24 máj 12, 17:09:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kuroshitsuji  (Megtekintve 9614 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #30 Dátum: 12 okt 08, 22:36:57 »

nekem jobban tetszett a második évad... az előben ott a királynővel nekem már túl sok volt a drámázás, de a második Aloissal tökéletes volt Nevet Nekem nagyon a szívemhez nőtt a karakter és persze Ciel is hozza a formáját... jó lenne egy harmadik évad is... nah de a vége az nagyon ütött, erre egyáltalán nem számítottam :O
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #31 Dátum: 12 dec 24, 23:57:23 »

Hosszas halogatások után végre beértem a mangát (76. fejezet), viszont az animét dobtam 14 rész után:D Ha nagyon ráérek folytatom majd, úgyis nemsokára az Undertakeres részek jönnek. Mangában ő eddig a legkeményebb shinigami a gáton, Sebastian-chant is szépet meglékelte a kaszájával az eddigi legjobb flashback-keretet szolgáltatva, amit valaha is láttam Nevet És kiderült, hogy még Sebastiannak is meg kellett tanulnia főzni.

A mostani arc se tűnik rosszank, behoztak pár érdekes és új karaktert, de én azért jobban bírom a megszokot felállást. Na meg amúgy sem hiszem, h akkora meglepetést tud mostanában okozni a mangaka, mint a hajón Lizzyevel...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #32 Dátum: 13 jan 15, 18:04:48 »

Na film is lesz Nevet Én már alig várom, nagyon-nagyon kíváncsi vagyok az új történetre. Nem bánom különösebben, hogy nem követi le a mangát, mert legalább izgi lesz, de remélem, hogy nem szúrják el. Egy aggaszt, mégpedig, hogy modern korban játszódik.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #33 Dátum: 13 jan 28, 23:59:17 »

Nem tudom, nem sok bizodalmam van a filmben, de ne legyen igazam...

Az anime kiakasztott, amikor a currytől megszállta az embereket az a valami. Ekkora baromságot... Annak az angyalnak sincs semmi keresnivalója ott. A királynő belépőjét meg úgy ahogy van, kihagyták, pedig az volt az egyik legjobb jelenete annak az arcnak.
A huszadik részt már nem néztem meg. Esküszöm, a királynő komornyikja is angyal, vagy valami ahhoz hasonló. Mi van Grayjel meg a másik Charlesszal? Ők nem is lesznek benne? Grayt kihagyni, komolyan már... Hmm...
A cirkuszos fejezeteket feldolgozta az anime? Azt mondjuk nem tudom megmondani, mit reméljek: hogy igen, vagy, hogy nem...
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!