24 máj 12, 18:48:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lovely Complex LoveCom  (Megtekintve 15950 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #45 Dátum: 12 ápr 08, 17:53:40 »

Ja. Aki elég feltűnő, és párszor megvillan, már fel is kerül a listára.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 08, 18:13:38 »

Pedig így van. Egy kis kaotikus impulzivitás kell neked, és kés. Ezt sokféleképp tudja hozni egy karakter, és onnantól nyert ügye van. Az előbb nem fogalmaztam pontosan, de így már cáfolhatatlan tény.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 18:15:09 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 08, 18:30:44 »

Ha ez az a tanár akire gondoltam, akkor pár résznél többen nem is fogod látni. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #48 Dátum: 12 ápr 08, 20:25:45 »

Előröl kezdtem el nézni az animét, és van egy új kedvenc szereplőm. Nem tudom, ki érzékeny rá... és nem néztem volna ki magamból, de ő lenne az:

http://i38.tinypic.com/34hj5tw.png

Gondolom sokan csalódtak bennem. ikszdé
Jaj ne... ikszdé de nem szerettem ezt a karaktert, olyan Sasuke tanárban feeling XDDD jó volt, mikor röplabdáztak, ha jól emlékszem azt játszottak Otanival, az jó rész volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #49 Dátum: 12 okt 12, 17:35:23 »

Nem sok ehhez hasonló anime van. Nagyon szeretem. Az eddig magyarul megjelent mangái is mind megvannak. Sokszor láttam már de nem lehet megunni,főleg a poénokat nem,azok mindig nagyot szólnak xd
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #50 Dátum: 13 nov 01, 12:37:16 »

Egyik kedvenc sorozatom, de nem értek egyet fentebb szólókkal a magyar szinkron sokkal jobb az eredetinél ami nagyon pocsék. Eredeti sorozatban lévő seyuuk-k 40 év felettiek ráadásul még csak nemis kiemelkedőek, utána néztem, hogy mi máshoz adták a hangjukat, az sem győzött meg. Az eredeti szinkronban Risaval van a legnagyobb baj, nem adja át a jeleneteket egyáltalán, az hogy mondjuk más is szinkronizálhatta volna más kérdés, de szerintem abszolut megfelelő volt, bár szinkronban akadnak hibák, van egykét kihangsúlyozás, pont Risanal aminek nem értem mi értelme volt pl. "kkkarácsony", emellett a szinkron is jól sikerült a magyar nyelv sokkal kifejezőbb, ezért egy poén sokkal nagyobbat üt.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #51 Dátum: 13 nov 02, 09:00:27 »

Szerintem aranyos volt de a magyar szinkronokért nem rajongok, valahogy sosem olyan eredeti mint a japán az eredeti nyelven mindig jobb meg a szinkron annyira nem tudja olyan jól kifejezni úgy értem néha nagyon monoton persze egy idő után meglehet szokni de valahogy nem az igazi  Hmm?
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!