24 máj 12, 18:32:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lovely Complex LoveCom  (Megtekintve 15949 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Dátum: 10 aug 30, 15:05:22 »

Ismertető:http://animgo.hu/index.php?ism=237

Egyik kedvenc animém.Imádom a szereplőit, a zénéjét,magát az egész történetnek az ötletét ( a mangára sem árt vetni egy pillantást  Mosolyog )
Hasonlóan a Méz és Lóheréhez, ezt is képes lennék bárhányszor végignézni.Rengeteg benne a poén,
a néhol idiótán megrajzolt fejek totál kicsapták nálam a biztosítékot.(persze jó értelemben Nevet)
 Olyanoknak ajánlanám akik szeretik a  shoujo műfajt,de ez nem azt jelenti, hogy a fiúk unatkozni fognak rajta,mert  szerintem garantáltan mindenkinek nagyszerű szórakozást nyújt majd! Nevet
 Nos,egyelőre ennyi. Nevet Nevet Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Hiei
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 10 aug 30, 18:19:00 »

Nekem is az egyik kedvenc animem. Az a kettő nem normális együtt. Imádom amit össze szerencsétlenkednekxDD
Én kérlek ne hasonlítgasd a méz és lóheréhez mert ez mérföldnyivel jobb annál.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 18:19:40 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2 Dátum: 10 aug 30, 18:22:15 »

Mérföldnyivel jobb, az  100% csak azt is nagyon szeretem,ezért mondtam hogy azzal együtt bárhányszor képes lennék megnézni. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 30, 18:25:51 »

Én is imádom Pirul Sőt még a közel 30 éves bátyám is Nevet Együtt néztük végig anno Mosolyog Umibozu!! Punker
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #4 Dátum: 10 aug 31, 08:13:20 »

Én se hittem volna hogy ezt mondom fiú létemre, de 1 év után még1x a "kezembe vettem" és megnéztem. És szerintem nagyon jó kis történet, a grafika nagyon jóra sikeredett. Mosolyog
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5 Dátum: 10 aug 31, 08:14:20 »

A mangát a Mangafan Kiadó adja ki magyarul, már ha érdekel valakit.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6 Dátum: 10 aug 31, 11:12:29 »

Ha jól tudom 2 kötet jelent meg eddig a 15-ből.Vagy már van 3. is? Gondolkozik
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Hiei
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 10 aug 31, 12:38:01 »

A mangát a Mangafan Kiadó adja ki magyarul, már ha érdekel valakit.

Nem!<------ viszont mivel ez túl tömör... elég szomorú, hogy annak a reteknek sikerült egy ilyet is elbaxnia. Bár, ha jobban bele gondolok nincsen benne támadás csak szöveg... talán nem haladja meg a képességeiket. Azért én nem bízom bennük még is csak a mangafanról van szó. Retard gamerektől pedig kár lenne csodát várni.
Maradok a minőségnél... jó nekem a fan work.

Igen jól látjátok semmire nem tartom a mangafant az anime világ parazitája.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 31, 12:38:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #8 Dátum: 10 aug 31, 15:10:17 »

Egyáltalán nem rontották el a fordítását. Tökéletesen visszaadja Nakahara Aya viccesen beteg stílusát, és a manga nyelvezetét is sikerült tökéletesre lefordítani. Hab a tortán hogy maradt az angolos átírás is, szóval végeredményben: minőségi lett. Mosolyog Ezt egy olyan lány is megjegyezte a fórumukon, akinek már megvolt majdnem az egész angolul és annyira bejött neki a magyar verzió hogy inkább eladta őket. (Mondjuk ezen mosolyogtam, én nem adnám el a Kenshinjeimet, csak mert megjelent magyarul is. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 10 aug 31, 15:29:41 »

Ha nem gond én még mindig nem bízok benne:D.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #10 Dátum: 10 dec 03, 20:04:23 »

Ha minden igaz, ma lesz a Love*Com magyar szinkronos premierje a Gagyimaxon. Ha vége, valaki elmondaná kinek ki lett a hangja? Megköszönném.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 dec 05, 00:58:19 »

Neten belenéztem, az első 5 perc elég volt (mondom én aki végignézte a dzsetixes narutot)

Opening zenéjét megváltoztatták, nem lenne gond Umibouzu dalával, de a képek és a zene teljesen nincsenek összhangban.

A kjedvencem:
All Hanshin kyoujin magyarra fordítva: Defekt Duó.  Hmm? :okád: Technikai KO Ha még nem fordították le az egész sorozatot, akkor ezzel lessz egy kis gondjuk, gondolok arra amikor külön külön említik All Hanshint és All Kyoujint.

S ami beborította a poharat:
Chiharu bár ne szólalt volna meg! Technikai KO 

A többi szinkron viszont jónak tűnik.
Hogy ki kicsoda azt nem igen tudom, de ha jól veszem ki akkor Ootani Ed hangját kapta.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 05, 01:02:53 írta Shiro » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #12 Dátum: 10 dec 05, 02:10:13 »

A Gagyimax nem szokott openingeket módosítgatni, valószínűleg a japánok küldték ezt az anyagot. A Nanával is ez volt a helyzet.

"All Hanshin kyoujin magyarra fordítva: Defekt Duó." - Igen, ezt tudom. A MangaFan fordításában is így lettek elnevezve. Mivel a szövegben egy rövid á hangot sem hallottam, ezért gondolom megint a MangaFan volt a lektor, ahogy a Naruto esetében is. Minek is következetesnek lenni...

"Chiharu bár ne szólalt volna meg!" - Még mindig jobb hangot kapott mint a szerencsétlen Hinata. De akkor most egyenként.

"Koizumi Risa - Dögei Éva" - Én ezt egy teljesen más karakterhez tudtam volna elképzelni, mondjuk Mimihez. Mezey Kittinek jobban örültem volna.

"Ootani Atsushi - Előd Botond" - A hangját és a színészi játékát már "megcsodálhattuk", talán túl sokszor is. Harukához illett volna, Ootanihoz nem. De sejtettem amúgy hogy ő kapja meg a szerepét. Nevet Ő lehet az egyik legolcsóbb a szinkronszínészek közül. Mentségére legyen szólva hogy inkább szinkronizáljon Ootanit mint Narutót, az még mindig közelebb áll hozzá mint a szőke shounen hős.

"Ishihara Nobuko - Oláh Orsolya" - Ha egy kicsit jobban beleéli magát, akár még jól is sülhet el. Még bele kell jönnie.

"Nakao Heikichi - Juhász Zoltán" -  Még nem beszélt eleget, de eddig nem túl biztató.

"Tanaka Chiharu - Talmács Márta" - Ezzel semmi gondom nem volt, Talmács Mártának aranyos hangja van.

"Suzuki Ryoji - Ungvári Gergő" - Ezzel sem, neki is még szoknia kell a szerepet.

"Fukagawa Haruka - Seszták Szabolcs" - Nem tetszik. Neki kellett volna adni Előd Botondot.

"Kanzaki Mayu - Szabó Zselyke" - Határeset. Nem képezi fontos részét a történetnek, úgyhogy elmegy. 

A legértelmesebb szinkront Nakano tanár úr kapta.

Igazából csodát nem vártam, előre sejteni lehetett hogy Előd Botond vagy Szalay Csongor benne lesz a stábban. Én erre a szinkronra egy kettest adok.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #13 Dátum: 10 dec 05, 05:06:36 »

Hát. Úristen. DE!
Lehetett volna rosszabb is.

Szóval nem emózok be tőle teljesen... ANNYIRA nem cseszték el. Még mindig kedvenc. <3

Chiharunak jó lett, Nobunak is, de a többi? Húh, még szoknia kell a fülemnek.
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #14 Dátum: 10 dec 05, 16:11:50 »

Tegnap előtt láttam Animaxon az első két részt, most meg elkezdtem neten nézni felirattal. Ez valami eszméletlenül jó sorozat!
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!