24 máj 13, 04:50:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungry Joker  (Megtekintve 13067 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #60 Dátum: 13 máj 04, 19:36:29 »

Ha lesz is Part 2 (nagyon remélem), akkor annak egy másik újságban kéne megjelennie, mert a WSJ-nél már nem fognak esélyt adni neki, se az újság, se az olvasók.

Meg akkor szerintem majd kéne lennie flashbackeknek is a Part 2-ben, hogy kicsit meg legyen magyarázva a Part 1, ami ki lett maradva a gyors ütem miatt.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #61 Dátum: 13 máj 05, 11:07:43 »

ha lesz is Biztos nem oda fogja rakni, hanem szerintem egy felnőttebb korosztály számára megjelenő lapba fogja! Remélem ha így lesz akkor lassulni fog a tempó és a sztori is kikerekedik!!!:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #62 Dátum: 13 máj 05, 19:25:34 »

Biztos nagyobb sikerre lenne a felnőttebb korosztálynál, mert azért érezhető egy kevéske seinen műfaj is benne és a WSJ-ben inkább a fiatalabb korosztályt célozzák meg a mangáikkal. Mosolyog
Ha folytatják én annak örülnék, mert kezd érdekelni, hogy mi lesz a vége Haiji és a tesója közt. Remélem nem fogják elvágni a közepén a szálat, mert felgyújtom magam. Amikor ott megjelent Haiji tesója, mondom az szép, jó kis ellenfél lesz, ha viszont nem lesz semmi és elvágják a szálat, akkor mérges leszek.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #63 Dátum: 13 máj 05, 19:31:34 »

Haiji tesójának még biztosan lennie kell, legalább a part 2-ban ha lesz.

Én a 16 éves fejemmel is nagyon élvezem ezt a mangát, bár tényleg nem tudom hány évesek olvashatják ott olyan 10-14? Gondolkozik Na mindegy én akkor sem értem őket, miért fújjozzák ennyire ott.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #64 Dátum: 13 máj 11, 23:02:53 »

Kint van a 24.fejezet: http://www.mangapanda.com/hungry-joker/24
Őszintén most jó volt, de az a bajom, hogy nem is tudom, de annyira nem értem Haiji változását. Utolsó kép is jó volt, de szinte a semmiből jött a mosolygása.

Összesítve az egészet nekem csak az a nagy gondom, hogy nagyon nagy tempója volt és nem a mangaka miatt, hanem az WSJ és türelmetlen olvasói miatt. Olyan, mintha a teljes történetből csak az elejét meg a végét láttuk volna egy legalább 100 vagy több fejezetes mangának. Maguk a karakterek érdekesek, de nem igazán ismertük meg őket és a vége is szinte a semmiből jött, meg Haiji változása is. Simán lehetett volna egy igazán jó manga, ha kapott volna egyáltalán időt és esélyt.

Nagyon reménykedem, hogy ha lesz valamikor part 2, akkor ott ellesz több minden magyarázva, hogy miért is lettek ilyen jóban, meg minden.
Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #65 Dátum: 13 máj 12, 12:03:02 »

Na én is végére értem ennek a mangának.
Eredetileg azért kezdtem bele, mert a tudományos téma az Indexre emlékeztettet, ami nekem (Nagyrész a light novel miatt) az egyik kedvencem. Sok pozitív elem, ami miatt az index nekem bejött az itt is megtalálható. Pl az ötletes képességek és azok relatíve nagy kihasználtsága. A Karakterek használják az agyukat a csatákban. Utalások történelmi vagy mitológiai személyekre, és ezekhez köthető erők használata.

 Valamint Haiji sem az a tipikus shounen főhős. Különösen tetszett benne, hogy nem a megszokott síkagyú utcai bunyós, hanem egy tudós, akinek nem kell mindent a szájába rágni, hogy megértse.

Az alapötlet jó volt, a kivitelezés is jól indult csak nem adták meg neki a z esélyt hogy kibontakozhasson. Nekem alapjáraton herotom van tőle ha pl egy képességben rejlő potenciált nem használnak ki, na, ezt itt a történetre terjesztették ki.

Ennek a mangánnak kellet volna legalább négyszer ennyi fejezet, hogy valamit kihozzanak belőle. Szerencsére azt olvastam valahol, hogy kap még egy arcot, ami talán lehetőség lesz, hogy a japánoktól kapjon egy esélyt a kibontakozásra.  Sajnos úgy látszik ennek az volt az ára, hogy Haiji is felvette ezt a „Nakama” mentalitást.

Ami pedig az utolsó fejezetet illeti:
Egy tudományra épülő mangában elhangzott a második legtudománytalanabb jelző, amivel egy erőt illetni lehet: Mindenható. Jól hangzó szó az egyetlen probléma vele hogy önellentmondás. (Az első: tökéletes.)
Az utolsó oldal nekem nem igazán tetszett.
Az a mosoly nem igazán illik Haijihoz. Süt róla a nakama életérzés, valamint hogy ezt befejező oldalnak szánta.
http://www.mangareader.net/hungry-joker/1/51
Ha engem kérdezel ez jobban állt neki.

HA tényleg jön még egy arc akkor biztos el fogom olvasni, de sajnos sokkal többet is ki lehetett volna hozni ebből a Mangából.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #66 Dátum: 13 máj 12, 12:36:09 »

Igen az a mosoly nem illet hozzá. Más volt, mint a legtöbb shonen karakter. Őt csak a tudomány érdekelte, erre itt utolsó fejezetben a barátságról hablatyól. Biztos változott a timeskipt után, de az a bajom, hogy nagyon a semmiből jött ez. Nem értettem, hogy miért hisz benne mindenki, mintha már megmentette volna őket ezerszer, meg egyszer a világot. Én szerintem  kéne neki egy újrakezdés egy másik újságban, mert így a történet nagy részét kihagytuk.

Komolyan nem értem, miért nem tudtak várni arra, hogy kicsit kibontakozzon. Még az sem mondhatják, hogy ugyanolyan, mint a többi, mert nem. Haiji sem az a tipikus főhős, meg volt benne fantázia is. Egyszerűen nem adtak esélyt, és ez lett az eredménye. Most így elképzelném a többi shonent is mint a HJ-t. Szerintem majdnem mindegyiknek ugyanez lett volna a sorsa, ha a mostani években indultak el volna. Nem vevők a japánok a megszokottan kívül semmimásra, legalábbis nekem ez jött le most a HJ-vel. 
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #67 Dátum: 13 máj 14, 20:51:59 »

Hát a vége az.... Ilyen Cliffhengőrrel véget érnie borzalom..... na mindegy ez van, remélem majd folytatódik valamikor! Nasyasu fölött is áll valaki, és még ott van egy jó pér Mavro, akik elég jól néznek ki szal... áááááá annyi jó harc meg minden lehetett volna még:S:S:S
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!