24 máj 13, 15:33:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lovely Complex LoveCom  (Megtekintve 15953 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #15 Dátum: 10 dec 07, 09:28:39 »

3 nap alatt végignéztem az egészet, ennek hála nem tanultam sokat. A minőséggel nincs gond, csak a mennyiséggel. Hatalmas lájk az örökkévalóságig!
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #16 Dátum: 10 dec 08, 15:12:25 »

ATyaég már elkezdték vetíteni! Nevet
Én nem tudok animaxot nézni (*estve van szülőnél balta*)de talán nem is baj.
A magyar szinkront nem szeretem... Neeem
Mondjuk a LoveCom-ot még nem "hallgattam" de nem és kész.

Annak viszont örülök hogy eddig mindenkinek elnyerte a tetszését az "eredeti" változat  Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #17 Dátum: 10 dec 09, 18:53:18 »

Láttam 2x is végignéztem még régebben, és szerettem. Fiú létemre, még is jó volt.
Gondoltam meghallgatom hogy cseszték el a magyar szinkront. Koizumi hangja... még tűrhető.
De tudtam hogy Otaninak ezt a csodás hangot fogják kölcsönözni. Valahogy éreztem xDDDD
NEm hasonlít egyáltalán az a baj... :S

Nakao hangjaa xDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 19:02:13 írta Max » Naplózva

Alexa-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19



« Válasz #18 Dátum: 10 dec 09, 19:26:49 »

Én nagyon szeretem ezt a Lovely Complex-et, iszonyatosan imádom! Pirul Csak az a baj hogy mindig csak péntekenként megy az Animax-on... Szomorú
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #19 Dátum: 10 dec 10, 20:11:46 »

Jesszus! Én most néztem szinkronnal és gyáááá!  smirksweat
Elképesztően lehangoló...Mondjuk mit is várjunk a magyar szinkrontól...
  Otani hangja nagyon ott van.Mondjuk ez várható is Előd Botondtól.
  Koizumié pedig...nem rossz inkább csak furi (a H2O-s Emmának jobban állt )...az eredeti szinkronban jobban átjöttek a csipkelődései...a többiekkel különösebben nincs bajom.
   A brilliáns kiejtés pedig...haláli  smirksweat
  Ízlések és pofonok én nem leszek oda a magyar szinkronért ...  Neeem

 
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 10, 20:13:19 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #20 Dátum: 10 dec 27, 20:03:48 »

Amugy én nem értek vmit. Ez az anim csak 24 részes nem? Akkor miért van az Animax honlapján hogy: 110.rész pénteken meg ilyenek? O.O
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 10 dec 27, 23:20:54 »

Az nem száztíz, hanem első évad tizedik rész csak lusták odarakni közéje az x-et (1x10 v s01e10).
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #22 Dátum: 10 dec 30, 20:36:18 »

A téma a lovely Complex, nem pedig az animax honlapja.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 20:38:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #23 Dátum: 11 feb 13, 14:25:30 »

Ez a sorozat nagyon beteg, és mégis megható számora, pedig fiú vagyokXD Szóval a kedvenceim között van az fix, de Otani, hogy lehet ekkora gyökér, azt nem tudomxD Mindenesetre én már 2x végignéztem és csak ajánlani tudom, csak kár, hogy semmi köze nincs a valósághoz, bár az animék többségének nincs >.<#
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #24 Dátum: 11 feb 14, 18:06:45 »

Én is megnéztem, úgy kb. 2-3 hete, és beleszerettem ebbe az animébe. *.* A manga is nagyon szép, már le van szedve, egyszer el is kezdem majd olvasni. xD

Annyira imádom a mindig civakodó párosokat. Nevet Otani annyira jó pasi. <3 Nagyon imádom. =D Főleg, amikor elpirul. Mangában volt a végén (abba pont beleolvastam), hogy mondja Risának, hogy mennyire szereti, ott iszonyat vörös. Nevet

Jaj, meg az egyik kedvenc jelenetem, amikor szétmennek egy időre, de Karácsony van, és végül is az utcán futnak össze, és mondja Otani Risának, hogy nem gondolta volna, hogy ennyire fontos neki. *.*

Azt bánom kicsit, hogy ilyen rövid lett az anime, egy csomó olyan jó jelenet kimaradt belőle, ami által fokozatosan látjuk, hogy hogy lesznek Otani érzései is egyre erősebbek Risa felé.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 18:08:13 írta Nikkie » Naplózva
dagiboszy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #25 Dátum: 11 feb 14, 19:55:49 »

Ne aggódj! A fokozat, ahogy beleszeret Risába nem maradt ki az animéből se, a mangában is kb. ugyanennyi mutatkozik meg belőle. Pirul

 Egy keveset írtak át benne: pl. amikor Otani teker a biciklin  és Risa neki hajol, azt gondolod, hogy azért, mert most már csak barátságot akar... A mangában az események egy kicsit másképp történtek... érdemes elolvasni. Én ott már olvadoztam Nevet Nevet

De az is tetszett, ahogy a Mimi a mangában a tejet hozta Otaninak, azt igazán át vehették volna szó szerint a mangából.  Ördögi

Sajnos sok jó jelent maradt ki az animéből...  pedig az openingbe bele tudtak tenni csomó olyan jelentett, ami a mangából származik Szomorú

Risa nem semmi szereplő, és az egyik legjobb jelenet amikor megmutatkozik az éne, a "szerencsétlenkedés", az is kimaradt, Maity esküvője! Olvasd el nagyon-nagyon jó!!! Otanit ott már sajnálni lehet... Hmm?
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #26 Dátum: 11 feb 15, 18:23:25 »

Feltétlenül el fogom olvasni majd. Mosolyog

Ja, igen, én is láttam az openingben, amikor ki volt festve cicának vagy minek Otani, vártam, hogy na az mi lesz, és ahogy töltögettem le a mangát, akkor láttam a képet, hogy majd abban lesz benne, animében nem volt. Szomorú Mosolyog
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #27 Dátum: 11 feb 16, 09:08:30 »

Én is megnéztem, nem is egyszer, már legalább 3-szor az egész animét, sőt megvettem az első 3 kötetet is a mangából, amit kiadtak magyarul. Kár, hogy csak ennyit adtak ki.
Ám, az lenne a kérdésem, hogy angolul, vagy magyarul olvassátok a mangát? Mert én úgy tudom, hogy magyarul még nincs kinn az egész, bár lehet, hogy tévesek az infóim.
Nagyon érdekelne magyarul az egész manga, mert angolul sajna nem tudok...  smirksweat
Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon-nagyon megköszönném!
Nikkie: Otani tényleg nagyon-nagyon jó pasi!! Ámor
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #28 Dátum: 11 feb 16, 10:58:43 »

Én angolul fogom majd elolvasni, mert magyarul a MangaFan jogai miatt szerintem nem is lehetne fordítani. Technikai KO Mondjuk én angolul is alig találtam meg, mert ugye Amerikában is ki lett adva, így azt is védik a szerzői jogok. (Mármint, ami a fordítást illeti.) smirksweat De azért csak összejött. Nyelvesít

Amúgy szívesen lefordítanám nyáron, akkor lesz több szabadidőm, de így veszett fejsze nyele sajna. Szomorú
Naplózva
dagiboszy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #29 Dátum: 11 feb 16, 20:11:57 »

Sajna csak angolul van meg Szomorú De nem annyira durva a szövege, hogy ne lehessen tudni, hogy miről van szó benne  ikszdé

Utálom az angolt, és nem is igazán tudok... de azért sikerült végig olvasni.

Hány kötet sikerült letöltened? 16-ot vagy 17-et?

A közel jövőben a Love Com Duluxe mangát szeretném levadászni, az a folytatása. Bár azt olvastam, hogy már nem közvetlen Risáékról szól, de azért ők is visszatérnek benne...

Jó lenne egy folytatás csak róluk, de már ez is jobb lenne mint a semmi  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!