24 máj 13, 03:38:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungry Joker  (Megtekintve 13066 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #15 Dátum: 13 jan 08, 22:37:34 »

Most olvastam el a 0. és első fejezetét, és nagyon tetszett. Lehet tudni mikor szokott új fejezet kijönni?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 22:53:39 írta zitagirl » Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #16 Dátum: 13 jan 17, 13:20:43 »

Samdav tényleg nem akartalak megbántani, mégegszer elnézést ha kicsit bunkó voltam!


minden héten jön ki de volt már hogy egy héten 2 fejezet is kijött! érdemes nyomon követni mert van hogy így jön vagy hogy úgy!

kellemes olvasgatást mindenkinek:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 jan 17, 15:02:24 »

medve91: Engem egyáltalán nem bántottál meg, már rég megvagyok edződve a csapatban meg az életben, hogy elviseljem az ilyen szintet. Momentán inkább poénnak fogtam fel és azért is válaszoltam úgy Mosolyog
Majd idővel remélhetőleg kevesebb lesz a teher rajtam és ebbe a projektbe is komolyabb bele tudok szállni Nevet

zitagirl: medve91 jól mondta, kövesd hétről hétre valamelyik online manga oldalon Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #18 Dátum: 13 jan 17, 15:27:14 »

Köszönöm csak azért nem voltam benne biztos pontosan a megjelenésében mert még nagyon kevés fejezet jött ki és ahol kezdtem ott 2011 volt írva mikor kezdődött és még nyert is volna egy díjat.
 Viszont nagyon megtetszett a történet. Nagyon élvezhető, érdekes a saját világában és a szereplők is érdekesek. Ha így folytatódik akkor simán eltudnám képzelni hogy a mostani nagy 3 után ez benne legyen a következőben a Magival együtt.  
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 15:48:51 írta zitagirl » Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #19 Dátum: 13 feb 17, 08:26:03 »

Sajnos elég szomorú hírt kell közölnöm, főleg azoknak lesz szomorú akik megszerették és olvassák folyamatosan.

Sajnos a manga múlt héten szó szerint halott volt a Jump értékelésben, valamiért a Japánokat nem érdekli, csak azt nem tudom miért... Elképzelhető hogy a következő hetekben megszűnik a manga.... ha isten velünk van akkor változik valamelyest a helyzet vagy tabata Yuuki talál majd ki valamit hogy tovább mehessen, reméljük legalábbis. Ez a manga nagyon jó, és már nagyon várom hogy Anime készüljön belőle, mert megérdemli! Jók a karakterek, a történet, a képességek nagyon jól fel vannak építve, valós dolgok is bele vannak szőve, gondolok itt pl. Newton Almája, vagy mendel borsói! Akik olvassák tudják miről beszélek:) De sajnos egyenlőre ez a helyzet, nagy veszteség lenne, de nem tudunk mit tenni::S:S
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #20 Dátum: 13 feb 17, 10:03:26 »

Nem értem a japánokat. Ötletes, nagyon jó karakterek vannak, és még érdekes is. Mi nem tetszik benne nekik?
Nagyon elkeseredek ha megszűnik emiatt mert tényleg jó manga. Imádkozok azért hogy ne szűnjön meg.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #21 Dátum: 13 feb 17, 15:27:28 »

Az acél nő rész nagyon fain volt. Főleg, mikor a testrészeiből kaszát tudott csinálni, kicsit olyan Soul Eater-es hangulat fogott el, de nagyon jó volt Mosolyog
Én se értem, hogy mi a baja a japánoknak, pedig egész jó manga. Reméljük tovább él a manga, mint holmi 15 fejezet Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #22 Dátum: 13 feb 18, 04:11:23 »

Milyen érdekes, csak azért kezdtem el olvasni, hogy választ találjak mondani a felmerült probléma okára.

Az One Shot 0. fejezettel kezdtem.
Ha ez alapján kellene válaszolnom, akkor a célközönség.
A történet ésannak tálalási módja elég komolyan van leadva, én egyértelműen seinen kategóriába sorolnám. A karakterek viselkedése viszont gyerekesen shounenbe illő.
Ha jól emlékszem akkor valamelyik heti Shounen magazinban jelenik meg. Aminek az olvasói valószínűleg a fiatalabb korosztály.

A sorozatból pedig az első 3 fejezetet olvastam el eddig.
Elég sok mindent változtattak rajta, így már ízig vérig shounen, legalábbis még így az elején.
Talán őgy néz ki, hogy két külön történettel van dolgunk, de szerintem az one shot a sorozat egy jövőben játszódó fejezete is lehet.

Eddig így érdekes, a többit majd később.


Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #23 Dátum: 13 feb 25, 15:11:02 »

Új fejezet kint van: http://www.mangareader.net/hungry-joker/14

Egyébként van olyan oldal, ahol le van írva, hogy ezen a héten melyik manga volt jobb és hogyan alakul a helyzete? Lehet ilyen a shounen jump hivatalos honlapja? Mert akkor megnézném a Hungry Jokert hogyan is halad Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #24 Dátum: 13 márc 09, 22:59:53 »

Igen a shonen junmp oldalán elméletileg lehet követni a szavazásokat!:) Egyenlőre 16 chapter jött ki, remélem nem szűnik meg mert ez a Chapter is olyan állat volt hoy megőrülök!!!:D
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #25 Dátum: 13 márc 09, 23:10:28 »

Hát ez a fejezet jó volt, de egy kicsit olyan fellingem volt a végén, mintha ez lenne a befejezés. Remélem nem, de ezt éreztem most. Na de nem volt sehol hogy ez lenne a vége, úgy hogy biztos fog menni. Azt úgy valaki elmondaná miért változik szinte folyamatosan a megjelenése? Mikor kezdtem olyan csütörtök péntekkor jelent utána kicsivel vasárnap, majd hétfőn, és most meg szombaton.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #26 Dátum: 13 márc 10, 09:10:19 »

Szerintem azért mert Yuuki nem tart egy bizonyos megjelenési normát, mint a többi! Lehet neki gy jobb ha amikor kész akkor kész van alapon!:) Nem ez az utolsó ugyanis, a chapter végén lent írja hogy a következő fejezetben egy új fejlemény bontakozik ki! Szerintem ez egy kóstoló volt, ha megnézed Haiji próbálta megtámadni Nasyasu-t de meg sem karcolta!:D Szóval ez egy ilyen, jön  a boss nem tudja legyőzni és majd később szerintem a Mavro világban fognak újra találkozni!:D Remélem hogy nem lesz Vége, mivel azt akarom hogy ez a manga 1. Anime legyen, 2. minimum olyan hosszú és jó legyen mint a többi jelenleg  futó manga/anime! A japánok olyanokat emelnek a magasba jelenleg mint az Assassination classroom!-.-" Ami szerintem nem vetekedhet ezzel! viszont a másik dolog hogy a Bleach-nél is volt egy periódus, mikor az elején szinte senkit nem érdekelt és csak a Rukia Soul Socity Arcban lévő raboskodása váltotta ki az érdeklődést! Szóval remélem itt is ez lesz, és be fog indulni, ha nagyon kiakarták volna tenni a mangát a Jump-ból már rég megtették volna!!!
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #27 Dátum: 13 márc 10, 10:27:23 »

Azt a rohadt! Ez jó fejezet volt Nevet Én azt hittem, hogy Haiji kettévágja a bátyját, de á-á kábé semmit nem ért Nevet
medve91-nek egyébként igaza van, elején tart a manga, most jött ki a 16.fejezet, várjuk meg, amíg igazán kibontakozik Mosolyog
Ámbár szerintem már most egész jó ez a manga, főleg ebben a fejezetben minden megvolt (vicc, "harc", dráma, párbeszéd...)
Én legalább egy ilyen epic szintű újra találkozásra várok, amikor Mavróba mennek. Most még gyúrnak, meg találkoznak pár ellenféllel, akik barátjuk lesznek és utána jöhet a mehet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #28 Dátum: 13 márc 10, 10:38:42 »

Most az lesz, hogy visszamennek és Haiji elkezdi tanulmányozni az Eurekákat, meg akik használják. De ez tényleg egy nagyon jó fejezet volt. Volt minden benne ami kellet. Ha továbbra is ilyen jó marad a színvonala, akkor simán elképzelhető lesz minden vele.
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #29 Dátum: 13 márc 21, 08:04:05 »

17. fejezet kint, új Arc Következik! Én ezen a fejezeten annyit nevettem ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!