24 máj 13, 04:41:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ezüst nyíl  (Megtekintve 23316 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #45 Dátum: 09 jan 14, 19:37:46 »

Én youtube-on néztem végig november környékén, angol felirattal (ginga nagareboshi gin episode 1,2... néven keress rá Nevet)
 A vágatlan verziót én is akkor láttam először, de régen is szerettem a magyart, főleg a medvék miatt. Nevet
A folytatásába (Weed) csak belenéztem, szerintem az nem annyira jó, nekem a grafikája sem tetszik (többek között). Technikai KO
Naplózva
dancso17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #46 Dátum: 09 jan 15, 16:49:23 »

A youtube-on megbirod nézni magyarul is ezüst nyíl 1ep/ 1Hun . Csak össze vissza adja be a részeket,de ezt megbirod oldani.
Naplózva

Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nő gyakorlatilag védtelen.

Ember, hogy utálom ezt a rohadt csuklást!
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #47 Dátum: 09 márc 01, 17:27:07 »

Imádom ezt az animét!!!! Ez volt az első animém, kb. fél évesen láttam először,, mert amikor megszülettem, tesóim már függők voltak. A rossz csak az volt benne, hogy nem anime-függők, hanem Ezüstnyíl-függők voltak, amit később én is elkaptam tőlük ikszdé. Ez abból állt, hogy naponta megnéztük, és kb. egy év múlva meguntuk, de utána megint elővettük Mosolyog. Szegény anyu ikszdé!
Naplózva
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #48 Dátum: 09 júl 25, 13:06:50 »

Nekem is az elsők között volt ez az anime Mosolyog
(már olyan kicsiként is animét néztünk  kacsint )
Sírtam-nevettem is rajta Mosolyog
Ezüstnyíl kiképzésén (még az elején) ott sokat sírtam, emlékszem  Hümm-hümm
Ja, amúgy én a 4 kazit láttam, a magyar vágott VHS-eket.
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #49 Dátum: 09 aug 09, 11:39:27 »

Hello. Egyik kedvenc animém én is kb6-7 éves koromban láttam akkor a medvék picit ijesztőek voltak. smirksweat
Viszont van egy olyan rész amit nem tudom, hogy láttam vagy álmodtam. Na ezüstnyíl lesz a vezető és a kutyacsapatot vezeti egy sziklás tájon, viszont sátán kutya ha jól emlékszem bezárja őket egy barlangba. Na ilyen valóban volt vagy csak képzelgés?
Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #50 Dátum: 09 aug 12, 21:05:48 »

Jesszusom, miért nem néztem eddig körbe rendesen?! Ezüst nyíl téma? itt a helyem! ^^
Fuh, gyerekek... tavaly sétálok barátnőmmel a DVD-s előtt... oldalra pillantok, először fel som fogom mit látok... két lépés után rátapadok az üvegre... boltba be, Ezüst nyíl DVD-vel ki...ikszdé

Még azon a héten beszereztem az összes többi DVD-t is:D

Életem első animéje, örök kedvenc, már kívülről tudom a szinkron szövegét, de nem bírom megunni... két nappal ezelőtt pl. unatkoztam, és egész du. Ezüst nyilat néztem:D

Amikor kicsi voltam, a napom így telt:
felkelés-mosdás-reggeli a videólejátszó-TV kombó előtt- ezüst nyilat végignézem- előretekerem-végignézem(kb. 3-4-szer belefért egy napba)- lefekvés alvás- másnap előről...
anyuék nem bírtak elrángatni...
Az elejét, amikor a vadászokat megtámadja Álmatlan (mielőtt Riki "meghal") emlékszem, mindig a kezeim mögül néztem végig... féltem a csúnya nagy macitólXD

Amúgy valahol olvastam, hogy (az idézet nem száz százalékos pontosságú) "Ilyen durva MESÉKET nem lenne szabad vetíteni, csak agresszivitásra neveli a gyerkeket" nem tudom, mit gondolt anno a kommentelő, de én amikor 4 évesen a fightokat néztem, nem gondoltam arra, hogy De jó, holnap én is nekiesem az oviban a többiek nyakának!

A magyar szinkron ahhoz képest, hogy mikor készült, hogy alapvetően MAGYAR SZINKRONRÓL beszélünk és hogy ez mégis csak egy anime, szerintem kiváló... Jancsikástól, Csibészfalvistól, Morzsistól Nevet Nevet

Amúgy nekem a kedvenc részem (vagy inkább az egyik kedvemcem Nevet):
"Sátán! Most megtudhatod, hogy miért Ezüst nyíl a nevem! Figyelj, mert bemutatót tartok neked!" XDDDD Így kell valakit felakasztani egy fáraXDDDDDDDDDDDD

De a loncsos kutyákon ki voltam akadva.... "Ezeknek elment az eszük... Hogy tehetnek ilyet egy ház kedvéért?!"

Jaj, itt áradozok, de ha csak erre az animére gondolok, elönt a nosztalgikus boldogság^^

Bár a magyar verzióban a vágás nagyon durva lett... kicsi koromban nem zavart, maci meghal, ezüst nyíl az új vezér, midnen happy... a többi nem lényeg...
de most... jó,a brumi-lefejezés nem feltétlenül ajánlható estimeseként, de akkor tegyenek rá egy 16-os karikát, és probléma megoldva...

BONTAKUN! azt hiszem, csak képzelgés... legalábbis ilyen, hogy bezárnák őket egy barlangba, az Ezüst nyílban nincsen, és asszem, a Weedben sem... bár az annyira nem ragadott meg... Talán ragaszkodom a gyerekkori emlékekhez, és amiatt van, de nekem a GNG rajzolása sokkal jobban bejön, mint a GDW-é... mondjuk a Weednek is jó a vége, de amúgy úgy összességében az egész nem az igazi... legalábbis szerintem...

Ja, még valami... nekem úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy tetszenek az Ezüst nyíl zenéi... szerintem nagyon szépek/ ütősek/ hangulatosak/tudjátok, miről beszélek^^

jóh, befejeztem, pofaalapállásXDDDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 12, 21:08:36 írta Nikolka17 » Naplózva

rinku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #51 Dátum: 09 aug 12, 22:15:54 »

Én is ovis oromban láttam anyuval és a nagybátyámmal hajnalig fel voltunk csak,h mind a 4 vhs-t megtudjuk nézni.
Emlékszem nem volt meg nekünk csak tékából vettük ki.De később megvettük kb 8-10 éves voltam és már 8 meg van használható állapotban bár azóta be szerezetem dvd-n na meg vágtlanul feliratosan úgy az igaz.
Elég sok minden ki maradt sajnos a magyar verzióból.Sz.tem a vágásoknak köszönhetően egy-két rész érthetetlen lett.Nem tom kinek tünt fel aza rész amikor Csibészfalviék fogságba ejtik Mufurcékat és mikor felmásznak mutatnak egy kutyát aki azt mondja,h nagy nullák csibészfalviék(csibészfalvi lelki szeme elött jelenik meg) azokhoz képest akik életüket kockáztatják a grizzlyk elleni harcban.Akárhányszor tekertem végig a akzit sehol sem találtam meg hol van ez a rész mkor ezt mondja miután beszereztem vágatlanba rá jöttem miért.
Naplózva
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #52 Dátum: 09 aug 13, 09:55:10 »

Nikolka17, úgy tűnik rokonlelkek vagyunk! Nevet Én is kívülről fújom az egészet (tesóimmal együtt xD), és kicsi korunkban minden nap Ezüstnyilat néztünk. Mosolyog És a zenék tényleg nagyon jók! Nevet A múltkor letöltöttem az albumot, és azóta azt hallgatom! xD (Bár vannak rajta olyan zenék is, amiket még életemben nem hallottam! xD)
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #53 Dátum: 09 aug 13, 14:06:52 »

Jó is az Nevet
Bár nem tudom... van olyan ember vajon, aki látta ezt az animét, és azt mondta rá, hogy rossz? ikszdé
Ezustnyil, PÜ-ben meg tudnád írni, hogy honnan töltötted le az albumot? (Lusta vagyok keresőzni... gome' ^_^"")
Előre is köszi^^
Naplózva

zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #54 Dátum: 09 aug 13, 20:32:55 »

Én is ezt az animét láttam elősször Pirul
csak sajnos elromlot a kazetta amin rajta volt:(
valaki küldene PÜ ben egy linket h honnan lehet feliratosan letölteni?
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #55 Dátum: 09 szep 11, 17:27:00 »

Nem is tudom mit mondjak, nekem is ez volt a leges legelső anime amit láttam, ezer millió hálám, hogy fel raktad hoyg honnan tudom megnézni, még annó kazettán láttam egész kis koromba, és vagy 20x megnéztem, volt mikor többször egymás után, csak aztán a kazetta eltűnt :S
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #56 Dátum: 09 szep 14, 13:48:33 »

amúgy az ezüst nyílnak van folytatása, vagy csak az a 4 kazetta ami kijött, persze a folytatásos dolgot magyar szinkronnal értem
Naplózva
gery0104
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #57 Dátum: 09 okt 01, 20:43:21 »

Nekem is életem első animéje, nagyon szerettem az első 3 része meg van kazettán is:D
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #58 Dátum: 10 szep 03, 20:46:06 »

most látom van ilyen téma! ez a kedvenc Animém! ezt láttam először és azóta van hogy őrült anime fan vagyok! Nevet jajj úgy szeretem Ezüst Nyilat meg Rikit! Nevet na meg Bénit xD! ááá komolyan úgy örülök hogy van ilyen témaaaa!!!! Nevet:D:D

amúgy a Ginga Densetsu Rikit nem láttam! azt sem tudom hogy van! o.O  a Weed.. hát.. még jobban el van szállva a valóságtól csúnya 3D-s grafika és hát.. áhh... ezt látni kell mert annyira rossz hogy muszály megnézni! (már csak a szörnyülködésért is xD)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 03, 20:52:04 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
-Ero Sennin-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22


« Válasz #59 Dátum: 10 nov 18, 18:09:19 »

Nekem is ezvolt az első animém:)Emlékszem mikor elősször láttam 5-6 évesen asszem az 1 rész eleje olyan félelmetes volt hogy mindig a takaró alá bujtam.Azóta nagyon sokrszor megvolt már dvd-n meg kazettán is.

Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a jó animet. Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!