24 máj 12, 13:58:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungry Joker  (Megtekintve 13063 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #30 Dátum: 13 márc 21, 09:28:44 »

Főleg, mikor kiderült, hogy a dokinéni nem is néni, hanem férfi xDDDDD Milyen reakciókat váltott ki a többieknél Haiji meg csak vágta a pokerfacet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #31 Dátum: 13 márc 21, 12:21:03 »

jaja ikszdé Imádom ezeket a karaktereket ikszdé
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #32 Dátum: 13 márc 29, 19:21:36 »

Jó hírt kell közölnöm mindenkivel aki olvassa és megszerette ezt a Mangát! A manga eddig a hétig az utolsó 3. közt volta szavazások által,! Ezen a héten viszont kijutott az utolsó 5 manga börtönéből és feljebb ment a létrán:)! ha ez így halad akkor akár az első 5-be is bekerülhet:)!


A fejezet szerintem jó volt, Chitose remélem kap egy power up-pot:D
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #33 Dátum: 13 márc 30, 02:51:41 »

medve91: Ennek a hírnek örülök, amit írtál, mert most kezd igazán érdekelni, hogy mi lesz. Feltűnt ugye a mavro "isteni képességével", eléggé durvának tűnik. A lényeg a lényeg, hogy nagyon jó mangává kezd formálódni Mosolyog

Közben nemrég olvastam a 18.fejezetet és rá 1-2 napra ki is jött a 19.fejezet, tök jó Nevet

Most a végén Chitose kísérletezik a professzoron (Haiji-kun), kíváncsian várom mi lesz a végkifejlet Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #34 Dátum: 13 márc 30, 15:44:46 »

Egyre jobb és jobb lesz a manga.  Nevet
Érdekesek a karakterek, a főszereplő is szerethető bizonyos szemszögből, és még az ellenség is érdekes. Chitose is harcképes lesz most már. Kövi fejezet érdekesnek ígérkezik.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #35 Dátum: 13 ápr 01, 07:43:42 »

Na a 19-et nem olvastam ikszdé Neki is látok Nevet Amúgy Chitoséra visszatérve, nem tudom hogy fog harcolni egy bazi nagy képpel a kezében ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #36 Dátum: 13 ápr 01, 13:14:03 »

Majd mindig hordozgatja magánál a képet és amikor harcra kerül a sor levágja Chitose és formál egy alkimista kört, mint Edward xD Na jó, komolyra fordítva a szót, én is kíváncsi leszek arra hogyan fogja megoldani ezt az egészet. Mi van ha beleépül a testébe az egész és a képre nem is lesz szükség? Ámbár akkor nagy hülyeség lett volna csak úgy megvenni xD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #37 Dátum: 13 ápr 01, 13:17:03 »

Én ha jól látom a képből már a festék átment és Chitose ruhájává vált. Maga a kép annyira nem fontos, hanem maga amivel festették. Tán majd később összegyűjtik egy flakonba, vagy egy tubusba és így bármikor képes lesz használni.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #38 Dátum: 13 ápr 01, 13:19:05 »

Vagy akár maga ruhája lesz végig és csak fel kell vennie. Mivel azt is elképzelem, hogy felvesz egy rendes ruha formát és utána azt hordja és akkor simán tudja használni a képességét anélkül, hogy kéne a kép maga Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #39 Dátum: 13 ápr 01, 13:23:52 »

Lehetséges samdav. Igen praktikus lenne, csak mindig hordania kéne. Kíváncsi leszek a tényleges képességére az Eurekának. Tán képes más emberek vérét belülről manipulálni vagy valami hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 13:35:05 írta zitagirl » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #40 Dátum: 13 ápr 10, 15:20:50 »

Ééééés az új fejezet kint is van: http://www.mangareader.net/hungry-joker/20 Mosolyog
Jó olvasást hozzá! Nevet Majd később írok bővebben a fejezetről Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #41 Dátum: 13 ápr 27, 06:45:18 »

Most ismételten egy rosszt hírt kell közölnöm:( A források szerint 85% az esély arra hogy jövő héten már nem Hungry Joker:( Nem biztos, de lehetséges! most olvastam a 21. és 22 fejezetet és a Harcok jó gyorsan lementek:S gondolom ez egy jel akar lenni:( Mindegy csak pozitívan:D jó fejezetek voltak örültem volna ha a harcok csak egy kicsit tovább tartanak! Viszont kijött az első manga kötet így akinek van cash-e az be shippelheti:D   Samdav, és Zitagirl: igazatok lett a végén a képpel kapcsolatban tényleg a festék számított, nem tudtam elképzelni hogy akkor most hogy is lesz ez, de Yuki megoldotta:D
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #42 Dátum: 13 ápr 27, 07:56:18 »

Jövőhéten nem lesz semmilyen manga a Golden Week miatt, de most nekem így eléggé lezáratlan a történet. Én nagyon remélem, hogy folytatják. Amúgy jó fejezet volt.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #43 Dátum: 13 ápr 27, 09:33:40 »

Ja igen A golden week! Szerintem azt még megvárják hogy lezáródjon, és utána szerbusztok! Szerintem max még 5 fejezet van hátra sajnos:S Viszont olyan pletykákat is hallottam hogy a One SHot ami kijött, az a Vége! tehát az már a Mavro harcok után van, és lesz egy hungry Joker Part 2! De ezek egyenlőre csak pletykák ha esetleg többet megtudok akkor azt azonnal közlöm! Szép napot nektek!:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #44 Dátum: 13 ápr 27, 13:37:41 »

Nehogy már befejezzék, egész szépen indult a sztori, most meg már annyira jó, meg tök jól halad az egész. Nagyon remélem, hogy nem lesz befejezve Mosolyog

Főleg, hogy a 20.fejezetben a 'Black Fruit' fejezet nagyon ütős volt.
A 21.fejezetben, meg ilyen címmel, hogy "Human vs. God" nem is lehetne jobb, számomra nem volt olyan összecsapott a harcok, ámbár még a 22.fejezetet nem olvastam el, majd később azt is elolvasom. Viszont a 21.fejezetben már kezdik elmagyarázni, hogy mi maga az, hogy Hungry Joker! Ez számomra pozitív dolog Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!