24 máj 12, 20:47:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ezüst nyíl  (Megtekintve 23313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sz1V4Rka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Hamaki-sama^^


« Válasz #60 Dátum: 10 dec 20, 19:03:58 »

Uuuuu, nekem is ez volt életem első animéje!! Még anno nagyon anno. Pojén néztem meg keresztanyáméknál! Tök jó volt mikor a dobberman ellen harcolt Ezüst nyíl és beleharapott az orrába! Nevet Ez megmaradt  Nyelvesít Na meg a macik, akik nem csak mézet falatoztak.  Ördögi
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #61 Dátum: 11 jan 20, 23:25:07 »

Az első animém és nem adnám semmiért azóta bepótoltam A Weedet és azóta azt is nagyon megszeretem  Pontosan

MOst néztem újra vmelyik reggel mikor másnaposan keltem fel egy meleget tea az ágyba és csak végig mindet hát jó volt nosztalgikus élmény  bow
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #62 Dátum: 11 jan 22, 14:24:37 »

Micsoda véletlen! Nekem is ez volt az 1. animém! Bár akkor anno azt se tudtam mi az az "anime". smirksweat
Tetszett, meg is van nekünk kazettán!
Naplózva
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #63 Dátum: 11 máj 10, 13:40:44 »

Valaki nem tudna küldeni egy linket pü-ben, ahonnan le tudnám tölteni az eredeti japán raw-verziót? Pirul Csak égetett feliratos letöltést találtam, az meg nem az igazi :/
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #64 Dátum: 11 máj 24, 22:18:58 »

Tyűh, nem gondoltam volna, hogy ekkora dicsőítés övezi ezt a kis animét. Ahogy másoknak, nekem is a legelső animém volt, még jóval a Dragonball előtt.
Asszem még ovis voltam, amikor elkezdtük nézni a famíliával. És a medvés részeknél mindig kirohantam a szobából, olyan szinten paráztam. ikszdé

Aztán a közelmúltban, kb 2 éve megszereztem magyarul mind a 4 részét, és újra bedaráltam. Meglepetésemre ezúttal is voltak olyan jelenetek, amikor kicsit megállt bennem a sz*r. smirksweat Álmatlan tekintetei, ahogy álldogált a sötétben, egyszerűen.. Huh. Hátborzongató. xD

Egyébként nekem a tigris tesók voltak a nagy kedvenceim, közülük is leginkább Vörös Tigris. Ezért is sokkoltam le, amikor a 4. rész végén egyszer csak eltűnt. O.o
Majd nem is olyan rég belefutottam neten "néhány" kivágott jelenetbe, és néztem nagyokat. Pont a kedvencem halta az egyik legbrutálisabb halált.^^"
Nah, meg Burkus kutyust is hiányoltam. Pláne, hogy ő csatlakozott a csapathoz szinte utolsónak, erre utána már nem is szerepelt. Nagy meglepetésemre meg kiderül, hogy már a finálé előtt kinyiffant szegény. xD

Nah hát ez szép kis élménybeszámoló lett. ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #65 Dátum: 12 máj 20, 10:01:53 »

Nem gondoltam volna, hogy ez anime  Gondolkozik Mindig ezt nézte a húgom kicsiként, mert kutyamániás volt, és imádta így én is láttam többször, mert szintén ebmániás vagyok. Izgalmas, olyan téren, hogy féltettem mindig Ezüst nyilat, hogy nehogy baja legyen!
Naplózva
chibifox
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10



« Válasz #66 Dátum: 13 márc 16, 13:20:42 »

Nekem nem  ez volt az első animém, hanem a DB, de ezt még a mai napig is ajánlom mindenkinek, én anyával néztem meg anno még kis pöcsösként, és ő neki is nagyon tetszett. Ennek következménye, h a kazetták mostanra már oly szinten szét lettek nyüstölve, h néhol már igen csak behangyázik a kép v épp elnyúlik a hang Nevet Valamint találkoztam nem rég egy lány ismerősömmel és ő elmondta, h ők meg a bátyjával nézik meg 2-3 havi rendszerességgel az egészet évek óta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 13:22:02 írta chibifox » Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #67 Dátum: 13 ápr 07, 22:37:24 »

Nekem nem ez volt az első animém hanem a Dragon Ball ikszdé de ettől eltekintve mély nyomot hagyott bennem Nevet talán 3-4 éves lehettem mikor láttam a részeket Nevet megkaptam az első részt kazin azután nem sokkal a másodikat majd egyszerre a harmadikat és a negyediket Nevet ami talán a legjobban bennem maradt az az, hogy Ezüstnyíl a hóba versenyzett a tesóival Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
tomi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #68 Dátum: 13 szep 21, 23:21:23 »

Szerintem király!!! Én imádom ezt az animét, mert....mert...mert csak. Az igaz hogy sok túlzás van benne, de mivel imádom a kutyákat, főleg az ilyen harci/vadász kutyákat, muszáj volt meg néznem. Sajna csak azt a négy részt láttam amikor, Ezüst nyíil megszületik, felnő, erős kutya lesz, legyőzik a medvét és Ezüst nyíl lesz a falka vezér. A többit az apja életéről, meg ilyenek, azokat sajna nem.  :'(
      hogy jött ide ez a jó kis sámán király kép nem baj mert én is szeretem ezt az animét mint az ezüst nyilat amugy nekem is ez volt az első animém!!!


« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 15:05:06 írta Shiro » Naplózva

Tomi-kun
tomi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #69 Dátum: 13 szep 26, 20:48:01 »

Ez most inkább a Naruto-kunéknak szól!!!lenne egy kérésem.az ezüst nyílnak van most az új évada a WEED-et csak angol feliratként fut a neten most és japán a szinkron!!!nem tudnátok lefordítani ezt a huszon valahány részt???előre is köszi!!!

Moderátor: a vigyorfejek túlzott használata halált okoz.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 21:59:58 írta Shiro » Naplózva

Tomi-kun
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!