtárba, netán a kórházban nyaggatja az embereket, hogy what-what... Érdekel engem is, nem véletlen lett olyan, amilyen ez a chapter.
Deeeeeeeee (!) ha mégis Karin lánya lesz, akkor aztán bumm-bumm-csitt-csatt lesz. ikszdé És akkor Boruto mászik Sarada után mindenhova. Viszont ez állati uncsi lenne, hogy ismétlődik, teeeehát ez így nem lehet. kacsint

Azt hiszem, befejeztem a mini eszmefuttatásizémet. ikszdé
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #46 Dátum: 15 ápr 27, 14:31:31 »

Végül is lehetséges lehet. Nincs szó arról,hogy mikor elindult vezekelni utána vissza jött-e a faluba. Igaz arról sem,hogy nem.  Technikai KO Nevet Következő részben remélem kiderül.
Hát ha nem jött volna vissza, akkor azt magyarázd meg nekem, hogy Sarada hogyan fogant meg? Nevet A homlokbökős módszerrel? Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/17
Valószínű, hogy visszajött, összejött Sakurával, valszeg összeházasodtak, (megfogant Sarada), ergo egy ideig Konohában volt, nemtom, egy-két-három évig (azért gondolom csak udvarolt Sakurának, és nem hagyta magát a csaj...), majd lelépett még azelőtt, hogy kiderült volna, hogy Sakura terhes.
Mondjuk, hogy milyen munkája, küldetése lehet, ami eddig tart, az jó kérdés.


Hát én simán elképzelem Sakuráról hogy hagyta magát hátha tényleges érzéseket válthat ki az Uchihából. ikszdé
Viccet félretéve, lehet a háború után kicsit együtt voltak aztán még nem ismerték a védekezést, és Sasuke bele sem gondolt abba hogy összejött egy gyerek és tényleg így vágott útnak.
Ez lenne a legvalószínűbb mindenre.
12 évig meg se látogatta a gyerekét? nos nem hinném hogy rossz szülő akart lenni vagy lenne de inkább az, hogy nem is tudd róla. Ha csak nem titokban járt haza amit mi még nem tudunk.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #47 Dátum: 15 ápr 27, 14:47:07 »



Kaguya Hiden Novel - The Tale Of The Bamboo Princess
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #48 Dátum: 15 ápr 27, 16:50:33 »

Amúgy ezek a novelek jók lennének, csak az velük a bajom, hogy nem Kishi csinálja őket és ki tudja mennyi köze van egyáltalán hozzájuk, ez miatt tényleg annyi hülyeség lehet benne, amennyit az író nem szégyell épp ezért én nem hiszem, hogy canonnak kéne tekinteni őket.

Viszont azért ez a Kaguyás biztos érdekes lesz. Nem sokat tudunk róla, szóval minden kis morzsa segít.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #49 Dátum: 15 ápr 27, 17:37:44 »

Azért Kishinek tuti hogy van beleszólása. Pl Pikachut nem csinálhatnak Narutoból. Nevet
Azért a licence nála van olyan téren hogy ő dönti el a dolgokat hogy ezt lehet-e, szóval szerintem tuti hogy leokézta ezeket a regényeket is. Kaguyást is elolvasnám majd de a többit is cseszik felrakni normálisan PDF-ben vagy legalább egy szaros doc fájlban. Komolyan elhiszik hogy majd redditen fogom elolvasni? Nevet Totál átláthatatlan az egész. Ami meglep hogy a fordító azt írta ne tegyék fel máshova és nem is teszik. ikszdé
Remélem lesz ezekből hivatalos angol kiadás azokat még meg is venném.
Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #50 Dátum: 15 ápr 27, 21:18:49 »

Szerintetek Inojin akkor most tudja használni mind Shintenshino-t mind a Choojuu Giga-t?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #51 Dátum: 15 ápr 27, 21:21:10 »

Szerintetek Inojin akkor most tudja használni mind Shintenshino-t mind a Choojuu Giga-t?
Ha megtanulja akkor valószínűleg igen.A rajzolást meg ugye az apja tanítja neki.
Az Ino-Shika-Cho formáció olyan régi és híres hogy esélytelen lenne ha kihagynák az új generációnál.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #52 Dátum: 15 ápr 27, 21:24:42 »

Én is így gondolom Nevet A 700 részben ugye azt kellett volna gyakorolniuk azért gondoltam most meg ugye láttuk is a "rajztudományát"!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #53 Dátum: 15 ápr 28, 00:16:15 »

Itt van pár kép HD-ben, amit kirippeltem féligmeddig a Borutos film hivatalos oldaláról (A képet nem mert elfér az ott, csak a linkjét). Nem tudom minek szenvednek a jobb egérgomb letiltásával, amikor anélkül is vagy 20 másodperc megoldani, de mindegy is.

Naruto: http://boruto-movie.com/chara/img/img_chara3.jpg
Sasuke: http://boruto-movie.com/chara/img/img_chara4.jpg
Boruto: http://boruto-movie.com/chara/img/img_chara1.jpg
Sarada: http://boruto-movie.com/chara/img/img_chara2.jpg

Naruto és Sasuke valamiért egy lehelletnyit fiatalnak tűnik, főleg Sasuke az itteni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/701/24
terminátor arckifejezése után. Boruto kicsit a képünkbe van nyomve, de Sarada aranyos. Így nagy HD képben már látszik, hogy mosolyog uilyen kis cicavigyorral.
Egyébként nyilván mindegyik kép a trailerből van.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 00:17:18 írta Exkirion » Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #54 Dátum: 15 ápr 28, 07:43:27 »

Annyira gááázzz ezzel a frizurával Sasuke!  Egyébként nem hordja a fejpántját,legalábbis én nem látom! Így akar visszatérni a faluba hogy még azt sem akarja nyíltan felvenni?! Persze ha egyáltalán megvan neki de azért gondolom hogy nem dobta el!:D
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #55 Dátum: 15 ápr 28, 14:07:56 »

Attól még mert nincs rajta, nála lehet. Eddig még szinte senkin nem láttunk fejpántot, még Shinon sem, aki egyébként az akadémián tanít. Vagy Sasuke valami olyan dolog miatt van távol, ahol nem egy életbiztosítás a fejpánt/ nem kellene promózni, hogy konohai.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #56 Dátum: 15 ápr 28, 14:51:00 »

ÁÁÁ tényleg nem nagyon van akin látni! Mondjuk akkor meg ez fura!!!  Nevet Lehet hogy a modern világban már nem kötelező?!

És szerintetek az amit még Sasuke mondod Narutonak amikor megkapta a fejpántot: Megtartom...amíg végleg le nem rendezzük kettőnk ügyét ezt komolyan gondolta-gondolja?! És ha igen van rá esély hogy lesz akció kettőjük közt!?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #57 Dátum: 15 ápr 28, 14:55:07 »

ÁÁÁ tényleg nem nagyon van akin látni! Mondjuk akkor meg ez fura!!!  Nevet Lehet hogy a modern világban már nem kötelező?!

És szerintetek az amit még Sasuke mondod Narutonak amikor megkapta a fejpántot: Megtartom...amíg végleg le nem rendezzük kettőnk ügyét ezt komolyan gondolta-gondolja?! És ha igen van rá esély hogy lesz akció kettőjük közt!?
Nem hinném hogy eddig is kötelező lett volna a hordása.Aki hordja hordja,aki nem az nem.
A Last moziban Hinata sem hordta mégis tudták hogy ninja.Jiraiya és Tsunade sem viselte csak régen.Sasuke meg végképp szart rá.
Naruto és Sasuke között meg szerintem már nem lesz semmi.Tizenvalahány évig megvoltak,mindkettőnek lett családja,nem hinném hogy Sasuke agya ezután elborulna.
Ja és a dupla kommenttel vigyázz.

Egy kérdés:
A konoha hiden novella az Narutoék esküvőjéről fog szólni?
Azt tudom hogy benne lesz,de konkrétan arról fog szólni? Mert annak örülnék Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 15:39:51 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #58 Dátum: 15 ápr 28, 15:42:06 »

A fejpánt szerintem olyasmi, mint az útlevél, vagy a klubtagsági. Arra kell, hogy azonosítsa a hovatartozásod és hivatalos certifikációja annak, hogy te az adott faluba tartozó ninja vagy és letetted az akadémiai vizsgát.

Ezen kívül nem hiszem, hogy megkövetelnék, hogy hordjad. Aki büszke rá, hogy van olyanja az hordja, akit nem annyira érdekel a dolog, az nem hordja.
Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #59 Dátum: 15 ápr 28, 17:09:12 »

szerintem azért ildomos viselni a falu szimbólumát! De lehet hogy csak azoknak kötelező hordania akik a falu nevében küldetéseket teljesítenek! Mert ezt már jobban eltudnám fogadni!  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!