24 máj 13, 18:19:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hungry Joker  (Megtekintve 13070 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Dátum: 12 nov 22, 07:56:57 »

Sziasztok! Két Chapter is kijött ebből az új remekműből, szeretném ha elolvasnátok őket mert nagyon jó, és ha lehetséges akkor fordítanátok is, gazdagabbak lennénk egy új gyöngyszemmel minden héten:)

Köszi
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1 Dátum: 12 nov 22, 09:37:31 »

Szia!

Jó sorozatnak tűnik, de jelenleg sajnos nincs kapacitásunk rá. Szomorú
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #2 Dátum: 12 nov 22, 09:43:41 »

DAMMIT ikszdé  és a jövőben van rá esély esetleg hogy fordításra kerül?Pirul
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3 Dátum: 12 nov 22, 14:05:01 »

Hm... Ez az a manga, amit a Takamagahara és a KHR helyére jött. Érdekesnek tűnik, talán felvehető projekt, de most ehhez nekem sincs sajna kapacitásom ^^ Majd idővel talán Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #4 Dátum: 12 dec 06, 21:58:50 »

Hallottam már a címét ennek a mangának, de még nem olvastam bele. Aki megtette - vélemények?
Azt mondják a jövő új Shounen Jumpos üdvöskéje lehet majd. Örülnék neki, tekintve KHR elhullását és a Naruto - Bleach mangák közelgő végét (oké, még nincs annyira közel, de akkor is...)
Naplózva
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #5 Dátum: 12 dec 12, 16:38:42 »

nagyon jó, mivel én ajánlottam ezért olvastam és olvasom is.Nevet most jött ki a 5. fejezet és egyre érdekesebb, remélem a jövőben lesz rá mód hogy fordítsák mert tényleg úgy néz ki hogy ez magasra fog törni. YouTube-on különböző feliratkozásaim között sok manga/anime  szerető tagot követek akik elég népszerűek és minden héten szavazást tart az egyik kedvencem, a szavazás lényege: Ezen a héten melyik manga fejezet tetszett neked legjobban? Hungry Joker van az 1.  HELYEN, nem kevés szabazattal!!! MEGELŐZVE A One Piece-t Narutot, bleach-et! Szerintem nem kell többet mondanom!:D
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 dec 13, 14:19:31 »

medve91: Ezt a linket átdobod nekem is? Mert érdekelne Mosolyog

Egyébként nem csodálkozom, hogy ilyen nagy már így az elején a népszerűsége, engem is megfogott, remek kis sztorija van Mosolyog Ha tartja ezt a népszerűséget, és a színvonalat, akkor nem lesz semmibaj, mert tényleg feltörekedhet a legjobbak közé Mosolyog
Ki tudja, még elválik mi lesz, ha eléri az első 50 fejezetet, akkor már máshogy is érdemes lesz vele foglalkozni Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7 Dátum: 12 dec 13, 15:46:57 »

Valaki írna pár mondatot arról miről is szól? Ha érdemes lehet belekedzek, de most is olvasok vagy 10 még futó mangát...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #8 Dátum: 12 dec 20, 23:30:14 »

Samdav:

Bocsi hogy ilyen későn írok:D Milyen linkre gondolsz?Mosolyog szívesen átküldöm csak nem tudom konkrétan mire gondolsz?Nevet

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9 Dátum: 12 dec 22, 23:08:52 »

Hungry Joker van az 1.  HELYEN, nem kevés szabazattal!!! MEGELŐZVE A One Piece-t Narutot, bleach-et!...
A  manga eladási/népszerűségi lista ahol ezt az információt találtad.
Naplózva

medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #10 Dátum: 12 dec 24, 12:21:39 »

Jaaa okés: Facebookon kövesd őt: Forneverworld, és kicsivel lent megtalálod a linket a szavazásról, azt hiszem minden héten lehet szavazni:D Forneverworld az egyik kedvencem az Anime Manga kedvelők közül youtub-on érdemes ott is követni:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11 Dátum: 12 dec 24, 13:30:22 »

Valaki írna pár mondatot arról miről is szól? Ha érdemes lehet belekedzek, de most is olvasok vagy 10 még futó mangát...
2100-ben játszódik a történet, egy új vírus ütötte fel a fejét, ami drámaian kezdett fejlődni. A vírus robbanásszerű fejlődésének hatása kezdte az emberiséget felemészteni és "lehagyni". Ennek hatására az emberiséget a kipusztulás veszélye fenyegeti.
Az emberiség egyetlen védelme, a kormány harci tudós szervezete, amit White Jokersként ismernek.
Egy nap, egy fehér köpenyes fura fiú (Haiji-kun), megjelenik egy titokzatos időzítő a feje felett, (ami lebeg). Ha úgy vesszük feltámad benne a "White Joker", amivel felveheti a harcot a vírus ellen.

Próbáltam valamit összedobni leírásként, alapját a mangareader-ből vettem, de ha van valami kérdés, akkor ne habozzatok, tegyétek föl és én válaszolok Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
medve91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #12 Dátum: 13 jan 03, 22:00:50 »

Ne haragudj, nem akarlak se megbántani se, bunkó lenni, de egyáltalán nem erről szól!

Haiji egy ifjú tudós kiemelkedik tehetségével és intelligenciájával egyaránt. Van egy Segédje Chitose, egy aranyos szemüveges leány! Egyik nap a rendőrök egy zöld tűzben égő holtestre bukkannak, és kihívják Haiji-t hogy nézze meg a helyszínt, mivel sokszor szokták a segítségét kérni! Haiji kimegy, és itt tudjuk meg hogy nem emlékszik semmire 6 évvel ezelőttről, csakis arra hogy egy kietlen tájon áll egy megszámlálhatatlan zöld tűzben égő holttest társaságában. haijinak a birtokában van egy Eureka, egy alma. Az eurekák olyan tárgyak ami a tudomány előrehaladását elő segítő emberek tulajdonában voltak pl. Haiji-é Newton almája, A történet szerint Newton azért jött rá a gravitáció lényegére  mert az alma ami leesett a fáról elé, az az Euréka volt ami most Haijinál. Newton kezére folyt a leve az ütközés miatt miután felvette lenyalt a kezéről az Euréka alma levét és a tudás már ott is volt az agyában, de az alma igazi ereje ha beleharap az aki tud vele bánni, az irányítani tudja a gravitációt.  Haiji egy Mutáns aki Tudja Használni mellék hatások nélkül.( nagyrészt). Haiji éppen vizsgálja a testet mikor megjelenik Kild. Kild szintén egy euréka használó, aki harcba bocsátkozik Haijival.

Ez az eleje.Nevet nem lett jó beszámoló sok mindent kihagytam mivel akkor nem lenne érdekes:) Szerintem mindenki olvassa el, és ne a beszámolók alapján ítélje meg, mert nagyon jó:(
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #13 Dátum: 13 jan 03, 22:19:12 »

Én csak a mangareader alapján lévő leírást írtam le és azt is nagyjából, de ezt már az előző hozzászólásomban leírtam. Én csak leírást készítettem róla.
Különben meg, kérdezni lehet, persze ha valakit érdekel. Hiszen néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 22:30:19 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14 Dátum: 13 jan 04, 22:11:13 »

Köszi szépen az ajánlásokat minkettőtöknek. Ez a zöld tüzes cucc édekesnek tűnik, látszik, hogy a kék láng manapság túl mainstream.Nevet Belenézek mindneképp.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!