24 máj 13, 13:16:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungry Joker  (Megtekintve 13068 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #45 Dátum: 13 ápr 27, 19:42:17 »

Kint van a 23.fejezet is? http://www.mangapanda.com/hungry-joker/23
Egyszerre 3 fejezet egy héten? Káprázna a szemem?

Amúgy igen jó lett. Az utóbbi fejezetek nagyon jók lettek. Haiji a végén... nagyon várom a folytatását. Nevet

Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #46 Dátum: 13 ápr 27, 20:56:54 »

Na ez is ütött de még meg korát, örülök hogy Rosali még nem adta be akulcsot!:D Csak sajnos látszik hogy yuki próbál mindent megtenni hogy nehogy a Jump kirakja a mangát:S:S Szomorú mert ez 600 chapteren keresztül menne, hát az fantasztikus lenne! De ez van, kár hogy mi nem tudunk szavazni:S Na úgy látszik hogy a one SHot mint a vége beigazolódni látszik! remélem akkor a többi is igaz lesz!
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #47 Dátum: 13 ápr 27, 21:09:46 »

Tán a harcok után lenne, hogy elszabadul az a vírus valahogy, így menve vissza a 0.fejezethez.
Tényleg olyan hirtelen történik minden és alig van magyarázat. Még egy jó kis időugrás is volt most ahelyett, hogy szépen meg lett volna csinálva. Szegény Yuki mindent megtesz, hogy maradjon a mangája és ez kicsit a manga rovására megy. Mintha nem is akarnának esélyt adni a japánok a mangának.  Szomorú Nem annyira nyitottak az újakhoz mint gondoltam.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #48 Dátum: 13 ápr 27, 21:18:15 »

Igen sajnos! Van egy új mondás erre a helyzetre, így szól: Shonen Jump is The Death trap of  new Shonen battle manga!

Most ami nagyon fut a japánoknál az a toriko, egyre jobban kapaszkodik felfelé, a másik ami nagyon a toppon van a ranglistán az az Assassination Classrom-.-' Szégyen! itt egy eredeti, jó harcokkal, jó ötletekkel, nagyon jó képességekkel telepakolt manga, nem is beszélve a a karakterekről, és ez történik vele:S:S Ami nagyon megtévesztő számomra az az ahogy kiírják azt hogy kapható az ELSŐ kötet! miért írod ki hogy az ELSŐ ha ki akarod tenni? olyan ellent mondásos az egész...:S
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #49 Dátum: 13 ápr 27, 21:30:58 »

Még jó hogy a kedvenc mangám egy másik újságban jelenik meg különben már az is a feledés homályába merült volna, igaz még most sem hallom sokaktól de sokkal jobban áll, mint néhány más shonen. A Hungry Joker is simán lehetne egy nagyon ütős manga, de nem ehelyett csak imádkozhatunk, hogy ne töröljék el. Nem akarnak újdonságot, csak a megszokottakat. Nem is értem, miért is van a SJ-nek más shonenjei, úgy is csak azt a hármat olvassák.

Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #50 Dátum: 13 ápr 27, 21:40:43 »

Sajnos ez egy azok közül az örök rejtélyek közül:S:S Akkor már rá kérdezek melyik a kedvenc mangád?Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #51 Dátum: 13 ápr 27, 21:52:22 »

Magi a kedvencem. Az is mikor először találtam volt az első arc, aztán kb. egy évig semmi nem volt róla. Igen jó kis története van, meg a karakterek is érdekesek. A Hungry Joker is hasonló nekem és biztos vagyok benne, hogy ha jobban kitudná dolgozni Yuki és nem kéne így felgyorsítani az eseményeket, akkor nagyon jó lenne. Türelmetlenek a japánok szerintem. Tán ezért is van az animéknél is a rengeteg manga fejezet bedarálása egy részbe. Mert türelmetlenek lennének?

Ha már így megkérdezted, akkor én i megkérdezhetném a te kedvencedet?
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #52 Dátum: 13 ápr 27, 21:57:28 »

A Magit lehet én is elfogom kezdeni, elég jókat halottam róla! hmmm.... kedvenc mangám Gondolkozik Igazából nincsen egy kedvencem, sok van amit szeretek:D Dragon Ball,Z,Bleach,Naruto,one piece, Hungry Joker, nagyon mást most nem olvasok:D
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #53 Dátum: 13 ápr 27, 22:15:52 »

Naruto Bleach ezeket én is olvasom, de már csak amolyan megszokásból. FT is olvasom, meg még van egy két manga pl. Shaman King Flowers meg a Cerberus. Ha a SKF-et nem nézem bele ( havonta jelenik meg), akkor még így is a legjobban a Magit várom minden héten, meg a Hungry Jokert reménykedve, hogy nem megy süllyesztőbe, mert nagyon megtetszett.

Na de lassan be kéne fejezni ezt a sok offolást.

 Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz most Haiji, a tiltott gyümölccsel. Ahogy láttam, mintha a többiek erejét is magába szívta volna az alma. Tán képes lesz minden Eureka ereje használatára? 
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #54 Dátum: 13 ápr 28, 06:09:50 »

Magiba Beleolvastam, nagyon nagy ikszdé Ugo-kun meg főleg ikszdé Na jó off vége ikszdé Biztos nagyon erős lesz, de remélem hogy ezt most kicsit húzza Yuki, ne hogy már kildet csak úgy egy fejezetben leverje, Nasyasu-ról nem is beszélve!
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #55 Dátum: 13 ápr 28, 08:00:41 »

Reméljük nem egy fejezet alatt lesz, de így is a manga tempója nagyon gyors. A mostani csaták is lementek egy fejezet alatt. Szomorú Na de a remény hal meg utoljára. Mosolyog

OFF: Örülök, hogy tetszik. Ha gondolod majd kifejtheted a véleményedet a mangáról a megfelelő helyen.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #56 Dátum: 13 ápr 28, 17:10:07 »

OMG, elolvastam végre a 23.fejezetet. Yuki beleadott apait-anyait, ami meg is látszik. A végén epic volt Haiji megjelenése, jól bemutatott az Istennek Nevet Amikor bevágta Newton almáját és utána megette és a következő epic nagy kép, ááá, gyerekek nagyon jó Nevet
A többi ellenfél nem húzza sokáig, meg lehet gyorsan lerendezik, de azok még gyengék voltak Haijiékhoz képest Nevet
Haiji fog most jót darálni, kíváncsian várom a folytatást Mosolyog

Erre meg muszáj volt válaszolnom:
Most ami nagyon fut a japánoknál az a toriko, egyre jobban kapaszkodik felfelé...
Igen, ezt meg is tudom érteni. A Toriko az egy hihetetlenül jó manga. Jobb, mint az anime xD Az számomra leverte a Bleach-et, Dragon Ball-t, Bleach-et, Fullmetal Alchemist-et, Soul Eater-et, Bleach-et,  Fairy Tail-t, hogy csak párat mondjak a nagyobb shounen mangákból, ja meg a Bleach-et. ikszdé
Szóval az egy isteni manga Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 28, 17:17:47 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #57 Dátum: 13 máj 04, 08:50:00 »

úgy néz ki jövő héten a 24. fejezettel vége lesz a Hungry Jokernek:( Annyi potenciál van ebben a mangában, jó lett volna ha 1000 fejezetet is megél:S Kíváncsi leszek mi jön majd a helyére:S
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #58 Dátum: 13 máj 04, 09:12:21 »

Nagyon rossz ezt hallani, mivel nagyon jó lehetett volna szerintem, csak hát nem adtak neki esélyt. Ahelyett, hogy rendesen kibontakozott volna, nagyon nagy tempó lett belőle. Nem tudom, de komolyan azt várják már, hogy egyből csapjon a lecsóba az elején minden történet? Ha jól tudom, akkor a Naruto és Bleach sem egyből úgy kezdett mégis még mindig van.

Most ha tényleg az lesz az utolsó fejezet, akkor nagyon elkeseredek, mivel akkor Haiji nem fog a testvérével harcolni, vagy az lesz, hogy minden mavriót elpusztít most és vége. A tempója miatt szinte semmi nincs megmagyarázva és ez a végső összecsapás is szinte a semmiből jött. Időre tán max. 1 év telt el, de ami a két esemény közt játszódik az mind kimaradt. Nagyon sok minden még el sem mondtak, és sorolhatnám még. Ennek a mangának legalább 100-200 fejezett kellett volna mindenhez és nem így összesűrítve 24 fejezetbe. Szomorú Gyűlöllek WSJ  Gyáááá

Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #59 Dátum: 13 máj 04, 19:20:54 »

igen sajnos, teljesen igazad van! De még nincs veszve minden mert van esély rá hogy nem a 24. lesz a  legutolsó, de ha mégis, akkor lehet az lesz amit még régebben írtam hogy lesz egy Part 2! Sajnos csak várni tudunk hogy mi lesz:(
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!