24 máj 13, 08:21:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kuroshitsuji  (Megtekintve 9616 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
RikuCute95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


Kage:D


WWW
« Dátum: 10 feb 13, 00:02:40 »

Lehet hogy olyan anime amit alig lehet kiejteni Nevet , de szerintem ez egyik legjobb kacsint

A történet egy nemesi “család” körül zajlik: Ciel Phantomhive, a ház 12 éves feje, aki szülei tragikus halála után Anglia legnevesebb játékgyárát örökli és vezeti. A házban dolgozik Maylene, a kissé vaksi szobalány, Finni, az aranyos, ám elég béna kertész, Bard, a szakács, aki általában szénné égeti az ételek nagy részét, Tanaka, a kissé szenilis gondnok, valamint Ciel hű komornyikja, Sebastian. Sebastian maga a tökély: bármit meg tud csinálni (ő hozza helyre mindig azt, amit a többiek elrontanak), ért a harcművészetekhez, tökéletes a modora. Ám létezhet ennyire tökéletes ember? A válasz nem, hisz Sebastian egy démon.

Persze ennyiben nem merül ki a történet. Feltűnnek új szereplők, ellenségek, valamint folyamatosan fény derül Ciel múltjára és hogy mi köti őt Sebastianhoz.

A manga műfaja elég vegyes: komédia, horror, misztikum… és ezeket remekül vegyíti. Erre nagyon jó példa a történet első fontosabb része, a 6. fejezetben kezdődő “Hasfelmetsző Jack” arc (nagyon örültem, hogy a mangaka beleépítette ezt a történetet a sztoriba Nevet ).
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 17:49:20 írta RikuCute95 » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 10 feb 13, 00:43:59 »

Ismertetőt és véleményedre egy miértet írhattál volna...
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 feb 13, 17:36:28 »

hm..anno én már írtam egy topicot ismertetővel együtt,csak kár,hogy akkor senkit sem izgatott Nevet
Naplózva

RikuCute95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


Kage:D


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 feb 13, 17:50:30 »

Ok...módosítottam...remélem hogy már beszélhetünk az animéről(vagy mangáról) Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 máj 06, 23:10:13 »

Jó kis Easter Egg 11. részben Sinku (a Rozen Maidenből) a kirakatban xDD
http://imagerz.com/QFdCDg9VVV4
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #5 Dátum: 10 júl 11, 13:12:14 »

Ok...módosítottam...remélem hogy már beszélhetünk az animéről(vagy mangáról) Nevet

Nekem az egyik kedvencem  Nevet És most már a második évad is elkezdődött:)
Naplózva

JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #6 Dátum: 10 júl 27, 20:23:45 »

Én még nem értem a végére,de szerintem,egy kicsit uncsi néhol,úgy értem egy démonról,meg halálistenről,meg mi egymásról van benne szó,és harc meg csak alig van,vagy ha van az is rövid,és uncsi egy kicsit.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 júl 29, 20:31:32 »

Ezért való shota meg bishikedvelő fangörlöknek, aminek a szerepét Ciel és Sebby tökéletesen kitöltik. Nyelvesít

Váh, én most a Monoshitsuji 5. részére várok körmötrágva, mert lehet végre találkozik Alois és Ciel, amire már az új széria eleje óta várok. xD Viszont azért annyira mérges vagyok, hogy beleteszik Aloist, megszeretem mert olyan kis szadista, erre nincs is benne a többi részben. >< Na meg az ikrek... Nem csináltak jóformán semmit, meg se szólaltak, de máris megimádtam őket, de még a 2. openingbe sincsenek benne... x"D Ez az én formám...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #8 Dátum: 10 júl 31, 01:45:43 »

hát én belenéztem ebbe az animébe, de csak 6 részig bírtam.ikszdé
tetszik a rajzolása, meg minden, de a sztori nem a kedvencem :/
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #9 Dátum: 10 júl 31, 18:34:12 »

Én az első széria végét alig bírtam megnézni- de nem azért, mert olyan rossz lett volna Nevet

Pl. Amikor Ciel hazafelé tart a hajón, és azt látja, hogy az "otthona" megint lángokban áll... meg persze a legeslegvége...  Megviselték az én gyönge szívemet Nevet

Szomorú a vége, de pont az tetszett benne, hogy még ha reménykedik is a néző, hogy jön valami csavar, ami megoldja a helyzetet, nem jön, és Ciel nem kerülheti el a sorsát... Összességében nagyon tetszett Mosolyog
Persze - lány lévén - nem hagyhatom figyelmen kívül a Handy által említett előnyöket sem (bishi, shota... xĐ)  Nevet
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 szep 17, 19:04:15 »

Áh ez a 2. széria elég nagy csalódás volt a vége felé.  >.<#
Nem elég, hogy az ikreket vagy századszorra győzte le simán Sebby, de meg is haltak, aztán Aloist is kinyírta az a *** Cloud, most meg Ciel is akuma lett vagy mi a halál... O_o Csak engem annyira idegesített, hogy behozták Aloist, akit az első résztől imádtam, aztán egyre kevesebb szerepe lett meg minden... És ez a 12 rész valahogy olyan kevés volt...
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 szep 18, 00:03:25 »

huh, ennyi lenne ez a 'grandiózus' 2.évad? o-O személyiségek is felcserélődtek a javából ( Ciel a cicamosolygós, Sebastian a fagyos szent ), és mire megszerettél valakit, arra kapod fel a fejed, hogy már szaglássza az ibolyát... kérdem én, minek kellett ez az új szereplőgárda, ha full mindenki kihalt belőlle?? az ikrek tök szimpik voltak első ránézés óta, miután megvillantották akuma szemeiket utána meg full favoritok lettek, és mi let velük? megalázó... legalább Grel ne let volna jelen a csúfos /végső/ vereségüknél, tán még szebb is lehetett volna...(elnézést a piros fanoktól, de ahol Grel van, ott idegnyúzó és brutális halál várható, attól függetlenül, hogy ő okozza e az elmúlást vagy más ikszdé). Na de mikor Ciel a vízalatt életre ébred, Sebnek meg nemtetszik amit lát... enyhén 'miazanyád?!' jelenet ikszdé Ezt meg még csak fokozza, mikor Lizivel táncol és megvillantja szépszemeit... gyorsan feldolgozta a kislány o_O Nem volt valami életszerű reakció, normális ember minimum hátrál egyet-kettőt  >.<#
a végén meg már komolyan azt vártam, hogy Sebastian dobja le a karjaiból Cielt a szakadékba, hamár ilyen rossz szájízze fogadta, hogy elveszett a jól megérdemelt lelke... de ez mondjuk jól bemutatja az élet kevésbé derűs oldalát...hiába gürizel, sz@artse kapsz! kb ennyi mondanivalót szűrtem ki ebből a végkifejletből XDD
Naplózva
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #12 Dátum: 10 szep 30, 18:12:20 »

Hát én megnézném a második évadát is,csak az első után inkább mellékelem.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 máj 23, 20:53:42 »

na, hát ez szépen megállt, pedig az animétől eltérő fejezetek nagyon szekszik izgisek.

a titanic remakeről azt hittem, unalmas lesz, de a zombiapokalipszis mindent visz. :,DDDD *ennél bénább már nem is lehetne, de azt is elegánsan teszi effekt* Lizzy karaktere egész édesen felfejlődött, hirtelen elhiszem róla, hogy _marha_intelligens, tisztelem meg minden, Ciel foghatja a fejét. Grell qrvaédes, mint mindig, a kígyófiú kígyói pricelessek, főleg Oscar és Wilde. ;Đ

btw, nem láttam még animét, amit úgy is ilyen nagyon imádok, hogy igazából az egész merő filler. :,DD szeretek halálisteneknek meg démonoknak szrukolni angyalok ellen.~

ooo, és Drocell Keinz [Herr Drosselmeyer húsvétitojás, sziaa~], lakj a szobámban.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 21:06:42 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #14 Dátum: 11 jún 09, 16:24:15 »

Őszintén, nagyon vonakodva kezdtem bele ebbe az egészbe, elsőnek a mangához volt szerencsém, de szimpla lustaságból (no meg mert angol) félretettem. Aztán vagy egy félévre rá megláttam Sebastianról egy képet és megállt bennem az ütő (oké, tudom, hogy idióta fangirl vagyok, de nem szégyellem, vállalom! ikszdé)

Szóval engem teljesen levett a lábamról, az sem hatott meg, hogy az anime filler, mert (lehet én voltam olyan állapotban) de komolyan végigröhögtem, néha még meg is kellett állítanom, hogy alaposan kiszórakozzam magam. Grell az eszméletes, az ő jeleneteitől egyszerűen kifeküdtem (bár erős problémáim voltak, hogy hová a fenébe is illesszem nemileg, mert szerintem ember alakban simán nő volt... aztán meg transzi lett ikszdé) Pluto sem volt semmi, meghaltam azokért a jelenetekért, amikor pucéran Sebby nyakába ugrott. A vége külön pirospont, ritka amikor ilyen jól lezárnak egy animét. Vagy az is lehet eddig csak én botlottam nagyobb arányban félmegoldásokba, de azok nagyon fájtak, itt legalább nem volt hiányérzetem és egy jóleső katarzis is becsúszott.
A második évad viszont egy szót nem érdemel meg, hiába vagyok fangirl de a mi sok az sok. Tipikus rókabőr effektus.

A mangát meg imádom és kész  Szeretet Csak ajánlani tudom.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!